Еңбекшілдер ауданындағы Қоғам орта мектебіне Ш. Қосшығұловтың атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің 2000 жылғы 24 ақпанда N С-10 шешімі Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 254 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының Z934200_ Заңына сәйкес, Қоғам ауылы тұрғындарының және Еңбекшілдер ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Еңбекшілдер ауданындағы Қоғам орта мектебіне көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Шәймерден Қосшығұловтың аты берілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О присвоении Когамской средней школе Енбекшильдерского района имени Ш. Косшигулова
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 24 февраля 2000г. N С-10 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 254
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложений жителей села Когам, представления акима Енбекшильдерского района и районного маслихата, решения областной ономастической комиссии областной маслихат и аким области решили:
1. Присвоить Когамской средней школе Енбекшильдерского района имя видного государственного и общественного деятеля Шаймердена Косшигулова.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата