Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне N 25 өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы Министрінің 2000 жылғы 26 қазандағы N 462 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 22 қараша N 1297 тіркелді
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы N 1872 P991872_ қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 16 қазандағы N 1536 P001536_ қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
"2.1.208.30 Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен
тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстар" деген жолдан кейiн мынадай редакцияда
жазылған жолмен толықтырылсын:
"2.1.208.31 Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату бойынша
мемлекеттiк тапсырысқа ақы төлеу"
"8.1.230.41.31 Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық
мұражайы" деген жолдан кейiн мынадай редакцияда жазылған жолдармен
толықтырылсын:
"8.1.230.41.32 Алтын және қымбат металдардың мемлекеттiк мұражайы
8.1.230.41.33 Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-реставрациялау
жұмыстарын жүргiзу";
шығыстардың экономикалық жiктемесiнде:
"1.1.130.138 Құжырамаға және жерге жалгерлiк төлемдер" деген жол
келесi редакцияда жазылсын:
"1.1.130.138 Құжыраманы жалға алу төлемдерi".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения и дополнений N 25 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 462 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2000 года N 1297
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1536 P001536_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменение и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "2.1.208.30 Прикладные научные исследования и
опытно-конструкторские работы оборонного характера" дополнить строкой
следующего содержания:
"2.1.208.31 Оплата государственного заказа по реализации излишнего
вооружения и военной техники";
после строки "8.1.230.41.31 Национальный музей Республики Казахстан в
г. Астане" дополнить строками следующего содержания:
"8.1.230.41.32 Государственный музей золота и драгоценных металлов
8.1.230.41.33 Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей";
в экономической классификации расходов:
строку "1.1.130.138 Арендная плата за помещение и землю" изложить в
следующей редакции:
"1.1.130.138 Оплата аренды помещений".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)