"Алматы қаласының аумағында жасалған әкiмшiлiктiк тәртiп бұзушылықтар үшiн "Әкiмшiлiктiк тәртiп бұзушылықтар туралы" Қазақ ССР кодексiнде қарастырылған айыппұл көлемiн қайта есептеу тәртiбi туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1998 жылғы 25 желтоқсандағы ХХIII-сессиясының шешiмiне толықтыру енгiзу туралы
IІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VІ сессиясының 2000 жылғы 27 қыркүйектегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 20 қазанда N 202 тіркелді. Күші жойылды - II сайланған Алматы қалалық Мәслихатының IX сессиясының 2001 жылғы 04 сәурдегі шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - II сайланған Алматы қалалық Мәслихатының IX сессиясының 04.04.2001 шешімімен.
"Алматы қаласының ерекше мәртебесi туралы" 1998 жылғы 1 шiлдедегi N 258-1 ЗРК Қазақстан Республикасы Заңының 3 бабының 2 тармағына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
"Алматы қаласының аумағында жасалған әкiмшiлiктiк тәртiп бұзушылықтар үшiн "Әкiмшiлiктiк тәртiп бұзушылықтар туралы" Қазақ ССР кодексiнде қарастырылған айыппұл көлемiн қайта есептеу тәртiбi туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1998 жылғы 25 желтоқсандағы ХХIII-сессиясының шешiмiне толықтыру енгiзiлсiн және бекiтiлсiн.
III тармаққа. ӘТК баптары бойынша айыппұлдар көлемi бекiтiлсiн:
қосылсын: ҚазССР ӘТК 42 бабы.
Санитарлық-гигиеналық және санитарлық-эпидемиядан қорғау тәртiптерi мен нормаларын бұзғандығы үшiн азаматтарға он бес айлық есептемелiк көрсеткiштiң көлемiне дейiн айыппұл салынады, бұл жағдайда салынатын айыппұл екi айлық есептемелiк көрсеткiштен кем болмауға тиiс және лауазымды тұлғаларға жиырма айлық есептемелiк көрсеткiштiң көлемiне дейiн айыппұл салынады, бұл жағдайда салынатын айыппұл төрт айлық есептемелiк көрсеткiштен кем болмауға тиiс.
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VI-сессиясының төрағасы Е. Шайқұтдинов
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының хатшысы Ж. Төрегелдинов

О внесении дополнений в решение ХХIII-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 25 декабря 1998 года "О порядке перерасчета размера штрафов за административные правонарушения, совершенные на территории города Алматы, предусмотренные кодексом Казахской ССР "Об административных правонарушениях"
Решение VI сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 27 сентября 2000 года. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 20 октября 2000 года за N 202. Утратило силу решением IX сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 4 апреля 2001 года
Сноска. Утратило силу решением IX сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 04.04.2001.
В соответствии с пунктом 2, статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об особом статусе города Алматы" № 258-1 ЗРК от 1 июля 1998 года, Алматинский городской Маслихат II-го созыва Р Е Ш И Л :
Внести и утвердить дополнение в решение ХХIII-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 25 декабря 1998 года "О порядке перерасчета размера штрафов за административные правонарушения, совершенные на территории города Алматы, предусмотренные кодексом Казахской ССР "Об административных правонарушениях"".
В пункт III. Утвердить размеры штрафов по статьям КоАП: добавить: ст.42 КоАП КазССР.
Нарушение санитарно-гигиенических и санитарно-противоэпидемиологических правил и норм (кроме правил и норм по охране атмосферного воздуха) - влечет штраф на граждан в размере до пятнадцати размеров месячного расчетного показателя, при этом размер налагаемого штрафа не может быть ниже двух месячных расчетных показателей, и на должностных лиц до двадцати размеров месячного расчетного показателя, при этом размер налагаемого штрафа не может быть ниже четырех месячных расчетных показателей.
Председатель VI-сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва Е. Шайхутдинов
Секретарь Алматинского городского Маслихата II-го созыва Ж. Турегельдинов