Мұғалжар аудандық кейбiр ауылдар мен мектептердiң атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық мәслихаттың үшiншi сессиясы мен облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 23 ақпандағы N 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 25 сәуірде N 478 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолар", "селосы" сөздері "ауылдар", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабының 4) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат және облыс әкiмi Шешім етеді:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұғалжар ауданы мәслихаты мен әкiмiнiң және облыстық ономастикалық комиссияның ұсыныстары қабылдансын және Мұғалжар ауданындағы:
Шевченко ауылы Көтiбар батыр ауылы;
Золотонош ауылы Елек ауылы;
Восток ауылы Көктөбе ауылы.
Мектеп атаулары:
Шевченко орталау мектебi Көтiбар батыр орталау мектебi;
Золотонош орталау мектебi Елек орталау мектебi;
Восток орталау мектебi Көктөбе орталау мектебi болып атаулары өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметi жанындағы мемлекеттiк ономастикалық комиссияның қарауына ұсынылсын.
Облыстық Мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс Әкiмi

О переименовании некоторых сел и школ в Мугалжарском районе
Решение третьей сессии Актюбинского областного маслихата и акима Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 25 апреля 2000 года № 478
Сноска. По всему тексту решения слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат и аким области РЕШИЛИ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Принять предложение маслихата и акима Мугалжарского района, областной ономастической комиссии и переименовать в Мугалжарском районе:
Село Шевченко в село Котибар батыра;
село Золотонош в село Елек;
село Восток в село Коктобе.
Наименование школ:
Средняя школа Шевченко в среднюю школу Котибар батыра;
средняя школа Золотонош в среднюю школу Елек;
Средняя школа Восток в среднюю школу Коктобе.
2. Внести на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
Председатель сессии
областного Маслихата
Аким области