Судьялар Т.М. Сисинбаев пен Р.К. Сарпековті қызметтерінен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 3 желтоқсан N 281
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2-тармағына сәйкес
қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты болып
тағайындалуына байланысты
Алматы облыстық сотының судьясы
Сисинбаев Тагир Мұсаұлы;
Қостанай облыстық сотының судьясы
Сарпеков Рамазан Құмарбекұлы
атқаратын қызметтерінен босатылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об освобождении от должностей судей Сисинбаева Т.М. и Сарпекова Р.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 281
В соответствии с пунктом 2 статьи 82
K951000_
Конституции Республики
Казахстан постановляю:
1. Освободить от занимаемых должностей в связи с избранием депутатами
Мажилиса Парламента Республики Казахстан:
судью Алматинского областного суда
Сисинбаева Тагира Мусаевича;
судью Костанайского областного суда
Сарпекова Рамазана Кумарбековича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан