2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына N 19 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 339 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 4 тамызда N 1214 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 339 (тіркелген N 1214) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 19 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының сыныптамасында:
"5.2.254.45.32 Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге стационарлық көмек көрсету" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5.2.263 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм бойынша атқару органы
5.2.263.55 Жергілікті деңгейде балаларды оңалту".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении дополнений N 19 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июля 2000г. N 339. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2000г. за N 1214. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
11. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июля 2000г. N 339 "О внесении дополнений N 19 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года Z923600_ "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденную указанным приказом:
в классификации расходов бюджета:
после строки "5.2.254.45.32 Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам" дополнить строками следующего содержания:
"5.2.263 Исполнительный орган образования, культуры, спорта и
туризма, финансируемый из местного бюджета
5.2.263.55 Реабилитация детей на местном уровне".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Умбетова А.М.)