Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 31 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 571 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1427
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 желтоқсандағы N 1873 P001873_ қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715
V991058_
бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай
бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
"12.1.215.36.34 Павлодар-Көкшетау автожолының бөлігінде "Астана
қаласының солтүстік айналма жолы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолмен толықтырылсын:
"12.1.215.36.35 Астана-Бурабай автомобиль жолының учаскесін жаңарту".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения N 31 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 571 Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 14 марта 2001 года N 1427
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1873 P001873_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "12.1.215.36.34 Строительство автомобильной дороги
"Северный обход города Астаны" на участке автодороги Павлодар-Кокшетау"
дополнить строкой следующего содержания:
"12.1.215.36.35 Реконструкция участка автомобильной дороги
Астана-Боровое".
2. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е.Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)