Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 33 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы Министрінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 578 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. N 1386
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" V991058_ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
"1.1.103.2.3 Жергілiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.1.103.22 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн ауданның (қаланың) жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.1.103.25 Жергiлiктi атқарушы органдар резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.1.103.25 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.259.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.259.16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу"";
"1.2.259.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.259.22 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн ауданның (қаланың) жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.259.25 Жергiлiктi атқарушы органдар резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.259.25 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнің қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.259.80 Заңды тұлғалардың акцияларын сатып алу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.259.128 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау

О внесении изменений и дополнений N 33 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 578 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2001 года за N 1386
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.1.103.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.1.103.22 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
строку "1.1.103.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"1.1.103.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
после строки "1.2.259.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.259.16 Проведение мероприятий за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "1.2.259.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.259.22 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
строку "1.2.259.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"1.2.259.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
после строки "1.2.259.80 Приобретение акций юридических лиц" дополнить строками следующего содержания:
"1.2.259.128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)

1.2.259.129 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнің қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
"1.2.260.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.260.16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу"
"1.2.260.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.260.22 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн ауданның (қаланың) жергілiктi атқарушы органы резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.260.25 Жергiлiктi атқарушы органдар резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.260.25 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.260.30 Қолма-қол ақшасыз және клирингтiк есеп айырысу жүйесiн дамыту" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.259.128 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
1.2.259.129 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
"3.1.251.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.16 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"3.1.251.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.22 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн ауданның (қаланың) жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"3.1.251.25 Жергiлiктi атқарушы органдар резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3.1.251.25 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу"

1.2.259.129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы";
после строки "1.2.260.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.260.16 Проведение мероприятий за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "1.2.260.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.260.22 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
строку "1.2.260.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"1.2.260.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
после строки "1.2.260.30 Развитие системы безналичных и клиринговых расчетов" дополнить строками следующего содержания:
"1.2.260.128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
1.2.260.129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы";
после строки "3.1.251.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.16 Проведение мероприятий за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "3.1.251.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.22 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
строку "3.1.251.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"3.1.251.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";

"13.9.105.43 Соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау жөнiндегi ауданның (қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
13.9.105.44 Соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау жөнiндегi облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органының резервi
13.9.105.45 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн ауданның (қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi";
"13.9.105.52 Жергiлiктi атқарушы органдардың резервi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.105.52 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органының резервi";
"13.9.105.83 Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды несиелендiру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"13.9.105.84 Кассалық алшақтықты жабуға арналған төмен тұрған бюджеттердi несиелендiру үшiн жергiлiктi атқарушы органның арнайы резервi
13.9.105.128 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдары резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
13.9.105.129 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
"13.9.111.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.111.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен несиелендiру";
"13.9.112.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.112.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.113.90 Қазақстан Республикасы Yкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.113.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.114.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.114.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.115.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.115.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.116.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.116.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.118.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.118.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.119.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.119.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.120.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.120.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.122.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.122.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.123.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.123.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.124.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.124.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.125.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.125.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен несиелендiру";
"13.9.129.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.129.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.130.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.130.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";
"13.9.131.90 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен несиелер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.131.90 Кассалық алшақтықты жабу үшiн төмен тұрған бюджеттердi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен несиелендiру";

"13.9.105.43 Резерв местного исполнительного органа района (города) по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
13.9.105.44 Резерв местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
13.9.105.45 Резерв местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
строку "13.9.105.52 Резерв местных исполнительных органов" изложить в следующей редакции:
"13.9.105.52 Резерв местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера";
после строки "13.9.105.83 Кредитование региональных инвестиционных программ" дополнить строками следующего содержания:
"13.9.105.84 Специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва
13.9.105.128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
13.9.105.129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы";
строку "13.9.111.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.111.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.112.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.112.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.113.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.113.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.114.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.114.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.115.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.115.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.116.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.116.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.118.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.118.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.119.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.119.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.120.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.120.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.122.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.122.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.123.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.123.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.124.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.124.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.125.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.125.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.129.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.129.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.130.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.130.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
строку "13.9.131.90 Кредиты из Резерва Правительства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13.9.131.90 Кредитование из резерва Правительства Республики Казахстан нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";

"13.9.274.28 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң белгiленген тәртiппен тiркелген шарттық мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешегiн өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"13.9.274.128 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдары резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
13.9.274.129 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
"15.1.105.54 Жергiлiктi бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.105.54.27 Бюджеттiк алулар";
"15.1.105.54.30 Өзге де трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.105.54.31 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар
15.1.105.54.32 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн облыстың жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар
15.1.105.54.33 Республикалық бюджетке алынатын басқа да трансферттер
15.1.105.54.34 Аудандық (қалалық) бюджеттерге алынатын басқа да трансферттер";
"15.1.105.54. Жергiлiктi бюджеттен алынатын трансферттер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15.1.105.54 Облыстық бюджеттен, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер";
"15.1.105.54.30 Өзге де трансферттер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15.1.105.54.30 Аудандық (қалалық) бюджеттерге алынатын мақсатты трансферттер";
"15.1.105.67 Аудандық (қалалық) бюджеттен алынатын бюджеттiк алулар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.105.67.27 Бюджеттiк алулар
15.1.105.67.30 Облыстық бюджетке алынатын басқа да трансферттер";
"15.1.105.67 Аудандық (қалалық) бюджеттен алынатын бюджеттiк алулар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15.1.105.67 Аудандық (қалалық) бюджеттерден алынатын трансферттер";
"15.1.111.18.30 Қысқы кезеңге дайындық және қоныс аудару жөнiндегi iс-шараларды аяқтау" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.111.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.112.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

после строки "13.9.274.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"13.9.274.128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
13.9.274.129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов
по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы";
после строки "15.1.105.54 Трансферты из местного бюджета" дополнить
строкой следующего содержания:
"15.1.105.54.27 Бюджетные изъятия";
после строки "15.1.105.54.30 Прочие трансферты" дополнить строками
следующего содержания:
"15.1.105.54.31 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва
Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
15.1.105.54.32 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва
местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера
15.1.105.54.33 Другие трансферты в республиканский бюджет
15.1.105.54.34 Другие трансферты в районные (городские) бюджеты";
строку "15.1.105.54 Трансферты из местного бюджета" изложить в
следующей редакции:
"15.1.105.54 Трансферты из областного бюджета, бюджетов городов
Астаны и Алматы";
строку "15.1.105.54.30 Прочие трансферты" изложить в следующей
редакции:
"15.1.105.54.30 Целевые трансферты в районные (городские) бюджеты";
после строки "15.1.105.67 Бюджетные изъятия из районного (городского)
бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.105.67.27 Бюджетные изъятия";
строку "15.1.105.67 Бюджетные изъятия из районного (городского)
бюджета" изложить в следующей редакции:
"15.1.105.67 Трансферты из районных (городских) бюджетов";
после строки "15.1.111.18.30 Подготовка к зимнему периоду и завершение мероприятий по передислокации" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.111.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.112.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:

"15.1.112.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер
15.1.112.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.113.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.113.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнің қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.114.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнің есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.114.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер
15.1.114.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнің қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.115.18.31 Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысы" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.115.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.116.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.116.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.118.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.118.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.119.18.31 Приозерск қаласындағы жергiлiктi атқарушы органның кредиторлық берешегiн өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.119.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.120.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.120.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.2.122.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"15.1.112.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.112.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.113.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.113.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.114.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"15.1.114.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.114.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.115.18.31 Строительство моста через р. Иртыш в г.Семипалатинске за счет софинансирования из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.115.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.116.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.116.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.118.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.118.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.119.18.31 Погашение кредиторской задолженности местного исполнительного органа г.Приозерска" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.119.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.120.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.120.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.122.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:

"15.1.122.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер
15.1.122.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.123.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнің қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.123.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер
15.1.123.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.124.18.31 Теңдік ауылында мектеп салу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.124.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.125.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.125.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.129.18.31 Түркiстан қаласында айналма автомобиль жолын салу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.129.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.130.18.32 Алматы қаласының инфрақұрылымын дамыту" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.130.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"15.1.131.18.35 "Қ.Сәтпаев атындағы Ертiс-Қарағанды" каналынан Есiл ө. дейiн суағарлар салу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.131.18.79 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн iс-шаралар";
"16.1.105.55 Жергiлiктi атқарушы органдардың борышын өтеу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"16.1.105.57 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарының борышын өтеу";
"16.1.105.55 Жергiлiктi атқарушы органдардың борышын өтеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"16.1.105.55 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының борышын өтеу".

"15.1.122.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.122.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.123.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"15.1.123.18 Трансферты из республиканского бюджета
15.1.123.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.124.18.31 Строительство школы в с.Тендык" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.124.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.125.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.125.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.129.18.31 Строительство объездной автомобильной дороги г.Туркестан" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.129.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.130.18.32 Развитие инфраструктуры г.Алматы" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.130.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "15.1.131.18.35 Строительство водовода от канала "Иртыш-Караганда им.К.Сатпаева" до р.Ишим" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.131.18.79 Мероприятия, проводимые за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "16.1.105.55 Погашение долга местных исполнительных
органов" дополнить строкой следующего содержания:
"16.1.105.57 Погашение долга местного исполнительного органа района
(города)";
строку "16.1.105.55 Погашение долга местных исполнительных органов"
изложить в следующей редакции:
"16.1.105.55 Погашение долга местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы".

2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылмайды деп белгiленсiн:
"1.2.105.62 Базарларда тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) сату құқығы үшiн алымдардан түсетiн түсiмдердi ұйымдастыру
1.2.105.62.30 Базарларда тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) сату құқығы үшiн алымдарды жүзеге асыруға уәкiлеттi органдар";
"1.2.259.19 Қазақстан Республикасы Үкiметінің Резервiнен жергіліктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"1.2.260.19 Қазақстан Республикасы Yкiметінің Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"3.1.251.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"5.9.254.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"6.9.258.19 Қазақстан Республикасы Үкiметінің Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"8.3.261.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"10.9.257.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"13.9.105.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"13.9.263.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"13.9.272.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"13.9.273.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"13.9.274.19 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Резервiнен жергiлiктi
бюджетке түсетiн қаражаттың есебiнен iс-шаралар өткiзу";
"15.1.105.70 Жергiлiктi атқарушы органдардың резервi есебiнен төменгi
деңгейдегi бюджеттерге берiлетiн трансферттер";
"15.1.105.72 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi есебiнен
төменгi деңгейдегi бюджеттерге берiлетiн трансферттер";
"15.1.111.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу"
"15.1.112.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу";
"15.1.112.26 Республикалық бюджетке бюджеттiк алулар";
"15.1.113. 16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу";
"15.1.114.16 Қазақстан Республикасының Үкiметi Резервiнiң есебiнен
iс-шаралар өткiзу";
"15.1.114.26 Республикалық бюджетке бюджеттiк алулар";

2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по
следующим программам (подпрограммам):
"1.2.105.62 Организация поступлений от сборов за право реализации
товаров (работ, услуг) на рынках
1.2.105.62.30 Органы, уполномоченные осуществлять сборы за право
реализации товаров (работ и услуг) на рынках";
"1.2.259.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"1.2.260.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"3.1.251.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"5.9.254.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"6.9.258.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"8.3.261.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"10.9.257.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"13.9.105.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"13.9.263.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"13.9.272.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"13.9.273.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"13.9.274.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в
местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
"15.1.105.70 Трансферты нижестоящим бюджетам за счет резерва местных
исполнительных органов";
"15.1.105.72 Трансферты нижестоящим бюджетам за счет Резерва
Правительства Республики Казахстан";
"15.1.111.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан";
"15.1.112.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан";
"15.1.112.26 Бюджетные изъятия в республиканский бюджет";
"15.1.113.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан";
"15.1.114.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан";
"15.1.114.26 Бюджетные изъятия в республиканский бюджет";