Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82 қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасы 2000 жылғы 9 қазан N 381. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 17 қараша N 1290 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысымен
Ескерту: Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысынан
Үзінді:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін жаңа дизайндағы банкнота енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының қолма-қол ақшамен жұмысын реттеу бөлігінде жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
...
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы
N 114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
...
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2000 жылға 09 қазандағы N 381 қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1290 тіркелген.
...
____________________________________________
Қолма-қол ақша айналымын ұйымдастыруды жетiлдiру мақсатында және "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы"  Z952155_  Қазақстан Республикасы Президентінiң Заң күшi бар Жарлығы негiзiнде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыру бекiтiлсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастан күшiне енгiзiлсiн.

О внесении изменения и дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 381 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2000 года за N 1290. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
Извлечение из постановления Правления Национального Банка
Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
В целях совершенствования нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в части регламентации работы филиалов Национального Банка Республики Казахстан с наличными деньгами в связи с вводом банкнот нового дизайна Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правления Национального Банка Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
...
Председатель
Национального Банка                  А. Сайденов
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 октября 2006 года N 114
Перечень
утративших силу некоторых решений Правления
Национального Банка Республики Казахстан
1. ...
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 09 октября 2000 года N 381 "О внесении изменения и дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1290.
...
_______________________________________________________________
В целях совершенствования организации наличного денежного обращения и на основании Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона,  Z952155_  "О Национальном Банке Республики Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменение и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" и ввести их в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

2. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу басқармасы (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыруды Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыруды Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекенi қорғау және шағын бизнестi қолдау агенттiгiне жiберсiн;
3) осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыруды Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және аумақтық филиалдарына жiберсiн.
4) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң аумақтық филиалдары осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыруды екiншi деңгейдегi банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары М.Т. Құдышевке жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі басқармасының
2000 жылғы 9 қазандағы
N 381 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi
банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн
белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N  82   V990746_
қаулысының N 1 қосымшасына өзгерiс пен толықтыру
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң және банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық
қызмет көрсету жөнiндегi тарифтерiн белгiлеу туралы" 1999 жылғы 20
сәуiрдегi N 82 қаулысының N 1 қосымшасының ескертуiндегi:

2. Управлению по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменения и дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций";
2) довести до сведения Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса изменение и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций";
3) довести настоящее постановление и изменение и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан;
4) территориальным филиалам Национального Банка Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменение и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков
второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций" до сведения банков второго уровня и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан
Кудышева М.Т.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 9 октября 2000 г. N 381
Изменение и дополнение в приложение N 1 к постановлению
Правления Национального Банка Республики Казахстан "Об
установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан
за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций"
от 20 апреля 1999 года N 82   V990746_
В примечании приложения N 1 к постановлению Правления Национального
Банка Республики Казахстан "Об установлении тарифов Национального Банка
Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго
уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций"
от 20 апреля 1999 года N 82   V990746_  :

1) "металл" деген сөз алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы екiншi азатжолмен толықтырылсын:
"Ұлттық Банктiң филиалы құны 1, 3 және 5 теңгелiк банкноттарды
қабылдағаны үшiн тарифтiк ақы алмайды."
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

1) слово "металлических" исключить;
2) дополнить вторым абзацем следующего содержания:
"За прием банкнот номиналом 1, 3, 5 тенге филиалом Национального
Банка тариф не взимается.".
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)