Қарасан ауруының облыс аумағына әкелуiнiң алдын алу жөнiндегi шаралар туралы
Маңғыстау облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 25 тамыздағы N 489 Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2000 жылғы 6 қыркүйекте N 264 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 01-30-1050 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.16  № 01-30-1050 хатымен.
Оңтүстiк Қазақстан облысындағы мүйізді ірі-қара малының арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты және облыс аумағына әкелiнуiне жол бермеу мақсатында, шешiм етемiн:
1. Қалалар мен аудандардың әкiмдерi, облыстық iшкi iстер басқармасының бастығы (Н.И. Приходько), облыстық жол полициясы басқармасының бастығы (М.Н. Аблазимов) кеден басқармасымен (М.С. Кенжалиев) және облыстық аумақтық ауыл шаруашылығы басқармасының бастығымен (С.Б. Берiшбаев) бiрлесiп жұқпалы мал ауруының облыс аумағына әкелiнуiн болдырмаудың барлық қажеттi шараларын алсын, ол үшiн:
Оңтүстiк Қазақстан облысынан малдың, мал өнiмдерiнiң және малдан алынатын шикiзаттың әкелiнуiне, сондай-ақ жоғарыда атап көрсетiлген жүктердiң облыс аумағы арқылы өтуiне үзiлдi-кесiлдi тыйым салсын;
жол полициясы бекеттерi мен кеден пункттерiнiң жұмыс тәртiбiн
қатайтсын;
Оңтүстiк Қазақстан облысынан автомобиль, темiр жол, әуе және теңiз
қатынасы көлiгiмен мал өнiмдерi мен малдан алынатын шикiзатты тасымалдап
өткiзiлуiне бақылауды күшейтсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау жасау облыс әкiмiнiң бiрiншi
орынбасары С.Б. Керелбаевқа жүктелсiн.
Облыс әкімі
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Қасымбеков Б.А.

О мерах по профилактике заноса заболевания сибирской язвы на территорию области
Решение Акима Мангистауской области от 25 августа 2000 года N 489 Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 6 сентября 2000 года за N 264. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
В связи с выявлением заболевания сибирской язвы среди крупного рогатого скота в Южно-Казахстанской области и в целях недопущения заноса указанного заболевания на территорию области, решил:
1. Акимам городов и районов, начальнику областного управления внутренних дел (Приходько Н.И.), начальнику областного управления дорожной полиции (Аблазимов М.Н.) совместно с таможенным управлением (Кенжалиев М.С.) и начальником областного территориального сельскохозяйственного управления (Беришбаев С.Б.) принять все необходимые меры, исключающие занос инфекции на территорию области, для чего:
категорически запретить завоз скота, продукции животноводства и сырья
животного происхождения из Южно-Казахстанской области, а также транзит
указанных грузов через территорию нашей области;
ужесточить режим работы постов дорожной полиции и таможенных пунктов;
усилить контроль за провозом животноводческой продукции и сырья
животного происхождения автомобильным, железнодорожным, воздушным и
морским транспортом из Южно-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на первого
заместителя акима области Керелбаева С.Б.
Аким области
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Умбетова А.М.)