Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 19 қантардағы "Облыс бюджетiнен қаржыландырылатын бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесi туралы" N 17 шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 11 желтоқсандағы N 286 Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 15 қаңтарда N 555 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен.
Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 5 сәуiрдегi "2000 жылы шаруа (фермер) қожалықтары мен басқа да ауылшаруашылық құрылымдары басшыларын шаруашылықты жүргiзудiң нарықтық әдiстерiне баулу жөнiнде семинарлар ұйымдастыру туралы" N 79 және 2000 жылғы 7 шiлдедегi "Павлодартелерадио" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорынның кейбiр мәселелерi туралы" N 153 шешiмдерiн орындау мақсатында, сондай-ақ жаңа бюджеттiк бағдарламаларды қаржыландыруды қамтамасыз ету үшiн ШЕШIМ қабылдаймын:
Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 5 сәуiрдегi N 78, 2000 жылғы 4 мамырдағы N 112, 2000 жылғы 19 шiлдедегi N 167 және 2000 жылғы 18 қыркүйектегi N 217 шешiмдерiмен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 19 қаңтардағы "Облыс бюджетiнен қаржыландырылатын бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесi туралы" N 17 шешiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған шешiммен бекiтiлген қосымшада:
3-тармағының 3, 4, 5-бағандары тиiсiнше мынадай мазмұнындағы жолдармен толықтырылсын:
8.3.105.47.00"; "Жергiлiктi деңгейде теледидар арқылы мемлекеттiк ақпараттандыру саясатын жүргiзу"; "Мемлекеттiк тапсырыс";
"10.9.105.36.00"; "Топограф-геодезиялық жоспарларды құру мен жаңарту"; "Мемлекеттiк тапсырыс";
13-тармағының 3, 4, 5-бағандары тиiсiнше мынадай мазмұнындағы жолмен толықтырылсын:
"13.3.272.31.00"; "Жергiлiктi деңгейде шағын кәсiпкерлiктi қолдауды ұйымдастыру"; "Мемлекеттiк тапсырыс".
Облыс әкімі

О внесении дополнений в решение акима области от 19 января 2000 года N 17 "О перечне местных бюджетных программ и подпрограмм, финансируемых из облаcтного бюджета"
Решение Акима Павлодарской области от 11 декабря 2000 г. N 286 Зарегистрировано управлением юстиции 15 января 2001 г. за N 555. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3.
В целях выполнения решений акима области от 5 апреля 2000 года N 79 "Об организации семинаров по обучению рыночным методам хозяйствования руководителей крестьянских (фермерских) хозяйств и иных сельхозформирований в 2000 году" и от 7 июля 2000 года N 153 "О некоторых вопросах государственного коммунального предприятия "Павлодартелерадио", а также для обеспечения финансирования новых бюджетных программ принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 19 января 2000 года N 17 "О перечне местных бюджетных программ и подпрограмм, финансируемых из областного бюджета" с изменениями и дополнениями, внесенными решениями акима области от 5 апреля 2000 года N 78, от 4 мая 2000 года N 112, от 19 июля 2000 года N 167 и от 18 сентября 2000 года N 217, следующие
дополнения:
в приложение, утвержденное вышеназванным решением:
в пункте 3 графы 3,4,5 дополнить соответственно строками следующего содержания:
8.3.105.47.00; "Проведение государственной информационной политики через телерадиовещание на местном уровне"; "Государственный заказ";
10.9.105.36.00; "Создание и обновление топографо-геодезических планов"; "Государственный заказ";
в пункте 13 графы 3,4,5 дополнить соответственно строкой следующего содержания:
13.3.272.31.00; "Организация поддержки малого предпринимательства на местном уровне"; "Государственный заказ".
Аким области Г. Жакиянов
исп. А.Татарков
В.Подолян