Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы, штат саны және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін органдар мен лауазымды адамдардың тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 24 наурыз N 89. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002.02.11. N 806 жарлығымен. ~U020806
Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ету жүйесінің тиімділігін арттыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны 325 бірлік мөлшерінде белгіленсін. <*>
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының Министрі - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия төрайымының қызметін қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің штат санын 4 бірлікке ұлғайтсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Президентінің 2000.05.12. N 391
Жарлығымен. U000391_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Президентінің 2000.10.12. N 471
Жарлығымен. U000471_
2. Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің құрылымы мен Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
3. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат санына осы Жарлықтың 2-тармағымен бекітілген және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдар кіреді деп белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат кестесін бекітсін.
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 4176 U984176_ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия туралы ереженің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Комиссия қызметін ақпараттық-талдау және ұйымдық қамтамасыз
етуді Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің тиісті құрылымдық
бөлімшесі жүзеге асырады".
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін
органдардың құрылымы, штат саны және лауазымды адамдардың тізбесі туралы"
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 16 қазандағы N 3691
U973691_
Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 47,
427-құжат) 1, 2, 3-тармақтарының күші жойылған деп танылсын.
7. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Адам құқығы
жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы
22 сәуірдегі N 3470
U973470_
Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1997 ж., N 16, 128-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссия туралы ережеге мынадай өзгерістер
енгізілсін:
7-тармағының үшінші абзацы алынып тасталсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Комиссия қызметін ұйымдық және ақпараттық қамтамасыз етуді оның
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрамына кіретін хатшылығы
жүзеге асырады".
8. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің

О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года № 89. Утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 806 ~U020806
В целях повышения эффективности системы обеспечения деятельности Президента Республики постановляю:
1. Установить штатную численность Администрации Президента Республики Казахстан в количестве 325 единиц. <*>
Правительству Республики Казахстан увеличить штатную численность Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан на 4 единицы для обеспечения деятельности Министра Республики Казахстан - Председателя Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - Указом Президента РК от 12 мая 2000 г. N 391 U000391_ , от 12 октября 2000 г. N 471 U000471_ .
2. Утвердить структуру Администрации Президента Республики Казахстан и перечень должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан (прилагается).
3. Установить, что в штатную численность Администрации Президента Республики Казахстан входят должностные лица, утвержденные пунктом 2 настоящего Указа и обеспечивающие деятельность Президента Республики Казахстан.
4. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан утвердить штатное расписание Администрации Президента Республики Казахстан.
5. Пункт 12 Положения о Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 4176 U984176_ "О Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"12. Информационно-аналитическое и организационное обеспечение деятельности Комиссии осуществляется соответствующим структурным подразделением Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
6. Признать утратившими силу пункты 1, 2, 3 Указа Президента Республики Казахстан от 16 октября 1997 года N 3691 U973691_ "О структуре, штатной численности органов и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 47, ст. 427).
7. В Положение о Комиссии по правам человека при Президенте
Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан
от 22 апреля 1997 года N 3470
U973470_
"О Комиссии по правам человека при
Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N
16, ст. 128), внести следующие изменения:
исключить абзац третий пункта 7;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Организационное и информационное обеспечение деятельности
Комиссии осуществляется ее секретариатом, входящим в состав Администрации
Президента Республики Казахстан".
8. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан

1999 жылғы 24 наурыздағы N 89
Жарлығына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің
құрылымы мен Қазақстан Республикасы Президентінің
қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі
Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін
қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы
Қазақстан Республикасы Президентінің Ұлттық қауіпсіздік мәселелері
жөніндегі көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Қазақстан Республикасының Президенті
Әкімшілігінің құрылымы
Президент Әкімшілігінің Басшысы мен оның орынбасарлары
Президенттің көмекшісі мен кеңесшілері
Президенттің Парламенттегі Өкілдігі
<*>
Президент Кеңсесі
Президенттің Хаттама қызметі
Президенттің Баспасөз қызметі
Мемлекеттік-құқық бөлімі
Ұйымдастыру-бақылау бөлімі
Қоғамдық-саяси бөлім
Жалпы бөлім
Кадр жұмысы бөлімі
Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімі
Қауіпсіздік кеңесінің Талдау орталығы
Мемлекеттік хатшының хатшылығы
Әкімшілік Басшысының хатшылығы
Президент көмекшісінің хатшылығы
Қауіпсіздік кеңесінің хатшылығы
Әскери және әскери-техникалық мәселелер жөніндегі сарапшылар тобы
Президент Әкімшілігінің бухгалтериясы
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік кеңесінің
Экономикалық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі бөлімі
<*>
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді - ҚР Президентінің 2000.05.12. N 391
Жарлығымен.
U000391_
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді - ҚР Президентінің 2001.01.26. N 542
Жарлығымен.
U010542_
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

от 24 марта 1999 года № 89
Структура
Администрации Президента Республики Казахстан
и перечень должностных лиц, обеспечивающих
деятельность Президента Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - Указами Президента РК от 12 мая 2000 г.
N 391
U000391_
; от 26 января 2001 г. N 542
U010542_
.
Перечень должностных лиц, обеспечивающих
деятельность Президента Республики Казахстан
Государственный секретарь Республики Казахстан
Помощник Президента по вопросам национальной безопасности -
Секретарь Совета безопасности Республики Казахстан
Структура Администрации Президента Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента и его заместители
Помощник и советники Президента
Представительство Президента в Парламенте
Канцелярия Президента
Протокольная служба Президента
Пресс-служба Президента
Государственно-правовой отдел
Организационно-контрольный отдел
Общественно-политический отдел
Общий отдел
Отдел кадровой работы
Отдел социально-экономического анализа
Отдел по вопросам экономической безопасности Совета
безопасности Республики Казахстан
Аналитический центр Совета безопасности
Секретариат Государственного секретаря
Секретариат Руководителя Администрации Президента
Секретариат помощника Президента
Секретариат Совета безопасности
Группа экспертов по военным и военно-техническим вопросам
Бухгалтерия Администрации Президента
*     *     *