Дәрілік заттарды әкелуді келісуге Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігіне ұсынылатын құжаттар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігі төрайымының 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 232 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 шілде тіркелді. Тіркеу N 1183. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 885 (V043404) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Дәрілік заттар туралы" U952655_ жарлығын жүзеге асыру және дәрілік заттарды әкелуді келісу үшін ұйымдар ұсынатын құжаттарды дайындау мерзімін қысқарту мақсатында Бұйырамын:
1. Дәрілік заттарды әкелуді келісу үшін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігіне ұсынатын қоса беріліп отырған құжаттар тізбесі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау экономика, қаржы және дәрілік саясат жөніндегі департамент директорының орынбасары М.А.Омароваға жүктелсін.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау істері
жөніндегі агенттігінің
2000 жылғы 21 сәуір N 232
бұйрығымен бекітілген
Дәрілік заттарды әкелуді келісу үшін
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігіне
ұсынылатын құжаттар тізбесі
1. Дәрілік заттарды әкелуге келісім алу үшін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігіне мына құжаттар ұсынылады:
1) дәрілік заттарды әкелуге келісу туралы өтініш;
2) фармацевтикалық қызметке берілген лицензияның көшірмесі;    (лицензияның түпнұсқасы салыстыру үшін беріледі);
3) басты спецификасын қоса дәрілік заттарды сату-сатып алу шартының (келісімнің) көшірмесі (түпнұсқасы) салыстыру үшін беріледі;
4) келісім спецификасының немесе әкелуге жататын дәрілік заттардың тізбесі магниттік тасымалдауыштарда/дискет, сыйымдылығы 1,4 кбт/таблицалық түрде: ____________________________________________________________________
N! ТН ВЭД !  Дәрілік    !  Өлшем ! Саны ! Өндіруші, ! Дәрілік заттың
р!  коды  !заттың атауы,! бірлігі!      !өндірушінің!Қазақстан Рес.
/!        !   мөлшері,  !        !      !   елі     !публикасында
к!        !  орамдағы   !        !      !           ! тіркелген
!        !мөлшер көлемі!        !      !           !уақыты және N
!        !             !        !      !           !
____________________________________________________________________  1     2            3          4      5        6              7
____________________________________________________________________      2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 наурыздағы "Бақылауға жатқызылатын есірткі заттары, психотроптық заттар мен прекурсорлар туралы" N 186 қаулысымен бекітілген тізімге кіргізілген есірткілік, психотроптық дәрілік заттарды және прекурсорларды әкелу үшін мына құжаттар ұсынылады:

Об утверждении Перечня документов, представляемых в Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения на согласование ввоза лекарственных средств
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 21 апреля 2000 года N 232. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.07.2000 г. N 1183. Утратил силу - приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 22 декабря 2004 года N 885 (V043404)
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан U952655_  "О лекарственных средствах" и сокращения срока подготовки документов, представляемых организациями для согласования ввоза лекарственных средств, приказываю:
1. Утвердить прилагаемый Перечень документов, представляемых Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения для согласования ввоза лекарственных средств.
2. Контроль за исполнением данного приказа возложить на заместителя директора департамента экономики, финансов и лекарственной политики Омарову М.А.
Председатель
Утвержден
приказом Агентства Республики
Казахстан по делам здравоохранения
от 21 апреля 2000 года N 232
Перечень документов, представляемых Агентству
Республики Казахстан по делам здравоохранения
для согласования ввоза лекарственных средств
1. Для получения согласования на ввоз лекарственных средств в Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения представляются следующие документы:
1) заявление о согласовании ввоза лекарственных средств;
2) копия лицензии на фармацевтическую деятельность (оригинал лицензии представляется для сверки);
3) копия контракта (договора) на покупку-продажу лекарственных средств, с приложением генеральной спецификации (оригинал представляется для сверки);
4) спецификация к контракту или перечень лекарственных средств, подлежащих ввозу в виде таблицы на магнитных носителях (дискетах, емкостью 1,4 кбт) по следующей форме:
___________________________________________________________________
N !Код! Наименование  !Ед. !Кол-во!Производитель,!    Дата и N
п/п!ТН !лекарственного !изм.!      !    страна    !  регистрации
!ВЭД!средства, дозы,!    !      !производителя ! лекарственного
!   !количество доз !    !      !              ! средства в Рес-
!   !  в упаковке   !    !      !              !публике Казахстан
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 !       3       !  4 !   5  !       6      !        7
--------------------------------------------------------------------
2. Для ввоза наркотических, психотропных лекарственных средств и прекурсоров, включенных в списки, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 года N 186 P980186_  "О наркотических веществах, психотропных средствах и прекурсорах, подлежащих контролю" представляются следующие документы:

1) есірткілік, психотроптық дәрілік заттарды әкелуді келісуге өтініш;
2) есірткілік, психотроптық дәрілік заттар және прекурсорлармен жұмыс істеу құқы бар фармацевтикалық қызметке берілген лицензия;
3) есірткілік, психотроптық дәрілік заттарды сатып алу-сату шартының (келісімнің) көшірмесі;
4) есірткілік, психотроптық дәрілік заттар мен прекурсорларды әкелуге аумақтық ішкі істер органы берген рұқсат;
5) есірткілік, психотроптық дәрілік заттар мен прекурсорларды жеткізіп беруге денсаулық сақтау басқармасының аумақтық органымен жасасқан келісім;
6) келісімге спецификацияның электрондық нұсқасы немесе есірткілік, психотроптық дәрілік заттар мен прекурсорлардың әкелуге жатқызылатын тізбесі осы тізбенің 1 тармағының 4 тармақшасында қарастырылған үлгідегі таблица түрінде ұсынылады.

1) заявление на согласование ввоза наркотических, психотропных лекарственных средств;
2) лицензия на фармацевтическую деятельность с правом работы с наркотическими, психотропными лекарственными средствами и прекурсорами;
3) копия контракта (договора) на покупку-продажу наркотических, психотропных лекарственных средств;
4) разрешение территориальных органов внутренних дел на ввоз наркотических, психотропных лекарственных средств и прекурсоров;
5) договор с территориальным органом управления здравоохранением на поставку наркотических, психотропных лекарственных средств и прекурсоров;
6) электронную версию спецификации к контракту или перечень наркотических, психотропных лекарственных средств и прекурсоров, подлежащих к ввозу, в виде таблицы по форме, предусмотренной подпунктом 4 пункта 1 настоящего Перечня.