Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Ұлттық зейнетақы агенттiгiнің 1997 жылғы 13 қазандағы N 10-Ө бұйрығымен бекiтiлген, 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 68-Ө өзгерiстермен және толықтырулармен (1999 жылғы 21 қаңтардағы мемлекеттiк тiркеу N 670) "Жинақтаушы зейнетақы қорларындағы бухгалтерлiк есеп жүргiзу және қаржылық есеп беру жөнiндегi ережеге" өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитеті 2000 жылғы 21 наурыз N 20-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 13 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1132. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 213 қаулысы.
Жинақтаушы зейнетақы қорларының қаржылық есеп беруiн бухгалтерлiк есептiң Қазақстандық стандарттарына сәйкестiкке келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң 1997 жылғы 13 қазандағы N 10-Ө бұйрығымен  бекiтiлген "Жинақтаушы зейнетақы қорларындағы бухгалтерлiк есеп жүргiзу және қаржылық есеп беру жөнiндегi ережеге" мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"1. 5-бөлiм "Ұсынылатын есеп берудiң мерзiмдерi мен түрлерi" мынадай редакцияда жазылсын:
"Қордың қаржылық есеп беруi осы Ережелермен анықталған есеп берудiң нысандарына сәйкес болуы тиiс.
Комитетке ай сайын тапсырылатын қаржылық есепке мыналар кiредi:
өз қаражаты бойынша
- Қордың өз қаражаты бойынша бухгалтерлiк балансы (N 1 нысан);
- жинақтаушы зейнетақы қорының өз қаражаты есебiнен
орналастырылған қаржылық инвестициялар жөнiндегi мәлiметтерi (N 1 нысанға N 1 қосымша);
- Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтерiмен атқарылған жұмысы туралы айлық есепке түсiндiрме жазба;
жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша
- жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (N 4 нысан);
- мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 1 қосымша);
- мiндеттi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 2 қосымша);
- ерiктi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 3 қосымша);
- ерiктi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 4 қосымша);
- жинақтаушы зейнетақы қорының қаржылық инвестициялар (инвестициялық қоржыны) туралы мәлiметтерi (N 4 есеп берудiң нысанына N 5 қосымша);
- таза активтер туралы есеп (N 7 нысан);
- таза активтердегi өзгерiстер туралы есеп (N 7-а нысан);
- Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтермен түсiндiрме жазба.
Ай сайын тапсырылатын қаржылық есеп есеп беру кезеңiнен кейiнгi айдың 5 жұлдызынан кешiктiрiлмей ұсынылады.
Комитетке тоқсан сайын тапсырылатын қаржылық есепке мыналар кiредi:
өз қаражаты бойынша
- Қордың өз қаражаты бойынша бухгалтерлiк балансы (N 1 нысан);

О внесении изменений и дополнений в "Правила ведения бухгалтерского учета в накопительных пенсионных фондах и представления финансовой отчетности", утвержденные приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 октября 1997 года N 10-П с изменениями и дополнениями от 18 декабря 1998 года, приказ N 68-П (государственная регистрация 21 января 1999 года N 670)
Приказ Председателя Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 21.03.2000г. N 20-п Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13.05.2000г. за N 1132. Утратил силу - постановлением Правления Нацбанка РК от 4 июля 2003 г. N 213
В целях приведения финансовой отчетности накопительных пенсионных фондов в соответствие с Казахстанскими стандартами бухгалтерского учета приказываю:
1. Внести в " Правила  ведения бухгалтерского учета в накопительных пенсионных фондах и представления финансовой отчетности", утвержденные приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения от 13 октября 1997 года N 10-П, следующие изменения и дополнения:
"1. Раздел 5 "Сроки и виды представляемых отчетов" изложить в следующей редакции:
"Финансовая отчетность Фонда должна соответствовать формам отчетности, определяемыми настоящими Правилами.
Ежемесячная финансовая отчетность, представляемая в Комитет, включает:
по собственным средствам
- бухгалтерский баланс Фонда по собственным средствам (форма N 1);
- сведения по финансовым инвестициям, размещенным за счет собственных средств накопительного пенсионного фонда (приложение N 1 к форме N 1);
- пояснительную записку к месячному отчету о проделанной работе с дополнительными сведениями, по требованию Комитета;
по пенсионным накоплениям
- отчет о движении денег по пенсионным накоплениям (форма N 4);
- сведения о движении пенсионных накоплений за счет обязательных пенсионных взносов (приложение N 1 к форме отчетности N 4);
- сведения по количеству вкладчиков обязательных пенсионных взносов (приложение N 2 к форме отчетности N 4);
- сведения о движении пенсионных накоплений за счет добровольных пенсионных взносов (приложение N 3 к форме отчетности N 4);
- сведения по количеству вкладчиков добровольных пенсионных взносов (приложение N 4 к форме отчетности N 4);
- сведения по финансовым инвестициям (инвестиционному портфелю), размещенных за счет пенсионных накоплений накопительного пенсионного фонда (приложение N 5 к форме отчетности N 4);
- отчет о чистых активах (форма N 7);
- отчет об изменениях в чистых активах (форма N 7-а);
- пояснительную записку с дополнительными сведениями, по требованию Комитета.
Ежемесячные финансовые отчеты представляются не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Ежеквартальная финансовая отчетность, представляемая в Комитет, включает:
по собственным средствам
- бухгалтерский баланс Фонда по собственным средствам (форма N 1);

- жинақтаушы зейнетақы қорының өз қаражаты есебiнен орналастырылған қаржылық инвестициялар жөнiндегi мәлiметтерi (N 1 нысанға N 1 қосымша);
Қордың қаржы-шаруашылық қызметiнiң нәтижелерi туралы есеп (N 2 нысан);
- өз қаражаты бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (N 3 нысан); өз капиталының қозғалысы туралы есеп (N 5 нысан);
- айналымнан тыс активтердiң қозғалысы туралы есеп (N 6 нысан);
- Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтермен тоқсандық есеп бойынша түсiндiрме жазба.
жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша
- жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (N 4 нысан);
- мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 1 қосымша);
- мiндеттi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 2 қосымша);
- ерiктi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 3 қосымша);
- ерiктi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 4 қосымша);
- жинақтаушы зейнетақы қорының қаржылық инвестициялар (инвестициялық қоржыны) туралы мәлiметтерi (N 4 есеп берудiң нысанына N 5 қосымша);
- таза активтер туралы есеп (N 7 нысан);
- таза активтердегi өзгерiстер туралы есеп (N 7-а нысан);
Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтермен түсiндiрме жазба.
Тоқсан сайын тапсырылатын қаржылық есеп беру кезеңiнен кейiнгi айдың 10 жұлдызынан кешiктiрiлмей ұсынылады.
Жылдық қаржылық есеп мыналардан тұрады:
өз қаражаты бойынша
- Қордың өз қаражаты бойынша бухгалтерлiк балансы (N 1 нысан);
- жинақтаушы зейнетақы қорының өз қаражаты есебiнен орналастырылған қаржылық инвестициялар жөнiндегi мәлiметтерi (N 1 нысанға N 1 қосымша);
- Қордың қаржы-шаруашылық қызметiнiң нәтижелерi туралы есеп (N 2 нысан);
- өз қаражаты бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (N 3 нысан);
- өз капиталының қозғалысы туралы есеп (N 5 нысан);
- айналымнан тыс активтердiң қозғалысы туралы есеп (N 6 нысан);
- Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтермен түсiндiрме жазба.
жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша
- жинақталған зейнетақы қаражаты бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (N 4 нысан);
- мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 1 қосымша);
- мiндеттi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 2 қосымша);
- ерiктi зейнетақы жарналары есебiнен жинақталған зейнетақы қаражатының қозғалысы туралы мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 3 қосымша);

- сведения по финансовым инвестициям, размещенным за счет собственных средств накопительного пенсионного фонда (приложение N 1 к форме N 1);
- отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности Фонда (форма N 2);
- отчет о движении денег по собственным средствам (форма N 3); отчет о движении собственного капитала (форма N 5);
- отчет о движении внеоборотных активов (форма N 6);
- пояснительную записку по ежеквартальному отчету с дополнительными сведениями, по требованию Комитета;
по пенсионным накоплениям
- отчет о движении денег по пенсионным накоплениям (форма N 4);
- сведения о движении пенсионных накоплений за счет обязательных пенсионных взносов (приложение N 1 к форме отчетности N 4);
- сведения по количеству вкладчиков обязательных пенсионных взносов (приложение N 2 к форме отчетности N 4);
- сведения о движении пенсионных накоплений за счет добровольных пенсионных взносов (приложение N 3 к форме отчетности N 4);
- сведения по количеству вкладчиков добровольных пенсионных взносов (приложение N 4 к форме отчетности N 4);
- сведения о финансовых инвестициях (инвестиционному портфелю), размещенного за счет пенсионных накоплений накопительного пенсионного фонда (приложение N 5 к форме отчетности N 4);
- отчет о чистых активах (форма N 7);
- отчет об изменениях в чистых активах (форма N 7-а);
- пояснительную записку с дополнительными сведениями по требованию Комитета.
Ежеквартальные финансовые отчеты представляются 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Годовая финансовая отчетность состоит из:
по собственным средствам
- бухгалтерского баланса Фонда по собственным средствам (форма N 1);
- сведений по финансовым инвестициям, размещенным за счет собственных средств (приложение N 1 к форме N 1);
- отчета о результатах финансово-хозяйственной деятельности Фонда (форма N 2);
- отчета о движении денег по собственным средствам (форма N 3);
- отчета о движении собственного капитала (форма N 5);
- отчета о движении внеоборотных активов (форма N 6);
- пояснительной записки с дополнительными сведениями, по требованию Комитета;
по пенсионным накоплениям
- отчета о движении денег по пенсионным накоплениям (форма N 4);
- сведений о движении пенсионных накоплений за счет обязательных пенсионных взносов (приложение N 1 к форме отчетности N 4);
- сведений по количеству вкладчиков обязательных пенсионных взносов (приложение N 2 к форме отчетности N 4);
- сведений о движении пенсионных накоплений за счет добровольных пенсионных взносов (приложение N 3 к форме отчетности N 4);

- ерiктi зейнетақы жарналары салымшыларының саны бойынша мәлiметтер (N 4 есеп берудiң нысанына N 4 қосымша);
- жинақтаушы зейнетақы қорының қаржылық инвестициялар (инвестициялық қоржыны) туралы мәлiметтерi (N 4 есеп берудiң нысанына N 5 қосымша);
- таза активтер туралы есеп (N 7 нысан);
- таза активтердегi өзгерiстер туралы есеп (N 7-а нысан);
- Комитеттiң талабы бойынша қосымша мәлiметтерiмен жыл iшiнде жасалған жұмыстары туралы түсiндiрме жазба;
- жүргiзiлген аудит нәтижелерi бойынша аудиторлық қорытынды.
Жылдық қаржылық есеп Комитет белгiлеген мерзiмдерде ұсынылады, бiрақ есеп берiлгеннен кейiнгi жылдың 1 наурызынан кеш емес. Есептердi беруге белгiленген мерзiм демалыс (жұмыс емес) күнiне тура келген жағдайда, есеп бiрiншi жұмыс күнiнде берiледi.
Қандай да бiр себептермен есептi түзету Комитетке есептердi
өткiзгеннен кейiн 3 жұмыс күнiнен кешiктiрмей өзгерiстердiң сипаты мен себептерi көрсетiле отырып жүргiзiледi.
2. Заң бөлiмi (Ю.Н. Лысенко) Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң 1997 жылғы 13 қазандағы N 10-Ө бұйрығымен  бекiтiлген, 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 68-Ө өзгерiстермен және толықтырулармен (1999 жылғы 21 қаңтардағы мемлекеттiк тiркеу N 670) "Жинақтаушы зейнетақы қорларындағы бухгалтерлiк есеп жүргiзу және қаржылық есеп беру жөнiндегi ережеге" өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2000 жылғы __________ N __________ бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеу үшiн жiберсiн, және оны мемлекеттiк тiркеуден кейiн күшiне енгiзсiн.
Төраға
N 1 нысан
ЖЗҚ атауы
ЖЗҚ коды
Мекен-жайы
СТН
Ж инақтаушы зейнетақы қорының
Бухгалтерлiк балансы
200__ жылғы "__"_______________ жағдай бойынша
(мың теңге)
-------------------------------------------------------------------
Актив                   !жол !   жыл    !есептік
!коды! басындағы!күндегі
--------------------------------------------------------------------
1                         ! 2  !    3    !    4
--------------------------------------------------------------------
1. Ұзақ мерзiмдi активтер
Материалдық емес активтер

- сведений по количеству вкладчиков добровольных пенсионных взносов (приложение N 4 к форме отчетности N 4);
- сведений по финансовым инвестициям (инвестиционному портфелю), размещенного за счет пенсионных накоплений накопительного пенсионного фонда (приложение N 5 к форме отчетности N 4);
- отчета о чистых активах (форма N 7);
- отчета об изменениях в чистых активах (форма N 7-а);
- пояснительной записки к годовому финансовому отчету о проделанной работе за год с дополнительными сведениями, по требованию Комитета;
- аудиторского заключения по результатам проведенного аудита.
Годовой финансовый отчет представляется в сроки, установленные Комитетом, но не позднее 1 марта года, следующего за отчетным. В случае совпадения срока, установленного для представления отчетов с выходным (нерабочим) днем, отчет представляется на следующий за ним первый рабочий день.
Исправление отчетов по каким-либо причинам производится с указанием характера и причины не позднее 3-х рабочих дней после сдачи отчетов в Комитет.".
2. Юридическому отделу (Лысенко Ю.Н.) направить приказ N___ от __________ 2000 года "О внесении изменений и дополнений в "Правила ведения бухгалтерского учета в накопительных пенсионных фондах и представления финансовой отчетности", утвержденные приказом  Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 октября 1997 года N 10-П, с изменениями и дополнениями от 18 декабря 1998 года, приказ N 68-П (государственная регистрация 21 января 1999 года N 670)" в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации и ввести его в действие после государственной регистрации.
Председатель
"
--------------------------------
Название НПФ |                 |                   Форма N 1
-------------|-----------------|
Код НПФ      |                 |
-------------|-----------------|
Адрес        |                 |
-------------|-----------------|
РНН          |                 |
--------------------------------
Бухгалтерский баланс
накопительного пенсионного фонда
по состоянию на "   "        200__года
(тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------------
Актив                   | Код   | На начало | На отчетную
|строки |   года    |   дату
---------------------------------------------------------------------------
1                     |  2    |    3      |     4
---------------------------------------------------------------------------
1. Долгосрочные активы                |       |           |
Нематериальные активы                 |       |           |

Бастапқы құны (10)                                   010
Тозу (11)                                            011
Қалдық құны                                          012
Негізгі құрал-жабдықтар:
Бастапқы құны (12)                                   020
Тозу (13)                                            021
Қалдық құны                                          022
Аяқталмаған құрылыс (126)                            030
Инвестициялар (14)                                   040
Ұзақ мерзiмдi дебиторлық қарыздар                    050
Есептiк жылдың шығындары                             060
Орталықтандырылған көздердiң есебiнен пайдалануға    070
ендiрiлген және еншiлес кәсiпорындарға төлеусiз
берiлген негiзгi құрал-жабдықтар (321.05.322.02)
080
--------------------------------------------------------------------
1-бөлiм бойынша ЖИЫНЫ                                090
--------------------------------------------------------------------
2. Ағымдағы активтер
Тауар-материалдық қорлар
Материалдар (20)                                     100
Аяқталмаған өндiрiс (21)                             101
Тауарлар (22)                                        102
Дайын өнiмдер (221)                                  110
Басқалар (223)                                       120
Дебиторлық қарыздар
Сатып алушы мен тапсырыс берушiнiң қарызы (30)       130
Еншiлес тәуелдi серiктестiктердiң дебиторлық
қарыздары                                            140
Басқа дебиторлық қарыздар (33)                       150
оның iшiнде:
ҚҚС (331)                                            151
Алдыңғы кезеңдердiң шығыстары (34)                   160
Берiлген аванстар (35)                               170
Қаржылық инвестициялар (40)                          180
Ақша қаражаттары (41, 42, 43, 44, 45)                190
оның iшiнде:
есеп айырысу шотындағы қолма-қол ақша       191
кассадағы қолма-қол ақша                    192
жолдағы ақша аударымдары                    200
валюта шотындағы қолма-қол ақша       210
Басқа ағымдағы активтер                              220
--------------------------------------------------------------------
2-бөлiм бойынша ЖИЫНЫ                                230
--------------------------------------------------------------------
БАРЛЫҒЫ                                              240
--------------------------------------------------------------------                    Пассив                   !жол !   жыл  !есептік
!коды!басындағы!күндегі
--------------------------------------------------------------------
1                         ! 2  !    3    !    4
--------------------------------------------------------------------

Первоначальная стоимость(10)          |  010  |           |
Износ(11)                             |  011  |           |
Остаточная стоимость                  |  012  |           |
Основные средства:                    |       |           |
Первоначальная стоимость(12)          |  020  |           |
Износ(13)                             |  021  |           |
Остаточная стоимость                  |  022  |           |
Незавершенные строительства(126)      |  030  |           |
Инвестиции(14)                        |  040  |           |
Долгосрочная дебиторская задолжен-    |  050  |           |
ность                                 |       |           |
Убытки отчетного года                 |  060  |           |
Основные средства, введенные в        |  070  |           |
эксплуатацию за счет централизован-   |       |           |
ных источников и переданных дочерним  |       |           |
предприятиям безвозмездно             |       |           |
(321.05.322.02)                       |       |           |
|  080  |           |
---------------------------------------------------------------------------
Итого по разделу 1                    |  090  |           |
---------------------------------------------------------------------------
2. Текущие активы                     |       |           |
Товарно-материальные запасы           |       |           |
Материалы(20)                         |  100  |           |
Незавершенное производство(21)        |  101  |           |
Товары(22)                            |  102  |           |
Готовая продукция(221)                |  110  |           |
Прочие(223)                           |  120  |           |
Дебиторская задолженность             |       |           |
Задолженность покупателей и           |  130  |           |
заказчиков(30)                        |       |           |
Дебиторская задолженность             |  140  |           |
дочерних зависимых товариществ(32)    |       |           |
Прочая дебиторская задолженность(33)  |  150  |           |
в том числе:                  |       |           |
НДС(331)                              |  151  |           |
Расходы будущих периодов(34)          |  160  |           |
Авансы выданные(35)                   |  170  |           |
Финансовые инвестиции(40)             |  180  |           |
Денежные средства(41,42,43,44,45)     |  190  |           |
в том числе:                  |       |           |
денежные средства на расчетном |  191  |           |
счете(44)                      |       |           |
денежные средства в кассе(45)  |  192  |           |
денежные переводы в пути(441)  |  200  |           |
денежные средства на валютном  |  210  |           |
счете(43)                      |       |           |
Прочие текущие активы                 |  220  |           |
---------------------------------------------------------------------------
Итого по разделу 2                    |  230  |           |
---------------------------------------------------------------------------
Всего                                 |  240  |           |
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Пассив                | Код   | На начало | На отчетную
|строки |   года    |   дату
---------------------------------------------------------------------------
1                    |  2    |    3      |      4
---------------------------------------------------------------------------

719
720
721
722
800 шетелдік эмитенттердің бағалы қағаздары
811
812
90 Жиыны
--------------------------------------------------------------------
Төраға                         ______________
Бас бухгалтер                  ______________
М.О.
N 5 нысан
ЖЗҚ атауы
ЖЗҚ коды
Мекен-жайы
СТН
Жинақтаушы зейнетақы қорының
өз капиталының қозғалысы туралы
Есебі
199 ___ жылғы "___"____________ жағдай бойынша
(мың теңге)
--------------------------------------------------------------------
Белгі! Баптың атауы      ! Жыл  !Алын.!Бөлін.!Акциялар!Негізгі! Жыл
!                   !басын.!ғаны !гені  ! сатып  !құрал-ж!аяғын
!                   !дағы  !     !      !  алу   !жәнебас!дағы
!                   !қалдық!     !      ! (+, -) !қада ка!қал.
!                   !      !     !      !        !питал  !дық
!                   !      !     !      !        !қозғалы!
!                   !      !     !      !        !сын қай!
!                   !      !     !      !        !та баға.
!                   !      !     !      !        !  лау  !
--------------------------------------------------------------------
1  !       2           !   3  !  4  !   5  !   6    !   7   !   8
--------------------------------------------------------------------
11   Нақты төленген жарғылық
капитал
12   Қосымша жарияланған
капитал
13   Бөлiнбеген кiрiс
14   Негiзгi құрал-жабдықты
қайта бағалау
15   Инвестицияларды қайта
бағалау
16   Акциялар бойынша сыйақы
17   Резервтiк капитал
18   Басқалар
10   Жиыны
21   Акционерлерден сатып
алынған өз акциялары
22   Жарияланған өтелмеген
капитал
23   Кiрiстен шығыстың артуы
24   Басқалар
20   Жиыны
Өз капиталының БАРЛЫҒЫ
30
--------------------------------------------------------------------
Басшы                          ______________
Бас бухгалтер                  ______________
М.О.
N 6 нысан
ЖЗҚ атауы
ЖЗҚ коды
Мекен-жайы
СТН
Жинақтаушы зейнетақы қорының
айналымнан тыс активтерінің қозғалысы бойынша
Есебі
200 ___ жылғы "___"____________ жағдай бойынша
(мың теңгемен)
--------------------------------------------------------------------
Белгі!     Баптың атауы       !Жыл басындағы!Сатып!Индексац.!Кеткені
!                        !   қалдық    !     !жасалды  !
--------------------------------------------------------------------
1  !        2               !      3      !  4  !    5    !    6  --------------------------------------------------------------------
110   лицензиялық келісімдер
120   бағдарламалық қамсыздандыру
130   патенттер
140   ұйымдастыру шығындары
150   гудвил
160   басқалар
100   Материалдық емес активтер
жиыны негізгі
құрал-жабдықтар
210   жер
220   үй-жай, ғимараттар
230   машина және құрал-жабдық,
беріліс құралдары
240   көлік құралдары
241   жеңіл
242   жүк
243   жолаушы
250   басқалар
251   жиһаз
252   басқа негізгі құрал-жабдықтар
260   аяқталмаған құрылыс
200   Негізгі құрал-жабдықтар жиыны
300   Салынып (орнатылып) жатқан
негізгі құрал-жабдықтар
Салынып жатқан негізгі
300   құрал-жабдықтың жиыны
Барлығы:
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
--------------------------------------------------------------------
Реиндексация жасалды !Жыл соңындағы! Оның ішінде !Оның ішінде есеп.
!  қалдық     ! индексация  !телген амортиз.
--------------------------------------------------------------------
7             !     8       !      9      !           10
--------------------------------------------------------------------
Басшы                          ______________
Бас бухгалтер                  ______________
М.О.
N 7 нысан
ЖЗҚ атауы
ЖЗҚ коды
Мекен-жайы
СТН                     Жинақтаушы зейнетақы қорының
таза активтер туралы
Есебі
200 ___ жылғы 1 ____________ жағдай бойынша
--------------------------------------------------------------------
Баптың атауы                       !Жол N!  Жыл  !Есептік
!     !басынан!кезең үшін
--------------------------------------------------------------------
1                              !  2  !   3   !     4
--------------------------------------------------------------------
Инвестициялау үшiн ақшаның болуы
Алу шоты
Қазақстан Республикасының бағалы қағаздары,
с.ішінде:
мемлекеттiк
мемлекеттiк емес
Халықаралық қаржылық ұйымдардың бағалы
қағаздары
Банктердегi депозиттер
Басқа инвестициялар
Активтердiң жиыны
Мiндеттемелер, соның iшiнде:
алушылардың төлем талаптары
құрылтайшылар мен акционерлердiң қор
алдындағы берешектерi
кiрiстер бойынша төлемге салықтар
басқа мiндеттемелер
Мiндеттемелердің жиыны
Қордың зейнетақы төлемдерiне арналған
қолда бар таза активтерi
--------------------------------------------------------------------
Басшы                          ______________
Бас бухгалтер                  ______________
М.О.
N 7 А нысан
ЖЗҚ атауы
ЖЗҚ коды
Мекен-жайы
СТН
Жинақтаушы зейнетақы қорының
таза активтердегі өзгерістер туралы
Есебі
200 ___ жылғы 1 ____________ жағдай бойынша
--------------------------------------------------------------------
Баптың атауы                          !Жол N!  Жыл  ! Есептік
!     !басынан!кезең үшін
--------------------------------------------------------------------
1                              !  2  !   3   !     4
--------------------------------------------------------------------
I. Қордың кiрiстерi
Сыйақы (мүдде) және Қазақстан Республикасының
бағалы қағаздарынан дивидендтер, соның iшiнде:
мемлекеттiк
мемлекеттiк емес
халықаралық қаржылық ұйымдардың бағалы
қағаздарынан банктердегi депозиттерден
Инвестициялардың шығып қалуынан және инвестиция.
лардың құны өзгергендiгiнен кiрiс (зиян)
Басқа кiрiстер
Қордың кiрiстерiнiң жиыны
II. Қордың шығыстары
Әкiмшiлiк шығыстар
Кiрiске салық бойынша шығыстар
Басқа шығыстар
Қордың шығыстарының жиыны
III. Алушының қорының басқа өзгерiстерi
Салымшылардың жарналары **
Зейнетақы төлемдерi, соның iшiнде:
мүгедектiкке ұшырағанда
зейнеткер жасына жеткенде
басқа жағдайлар
Жинақталған зейнетақы қаражатын
қордан(ға) аудару
Жыл басындағы таза активтер
Жыл аяғындағы таза активтер
--------------------------------------------------------------------
* Алушы қорларға шығыс болып табылатын комиссиялық сыйақылардың сомасы.
** Комиссиялық сыйақыларды шегерiп тастағандағы салымшылар жарналарының сомасы.
Басшы                            ____________
Бас бухгалтер                    ____________
М.О.

719
720
721
722
800  ценные бумаги иностранных эмитентов
811
812
90  Итого
__________________________________________________________________________
Руководитель                        ________________
Главный бухгалтер                   ________________
М.П.
Форма N 5
Название НПФ _______________________
Код НПФ      _______________________
Адрес        _______________________
РНН          _______________________
Отчет
о движении собственного капитала
накопительного пенсионного фонда
по состоянию на "    "       200__ года
(тыс. тенге)
_________________________________________________________________________
Символ|Наименование статьи|Остаток на |Полу|Распре|Выкуп|Переоцен|Остаток
|                   |начало года|чено|делено|акций|ка ОС и |на конец
|                   |           |    |      |(+,-)|другое  |года
|                   |           |    |      |     |движение|
|                   |           |    |      |     |капитала|
-------------------------------------------------------------------------
1  |        2          |     3     | 4  |  5   |  6  |    7   |   8
-------------------------------------------------------------------------
11  Фактически оплаченный
уставный капитал
12  Дополнительный
объявленный капитал
13  Нераспределенный доход
14  Переоценка основных
средств
15  Переоценка инвестиций
16  Премия по акциям
-------------------------------------------------------------------------
10  Итого
-------------------------------------------------------------------------
21  Собственные акции,
выкупленные у акционеров
22  Неоплаченный объявленный
капитал
23  Превышение расходов
над доходами
-------------------------------------------------------------------------
20  Итого
30  Всего собственный
-------------------------------------------------------------------------
Руководитель                        ________________
Главный бухгалтер                   ________________
М.П.
Форма N 6
Название НПФ _______________________
Код НПФ      _______________________
Адрес        _______________________
РНН          _______________________
Отчет
о движении внеоборотных активов
накопительного пенсионного фонда
по состоянию на "    "       200__ года
_____________________________________________________________________
Символ|Наименование статьи|Остаток на |При-|Прове|Вы- |Прове|Остаток |
|                   |начало года|обре|дено |было|дено |на конец|
|                   |           |тено|индек|    |реин-|года    |
|                   |           |    |сации|    |декса|        |
|                   |           |    |     |    |ции  |        |
---------------------------------------------------------------------|
1  |        2          |     3     | 4  |  5  |  6 |  7  |   8    |
---------------------------------------------------------------------|
110  лицензионные соглашения
120  программное обеспечение
130  патенты
140  организационные затраты
150  гудвилл
160  прочие
-------------------------------------------------------------------------
100  Итого нематериальных
активов
-------------------------------------------------------------------------
Основные средства
210  земля
220  здания и сооружения
230  машины и оборудование,
передаточные средства
240  транспортные средства
241     легковые
242     грузовые
243     пассажирские
250  прочие
251     мебель
252     другие основные
средства
260  незавершенное
строительство
-------------------------------------------------------------------------
200  Итого основных средств
301  Строящиеся (устанавливаемые)
основные средства
300  Итого строящихся ОС
400  Всего:
-------------------------------------------------------------------------
Руководитель                        ________________
Главный бухгалтер                   ________________
М.П.
Форма N 7
Название НПФ _______________________
Код НПФ      _______________________
Адрес        _______________________
РНН          _______________________
Отчет о чистых активах
накопительного пенсионного фонда
по состоянию на 1_____ 200___ года
__________________________________________________________________________
Наименование статьи                 |N строки|С начала|За отчетный
|        |  года  |  период
--------------------------------------------------------------------------
1                        |    2   |    3   |     4
--------------------------------------------------------------------------
Наличие денег для инвестиций
Счета к получению
Ценные бумаги Республики Казахстан, в т.ч.:
государственные
негосударственные
Ценные бумаги международных финансовых
организаций
Депозиты в банках
Прочие инвестиции
Итого активы
Обязательства, в т.ч.:
платежные требования получателей
задолженность перед фондом учредителей и
акционеров
налоги к выплате по доходам
прочие обязательства
Итого обязательства
Чистые активы фонда, имеющиеся в наличии
для пенсионных выплат
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель                        ________________
Главный бухгалтер                   ________________
М.П.
Форма N 7А
Название НПФ _______________________
Код НПФ      _______________________
Адрес        _______________________
РНН          _______________________
Отчет об изменениях в чистых активах
накопительного пенсионного фонда
по состоянию на 1_____ 200___ года
__________________________________________________________________________
Наименование статьи                 |N строки|С начала|За отчетный
|        |  года  |  период
--------------------------------------------------------------------------
1                        |    2   |    3   |     4
--------------------------------------------------------------------------
I. Доходы фонда
Вознаграждение (интерес) и дивиденды от
ценных бумаг Республики Казахстан, в т.ч.:
государственных
негосударственных
ценных бумаг международных финансовых
организаций
депозитов в банках
Доход (убыток) от выбытия инвестиций и
изменения стоимости инвестиций
Прочие доходы
Итого доходы фонда
II. Расходы фонда
Административные расходы*
Расходы по налогам на доходы
Прочие расходы
Итого расходы фонда
III. Прочие изменения фонда получателя
Взносы вкладчиков**
Пенсионные выплаты, в т.ч.:
при наступлении инвалидности
при достижении пенсионного возраста
прочие условия
Переводы пенсионных накоплений из(в) фонд(а)
Чистые активы на начало года
Чистые активы на конец года
--------------------------------------------------------------------------
*Сумма комиссионных вознаграждений, которая является расходом для
фонда получателей.
**Сумма взносов вкладчиков за минусом комиссионных вознаграждений.
Руководитель                        ________________
Главный бухгалтер                   ________________
М.П.".