Тіркеуге түсетін құжаттардың есеп кітабын жүргізу жөніндегі Нұсқаулыққа толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеу қызметі комитеті Төрағасының 2000 жылғы 8 қарашадағы N 261 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 21 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1377. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті төрағасының 2009 жылғы 15 маусымдағы N 105 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі  және құқықтық көмек көрсету комитеті төрағасының 2009.06.15 N 105 бұйрығымен.
Жылжымайтын мүліктерге құқықтарды мемлекеттік тіркеу жүйелерін жетілдіру мақсатында бұйырамын:
1. Жылжымайтын мүліктерді және заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі Агенттік директорының 1998 жылғы 1 маусымдағы N 87 V980638_ бұйрығымен бекітілген тіркеуге түсетін құжаттардың есеп кітабын жүргізу жөніндегі Нұсқаулыққа мынадай толықтырулар енгізілсін:
1.2-тармақтың екінші абзацы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"Тіркеуге келіп түсетін құжаттардың есебі электронды тасымалдаушыларда жүргізілуі мүмкін";
1.3-тармақтың екінші абзацы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"Құжаттардың есебін электронды тасымалдаушыларда жүзеге асырған жағдайларда, өтініштерге және құжаттарға нөмірлер беру, олардың есебі осы Нұсқаулықпен белгіленген ережелер бойынша жүргізіледі".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде тіркелгеннен кейін "Жылжымайтын мүлік жөніндегі Орталықтар" РМК-на орындалу үшін жіберілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Тіркеу қызметі комитеті төрағасының орынбасары Г.П. Коваленкоға жүктелсін.
Төраға

О внесении дополнений в Инструкцию по ведению книги учета документов, поступающих на регистрацию
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года N 261 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27.01.2001 г. за N 1377. Утратил силу приказом Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан от 15 июня 2009 года N 105
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции РК от 15.06.2009 N 105.
В целях совершенствования системы государственной регистрации прав на недвижимое имущество приказываю:
1. Внести в V980638_ Инструкцию по ведению книги учета документов, поступающих на регистрацию, утвержденную приказом директора Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц от 1 июля 1998 года N 87, следующие изменения:
пункт 1.2. дополнить абзацем следующего содержания: "Учет документов, поступающих на регистрацию, может вестись на электронных носителях";
пункт 1.3. дополнить абзацем следующего содержания: "В случаях осуществления учета документов на электронных носителях, присвоение номеров заявлениям и документам, их учет производится по правилам, установленным настоящей Инструкцией".
2. Настоящий приказ после регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить для исполнения в РГП "Центр по недвижимости". 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Комитета регистрационной службы Коваленко Г.П. Председатель (Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)