Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың бiр қызметкерiне ағымдағы шығындар нормативтерiн бекiту туралы
Қызылорда облысы әкiмiнің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет басқармасында 2001 жылғы 16 қаңтарда № 542 болып тiркелдi. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі № 358-1 "Бюджет жүйесі туралы" Заңына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. 2001 жылға жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне ағымдағы шығындар нормативі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2001 жылға жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкері нормативіне кіретін ағымдағы шығындар тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Облыстық қаржы басқармасы жыл сайын қаржы жылына бюджетті құрау кезінде ағымдағы шығындар нормативіне Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленетін тиісті тұтыну бағаларының индекстерін қолданатын болсын.
С. Нұрғисаев
Қазақстан Республикасы
Қызылорда облысы әкімінің
2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 380
шешімімен бекітілген
1 қосымша
2001 жылға жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне ағымдағы шығындар нормативі
1 қызметкерге ағымдағы шығындар нормативі (мың теңге)
Мемлекеттік органның облыстық аппараты үшін
Мемлекеттік органның аудандық және Қызылорда қалалық аппараттары үшін
Мемлекеттік органның Арал және Қазалы аудандық аппараттары үшін
Мемлекеттік органның ауылдық және
Қыстақтық аппараттары үшін
Мемлекеттік органның Арал және Қазалы аудандарындағы ауылдық, қыстақтық және қалалық аппараттары үшін
Норматив
411
295
331
211
246
Жергілікті органдарды ұстауға кететін шығындар былайша анықталады
Е = N х L
L - жергілікті органдардың қызметкерлерінің штаттық санының лимиті
М - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне ағымдағы шығындар нормативі
Қазақстан Республикасы
Қызылорда облысы әкімінің
2000 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 380
шешімімен бекітілген
2 қосымша
2001 жылға жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкері нормативіне кіретін ағымдағы шығындар тізбесі
111. Негізгі жалақы
112. Қосымша ақшалай төлемдер
113. Жеңілдіктер бойынша өтемақы төлемдері
121. Әлеуметтік салық
133. Ағымдағы шаруашылық мақсатқа құралдар мен материалдар сатып алу
134. Жұмсақ бұйымдар мен киім-кешек сатып алу
136. Іс сапар шығыны
138. Ғимарат жалдау төлемі
141. Коммуналдық қызметтер төлемі
142. Байланыс қызметтері төлемі
144. Электр энергиясы төлемі

Об утверждении нормативов текущих расходов на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов
Решение акима Кызылординской области от 25 декабря 2000 года № 380. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 16 января 2001 года № 542. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года № 358-1 "О бюджетной системе" РЕШИЛ:
1. Утвердить норматив текущих расходов на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов, на 2001 год согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень текущих расходов, входящих в норматив на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов, на 2001 год согласно приложению 2.
3. Областному финансовому управлению ежегодно при формировании бюджета на финансовый год применять соответствующие индексы потребительских цен, устанавливаемые Правительством Республики Казахстан к нормативам текущих расходов.
С. Нургисаев
Утвержден решением
акима Кызылординской области
Республики Казахстан
от 25 декабря 2000 года № 380
приложение № 1
Норматив текущих расходов на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов, на 2001 год
Норматив текущих расходов на 1 работника (тыс.теңге)
Для областного аппарата государственного органа
Для районного и Кызылординского городского аппаратов государственного органа
Для Аральского и Казалинского районных аппаратов государственного органа
Для аульных и поселковых аппаратов государственного органа
Для аульных, поселковых и городских аппаратов Аральского и Казалинского районов государственного органа
Норматив
411
295
331
211
246
Сумма расходов на содержание местных органов определяется как
Е = N х L, где
L - лимит штатной численности работников местных органов
N - норматив текущих расходов на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов
Утвержден решением акима
Кызылординской области
Республики Казахстан
от 25 декабря 2000 года
№ 380 приложение № 2
Перечень текущих расходов, входящих в норматив на одного работника государственных органов, финансируемых из местных бюджетов, на 2001 год
111. Основная заработная плата
112. Дополнительные денежные выплаты
113. Компенсационные выплаты по льготам
121. Социальный налог
133. Приобретение предметов и материалов для текущих хозяйственных целей
134. Приобретение мягкого инвентаря и обмундирования
136. Командировочные расходы
138. Арендная плата за помещение
141. Оплата коммунальных услуг
142. Оплата услуг связи
144. Оплата за электроэнергию

145. Жылу төлемі
146. Ғимараттық қызметтер бойынша төлем
147. Көлік қызметтері
151. Жабдықтар мен бұйымдарды ұстау және ағымдағы жөндеу
152. Ғимараттарды, үйлерді ұстау және ағымдағы жөндеу
159. Басқалай ағымдағы шығындар

145. Оплата за отопление
146. Оплата услуг по обслуживанию зданий
147. Транспортные услуги
151. Содержание и текущий ремонт оборудования и инвентаря
152. Содержание и текущий ремонт зданий, помещений
159. Прочие текущие расходы