Азиялық Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 30 наурыз N 103. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкіне мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1496 U941496_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Ержан Әбілхайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму Банкінің Басқарушысы қызметінен босатылсын.
Жаннат Жүрғалиқызы Ертілесова Қазақстан Республикасынан Азиялық
Даму Банкі Басқарушысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Қаржы министрі Ораз Әлиұлы Жандосов Қазақстан
Республикасынан Азиялық Даму Банкінің Басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы Роман Владимирович Солодченко Қазақстан
Республикасынан Азиялық Даму Банкі Басқарушысының орынбасары болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Икебаева Ә.Ж.)

О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 марта 1999 г. N 103. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года № 1496 U941496_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития" постановляю:
Освободить Утембаева Ержана Абулхаировича от должности Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Освободить Ертласову Жаннат Джургалиевну от должности заместителя
Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики Казахстан Джандосова Ураза Алиевича
Управляющим Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Назначить Председателя Агентства по экономическому планированию
Республики Казахстан Солодченко Романа Владимировича заместителем
Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан