Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 7 шiлдедегi "Отандық тауар өндiрушiлер мен iшкi рынокты қорғау жөнiндегi облыстық комиссия туралы" N 160 шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 23 қарашадағы N 258 Павлодар облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 7 желтоқсанда N 526 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы "Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы" N 337-1 Z980337_ Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 қыркүйектегi "Қорғау, өтем немесе демпингке қарсы шараларды енгiзу алдындағы анықтауды жүргiзу ережесiн бекiту туралы" N 1374 P001374_ қаулысына сәйкес ШЕШIМ қабылдаймын:
Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 7 шiлдедегi "Отандық тауар өндiрушiлер мен iшкi рынокты қорғау жөнiндегi облыстық комиссия туралы" N 160 шешiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған шешiммен бекiтiлген отандық тауар өндiрушiлер мен iшкi рынокты қорғау жөнiндегi облыстық комиссия туралы Ережеге:
8-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыс кәсiпорындары шығаратын тауарларға қатысты талқылауға ынталылық бiлдiру жөнiндегi дайындық жұмыстарын ұйымдастырудағы атқарушы органдардың қызметiн үйлестiру";
18-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң демпингке қарсы бақылау жөнiндегi Комитетiне облыста шығарылатын товарларға қатысты талқылау жүргiзуде, қорғаныс шараларының iшкi рынок бәсекесiне тигiзетiн ықпалының салдары туралы қорытынды дайындауда көмек көрсетедi";
22-тармақ "және қорытынды беретiн басқа мамандарды" сөздерiнен кейiн, "сондай-ақ облыс кәсiпорындары шығаратын товарларға қатысты талқылау шараларын өткiзу үшiн қажеттi ақпарат дайындау" сөздерiмен толықтырылсын.
Облыс әкімі

О внесении дополнений в решение акима области от 7 июля 2000 года N 160 "Об областной комиссии по защите отечественных товаропроизводителей и внутреннего рынка"
Решение акима Павлодарской области от 23 ноября 2000 г. N 258 Зарегистрировано управлением юстиции 7 декабря 2000 г. за N 526. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2000 года N 1374 "Об утверждении правил проведения разбирательства, предшествующего введению защитных, компенсационных или антидемпинговых мер" принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 7 июля 2000 года N 160 "Об областной комиссии по защите отечественных товаропроизводителей и внутреннего рынка" следующие дополнения:
в Положение об областной комиссии по защите отечественных товаропроизводителей и внутреннего рынка, утвержденное вышеназванным решением:
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"Координация деятельности исполнительных органов в организации подготовительной работы по инициированию разбирательства в отношении товаров, выпускаемых предприятиями области";
пункт 18 дополнить абзацем следующего содержания:
"Оказывает содействие Комитету по антидемпинговому контролю Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в проведении разбирательства в отношении товаров, выпускаемых в области, подготовке заключения о последствиях влияния защитных мер на конкуренцию внутреннего рынка";
пункт 22 после слов "и других специалистов для дачи заключений" дополнить словами "а также подготовки необходимой информации для проведения процедуры разбирательства в отношении товаров, выпускаемых предприятиями области".
Аким области
исп. А.Татарков