Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Тәжікстан Республикасының және Өзбекстан Республикасының арасындағы Бағалы қағаздар рыногын қалыптастырудың жалпы принциптері туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 19 шілде N 174
Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Тәжікстан Республикасының және Өзбекстан Республикасының арасындағы экономикалық интеграцияны одан әрі тереңдету, бағалы қағаздар рыногы мен өзара тиімді ынтымақтастықты дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Тәжікстан Республикасының және Өзбекстан Республикасының арасындағы Бағалы қағаздар рыногын қалыптастырудың жалпы принциптері туралы келісім бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкі Қазақстан Республикасы мен Келісімге
қатысушы елдердің арасындағы өзара іс-қимылды жүзеге асыруға уәкілеттік
берілген мемлекеттік органдар болып табылады деп белгіленсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.
Нарбаев Е.

Об утверждении Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Республикой Таджикистан и Республикой Узбекистан об общих принципах формирования рынка ценных бумаг
Указ Президента Республики Казахстан от 19 июля 1999 г. № 174
В целях дальнейшего углубления экономической интеграции, развития рынка ценных бумаг и взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Республикой Таджикистан и Республикой Узбекистан постановляю:
1. Утвердить Соглашение между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Республикой Таджикистан и Республикой Узбекистан об общих принципах формирования рынка ценных бумаг.
2. Установить, что государственными органами, уполномоченными осуществлять взаимодействие между Республикой Казахстан и странами - участниками Соглашения, являются Министерство финансов и Национальный Банк Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан