Ақсу қаласының Парамоновка және Приозерный селолық округтерiн тарату туралы
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкiмiнiң шешiмi (II сайланған VII сессия) 22 қыркүйек 2000 ж. Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 1 наурызда N 582 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы туралы" Z934200_ Заңының 11 бабына сәйкес және Ақсу қалалық мәслихаты мен Ақсу қаласының Әкiмi берген материалдардың негiзiнде ШЕШIМ ЕТЕМIЗ:
1. Ақсу қаласының Парамонов және Приозерный селолық округтерi
таратылсын.
2. Мыналардың:
Ақсу қаласы Достық селолық округiнiң шекарасы таратылған Парамонов
селолық округiнiң аумағы қосылып;
Ақсу қаласы Жолқұдық селолық округiнiң шекарасы таратылған Приозерный
селолық округiнiң аумағы қосылып өзгертiлсiн.
3. Осы шешiм Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзiлсiн.
Облыстық мәслихат                   Павлодар облысының Әкiмi
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Оқығанда: А.Татарков
В.Подолян

Об упразднении Парамоновского и Приозерного сельских округов города Аксу
Решение Павлодарского областного Маслихата и акима Павлодарской области (VII сессия, II созыв) от 22 сентября 2000 г. Зарегистрировано управлением юстиции 1 марта 2001 г. за N 582
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании материалов, представленных Аксуским городским маслихатом и акимом города Аксу, РЕШИЛИ:
1. Упразднить Парамоновский и Приозерный сельские округа города Аксу.
2. Изменить границы:
Достыкского сельского округа города Аксу, включив в него территорию
упраздненного Парамоновского сельского округа;
Жолкудукского сельского округа города Аксу, включив в него территорию
упраздненного Приозерного сельского округа.
3. Внести данное решение в Правительство Республики Казахстан.
Председатель сессии             Аким
областного маслихата            Павлодарской области
В. Яук                          Г. Жакиянов
Секретарь областного
маслихата
Т. Айтказин
исп. А.Татарков
В.Подолян