Жекелеген аумақтық-әкімшілік бірліктерді тарату туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің 2000 жылғы 10 қазандағы N С-5/4 Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 19 желтоқсанда N 407 тіркелді
Қазақстан Республикасының Конституциясы мен Қазақстан Республикасының
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының
8,11 баптарына сәйкес, Степногорск қаласы мен Аршалы, Атбасар, Ерейментау,
Сандықтау, Целиноград және Щучье аудандарының әкімдері мен мәслихаттарының
бірлескен шешімдерінің негізінде, облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім
етті:
- Тұрғындардың көшіп кетуіне байланысты мына елді-мекендер таратылсын
және есептік мәліметтерден шығарылсын:
Степногорск қаласы бойынша:
Жантөбе поселкесі;
Аршалы ауданы бойынша:
Аршалы поселкелік округінің Ақбұлақ селосы;
Атбасар ауданы бойынша:
Сергеев селолық округінің Ерікті селосы;
Южный селолық округінің Ақсу селосы;
Южный селолық округінің Күбігүл селосы;
Южный селолық округінің Ладыженское АҚП;
Сочинское селолық округінің Тереңсай селосы;
Сочинское селолық округінің Көкпекті селосы;
Ерейментау ауданы бойынша:
Изобилненское селолық округінің Жалын селосы;
Новомарковка селолық округінің Қаражар селосы;
Павловка селолық округінің Қусақ селосы;
Сандықтау ауданы бойынша:
Лесной селолық округінің Каховка селосы;
Хлебный селолық округінің Барақкөл станциясы;
Сандықтау селолық округінің балалар үйі қосалқы шаруашылығы;
Целиноград ауданы бойынша:
Воздвиженское селолық округінің Литовка селосы;
Воздвиженское селолық округінің Островное селосы;
Щучье ауданы бойынша:
Успено-Юрьевка селолық округінің Подстанциясы.
Сессия төрайымы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Оқығандар: Е.Синявская

Об упразднении отдельных административно-территориальных единиц
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 10 ноября 2000 г. N С-5/4 зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 19 декабря 2000 г. N 407
В соответствии с K951000_ Конституцией Республики Казахстан, статьями 8, 11 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместных решений маслихатов и акимов
г.Степногорска, Аршалынского, Атбасарского, Ерейментауского,
Сандыктауского, Целиноградского и Щучинского районов областной
маслихат и аким области решили:
- упразднить и исключить из учетных данных в связи с
выездом жителей следующие населенные пункты:
по г.Степногорску:
п. Жанатобе;
по Аршалынскому району:
с. Акбулак Аршалынского поселкового округа;
по Атбасарскому району:
с. Еректы Сергеевского сельского округа;
с. Аксу Южного сельского округа;
с. Кубугуль Южного сельского округа;
Ладыженский ХПП Южного сельского округа;
с. Теренсай Сочинского сельского округа;
с. Кокпекты Сочинского сельского округа;
по Ерейментаускому району:
с. Жалын Изобильненского сельского округа;
с. Каражар Новомарковского сельского округа;
с. Кусак Павловского сельского округа;
по Сандыктаускому району:
с. Каховка Лесного сельского округа;
ст. Баракколь Хлебного сельского округа;
Подсобное хозяйство детского дома Сандыктауского сельского
округа;
по Целиноградскому району:
с. Литовка Воздвиженского сельского округа;
с. Островное Воздвиженского сельского округа;
по Щучинскому району:
Подстанция Успено-Юрьевского сельского округа.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь областного маслихата
Специалист: Е.Синявская