"Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды лицензиялау ережелерін" қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 1998 жылғы 7 қазандағы N 211 бұйрыққа өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2000 жылғы 5 қазандағы N 403-1 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 28.11.2000 ж. тіркелді. Тіркеу N 1276
"Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды лицензиялау ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 шілдедегі N 714 P980714_ қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды лицензиялау ережелерін" қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1998 жылғы 7 қазандағы N 211 V980657_ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасында темір жол
көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдауды лицензиялау ережелерін"
қолдану жөніндегі нұсқаулықта:
7-тармақтағы "және олардың филиалдарының" деген сөздер алынып
тасталсын.
2. Көліктік бақылау комитеті (Е.Ш. Қалқабаев) осы бұйрықты
мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне
ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Бірінші вице-Министр
А.З. Нәлібаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения в приказ от 7 октября 1998 года N 211 "Об утверждении Инструкции по применению "Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 5 октября 2000 года N 403-I Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28.10.2000 г. за N 1276
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 714 P980714_ "Об утверждении Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 октября 1998 года N 211 V980657_ "Об утверждении Инструкции по применению "Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан" следующее изменение:
в Инструкции по применению "Правил лицензирования перевозок
пассажиров и грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан",
утвержденной указанным приказом:
в пункте 7 слова "и их филиалов" исключить.
2. Комитету транспортного контроля (Калкабаев Е.Ш.) представить
настоящий приказ для государственной регистрации в Министерство юстиции
Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого
вице-Министра Налибаева А.3.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)