Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы ІІ сессиясының N 2 "2000 жылға арналған облыс бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының IIІ сессиясының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7 шешімі Қарағанды облыстық әділет басқармасында 2000 жылғы 4 мамыр N 82 тіркелді.
Қазақстан Республикасыныңө1999 жылғы 01 сәуірдегі N 357-1 "Бюджеттік жүйе туралы", ҚР-ның 1993 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасыныңөжергілікті өкілетті және атқарушы органдары туралы", Заңына кейін енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға, Қазақстан Республикасы Президентініңү2000 жылғы 06 қаңтардағы N 324 "Қазақстан Республикасы Президентініңү1997 жылғы 01 сәуірдегіүN 3436 "Қазақстан Республикасыныңөмемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 23 ақпандағы N 281 "Еңбекақы төлеудіңүө кейбір мәселелеріүтуралы" Қаулысына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің 2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктеуіне енгізген өзгерістеріне сәйкес облыстық Мәслихат Шешім етті:
I. Облыстық Мәслихаттың 1999 жылға 23 желтоқсандағы II сессиясының N 2 V99K053_ "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ төмендегіүредакцияда мазмұндалады: "2000 жылға арналған облыстық бюджет кірістеріүбойынша 10317768 мыңөтеңге сомасында, ресми алынған трансфертер бойынша - 2022539 мыңөтеңге, өтеулер бойынша - 745000 мың теңге, шығыстар және кредиттеулер бойынша - 12422607 мың теңге. Бюджет профицитіү- 662700 мыңөтеңге, бюджет профицитін пайдалану (негізгіү қарызды өтеу) - 662700 мың теңге.
2. 27-1 тармағы төмендегіүмазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 04 қыркүйектегіүN 840 "Қазақстан Республикасыныңө базарларында товар сату құқығы үшін төлемдер мен алымдар ставкасыныңө тәртібі туралы Ереженіүбекіту туралы" және 1999 жылғы 22 сәуірдегіүN 457 "Қазақстан Республикасы Үкіметініңү1998 жылғы 04 қыркүйектегі№N 840 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қаулыларына сәйкес облыс әкімініңүө 2000 жылғы 01 ақпандағы N 08 шешімімен құрылған "Облыс базарларында товар сату құқығы үшін алым жинау жөніндегіүбасқарманы" жергіліктіүатқарушы органдар құрылымында ұстауға 26599 мыңөтеңге қарастырылсын".
3. 28 - тармақ төмендегіүмазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 год"
Решение III сессии Карагандинского областного Маслихата от 6 апреля 2000 г. N 7 зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 04.05.2000 г. за N 82
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК, "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" от 10.12.93 г. с последующими изменениями и дополнениями, Указом Президента Республики Казахстан от 6.01.2000 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1.04.97 г. N 3436 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23.02.2000 г. N 281 "О некоторых вопросах оплаты труда", а также изменениями, внесенными Министерством финансов Республики Казахстан в Единую бюджетную классификацию на 2000 г.
областной Маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. V99K053_ "Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции: "Утвердить областной бюджет на 2000 год по доходам в сумме 10317768 тыс.тенге, полученным официальным трансфертом - 2022539 тыс.тенге, погашению - 745000 тыс.тенге, по расходам и кредитованию - 12422607 тыс.тенге. Профицит бюджета - 662700 тыс.тенге, использование профицита бюджета (погашение основного долга) - 662700 тыс.тенге".
2. Дополнить пунктом 27-1 следующего содержания:
"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 26599 тыс.тенге на содержание "Управления по взиманию сбора за право реализации товаров на рынках области", созданного решением акима области от 01.02.2000 г. N 08 в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 04.09.98 г. N 840 "Об утверждении Правил о порядке уплаты и ставках сборов за право реализации товаров на рынках Республики Казахстан" и от 22.04.99 г. N 457 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4.09.98 г. N 840" в структуре местных исполнительных органов".
3. Пункт 28 дополнить текстом следующего содержания:

"Коммуналдық меншіктіүжекешелендірудіүұймдастыруға 1260 мың теңге және коммуналдық меншік мүліктерін сатып алуға 20000 мыңөтеңге қарастырылсын".
4. 29 - тармақ төмендегіүмазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"Соныңөішінде: 5000 мыңөтеңге шағын кәсіпкерліктіүқолдауды
ұйымдастыруға, 45000 мың теңге жергіліктіүдеңгейде шағын кәсіпкерліктіү
дамытуға несие беруге.
Облыстық бюджетте ауылшаруашылық товарларын өндірушілерге несие
беруге 30000 мың теңге қарастырылсын".
5. 32 тармақта "200000" мыңөтеңге саны "98839" мыңөтеңге санымен
ауыстырылсын.
II. Облыстық Мәслихаттыңө1999 жылғы 23 желтоқсандағы N 2 "2000 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне қосымша жаңа редакцияда жазылсын
(тіркелген).
III. Осы шешім әділет органдарына тіркеуден өткен соңөжәне
жарияланған соңөкүшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың 6.04.2000 ж.
IIІ сессияның
N 7 шешіміне қосымша
Енгізілген өзгертулер мен толықтырулар ескерілген 2000 жылға
арналған облыстық бюджет
__________________________________________________________________________
Санат                   Атауы         !2000 жылға! облыстық    !2000 жылға
Сынып                               !арналған  ! бюджетке    !арналған
Сыныпша                            !бекітілген! толықтырулар!нақтыланған
Ерекшелік                         !бюджет    ! мен         !бюджет
!          ! өзгертулер  !
__________________________________________________________________________
1 2  3  4                5               6           7             8
__________________________________________________________________________
І. Түсімдер                    13032705       52602     13085307
Кірістер                       10317768           0     10317768
1          Салық түсімдері                10111783           0     10111783
1        Кірістерге салынатын табыс
салығы                         1190708            0      1190708
1     Заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы                   1190708            0      1190708
1  Заңды тұлғалардан-резиденттерден
алынатын табыс салығы           680378            0       680378
2  Резидент емес заңды тұлғалардан
алынатын табыс салығы            60140            0        60140
3  Заңды тұлғалардан-резиденттерден
төлем көздерінен алынатын табыс
салығы                           37790            0       37790
4   Резидент емес заңды тұлғалардан
төлем көздерінен алынатын табыс
салығы                          412400            0       412400
3        Әлеуметтік салық               8552890            0      8552890
1     Әлеуметтік салық               8552890                   8552890
5        Товарларға, жұмыстар мен
қызметтерге салынатын ішкі

"Предусмотреть 1260 тыс.тенге на организацию приватизации коммунальной собственности и 20000 тыс.тенге на приобретение имущества коммунальной собственности".
4. Пункт 29 дополнить текстом следующего содержания:
"в том числе: 5000 тыс.тенге на организацию поддержки малого предпринимательства, 45000 тыс.тенге на кредитование для развития малого предпринимательства на местном уровне. Предусмотреть в областном бюджете 30000 тыс.тенге на кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей".
5. В пункте 32 цифру "200 000" тыс. тенге заменить цифрой "98 839" тыс. тенге.
II. Приложение к решению областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 год" изложить в новой редакции (прилагается).
III. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и опубликования.
Председатель сессии
Приложение к решению
III сессии областного Маслихата от 6 апреля 2000 г. N 7
Областной бюджет на 2000 год
с учетом внесенных изменений и  дополнений
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Категория     Наименование          Утвержденный   Дополнения и  Уточненный
Класс                              бюджет на      изменения в   бюджет на
Подкласс                          2000 год.      областной     2000 год.
Специфика                                      бюджет.
___________________________________________________________________________
1 2  3  4           5                   6              7           8
___________________________________________________________________________
I. Поступления            13032705        52602      13085307
Доходы                 10317768          0        10317768
1          НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ     10111783          0        10111783
1        Подоходный налог на
доходы                     1190708          0         1190708
1     Подоходный налог с
юридических лиц            1190708          0         1190708
1  Подоходный налог с
юридических лиц-резидентов  680378                     680378
2  Подоходный налог с
юридических лиц-нерезидентов 60140                      60140
3  Подоходный налог с
юридических лиц - резидентов
у источника выплат           37790                      37790
4  Подоходный налог с
юридических лиц -
нерезидентов у источника
выплат                      412400                     412400
3        Социальный налог           8552890          0         8552890
1     Социальный налог           8552890                    8552890
5          Внутренние налоги на

салықтар                         67872            0        67872
2     Акциздер                         67649            0        67649
2  Арақ                             47600            0        47600
4  Шарап                              184            0          184
7  Сыра                             16760            0        16760
8  Күшейтілген сусындар, күшейтілген
шырындар мен бальзамдар           2800            0         2800
23 Ойын бизнесі                       305                       305
4     Кәсіпкерлік және кәсіби қызмет
жүргізуге алымдар                  223            0          223
2  Жекелеген қызмет түрлерімен
айналысу құқы үшін лицензиялық
алым                               223            0          223
7        Басқа да салықтар               300313            0       300313
1     Басқа да салықтар               300313            0       300313
1  Қарыздардың түсуі               300000            0       300000
9  Басқа да салық түсімдер            313            0          313
2          Салыққа жатпайтын түсімдер      152101            0       152101
2        Әкімшілік алымдар мен төлемдер,
коммерциялық емес және жолай
сатулардан түскен кірістер      151386            0       151386
1     Әкімшілік алымдар               124721            0       124721
8  Мемлекеттік мекемелер көрсететін
қызметтерді сатудан түсетін
түсімдер                          4221            0         4221
12 Қоршаған ортаны ластағаны үшін
төлемдер                        120500            0       120500
3     Басқа төлемдер мен коммерциялық
емес және жолай сатудан алынатын
кірістер                         26665            0        26665
1  Коммуналдық меншікті жалға
беруден түсетін түсімдер         26665            0        26665
3        Айыппұлдар мен санкциялар
бойынша түсімдер                   715            0          715
1     Айыппұлдар мен санкциялар
бойынша түсімдер                   715            0          715
1  Мемлекеттік мекемелер салатын
әкімшілік айыппұлдар мен
санкциялар                         140            0          140
9  Басқадай санкциялар мен
айыппұлдар                          55            0           55
10 Табиғат қорғау заңын бұзғаны
үшін айыппұлдар                    520            0          520
3          Капиталмен жасалған операциялардан
алынатын кірістер                53884            0        53884
1        Негізгі капиталды сату           53884            0        53884
1     Негізгі капиталды сату           53884            0        53884
4  Мемлекеттік меншік объектілерін
жекешелендіруден түсетін түсімдер53644            0        53644
5  Аймақты өзін-өзі қамтамасыз ету
үшін сатып алынған астықты
өткізуден түсетін түсімдер         240            0          240
ІІ. Алынған ресми трансферттер
(гранттар)                   1969937      52602      2022539
4          Алынған ресми трансферттер
(гранттар)                       1969937      52602      2022539
1        Мемлекеттік басқарудың төменгі
тұрған органдарынан трансферттер 1969937          0      1969937
3     Аудандық (қалалық) бюджеттерден
трансферттер                     1969937          0      1969937
3  Аудандық (қалалық) бюджеттерден
бюджеттік алымдар                1969937          0      1969937
9        Басқа қайнарлардан                     0      52602        52602
9     Басқа трансферттер                     0      52602        52602

товары, работы и услуги      67872          0           67872
2     Акцизы                       67649          0           67649
2  Водка                        47600                      47600
4  Вина                           184                        184
7  Пиво                         16760                      16760
8  Крепленые напитки,
крепленые соки и бальзамы     2800                       2800
23 Игорный бизнес                 305                        305
4        Сборы за ведение
предпринимательской и
профессиональной деятельности  223           0            223
2  Лицензионный сбор за право
занятия отдельными видами
деятельности.                  223                        223
7        Прочие налоги               300313           0         300313
1     Прочие налоги               300313           0         300313
1  Поступление задолженности   300000                     300000
9  Прочие налоговые поступления   313                        313
2          НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ     152101           0         152101
2        Административные сборы и
платежи, доходы от
некоммерческих и
сопутствующих продаж        151386           0         151386
1     Административные сборы      124721           0         124721
8  Поступления от реализации
услуг, предоставляемых
государственными
учреждениями                  4221                       4221
12 Платежи за загрязнение
окружающей среды            120500                     120500
3     Прочие платежи и доходы от
некоммерческих и
сопутствующих продаж         26665           0          26665
1  Поступления от аренды
имущества коммунальной
собственности                26665                      26665
3        Поступления по штрафам и
санкциям                       715           0            715
1     Поступления по штрафам и
санкциям                       715           0            715
1  Административные штрафы и
санкции, взимаемые
государственными учреждениями  140                        140
9  Прочие санкции и штрафы         55                         55
10 Штрафы за нарушение
законодательства об охране
окружающей среды               520                        520
3          ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С
КАПИТАЛОМ                    53884           0          53884
1        Продажа основного капитала   53884           0          53884
1     Продажа основного капитала   53884           0          53884
4  Поступления от приватизации
государственной
собственности                53644                      53644
5  Поступление от реализации
зерна, закупаемого для
самообеспечения регионов       240                        240
Полученные официальные
трансферты (гранты)        1969937        52602       2022539
4          Полученные официальные
трансферты (гранты)        1969937        52602       2022539
1        Трансферты из нижестоящих
органов государственных
управлений                 1969937            0       1969937
3     Трансферты из районных
(городских) бюджетов       1969937            0       1969937
3  Бюджетное изъятие из
районных (городских)
бюджетов                   1969937                    1969937
9        Из прочих источников             0        52602         52602
9     Прочие трансферты                0        52602         52602

1  Ағымдағылар                                   52602        52602
ІІІ. Әнергілікті бюджеттен бұрын
берілгендер бойынша негізгі
қарызды өтеу                      745000          0       745000
5          Бюджеттен берілген кредиттерді
өтеу                              745000          0       745000
1        Бұрын берілген кредиттерді өтеу   745000          0       745000
1     Мемлекеттік басқарудың басқа
деңгейіндегі өтеу                 745000          0       745000
1  Мемлекеттік басқарудың басқа
деңгейіндегі өтеу                 745000          0       745000
__________________________________________________________________________
(мың теңге)
__________________________________________________________________________
Функциялық топ        Атауы         !2000 жылға!Облыстық       !2000 жылға
Функция                            !бекітілген!бюджетке       !арналған
Мекеме                            !бюджет    !толықтырулармен!нақтыланған
Бағдарлама                       !          !өзгертулер     !бюджет
Ерекшілік                       !          !енгізу         !
__________________________________________________________________________
1 2 3 4 5            6                    7           8               9
__________________________________________________________________________
2. Шығыстар мен            12370005      52602         12422607
кредиттеулер
Шығыстар                   12370005     -22398         12347607
1           Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызметтер                    487448    -322895           164553
1         Мемлекеттік басқарудың жалпы
қызметін орындайтын өкілді,
атқарушы және басқадай
органдар                     419577    -337718            81859
103    Жергілікті өкілді
органдардың аппараты          10198         45            10243
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар             5835         45             5880
3 Жергілікті органдардың
аппараты                       5835         45             5880
30  Депуттатық қызмет              4363          0             4363
0 Депуттатық қызмет              4363          0             4363
105    Әкімдер аппараты             409379    -337763            71616
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар            57579      14037            71616
3 Жергілікті органдардың
аппараты                      57579      14037            71616
59  Жергілікті бюджеттерден
қаржыландырылған бюджеттік
ұйымдардың кредиторлық
қарыздарын өтеу              351800    -351800                0
2         Қаржылық қызмет               39960      42734            82694

1  Текущие                                   52602         52602
Погашение основного долга
по раннее выданным из
бюджета кредитам.           745000            0        745000
5          Погашение кредитов,
выданных из бюджета         745000            0        745000
1        Погашение ранее выданных
кредитов                    745000            0        745000
1     Погашение другими уровнями
государственного управления 745000            0        745000
1  Погашение другими уровнями
государственного управления 745000                     745000
__________________________________________________________________________
тыс.тенге
__________________________________________________________________________
Функциональная!   Наименование      !Утвержденный!Дополнения и !Уточненный
группа                              !бюджет на   !изменения в  !бюджет на
Функция                            !2000 год.   !областной    !2000 год.
Учреждение                        !            !бюджет.      !
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________________________________
1   2 3 4 5           6                7             8              9
___________________________________________________________________________
II. Расходы и
Кредитование        12370005       52602        12422607
Расходы                 12370005      -22398        12347607
1             Государственные услуги
общего характера          487448     -322895          164553
1           Представительные,
исполнительные и другие
органы, выполняющие
общие функции
государственного
управления                419577     -337718           81859
103      Аппарат местных
представительных органов   10198          45           10243
2     Административные расходы
на местном уровне           5835          45            5880
3  Аппарат местных органов     5835          45            5880
30    Депутатская деятельность    4363           0            4363
0  Депутатская деятельность    4363                        4363
105      Аппарат акимов            409379     -337763           71616
2     Административные расходы
на местном уровне          57579       14037           71616
3  Аппарат местных органов    57579       14037           71616
59    Погашение кредиторской
задолженности бюджетных
организаций,
финансировавшихся из
местных бюджетов          351800     -351800               0
2           Финансовая деятельность    39960       42734           82694

105    Әкімдер аппараттары               0      26599            26599
62  Базарларда товарлар
(жұмыстар, қызметтер) сату
құқығы үшін алымдар
түсімдерін ұйымдастыру            0      26599            26599
30Товарларды (жұмыстар мен
қызметтерді) сату құқығы үшін
алым жинауды жүзеге асыруға
өкілетті органдар.                0      26599            26599
259    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын коммуналдық
меншіктің атқарушы органы     18807      11393            30200
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар            18807      -9867             8940
3 Жергілікті органдардың
аппараты                      18807      -9867             8940
30  Коммуналдық меншікті
жекешелендіруді ұйымдастыру               1260             1260
31  Коммуналдық меншік мүліктерін
сатып алу                                20000            20000
5         Жоспарлау және статистикалық
қызмет                        22911     -22911                0
260    Қаржыландырудың жергілікті
атқарушы органдары            21153       4742            25895
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар            21153       4742            25895
3 Жергілікті органдардың
аппараты                      21153       4742            25895
5         Жоспарлау және статистикалық
қызмет                        22911     -22911                0
256    Облыстық экономика, индустрия
және сауда басқармасы         22911     -22911                0
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар            22911     -22911                0
2 Территориялық органдардың
аппараты                      22911     -22911                0
Статистикалық жинақтар сатып
алу                            5000      -5000                0
2           Қорғаныс                     297203      33106           330309
1         Әскери қажеттіктер             5417          0             5417
105    Қазақстан Республикасының
қорғаныс министрлігі           5417          0             5417
63  Жалпы әскери міндетті
орындауды қамтамасыз ету       5417          0             5417
2         Төтенше жағдайлар бойынша
жұмыстар ұйымдастыру         291786      33106           324892
105    Әкімдер аппараты             291786      33106           324892
31  Азаматтық қорғаныстың басқару
пунктерін, арнайы қоймаларын
құру және ұстау және Азаматтық
қорғаныс шараларын
материалдық-техникалық
қамтамасыз ету                 8499       2134            10633
32  Жергілікті деңгейде төтенше
жағдайларды жою              281153      33106           314259
30Мемлекеттік өртке қарсы
қызмет                       267204        248           267452
3           Қоғамдық тәртіп және
қауіпсіздік                  210655        117           210772
1         Құқық қорғау қызметі         210655        117           210772
251    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы     210655        117           210772
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар           188211      -1125           187086
3 Жергілікті органдардың
аппараты                     188211      -1125           187086
27  Еңбекақы төлеу және
әлеуметтік төлемдер бойынша

105      Аппарат акимов                 0       26599           26599
62    Организация поступлений
от сборов за право
реализации товаров (работ,
услуг) на рынках               0       26599           26599
30 Органы, уполномоченные
осуществлять сборы за
право реализации товаров
(работ и услуг) на рынках              26599           26599
259      Исполнительный орган
коммунальной собственности,
финансируемый из местного
бюджета                    18807       11393           30200
2     Административные расходы
на местном уровне          18807       -9867            8940
3  Аппарат местных органов    18807       -9867            8940
30    Организация приватизации
коммунальной собственности              1260            1260
31    Приобретение имущества
коммунальной
собственности                          20000           20000
260      Местный исполнительный
орган финансов             21153        4742           25895
2     Административные расходы
на местном уровне          21153        4742           25895
3  Аппарат местных органов    21153        4742           25895
5           Планирование и
статистическая
деятельность               22911      -22911               0
256      Управление экономики,
индустрии и торговли       22911      -22911               0
2     Административные расходы
на местном уровне          22911      -22911               0
2  Аппарат территориальных
органов                    22911      -22911               0
Приобретение
статистических сборников    5000       -5000               0
2             Оборона                   297203       33106          330309
1           Военные нужды               5417           0            5417
105      Министерство обороны
Республики Казахстан        5417           0            5417
63    Обеспечение выполнения
всеобщей воинской
обязанности                 5417                        5417
2           Организация работы по
чрезвычайным ситуациям    291786       33106          324892
105      Аппарат акимов            291786       33106          324892
31    Создание и содержание
пунктов управления,
спецскладов и
материально-техническое
обеспечение мероприятий
Гражданской обороны         8499        2134          10633
32       Ликвидация чрезвычайных
ситуаций на местном
уровне                    281153       33106          314259
30 Государственная
противопожарная служба    267204         248          267452
31 Областная
водно-спасательная служба  13949                       13949
35 Мероприятия по ликвидации
чрезвычайных ситуаций          0       32858           32858
33       Обеспечение
материально-техническими
средствами штабов по
чрезвычайным ситуациям      2134       -2134               0
3             Общественный порядок и
безопасность              210655         117          210772
1           Правоохранительная
деятельность              210655         117          210772
251      Исполнительный орган
внутренних дел,
финансируемый из
местного бюджета          210655         117          210772
2     Административные расходы
на местном уровне         188211       -1125          187086
3  Аппарат местных органов   188211       -1125          187086
27    Погашение кредиторской
задолженности по
заработной плате и

кредиторлық қарыздарды өтеу               8500             8500
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу    18000     -8500             9500
30  Жергілікті деңгейдегі
қоғамдық тәртіпті қорғау және
қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету                  4444      1242             5686
32Тұратын жері және құжаттары
жоқ адамдарға арналған
қабылдау-бөлу мекемесі          4444         0             4444
34Қылмыстық-орындау инспекциясы      0      1242             1242
4           Білім беру                    947741   -167942           779799
2         Бастауыш және орта білім беру 360111    -73487           286624
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдиниет, спорт және туризмнің
атқарушы органы               286624         0           286624
20  Жергілікті деңгейдегі жалпы
білім беру                    286624         0           286624
32Ерекше режимдегі
мектеп-интернаттар             78995         0            78995
33Бастауыш, орталау және орта
мектептер                      26453         0            26453
34Мектеп-интернаттар             90780         0            90780
35Арнаулы мектеп-интернаттар     90396         0            90396
255    Туризм мен спорт басқармасы    73487    -73487                0
20  Жергілікті деңгейдегі жалпы
білім беру                     73487    -73487                0
31Спорт мектептері               73487    -73487                0
3         Кәсіптік-техникалық білім беру206906         0           206906
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және
туризмнің атқарушы органы     206906         0           206906
31  Жергілікті деңгейде
кәсіптік-техникалық оқыту     206906         0           206906
30Кәсіптік-техникалық мектептер 206906         0           206906
4         Арнаулы орта білім беру       260238         0           260238
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы      23164         0            23164
8   Жергілікті деңгейдегі арнаулы
орта оқу орындарына кадрлар
дайындау                       23164         0            23164
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы               237074         0           237074
8   Жергілікті деңгейдегі арнаулы
оқу орындарына кадрлар
дайындау                      237074         0           237074

социальным выплатам                     8500            8500
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                    18000       -8500            9500
30    Охрана общественного
порядка и обеспечение
общественной безопасности
на местном уровне           4444        1242            5686
32 Приемники-распределители
для лиц, не имеющих
определенного места
жительства и документов     4444                        4444
34 Уголовно-исполнительная
инспекция                               1242            1242
4             Образование               947741     -167942          779799
2           Начальное и среднее
образование               360111      -73487          286624
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                   286624           0          286624
20    Общеобразовательное
обучение на местном
уровне                    286624           0          286624
32 Школы-интернаты с особым
режимом                    78995                       78995
33 Школы начальные, неполные
средние и средние          26453                       26453
34 Школы-интернаты            90780                       90780
35 Специальные
школы-интернаты            90396                       90396
255      Управление туризма и
спорта                     73487      -73487               0
20    Общеобразовательное
обучение на местном
уровне                     73487      -73487               0
31 Спортивные школы           73487      -73487               0
3           Профессионально-
техническое образование   206906           0          206906
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                   206906           0          206906
31    Профессионально-
техническое образование
на местном уровне         206906           0          206906
30 Профессионально-
технические школы         206906                      206906
4           Среднее специальное
образование               260238           0          260238
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из
местного бюджета           23164           0           23164
8     Подготовка кадров в
средних специальных
учебных заведениях на
местном уровне             23164                       23164
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                   237074           0          237074
8     Подготовка кадров в
средних специальных
учебных заведениях на
местном уровне            237074                      237074

5         Кадрлар қайта даярлау          24939         0            24939
251    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ішкі істер
атқарушы органы                11049         0            11049
11  Жергілікті деңгейдегі кадрларды
қайта даярлау                  11049         0            11049
30Ішкі істер органдары үшін
кадрларды қайта даярлау        11049         0            11049
Кадрлар қайта даярлау          13890         0            13890
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                13890         0            13890
11  Жергілікті деңгейдегі кадрларды
қайта даярлау                  13890         0            13890
6 Мемлекеттік мекемелердің
кадрларын қайта даярлау        13890         0            13890
9         Білім беру саласындағы
басқадай қызметтер             95547    -94455             1092
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                11315    -11315                0
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар             11315    -11315                0
30Облыстық білім басқармасы      11315    -11315                0
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                84232    -83140             1092
38  Балалар мен жасөспірімдердің
психикасын тексеру үшін
жергілікті тұрғындарға
психикалық-дәрігерлік-
педагогикалық көмек көрсету        0      1092             1092
30Психикалық-дәрігерлік-
педагогикалық консультациялар      0      1092             1092
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу     80480   -80480                0
34  Жергілікті деңгейдегі жалпы
білім беруді қаржыландыру мен
есепке алуды іске асыру          2660    -2660                0
93Орталықтандырылған
бухгалтериялар                   2660    -2660                0
38  Балалар мен жасөспірімдердің
психикасын тексеру үшін
жергілікті тұрғындарға
психикалық-дәрігерлік-
педагогикалық көмек көрсету      1092    -1092                0
30Психикалық-дәрігерлік-
педагогикалық консультациялар    1092    -1092                0
5           Денсаулық сақтау              1732240    60866          1793106
1         Көп салалы ауруханалар          27170   355089           382259
251    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы.       27170   -27170                0
31  Әскерлерге медициналық көмек
көрсету                         27170   -27170                0
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы           0   382259           382259
36  Жергілікті деңгейде халыққа
стационарлық медициналық
көмек көрсету                       0   382259           382259

5           Переподготовка кадров      24939           0           24939
251      Исполнительный орган
внутренних дел,
финансируемый из
местного бюджета           11049           0           11049
11    Переподготовка кадров
на местном уровне          11049           0          11049
30 Переподготовка кадров
для органов внутренних
дел                        11049                       11049
Переподготовка кадров      13890           0           13890
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                    13890           0           13890
11    Переподготовка кадров
на местном уровне          13890           0           13890
6  Переподготовка кадров
государственных
учреждений                 13890                       13890
9           Прочие услуги в области
образования                95547      -94455            1092
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                    11315      -11315               0
2     Административные расходы
на местном уровне          11315      -11315               0
30 Областные управления
образования                11315      -11315               0
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                    84232      -83140            1092
38    Оказание психилого-медико-
педагогической
консультативной помощи
населению по обследованию
психического здоровья
детей и подростков.            0        1092            1092
30 Психолого-медико-
педагогические консультации             1092            1092
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                    80480      -80480               0
34    Осуществление
финансирования и учета
общеобразовательного
обучения на местном уровне  2660       -2660               0
93 Централизованные
бухгалтерии                 2660       -2660               0
38    Оказание психилого-медико-
педагогической помощи
населению по обследованию
психического здоровья детей
и подростков.               1092       -1092               0
30 Психолого-медико-
педагогические консультации 1092       -1092               0
5             Здравоохранение          1732240       60866         1793106
1           Больницы широкого профиля  27170      355089          382259
251      Исполнительный орган
внутренних дел,
финансируемый из местного
бюджета                    27170      -27170
31    Оказание медицинской
помощи военнослужащим,
сотрудникам
правоохранительных органов,
членам их семей            27170      -27170               0
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из местного
бюджета                        0      382259          382259
36    Оказание стационарной
медицинской помощи
населению на местном
уровне                                382259          382259

2         Халықтың денсаулығын сақтау    117627   187021           304648
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы      117627   187021           304648
31  ВИЧ-инфекциялы ауруларға
медициналық көмек көрсету       20767        0            20767
0 ВИЧ-инфекциялы ауруларға
медициналық көмек көрсету       20767        0            20767
33  Эпидемияға қарсы күрес            500        0              500
39  Жергілікті деңгейде қауіпті
инфекциялардың алдын алу және
күресу                          62743      536            63279
30Медициналық көмек көрсету төлем
төлеу жөніндегі Орталықтық
облыстық, аудандық
санитарлық-эпидемиологиялық
бөлімшелері                      33617       0            33617
34  Жергілікті деңгейде қанның
(оның орнын басушының) қорын
дайындау                         31672       0            31672
31  Жергілікті деңгейде салауатты
өмір салтын насихаттау            1945       0             1945
45  Ана мен баланы қорғау                0  186485           186485
30Балалар үйлері                       0   53135            53135
31Балаларға стационарлық көмек
көрсету                              0  104948           104948
32Аяғы ауыр, босанатын және
босанғандарға стационарлық
көмек көрсету                        0   28402            28402
3         Мамандандырылған медициналық
көмек                           369281  123633           492914
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы       369281  123633           492914
30  Психикалық ауытқулары бар
ауруларға стационарлық
медициналық көмек көрсету       126100      49           126149
32  Туберкулез ауруымен
ауыратындарға стационарлық
медициналық көмек көрсету       167556       0           167556
40  Ұлы Отан Соғысы ардагерлері
мен мүгедектерінің ауруханалары
мен емханалары                   22458       0            22458
47  Онкология ауырымен ауыратындарға
стационарлық медициналық көмек
көрсету                              0   89615            89615
48  Алкоголизммен, нашақорлықпен,
таксикоманиямен ауыратындарға
стационарлық медициналық көмек
көрсету                              0   23429            23429
49  Тері-венерологиялық ауруларға
стационарлық медициналық көмек
көрсету                                  10540            10540
50  Жұқпалы аурулары бар ауруларға
ст. мед. көмек көрсету                   53167            53167
4         Емханалар                             0 259027           259027
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық

2           Охрана здоровья населения 117627      187021          304648
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из местного
бюджета                   117627      187021          304648
31    Оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным
больным                    20767           0           20767
0  Оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным
больным                    20767                       20767
33    Борьба с эпидемиями          500                         500
39    Профилактика и борьба с
опасными инфекциями на
местном уровне             62743         536           63279
30 Областные, районные
санитарно-эпидемиологические
станции                    62743         536           63279
Отделения Центра по оплате
медицинских услуг          33617           0           33617
34    Производство крови
(заменителей) на местном
уровне                     31672                       31672
41    Пропаганда здорового
образа жизни на местном
уровне                      1945                        1945
45    Охрана материнства и детей    0       186485          186485
30 Дома ребенка                           53135           53135
31 Оказание стационарной
помощи детям                          104948          104948
32 Оказание стационарной помощи
беременным, роженицам и
родильницам                            28402           28402
3           Специализированная
медицинская помощь        369281      123633          492914
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из местного
бюджета                   369281      123633          492914
30    Оказание стационарной
медицинской помощи
больным, страдающим
психическими
расстройствами            126100          49          126149
32    Оказание стационарной
медицинской помощи
больным туберкулезом      167556                       67556
40    Больницы и поликлиники
для ветеранов и инвалидов
ВОВ                        22458                       22458
47    Оказание стационарной
медицинской помощи
больным онкологическими
заболеваниями                          89615           89615
48    Оказание стационарной
медицинской помощи больным
алкоголизмом, наркоманией
и токсикоманией                        23429           23429
49    Оказание стационарной
медицинской помощи больным
кожно-венерологическими
заболеваниями                          10540           10540
50    Оказание стационарной
медицинской помощи больным
инфекционными заболеваниями53167                       53167
4           Поликлиники                    0      259027          259027
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из местного

сақтаудың атқарушы органы             0 259027           259027
35  Ауылдық жерлердің
амбулаториялық ұйымдарында
халыққа алғашқы
медициналық-санитарлық көмекті
ұйымдастыру                             115224           115224
46  Халыққа амбулаториялық-емханалық
ұйымдарда алғашқы
медициналық-санитарлық көмекті
ұйымдастыру                             143803           143803
5         Медициналық көмектің басқа да
түрлері                       1191750 -1047153           144597
251    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы            0    27170            27170
31  Әскерлерге медициналық
көмек көрсету                            27170            27170
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы       85187    32240           117427
37  Жедел жәрдем көрсету            72610    32740           105350
38  Облыс тұрғындарының денсаулығын
сақтаудағы басқадай қызметтер    7009    -7009                0
30Республика ішінде емдеуге
жіберілген сырқаттардың жол
шағынын төлеу                     500     -500                0
33Арнаулы медициналық
жабдықтаудың облыстық базалары   6509    -6509                0
43  Төтенше жағдай кезінде
тұрғындарға медициналық көмек
көрсету                          5568     6509            12077
30Шұғыл медициналық көмек
көрсету орталықтары              5568                      5568
31Арнаулы медициналық
жабдықтаудың облыстық базалары            6509             6509
262    Медициналық қызмет ақысын төлеу
орталығының бөлімшесі         1106563 -1106553                0
28  Жергілікті бюджеттің уақыт
өткен қаржылық міндеттемелерін
орындау                        200000  -200000                0
32  Қор ұстау үлгісі бойынша
алғашқы медициналық-санитарлық
жәрдем көрсету                 172391  -172391                0
33  Жергілікті деңгейде халыққа
мамандандырылғын көмекті қоса
стационарлық медициналық
көмек көрсету                  727072  -727072                0
34  Облыс тұрғындарының денсаулығын
сақтаудағы басқадай қызметтер    7100    -7100                0
30Ауру түрлеріне байланысты
кейбір категориядағы азаматтарды
дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету    6100    -6100                0
31Кейбір категориядағы азаматтарды
арнайы балалар азығымен
қамтамасыз ету                   1000    -1000                0
9         Денсаулық сақтау саласындағы
басқадай қызметтер              26412   182475           208887
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы       26412   182475           208887
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар               8368     2275            10643
3 Облыстық басқармалардың аппараты 8368     2275            10643
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша

бюджета                        0      259027          259027
35    Оказание первичной
медико-санитарной помощи
населению в амбулаторных
организациях сельской
местности                             115224          115224
46    Оказание первичной
медико-санитарной помощи
населению в
амбулаторно-поликлинических
организациях                          143803          143803
5           Другие виды медицинской
помощи                   1191750    -1047153          144597
251      Исполнительный орган
внутренних дел,
финансируемый из
местного бюджета               0       27170           27170
31    Оказание медицинской
помощи военнослужащим,
сотрудникам
правоохранительных
органов, членам их семей               27170           27170
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из
местного бюджета           85187       32240         1 17427
37    Оказание скорой помощи     72610       32740          105350
38    Прочие услуги по охране
здоровья населения в
области                     7009       -7009               0
30 Оплата проезда больных,
направляемых на лечение
внутри республики            500        -500               0
33 Областные базы
спецмедснабжения            6509       -6509               0
43    Оказание медицинской
помощи населению в ЧС       5568        6509           12077
30 Центры экстренной
медицинской помощи          5568                        5568
31 Областные базы
спецмедснабжения                        6509            6509
262      Отделения Центра по
оплате медицинских
услуг                    1106563    -1106563               0
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                   200000     -200000               0
32    Оказание первичной
медико-санитарной помощи
по модели фондодержания   172391     -172391               0
33    Оказание стационарной,
включая специализированную,
медицинскую помощь
населения на местном
уровне                    727072     -727072               0
34    Прочие услуги по охране
здоровья населения в
области                     7100       -7100               0
30 Лекарственное обеспечение
отдельных категорий
граждан по видам
заболеваний                 6100       -6100               0
31 Обеспечение
специализированными
продуктами детского
питания отдельных
категорий граждан           1000       -1000               0
9           Прочие услуги в области
здравоохранения            26412      183249          209661
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из
местного бюджета           26412      183249          209661
2     Административные расходы
на местном уровне           8368        3049           11417
3  Аппарат областных
управлений                  8368        3049           11417
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного

кредиторлық қарыздарды өтеу     16591   172600           189191
38  Облыс тұрғындарының денсаулығын
сақтаудағы басқадай қызметтер       0     7100             7100
31Ауру түрлеріне байланысты кейбір
категориядағы азаматтарды
дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету             6100             6100
32Кейбір категориядағы азаматтарды
арнайы балалар азығымен
қамтамасыз ету                            1000             1000
42  Есепке алу қызметімен қамтамасыз
ету                              1453        0             1453
93Орталықтандырылған бухгалтериялар1453        0             1453
44  Дәрі-дәрмектер мен медициналық
құралдарды орталықтандырып сатып
алу                                        500              500
6           Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру                  954929   -59391           895538
1         Әлеуметтік қамсыздандыру       403511   -56045           347466
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                 81276        0            81276
33  Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру                   81276        0            81276
30Балалар үйлері                  81276        0            81276
254    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы       53135   -53135                0
6   Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру                   53135   -53135                0
30Сәбилер үйлері                  53135   -53135                0
258    Еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасы                     269100    -2910           266190
32  Жергілікті деңгейде интернат
типтегі мекемелер арқылы
әлеуметтік қамсыздандыру       266190        0           266190
30Жасөспірім мүгедектерге
арналған интернат үйлері мен
психоневрологиялық интернат
үйлер                          215529  -147629            67900
31Қариялар мен жалпы типтегі
мүгедектерге арналған
интернат үйлер                  50661                     50661
33Психоневрологиялық интернаттар          147629           147629
54  7 жасқа дейін төрт және одан
көп балалары бар жұмыс
істемейтін аналарға жәрдемақы    1497    -1497                0
55  СПИД вирусын жұқтырған
балаларға жәрдемақы               113     -113                0
Облыстық ардагерлер кеңесі       1300    -1300                0
2         Әлеуметтік көмек               260648    59236           319884
105    Әкім аппараттары                 2000        0             2000
60  Кейбір категориядағы азаматтарға
әлеуметтік көмек көрсету         2000                      2000
258    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын еңбек,
жұмыспен қамту және халықты
әлеуметтік қорғау басқармасы        0     4284             4284
57  Жергілікті деңгейде
мүгедектерге әлеуметтік көмек
көрсету                             0     4284             4284
33Техникалық және басқа да
қуралдармен қамтамасыз ету          0     4284             4284
258    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын еңбек,
жұмыспен қамту және халықты
әлеуметтік қорғау басқармасы       80    57626            57706
37  Ауылдық жерде тұратын денсаулық
сақтау, білім беру, әлеуметтік
қорғау, мәдениет мамандарына
отын сатып алуға әлеуметтік
көмек көрсету                      80        0               80
38  ҰОС-ндағы Жеңістің 55 жылдығын
мерекелеуді өткізу                  0    57626            57626
258    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын еңбек,
жұмыспен қамту және халықты

бюджета                    16591      172600          189191
38    Прочие услуги по охране
здоровья населения в
области                        0        7100            7100
31 Лекарственное обеспечение
отдельных категорий граждан
по видам заболеваний                    6100            6100
32 Обеспечение
специализированными
продуктами детского питания
отдельных категорий граждан             1000            1000
42    Обеспечение учетными
услугами                    1453           0            1453
93 Централизованные
бухгалтерии                 1453                        1453
44    Централизованный закуп
лекарственных средств и
медицинского оборудования                500             500
6             Социальная помощь и
социальное обеспечение    954929     -117017          837912
1           Социальное обеспечение    403511      -56045          347466
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                    81276           0           81276
33    Социальное обеспечение
детей                      81276           0           81276
30 Детские дома               81276                       81276
254      Исполнительный орган
здравоохранения,
финансируемый из местного
бюджета                    53135      -53135               0
6     Социальное обеспечение
детей                      53135      -53135               0
30 Дома ребенка               53135      -53135               0
258      Исполнительный орган труда
и социальной защиты
населения финансируемый
из местного бюджета       269100       -2910          266190
32    Социальное обеспечение,
оказываемое через
учреждения интернатского
типа на местном уровне    266190           0          266190
30 Дома-интернаты для
малолетних инвалидов и
психоневрологические
дома-интернаты            215529     -147629           67900
31 Дома-интернаты для
престарелых и инвалидов
общего типа                50661                       50661
33 Психоневрологические
интернаты                             147629          147629
54    Пособия неработающим
матерям, имеющим четырех
и более детей в возрасте
до 7 лет.                   1497       -1497               0
55    Пособия на детей
инфицированных вирусом СПИД  113        -113               0
Областной совет ветеранов   1300       -1300               0
2           Социальная помощь         260648        1610          262258
105      Аппарат акима               2000           0            2000
60    Оказание социальной
помощи отдельным
категориям граждан          200
0                        2000
258      Исполнительный орган труда
и социальной защиты
населения финансируемый
из местного бюджета           0         4284           -4284
57    Социальная поддержка
инвалидов на местном уровне   0         4284            4284
33 Обеспечение техническими
и иными средствами                      4284            4284
258      Исполнительный орган труда
и социальной защиты
населения финансируемый из
местного бюджета              80           0              80
37    Оказание социальной помощи
специалистам здравоохранения,
образования, социального
обеспечения, культуры,
проживающим в сельской
местности, по приобретению
топлива                       80           0              80
258      Исполнительный орган труда
и социальной защиты
населения финансируемый

әлеуметтік қорғау басқармасы   258568  -258568                0
31  Тұрмысы төмен азаматтарға
(отбасыларына) әлеуметтік көмек
көрсету                        250000  -250000                0
31Балалары бар отбасыларына көмек250000  -250000                0
51  Арнайы қозғалыс құралдарымен
қамтамасыз ету және оларға
техникалық қызмет көрсету        4284    -4284                0
56  Мүгедек балаларды үйде
тәрбиелеп оқытатын отбасыларына
материалдық көмек                4284    -4284                0
258    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын еңбек,
жұмыспен қамту және халықты
әлеуметтік қорғау басқармасы        0   255894           255894
42  Мемлекеттік адрестік көмек          0   255894           255894
9         Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
басқадай қызметтер             290770   -62582           228188
258    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын еңбек,
жұмыспен қамту және халықты
әлеуметтік қорғау басқармасы   290770   -62582           228188
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар              30713     9407            40120
3 Жергілікті еңбек, жұмыспен
қамту және әлеуметтік
қамсыздандыру органдары         30713     9407            40120
25  Жергілікті атқарушы органдар
резервті есебінен өткізілетін
шаралар                                    637              637
27  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу             155231           155231
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу    250857  -227857            23000
33  Жергілікті деңгейде
дәрігерлік-әлеуметтік сараптау   9200        0             9200
30Облыстық, қалалық және аудандық
дәрігерлік-әлеуметтік сараптау
комиссиялары                     9200                      9200
7           Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық                      49340        0            49340
1         Тұрғын үй шаруашылығы            4500        0             4500
274    Тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының жергілікті
бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органы                  4500        0             4500
43  Тұрғын үй шаруашылығы            4500        0             4500
30Халық арасында аса қажет
ететіндерді тұрғын үймен
қамтамасыз ету                   4500        0             4500
2         Коммуналдық шаруашылық          12000    12660            24660
274    Тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының жергілікті
бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органы                 12000    12660            24660
42  Коммуналдық шаруашылықты дамыту 12000    12660            24660
30Коммуналдық шаруашылықты жалпы
дамытуды ұйымдастыру            12000    12660            24660

из местного бюджета       258568     -258568               0
31    Оказание социальной
помощи малообеспеченным
гражданам (семьям)        250000     -250000               0
31 Помощь семьям, имеющим
детей                     250000     -250000               0
51    Обеспечение специальными
средствами передвижения
и их техническое
обслуживание.               4284       -4284               0
56    Материальное обеспечение
семьям, воспитывающим и
обучающим на дому
детей-инвалидов.            4284       -4284               0
258      Исполнительный орган
труда и социальной защиты
населения финансируемый
из местного бюджета            0      255894          255894
42    Государственная адресная
социальная помощь                     255894          255894
9           Прочие услуги в области
социальной помощи и
социального обеспечения    290770     -62582          228188
258      Исполнительный орган
труда и социальной
защиты населения
финансируемый из
местного бюджета          290770      -62582          228188
2     Административные расходы
на местном уровне          30713        9407           40120
3  Аппарат местных органов    30713        9407           40120
25    Проведение мероприятий
за счет средств резерва
местных исполнительных
органов                                  637             637
27    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                               155231          155231
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                   250857     -227857           23000
33    Медико-социальная
экспертиза на местном
уровне                      9200           0            9200
30 Областные, городские и
районные медико-социальные
экспертные комиссии         9200                        9200
7             Жилищно-коммунальное
хозяйство                  49340           0           49340
1           Жилищное хозяйство          4500           0            4500
274      Исполнительный орган
жилищно-коммунального и
дорожного хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                     4500           0            4500
43    Жилищное хозяйство          4500           0            4500
30 Обеспечение жильем особо
нуждающихся лиц населения   4500                        4500
2           Коммунальное хозяйство     12000       12660           24660
274      Исполнительный орган
жилищно-коммунального и
дорожного хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                    12000       12660           24660
42    Развитие коммунального
хозяйства                  12000       12660           24660
30 Организация общего
развития коммунального
хозяйства                  12000       12660           24660

3         Сумен қамтамасыз ету            32840   -12660            20180
274    Тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының жергілікті
бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органы                 32840   -12660            20180
40  Ауыз сумен қамтамасыз ету
жұмысын ұйымдастыру             32840   -12660            20180
8           Мәдениет, спорт және ақпараттық
кеңістік                       311753  -311753                0
1         Мәдениет саласының қызметі     195890  -195890                0
252    Мәдениет басқармасы            165890  -165890                0
2   Жергілікті деңгейдегі әкімшілік
шығындар                         7338    -7338                0
3 Облыстық басқарма аппараты       7338    -7338                0
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу      3000    -3000                0
30  Жергілікті деңгейде мәдениет
саласын қаржыландыру және
шараларды есепке алуды
қамтамасыз ету                   2702    -2702                0
93Орталықтандырылған бухгалтериялар2702    -2702                0
35  Халықтың демалысын
ұйымдастыруға жергілікті
деңгейде субсидия бөлу          13500   -13500                0
36  Жергілікті деңгейде
театрландырылған сауық
шараларын өткізу               120000  -120000                0
38  Жергілікті деңгейде
ойын-сауық шараларын өткізу      3350    -3350                0
39  Жергілікті деңгейде
тарихи-мәдени құндылықтарды
сақтау                          16000   -16000                0
253    Білім басқармасы                30000   -30000                0
35  Жергілікті деңгейде балалар
арасында мәдени және спорттық
шараларды өткізуге субсидия
бөлу                            30000   -30000                0
2         Спорт                           34515   -34515                0
255    Туризм және спорт басқармасы    34515   -34515                0
2   Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар               8365    -8365                0
3 Облыстық басқармалардың
аппараты                         8365    -8365                0
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу      9000    -9000                0
30  Жергілікті деңгейде
спорттық шараларды өткізу        7488    -7488                0
31  Балалар арасында мәдени және
спорттық шараларды өткізуді

3           Водоснабжение              32840      -12660           20180
274      Исполнительный орган
жилищно-коммунального и
дорожного хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                    32840      -12660           20180
40    Организация работ по
снабжению питьевой водой   32840      -12660           20180
8             Культура, спорт и
информационное
пространство              311753     -311753               0
1           Деятельность в области
культуры                  195890     -195890               0
252      Управление культуры       165890     -165890               0
2     Административные расходы
на местном уровне           7338       -7338               0
3  Аппарат областных
управлений                  7338       -7338               0
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                     3000       -3000               0
30    Обеспечение финансирования
и учета мероприятий в
области культуры на местном
уровне                      2702       -2702               0
93 Централизованные
бухгалтерии                 2702       -2702               0
35    Субсидирование на местном
уровне организаций по
обеспечению культурного
досуга населения           13500      -13500               0
36    Проведение
театрально-зрелищных
мероприятий на местном
уровне                    120000     -120000               0
38    Проведение зрелищных
мероприятий на местном
уровне                      3350       -3350               0
39    Хранение
историко-культурных
ценностей на местном
уровне                     16000      -16000               0
253      Управление образования     30000      -30000               0
35    Субсидирование организаций
по проведению культурных и
спортивных мероприятий с
детьми на местном уровне   30000      -30000               0
2           Спорт                      34515      -34515               0
255      Управление туризма и
спорта                     34515      -34515               0
2     Административные расходы
на местном уровне           8365       -8365               0
3  Аппарат областных
управлений                  8365       -8365               0
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                     9000       -9000               0
30    Проведение спортивных
мероприятий на местном
уровне                      7488       -7488               0
31    Субсидирование организаций
по проведению культурных и
спортивных мероприятий с

ұйымдастыруға субсидия           9662    -9662                0
3         Аппаратық кеңістік              81348   -81348                0
105    Әкімдер аппараты                31750   -31750                0
46  Жергілікті деңгейде газеттер
мен журналдар арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу     25000   -25000                0
47  Жергілікті телерадио тарату
арқылы мемлекеттік ақпараттық
саясатты жүргізу                 6750    -6750                0
252    Мәдениет басқармасы             33810   -33810                0
34  Жергілікті деңгейде ақпараттың
жалпыға жетуін қамтамасыз ету   33810   -33810                0
30Кітапханалар                    33810   -33810                0
261    Мұрағат қорлары бөлімі          15788   -15788                0
30  Жергілікті деңгейде мұрағат
қорларын басылым өнімдерін
сақтау және оларды арнайы
пайдалануды қамтамасыз ету      15788   -15788                0
30Облыстық және қалалық
мұрағаттар                      15788   -15788                0
8           Мәдениет, спорт және
ақпараттық кеңістік                 0   371663           371663
1         Мәдениет саласының қызметі          0   289787           289787
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                     0   289787           289787
35  Жергілікті деңгейде балалармен
мәдени және спорттық шаралар
өткізу                                  113149           113149
30Жергілікті деңгейде балалармен
мәдени шаралар өткізу                    30000            30000
31Жергілікті деңгейде балалармен
спорттық шаралар өткізу                  83149            83149
39  Жергілікті деңгейде
спорттық шаралар өткізу                   7488             7488
41  Жергілікті деңгейде халықтың
мәдени демалысын қамтамасыз ету         134800           134800
43  Жергілікті деңгейде ойын-сауық
шараларын өткізу                          3350             3350
44  Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                     16000            16000
51  ҰОС-ндағы Жеңістің 55 жылдығын
мерекелеуді өткізу                       15000            15000
3         Ақпараттық кеңістік                 0    81876            81876
105    Әкімдер аппараты                    0    31750            31750
46  Жергілікті деңгейде газеттер
мен журналдар арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу              25000            25000
47  Жергілікті телерадио тарату
арқылы мемлекеттік ақпараттық

детьми                      9662       -9662               0
3           Информационное
пространство               81348       81348               0
105      Аппарат Акимов             31750      -31750               0
46    Проведение государственной
информационной политики
через газеты и журналы на
местном уровне             25000      -25000               0
47    Проведение государственной
информационной политики
через телерадиовещание на
местном уровне              6750       -6750               0
252      Управление культуры        33810      -33810               0
34    Обеспечение
общедоступности информации
на местном уровне          33810      -33810               0
30 Библиотеки                 33810      -33810               0
261      Отдел архивного фонда      15788      -15788               0
30    Обеспечение сохранности
архивного фонда, печатных
изданий и их специальное
использование на местном
уровне                     15788      -15788               0
30 Областные и городские
архивы                     15788      -15788               0
8             Культура, спорт и
информационное
пространство                   0      429289          429289
1           Деятельность в области
культуры                       0      347413          347413
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                        0      347413          347413
35    Проведение культурных и
спортивных мероприятий с
детьми на местном уровне       0      113149          113149
30 Проведение культурных
мероприятий с детьми на
местном уровне                         30000           30000
31 Проведение спортивных
мероприятий с детьми на
местном уровне                         83149           83149
39    Проведение спортивных
мероприятий на местном
уровне                                  7488            7488
41    Обеспечение культурного
досуга населения на
местном уровне                        134800          134800
43    Проведение зрелищных
мероприятий на местном
уровне                                  3350            3350
44    Хранение
историко-культурных
ценностей на местном уровне            16000           16000
51    Проведение празднования
55 годовщины Победы в ВОВ              72626           72626
3           Информационное пространство    0       81876           81876
105      Аппарат Акимов                 0       31750           31750
46    Проведение государственной
информационной политики
через газеты и журналы на
местном уровне                         25000           25000
47    Проведение государственной
информационной политики
через телерадиовещание на

саясатты жүргізу                          6750             6750
261    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын мұрағаттар
басқармасының атқарушы органы       0    16316            16316
2   Жергілікті деңгейде әкімшілік
шығындар                                  3400             3400
3 Жергілікті органдар аппараттары           3400             3400
30  Жергілікті деңгейде мұрағат
қорының, баспа өнімдерінің
сақталуын және оларды арнайы
пайлануды қамтамасыз ету                 12916            12916
30Облыстық және қалалық мұрағаттар         12916            12916
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                          33810            33810
45  Жергілікті деңгейде ақпараттың
жалпыға жетуін қамтамасыз ету            33810            33810
30Кітапханалар                             33810            33810
10          Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                   91102      984            92086
1         Ауыл шаруашылығы                10000        0            10000
257    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы  10000        0            10000
32  Зиянкестермен күрес және
өсімдіктерді аурудан қорғау
шаралары                        10000                     10000
5         Қоршаған ортаны қорғау          71839       47            71886
105    Әкімдер аппараты                71839       47            71886
34  Жергілікті деңгейде қоршаған
ортаны қорғауды ұйымдастыру     71839       47            71886
30Облыстық (қалалық) қоршаған
ортаны қорғау қорлары            6839       47             6886
31Жергілікті деңгейде қоршаған
ортаны қорғау жұмыстарын
жүргізу                         65000                     65000
9         Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы саласында және
қоршаған ортаны қорғаудағы
басқадай қызметтер               9263      937            10200
257    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы   9263      937            10200
2   Жергілікті деңгейде
әкімшілік шығындар               9263      937            10200
3 Басқару аппараты                 9263      937            10200
12          Көлік және байланыс            140000        0           140000
1         Автомобиль көлігі              140000        0           140000
105    Әкімдер аппараты               140000        0           140000
50  Жергілікті деңгейде жол
жүйесін пайдалану              140000        0           140000
12Автомобиль жолдарын
қаржыландыруды қамтамасыз ету  140000        0           140000

местном уровне                          6750            6750
261      Исполнительный орган
управления архивами,
финансируемый из местного
бюджета                        0       16316           16316
2     Административные расходы
на местном уровне              0        3400            3400
3  Аппарат местных органов                 3400            3400
30    Обеспечение сохранности
архивного фонда, печатных
изданий и их специальное
использование на местном
уровне                         0       12916           12916
30    Областные и городские
архивы                                 12916           12916
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из
местного бюджета               0       33810           33810
45    Обеспечение
общедоступности
информации на местном
уровне                         0       33810           33810
30 Библиотеки                             33810           33810
10            Сельское, водное, лесное,
рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды           91102         984           92086
1           Сельское хозяйство         10000           0           10000
257      Исполнительный орган
сельского хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                    10000           0           10000
32    выполнение работ по борьбе
с вредителями и болезнями
растений                   10000                       10000
5           Охрана окружающей среды    71839          47           71886
105      Аппарат акимов             71839          47           71886
34    Организация охраны
окружающей среды на
местном уровне             71839          47           71886
30 Областные (городские)
фонды охраны окружающей
среды                       6839          47            6886
31 Проведение работ по охране
окружающей среды на
местном уровне             65000                       65000
9           Прочие услуги в области
сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства
и охраны окружающей среды   9263         937           10200
257      Исполнительный орган
сельского хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                     9263         937           10200
2     Административные расходы
на местном уровне           9263         937           10200
3  Аппарат управлений          9263         937           10200
12            Транспорт и связь         140000           0          140000
1           Автомобильный транспорт   140000           0          140000
105      Аппарат акимов            140000           0          140000
50    Эксплуатация дорожной
системы на местном
уровне                    140000           0          140000
12 Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог       140000                      140000

13          Басқалар                       250000   358487           608487
3         Кәсіпкерлік қызметті қолдау
және бәсекелестікті қорғау          0     5000             5000
272    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын экономика,
шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы           0     5000             5000
31  Жергілікті деңгейде
кәсіпкерлікті қолдауды
ұйымдастыру                               5000             5000
9         Басқалар                       250000   353487           603487
105    Әкімдер аппараты               250000   202639           452639
27  Еңбекақы және әлеуметтік
төлемдер бойынша кредиторлық
қарыздарды өтеу                           5400             5400
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу              46400            46400
52  Жергілікті атқарушы органдардың
резервтік қоры                 200000  -101161            98839
58  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
жергілікті бюджеттің
кредиторлық қарыздары                   300000           300000
61  Өкілеттік шығындар                        2000             2000
80  Жергілікті деңгейде шағын
кәсіпкерлікті қолдау            50000   -50000                0
263    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                     0   124362           124362
2   Жергілікті деңгейде
әкімшілік шығындар                  0    26520            26520
30Жергілікті білім беру
органдарының аппараты                    10540            10540
31Жергілікті мәдениет
органдарының аппараты                     6460             6460
32Жергілікті спорт және туризм
органдарының аппараты                     9520             9520
27  Еңбекақы және әлеуметтік
төлемдер бойынша кредиторлық
қарыздарды өтеу                           9306             9306
28  Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын, мемлекеттік
мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық
міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу              83174            83174
34  Есептік қызметтермен
қамтамасыз ету                      0     5362             5362
30Білім беру ұйымдарының
орталықтандырылған
бухгалтериясы                             2660             2660
31Мәдениет ұйымдарының
орталықтандырылған
бухгалтериясы                             2702             2702
272    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын экономика,
шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы           0    18939            18939
2   Жергілікті деңгейде әкімшілік
шығындар                                 18939            18939
30Экономика органдарының
аппараттары                              18939            18939
273    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын инфрақұрылым
және құрылыстың атқарушы органы     0     7547             7547
2   Жергілікті деңгейде
әкімшілік шығындар                        7547             7547

13            Прочие                    250000      358487          608487
3           Поддержка
предпринимательской
деятельности и защита
конкуренции                    0        5000            5000
272      Исполнительный орган
экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса,
финансируемый из местного
бюджета                        0        5000            5000
31    Организация поддержки
малого предпринимательства
на местном уровне                       5000            5000
9           Прочие                    250000      353487          603487
105      Аппарат акимов            250000      202639          452639
27    Погашение кредиторской
задолженности по
заработной плате и
социальным выплатам                     5400            5400
28    Погашение заработной
плате по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                                46400           46400
52    Резервный фонд местных
исполнительных органов    200000     -101161           98839
58    Кредиторская
задолженность местного
бюджета по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                               300000          300000
61    Представительские расходы               2000            2000
80    Поддержка малого
предпринимательства на
местном уровне             50000      -50000               0
263      Исполнительный орган
образования, культуры,
спорта и туризма,
финансируемый из местного
бюджета                        0      124362          124362
2     Административные расходы
на местном уровне              0       26520           26520
30 Аппарат местных органов
образования                            10540           10540
31 Аппарат местных органов
культуры                                6460            6460
32 Аппарат местных органов
туризма и спорта                        9520            9520
27    Погашение кредиторской
задолженности по заработной
плате и социальным выплатам             9306            9306
28    Погашение кредиторской
задолженности по
зарегистрированным в
установленном порядке
договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного
бюджета                                83174           83174
34    Обеспечение учетными услугами  0        5362            5362
30 Централизованная бухгалтерия
организаций образования                 2660            2660
31 Централизованная бухгалтерия
организаций культуры                    2702            2702
272      Исполнительный орган
экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса,
финансируемый из местного
бюджета                        0       18939           18939
2     Административные расходы на
местном уровне                 0       18939           18939
30 Аппарат органов экономики  18939       18939            1500
273      Исполнительный орган
инфраструктуры и
строительства,
финансируемый из местного
бюджета                        0        7547            7547
2     Административные расходы
на местном уровне              0        7547            7547

3 Жергілікті органдар аппараттары           7547             7547
15          Ресми трансферттер            6897594    14360          6911954
1         Ресми трансферттер            6897594    14360          6911954
105    Әкімдер аппаратары            1077692    14360          1092052
30  Басқа да трансферттер                    14360            14360
54  Субвенциялар                  1077692                   1077692
119    Қарағанды облысының әкімі     5819902        0          5819902
26  Республикалық бюджетке
аударылатын облыстық
бюджеттің трансферті          5819902                   5819902
Несие бөлу                          0    75000            75000
10          Ауыл, су, орман, балық
шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                       0    30000            30000
1         Ауыл шаруашылығы                         30000            30000
257    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы           30000            30000
82  Ауыл шаруашылығы өнімдерін
өндірушілірді несиелеу                   30000            30000
13          Басқалар                            0    45000            45000
3         Кәсіпкерлік қызметті қолдау
және бәсекелестікті қорғау               45000            45000
272    Жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын экономика,
шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                45000            45000
82  Жергілікті деңгейде шағын
кәсіпкерлікті дамыту үшін
несие бөлу                               45000            45000
ІІІ. Бюджеттің дефициті        662700                    662700
(профициті)
ІV. Бюджеттің дефицитін       -662700        0          -662700
(профицитін пайдалану)
қаржыландыру
Өтеулер                   -662700        0          -662700
16          Қаржыландыру                  -662700        0          -662700
1         Негізгі қарыздарды өтеу       -662700        0          -662700
105    Әкімдер аппараты              -662700        0          -662700
55  Жергілікті атқарушы
органдардың берешегін өтеу    -662700        0          -662700
__________________________________________________________________________

3  Аппарат местных органов                 7547            7547
15            Официальные трансферты   6897594       14360         6911954
1           Официальные трансферты   6897594       14360         6911954
105      Аппарат акимов           1077692       14360         1092052
30    Прочие трансферты                      14360           14360
54    Субвенции                1077692                     1077692
119      Аким Карагандинской
области                  5819902           0         5819902
26    Трансферты из областного
бюджета в республиканский
бюджет                   5819902                     5819902
Кредитование                   0       75000           75000
10            Сельское, водное,
лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды      0       30000           30000
1           Сельское хозяйство             0       30000           30000
257      Исполнительный орган
сельского хозяйства,
финансируемый из местного
бюджета                        0       30000           30000
82    Кредитование
сельхозтоваропроизводителей            30000           30000
13            Прочие                         0       45000           45000
3           Поддержка
предпринимательской
деятельности и защита
конкуренции                    0       45000           45000
272      Исполнительный орган
экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса,
финансируемый из местного
бюджета                        0       45000           45000
82    Кредитование для развития
малого предпринимательства
на местном уровне                      45000           45000
III. Дефицит (профицит)
бюджета              662700                      662700
IV. Финансирование
дефицита (использование
профицита) бюджета       -662700           0         -662700
Погашение                -662700           0         -662700
16            Финансирование           -662700           0         -662700
1           Погашение основного
долга                    -662700           0         -662700
105      Аппарат акимов           -662700           0         -662700
55    Погашение долга местных
исполнительных органов   -662700                     -662700
__________________________________________________________________________