Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы N 24 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 21 ақпанда N 1063 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 447 (V043333) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН :
1. "Мемлекеттiк мекемелердiң шоттарын ашудың және жабудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Мемлекеттiк мекемелердiң шоттарын ашудың және жабудың тәртiбi туралы нұсқаулықта:
2-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Депозиттік шот - мемлекеттiк мекеменiң жұмсау құқығынсыз, мемлекеттік мекеменің уақытша иелік етуiне түсетiн және белгiлi бiр шарттар туындаған кезде мемлекеттiк бюджетке есептеуге немесе қолданылып жүрген заңдарға сәйкес енгізушілерге, сондай-ақ атқарушы құжаттарды төлеу мақсатында сот орындаушыларының борышкерлерден, үшiншi тұлғалардан, борышкерлердiң тұмшаланған мүлiктерiн сатудан түсетiн ақшалай сомаларды қабылдау үшiн және оларды өндiрiп алушыларға беру үшiн аумақтық (облыстық, қалалық, аудандық) әдiлет органдарына қайтарылуға жататын қаражаттарды есептеу үшiн ашылатын шот.
Депозиттiк шот мемлекеттiк мекемеге мемлекеттiк бюджеттiң кiрiсiне тiкелей есептеуге жататын және енгiзушілерге қайтарылуға жатпайтын қаражат үшiн ашылмайды.
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Түзеу мекемелерiне және тергеу изоляторларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң Қатаң бақылаудағы республикалық психиатриялық ауруханаға депозиттiк шот сотталғандардың, қылмыс жасағанға күмәндiлер мен кiнәлiлердiң, психиатриялық ауруханадағы пациенттердiң жеке ақшасын есептеу үшiн және олардың бұл қаражатты заң актiлерiнде көзделген мынадай шығындарға:
азық-түлiк өнiмдерiн, бiрiншi қажеттi заттарды сатып алуға;
жақын туыстарына және өзге де тұлғаларға ақша аударымын, жөнелтпелер, бандеролдар жiберуге;
халықаралық телефонмен сөйлесуге ақы төлеуге;
сауда жүйесi арқылы әдебиет, газеттер мен журналдарға жазылымды сатып алуға пайдалануы үшiн ашылады.
Депозиттiк шот "Депозиттер" N 144 баланстық шотында аумақтық Қазынашылық органында ашылады.";
8) тармақша мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Бiрлесiп қаржыландырудың ағымдағы (арнайы) шоты мынадай:
"Қазақстан Республикасы республикалық бюджетiнiң есебiнен ұсталатын мекемелердiң ағымдағы шоттары" N 141;
"Қазақстан Республикасы жергiлiктi бюджеттерiнiң есебiнен ұсталатын мекемелердiң ағымдағы шоттары" N 142 баланстық шоттарда облыстық, Астана және Алматы қалалық Қазынашылық басқармаларында ашылады.";
5-тармақтың екiншi абзацындағы "сомаларды" деген сөздерден кейiн "және валюталық қаражаттарды" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2000 года N 24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21.02.2000 г. за N 1063. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 14 декабря 2004 года N 447 (V043333) (вводится в действие с 1 января 2005 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241 "Об утверждении Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений, утвержденной указанным приказом:
в пункте 2:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) Депозитный счет - счет, открываемый без права расходования государственному учреждению, для учета средств, поступающих во временное распоряжение государственному учреждению и подлежащих, при наступлении определенных условий, зачислению в государственный бюджет или возврату вносителям согласно действующему законодательству, а также территориальным (областным, городским, районным) органам юстиции для принятия денежных сумм судебными исполнителями в целях оплаты исполнительных документов от должников, третьих лиц, от реализации арестованного имущества должников и для выдачи их взыскателям.
Депозитный счет государственному учреждению для средств, подлежащих непосредственному зачислению в доход государственного бюджета и не подлежащих возврату вносителям, не открывается.
Исправительным учреждениям и следственным изоляторам Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Республиканской психиатрической больнице строгого наблюдения Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения депозитный счет открывается для зачисления личных денег осужденных, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, пациентов, находящихся в психиатрической больнице, и для использования ими данных средств на следующие расходы, предусмотренные законодательными актами:
приобретение продуктов питания, предметов первой необходимости;
отправление денежного перевода, посылок, бандеролей близким родственникам и иным лицам;
оплату междугородних телефонных переговоров;
приобретение через торговую сеть литературы, подписку на газеты и журналы.
Депозитный счет открывается в территориальном органе Казначейства на балансовом счете N 144 "Депозиты".";
подпункт 8) дополнить абзацами следующего содержания:
"Текущий (специальный) счет софинансирования открывается в областном, городов Астана и Алматы управлениях Казначейства на балансовых счетах:
N 141 "Текущие счета учреждений, содержащихся за счет республиканского бюджета Республики Казахстан";
N 142 "Текущие счета учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов Республики Казахстан".";
в абзаце втором пункта 5 после слова "сумм" дополнить словами "и валютных средств";

7-тармақтың 2) тармақшасының төртiншi абзацында:
"немесе нотариалды" деген сөздер, екiншi сөйлем алынып тасталсын;
8-тармақта:
2) және 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"2) демеушiлiк және қайырымдылық көмек үшiн ұлттық, сол сияқты шетел валютасындағы ағымдағы шоттар (немесе ашық шоттардың қолданылу мерзiмiн ұзарту):
бюджеттiк бағдарламалардың тиiстi әкiмшiлерiнiң өтiнiшi мен демеушiлiк және қайырымдылық көмектi енгiзушiлердiң жазбаша өтiнiштерi негiзiнде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң - республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне берген рұқсаты (4-қосымша);
аумақтық Қазынашылық органының - республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi мемлекеттiк мекемеге берген рұқсаты (4-қосымша);
жергiлiктi қаржы органының жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен ұсталатын мекемеге берген рұқсаты (4-қосымша);
Бюджеттік бағдарламалар әкiмшiсiнiң өтiнiшiнде оған сәйкес мемлекеттiк мекеме демеушiлiк және қайырымдылық көмек қаражатын пайдаланатын нормативтiк құқықтық акт көрсетiледi.;
3) депозиттiк шоттан (немесе ашық шоттардың қолданылу мерзiмiн ұзарту):
ұлттық валютада:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мекемеге берген рұқсаты (5-қосымша);
жергiлiктi қаржы органының жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен ұсталатын мекемеге берген рұқсаты (5-қосымша);
шетел валютасында (қолма-қол ақшамен және қолма-қол ақшасыз) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мекемеге рұқсаты негiзiнде екiншi деңгейдегi банктерде (5-қосымша);";
4) тармақша алып тасталсын;
7) тармақшадағы "(8-тармақтың 2-тармақшасын қоспағанда)" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Мақсатты қаржыландырудың ағымдағы шотын ашу үшiн мемлекеттiк мекеме аумақтық қазынашылық органының мынадай құжаттарды
7-тармақтың 1-тармақшасына сәйкес ресiмделген шот ашуға арналған өтiнiш;
7-тармақтың 2-тармақшасында белгiленген тәртiппен ресiмделген қолдарының үлгiлерi мен мөртаңбалары бар құжат тапсырады.";
16-тармақтағы "бюджеттiк жiктеменiң ерекшелiктерi бойынша" деген сөздер алып тасталсын;
17-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бiрлесiп қаржыландырудың ағымдағы (арнайы) шотындағы пайдаланылмаған қаражат ағымдағы қаржы жылының 25-ншi желтоқсанына дейiн жобаны iске асыруды жүзеге асыратын мемлекеттiк мекеменiң бюджеттiк шотына қайта қалпына келтiруге жатады.";

в абзаце четвертом подпункта 2) пункта 7 исключить:
слова "или нотариально";
второе предложение;
в пункте 8:
подпункты 2) и 3) изложить в следующей редакции:
"2) текущего счета для спонсорской и благотворительной помощи (или продления срока действия открытого счета) как в национальной, так и в иностранной валюте:
на основании ходатайства соответствующего администратора бюджетных программ и письменных заявлений вносителей спонсорской и благотворительной помощи:
разрешение, выданное Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан - администратору республиканских бюджетных программ (приложение 4);
разрешение, выданное территориальным органом Казначейства - государственному учреждению администратора республиканских бюджетных программ (приложение 4);
разрешение местного финансового органа, выданное учреждению, которое содержится за счет местных бюджетов (приложение 4).
В ходатайстве администратора бюджетных программ указывается нормативный правовой акт, в соответствии с которым государственное учреждение использует средства спонсорской и благотворительной помощи;
3) депозитного счета (или продления срока действия открытого счета):
в национальной валюте:
разрешение Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, выданное учреждению, которое содержится за счет республиканского бюджета (приложение 5);
разрешение местного финансового органа, выданное учреждению, которое содержится за счет местных бюджетов (приложение 5);
в иностранной валюте (наличной и безналичной) в банках второго уровня на основании решения Правительства Республики Казахстан и разрешения Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан учреждению, которое содержится за счет республиканского бюджета (приложение 5);";
подпункт 4) исключить;
в подпункте 7) слова "(за исключением пп.2 п.8)" исключить;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Для открытия текущего счета целевого финансирования государственное учреждение представляет в территориальный орган Казначейства следующие документы:
заявление на открытие счета, оформленное в соответствии с пп.1 п.7.;
документ с образцами подписей и оттиска печати, оформленный в порядке, установленном в пп.2 п.7.";
в пункте 16 слова "по спецификам бюджетной классификации" исключить;
пункт 17 дополнить абзацем следующего содержания:
"Неиспользованные средства на текущем (специальном) счете софинансирования до 25-го декабря текущего финансового года подлежат восстановлению на бюджетный счет государственного учреждения, осуществляющего реализацию проекта.";

көрсетiлген Нұсқаулыққа 2-қосымша 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген Нұсқаулыққа 4-қосымша 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген Нұсқаулыққа 5-қосымша 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6-қосымшадағы "Қаржы және жиынтық баланстар бөлiмiнiң бастығы" деген сөздер "Банктiк операциялар бойынша бухгалтерлiк есеп және есептілік басқармасының бастығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-қосымшада:
"сол жақтағы жоғарғы бұрыштағы деректемелерде "Алматы қаласы" деген сөздерден кейін "Қазынашылық басқармасы," деген сөздермен толықтырылсын;
"ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің _____________________
(облыстық (қалалық - Астан қ.,         (қолы)
Алматы қ.,) қаржы басқармасының
басшысы"
Қаржы және жиынтық баланстар _____________________
бөлімінің бастығы                    (қолы)
(Бас бухгалтер)"
деген сөздер "ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің________________
(облыстық (қалалық - Астан қ.,                  (қолы)
Алматы қ.,) Қазынашылық басқармасының,
қаржы басқармасының басшысы"
Банктік операциялар бойынша _____________________
бухгалтерлік есеп және               (қолы)
есептілік басқармасының бастығы
(Қаржы және жиынтық баланстар
бөлімінің бастығы, бас бухгалтер)";

приложение 2 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 1;
приложение 4 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 2;
приложение 5 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 3;
в приложении 6 слова "Начальник отдела финансов и сводных балансов" заменить словами "Начальник Управления бухгалтерского учета и отчетности по банковским операциям";
в приложении 7:
в левом верхнем углу в реквизитах после слов "г. Алматы)" дополнить словами "управление Казначейства,";
слова "Руководитель Комитета казначейства_________________________
МФ РК (областного (городского -           (подпись)
г. Астаны, г. Алматы) финансового
управления)
Начальник отдела финансов и сводных балансов________________
(Главный бухгалтер)                            (подпись)"
заменить словами "Руководитель Комитета казначейства___________________
МФ РК (областного (городского -          (подпись)
г. Астаны, г. Алматы) управления
Казначейства, финансового управления)
Начальник Управления бухгалтерского
учета и отчетности по банковским операциям____________
(Начальник отдела финансов и сводных        (подпись)
балансов, главный бухгалтер)".

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2000 жылғы 20 қаңтар
N 24 бұйрығына
1-қосымша
2-қосымша
Қолдардың үлгілері және мөртаңбалар бар
құжат
Кодтары   Қазынашылықтың белгілері
------------------------------------------------------------------
Шоттың иесі (толық атауы)
-----------------------------------        -----------------------
Шот иесінің почталық мекен-жайы
------------------------------------------------------------------
тел.N
-----------------------------------        -----------------------
Қазынашылық (толық атауы)         Кодтары
------------------------------------------------------------------
-----------------------------------        -----------------------
Қазынашылықтың орналасқан жері
(оның почталық мекен-жайы)
-----------------------------------        -----------------------
-----------------------------------        -----------------------
тел.N
-----------------------------------        -----------------------
Осы құжатта көрсетілген үлгілер оның иесінің   (Қазынашылықтың
санкцияларын талап ететін шот бойынша барлық    уәкілетті
операцияларды жүзеге асыру кезінде міндетті     органының қолы)
болып саналсын                                  __ж."__"______
------------------------------------------------------------------
Лауазымы Аты-жөні, тегі  Қол үлгісі Әрекет ету мерзімі Мөртаңбаның
(қолын уақытша       үлгісі
ауыст. кезде)
------------------------------------------------------------------
Бірінші
қол
------------------------------------------------------------------
Екінші
қол
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Артқы беті
------------------------------------------------------------------
Үлгілерді      Үлгілерді куәландыруға Үлгілерді Үлгілерді куәлан.
куәландырушы   уәкілеттік берілген    куәлан.   дырушы тұлғалар.
органның атауы тұлғалардың аты-жөн.   дырған    дың қолдары мен
дері                   күн       мөртаңбалары
(егер болса)
------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------- (қолдар)
--------------------------------------------------------- (мөртаңба)
---------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2000 жылғы 20 қаңтар
N 24 бұйрығына
2-қосымша
4-қосымша
______________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитеті,
Қазынашылықтың аумақтық органы
(жергілікті қаржы органы)
Демеушілік және қайырымдылық көмек үшін шот ашуға
(әрекет ету мерзімін ұзартуға)
Рұқсат
___________бюджетте ұсталатын______________________________
(бюджеттің атауы)             (мемлекеттік мекеменің атауы)
___________________________________________________________
_______________________________________________жұмсалатын
(пайдалану бағыты)
___________________________________________________________
(валютаның атауы (теңге немесе шет. валютаның түрі)
____________________________________________есепке алу үшін
(қаражат түсетін көздер)
демеушілік және қайырымдылық көмек үшін шот ашуға (демеушілік және қайырымдылық көмек үшін шоттың әрекет ету мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі.
Рұқсат_____________________________________ ____ ж."____"___
(бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы)
_________өтініші негізінде берілді және _____________дейін
(мерзімі көрсетіледі)
жарамды.
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің Төрағасы
(қазынашылықтың аумақтық органының (қаржы органының)
басшысы)                                _______________
(қолы)
Банктік операциялар жөніндегі бухгалтерлік есеп
пен есептілік басқармасының бастығы
(қаржы және жиынтық баланстар бөлімінің бастығы)
(бас бухгалтер)                         _______________
(қолы)
Қазынашылықтың белгілері
Шот ашылды N___                              __ж."__"___
Операциялық бөлімнің бастығы_________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2000 жылғы 20 қаңтар
N 24 бұйрығына
3-қосымша
5-қосымша
______________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитеті,
(жергілікті қаржы органы)
N___  __ж."__"____        _______________________________
(екінші деңгейдегі банктің,
Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Депозиттік шот ашуға
(әрекет ету мерзімін ұзартуға)
Рұқсат
___________бюджетте ұсталатын______________________________
(бюджеттің атауы)             (мемлекеттік мекеменің атауы)
___________________________________________________________
________________________________________аударуға жататын
(бағыты)
___________________________________________________________
(валютаның атауы (теңге немесе шет. валютаның түрі)
___________________________________________есепке алу үшін
(қаражат түсетін түрінің атауы)
депозиттік шот ашуға (депозиттік шоттың әрекет ету мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі.
Рұқсат Қазақстан Республикасы Үкіметінің ____ ж."____"____
шешімі негізінде берілді және _______________дейін  жарамды.
(мерзімі көрсетіледі)
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің Төрағасы
(жергілікті қаржы органының басшысы)  _______________
(қолы)
Банктік операциялар жөніндегі бухгалтерлік есеп
пен есептілік басқармасының бастығы
(бас бухгалтер)                       _______________
(қолы)
Қазынашылықтың белгілері
Шот ашылды N___                            __ж."__"___
Операциялық бөлімнің бастығы _____________________
(қолы)

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Приложение 1
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 января 2000 г. N 24
"Приложение 2
Документ
с образцами подписей и оттиска печати
Коды  Отметки Казначейства
_______________________________________________________________________
Владелец счета (полное наименование)
-------------------------------------------
Почтовый адрес владельца счета
тел. N
Казначейство (полное наименование)           Коды
-------------------------------------------
Местонахождение казначейства (его
почтовый адрес)
-------------------------------------------
тел. N
-----------------------------------------------------------------------
Образцы, указанные в настоящем документе, считать
обязательными при осуществлении всех операций
по счету, требующих санкций                     (подпись уполномоченного
его владельца                                    работника Казначейства)
"____"__________ ____г.
______________________________________________________________________
Должность  ! Фамилия, имя, ! Образец !Срок действия  !Образец оттиска
!   отчество    ! подписи !(при временной !    печати
!               !         !замене подписи)!
----------------------------------------------------------------------
Первая
подпись
------------------------------------------------------
Вторая
подпись
------------------------------------------------------
Оборотная сторона
_________________________________________________________________________
Наименование органа,! Фамилии и инициалы лиц,!Дата удос-!Подписи и печати
удостоверяющего   !уполномоченных удостове-!товерения !(если имеются)
образцы         !      рять образцы      ! образцов !лиц, удостоверя-
!                        !          !ющих образцы
--------------------------------------------------------------------------
(подписи)
(печать)
-------------------------------------------------------------------------".
Приложение 2
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 января 2000 г. N 24
"Приложение 4
__________________________________
(Комитет казначейства МФ РК, территориальный орган Казначейства
(местный финансовый орган)
"____"______________ ____г. N_____
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
счета для спонсорской и благотворительной помощи
______________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
______________________________________________________________________
содержащегося на___ _______________ бюджете, разрешается  открыть счет для
(наименование бюджета)
спонсорской и благотворительной помощи (продлить срок действия счета для
спонсорской и благотворительной помощи) в__________________ для зачисления
(наименование валюты
(тенге или вид ин.валюты)
_______________________________________________________________________
(источники поступления средств)
которые направляются на:
_______________________________________________________________________
(направление использования)
Разрешение выдано на основании ходатайства____________________________ от
(наименование администратора бюджетных программ)
"____"_____________ _____г. N_________ и действительно до________________
(указывается срок)
Председатель Комитета казначейства МФ РК
(руководитель территориального органа казначейства
(финансового органа)           _________________________ (подпись)
Начальник Управления бухгалтерского учета и
отчетности по банковским операциям
(начальник отдела финансов и сводных балансов
(главный бухгалтер)                  ____________________(подпись)
ОТМЕТКИ КАЗНАЧЕЙСТВА
Счет открыт N_________________                 "____"  _____________г.
Начальник операционного отдела ______________________________ (подпись)".
Приложение 3
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 января 2000 г. N 24
"Приложение 5
_________________________________
(Комитет казначейства МФ РК,
местный финансовый орган)         в_________________________________
(наименование банка второго уровня,
"__"____________  ____г. N____        территориального органа Казначейства)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
депозитного счета
_________________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
_________________________________________________________________________
содержащегося на___ _______________ бюджете, разрешается открыть депозитный
(наименование  бюджета)
счет (продлить срок действия депозитного счета) в________________________
(наименование валюты (тенге или вид ин.валюты)
для зачисления__________________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
которые подлежат перечислению___________________________________________
________________________________________________________________________
(направление)
Разрешение выдано на основании решения Правительства Республики Казахстан
от "____" ____________ _____г. N_____ и действительно до__________________
(указывается срок)
Председатель Комитета казначейства МФ РК ___________________(подпись)
(руководитель  местного финансового органа)
Начальник Управления бухгалтерского учета и
отчетности по банковским операциям
(главный бухгалтер)             _____________________________(подпись)
ОТМЕТКИ КАЗНАЧЕЙСТВА
Счет открыт N_________________                   "____"  _____________г.
Начальник операционного отдела _______________________________ (подпись)".