Қызылорда облысының жергiлiктi атқарушы органының қарыз алуы туралы
Қызылорда облысы әкiмiнің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 379 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет басқармасында 2001 жылғы 16 қаңтарда № 541 болып тiркелдi. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі № 358-1 "Бюджеттік жүйе туралы" және 1999 жылғы 2 тамыздағы № 464-1 "Мемлекеттік және мемлекеттік кепілдікпен қарыз алу мен қарыз туралы" зандарына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қаржыландыру үшін инвестициялық жобалар тізбесі бекітілсін:
1) Қызылорда қаласының жылу, энергия көздері мен тұрғын үйлері секторын Арысқұм иінінің Оңтүстік Торғай ойпатындағы мұнай және газ кеніштерінің газын пайдалануға көшіру жобасы;
2) Қызылорда қаласы бойындағы Сырдария өзені арқылы өтетін көпір салу жобасы;
3) Облыс әкімінің тұрғын-үй құрылысы бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі жоба;
4) Облыс әкімінің ауылшаруашылығы тауарларын өндірушілерінің қызметін тұрақтандыру, реттеу және дамыту жөніндегі бағдарламасын жүзеге асыру жөніндегі жоба;
2. Жобаларды қаржыландыру қөздерінің бірі болып Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы № 131-ІІ "2001 жылға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңымен бекітілген жергілікті атқарушы органының қарыз алуының жиынтық лимиті шегінде облыс әкімінің тартып отырған қарыз қаражаттары белгіленсін.
3. Осы мәселе облыстық мәслихаттың кезекті сессиясына бекітуге ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Ш. Төребаевқа жүктелсін.
С. НҰРҒИСАЕВ

О заимствовании местного исполнительного органа Кызылординской области
Решение акима Кызылординской области от 25 декабря 2000 года № 379. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 16 января 2001 года № 541. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года № 358-1 "О бюджетной системе" и Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года № 464-1 "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень инвестиционных проектов для финансирования:
1) Проект по переводу теплоэнергоисточников и жилого сектора города Кызылорды на использование газа нефтяных и газовых месторождений Южно-Тургайской впадины Арыскумского прогиба;
2) Проект строительства мостового перехода через реку Сырдарья у города Кызылорда;
3) Проект по реализации программы акима области по жилищному строительству;
4) Проект по реализации программы акима области по стабилизации, упорядочении, и развитии деятельности сельхозтоваропроизводителей;
2. Определить, что одним из источников финансирования проектов являются заемные средства привлекаемые акимом области в пределах совокупного лимита заимствования местных исполнительных органов, утвержденного Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года № 131-II "О республиканском бюджете на 2001 год";
3. Внести данный вопрос на утверждение очередной сессии областного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Туребаева Ш.Х.
С. НУРГИСАЕВ