Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 8 қараша N 261
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң:
1) "Қазақстан Республикасы мемлекеттік наградалары белгiлерiнiң сипаттамасын бекiту туралы" 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 2794 U962794_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ., 1996 ж., N 3, 16-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларына ұсынудың,
оларды тапсырудың, есепке алудың және сақтаудың тәртiбi жөніндегi
нұсқаулықтарды және "Алтын Қыран" орденi кiтапшасының үлгiсiн бекiту
туралы" 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 2795
U962795_
(Қазақстан Республикасы
ПҮАЖ., 1996 ж., N 4, 18-құжат) Жарлықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 261
Постановляю:
1. Признать утратившими силу указы Президента Республики Казахстан:
1) от 23 января 1996 г. N 2794 U962794_ "Об утверждении Описания
знаков государственных наград Республики Казахстан" (САПП Республики
Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 16);
2) от 23 января 1996 года N 2795
U962795_
"Об утверждении инструкции
о порядке представления, вручения, учета и хранения государственных наград
Республики Казахстан и образца орденской книжки "Алтын Кыран" (САПП
Республики Казахстан, 1996 г., N 4, ст. 18).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)