Алматы қаласы әкімінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1086 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы әкімінің 2000 жылғы 06 мамырдағы N 443 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 20 маусымда N 135 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 1/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласының әкімдігінің 2012.03.28 № 1/210 қаулысымен.
Алматы қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы әкімінің 1999 жылғы 12 қарашадағы "Тұрғын үйлердегі лифтілердің қызметі үшін ақы төлеудің тәртібі туралы" N 1086 шешімінің 1-тармағына келесі өзгеріс енгізілсін:
- "2000 жылғы 1 қаңтардан бастап" деген сөздерден соң "егер тұрғын үй иелерінің келісімімен басқаша көрсетілмесе" деген сөздер жазылып, толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары М.Т. Дұлқайыровқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі                   В. Храпунов

О внесении изменений и дополнений в решение Акима города Алматы № 1086 от 12.11.99 г.
Решение Акима города Алматы от 6 мая 2000 года № 443. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 20 июня 2000 года за № 135. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 28 марта 2012 года № 1/210
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 28.03.2012 № 1/210.
Аким города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в пункт 1 решения Акима города Алматы № 1086 от 12.11.99 г. "О порядке оплаты за обслуживание лифтов в жилых домах" следующие изменения:
- после слов "с 01.01.2000 года" дополнить словами "если иное не предусмотрено соглашением собственников жилых помещений".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя Акима города Алматы Дулкаирова М.Т.
Аким города Алматы           В.Храпунов