"Алматы қаласының құрметтi азаматы атағы туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1994 жылғы 12 тамыздағы II-сессиясының Қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешімі IІ сайланған VІ сессиясының 2000 жылғы 15 қарашадағы Алматы қалалық Әділет басқармасымен 2000 жылғы 22 желтоқсанда N 248 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 388 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 388 шешімімен.
"Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiк беру мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" 1999 жылғы 7 сәуiрдегi№N 374-1 Z990374_ Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы қаласының құрметтi азаматы атағы туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1994 жылғы 12 тамыздағы II-сессиясының қаулысы 4 тармағының және осы қаулының N 1 қосымшаның 7 тармағы мен ескертпесiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. "Алматы қаласының құрметтi азаматы атағы туралы" I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1994 жылғы 12 тамыздағы II-сессиясының қаулысы 4 тармағы мына редакцияда мазмұндалсын:
"Алматы қаласының Әкiмiне "Алматы қаласының құрметтi азаматы" атағын алған азаматтарға бiр жолғы сыйақы төлеу үшiн ақша қаражатын бөлу көзi мен тәртiбiн белгiлеу ұсынылсын". Осы қаулының N 1 қосымшаның 6 тармағында "куәлiк, кеуделiк белгi" сөздерiнен кейiн "және жүз ең төменгi есептемелiк көрсеткiш көлемiнде бiр жолғы сыйақы" сөздерiмен толықтырылсын. N 1
қосымшаның 8 және 9 тармақтары тиiсiнше 7 және 8 тармақ болып саналсын.
3. Қазақстан Республикасы Конституциясының
K951000_
86 және 87
баптарына сәйкес қаулы мен NN№1,2 қосымшалардағы "Мәслихат-Депутаттар
жиналысы", "қала әкiмшiлiгiнiң басшысы", "аудан әкiмшiлiгiнiң басшысы"
атаулары тиiсiнше "Мәслихат", "қала Әкiмi", "аудан Әкiмi" атауларына
ауыстырсын.
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты VI-сессиясының
төрағасы
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы
(маман Сариева А.)

О внесении изменений в постановление II-й сессии Алматинского городского Маслихата - Собрания депутатов от 12 августа 1994 года "О звании "Алматы каласынын кyрметті азаматы"
Решение VI сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 15 ноября 2000 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Алматы 22 декабря 2000 года за № 248. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 года N 388
Сноска. Утратило силу решением ХХХIV-й сессии Маслихата города Алматы IV-го созыва от 13.12.2010 N 388.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" № 374-1 от 7 апреля 1999 года Алматинский городской Маслихат II-го созыва решил:
1. Считать утратившим силу пункт 4 постановления II-й сессии Алматинского городского Маслихата - Собрания депутатов от 12 августа 1994 года "О звании "Алматы каласынын курметті азаматы", пункт 7 и примечание приложения № 1 к настоящему постановлению.
2. Изложить пункт 4 постановления II-й сессии Алматинского городского Маслихата - Собрания депутатов от 12 августа 1994 года "О звании "Алматы каласынын курметті азаматы" в следующей редакции "Рекомендовать акиму города Алматы определить источник и порядок выделения денежных средств для выплаты единовременного вознаграждения гражданам, удостоенным звания "Алматы каласынын курметті азаматы". В пункт 6 приложения № 1 настоящего постановления после слов "удостоверение, нагрудный знак" дополнить "и единовременное вознаграждение в размере ста минимальных расчетных показателей". Пункты 8 и 9 приложения № 1 считать соответственно пунктами 7 и 8.
3. В соответствии со статьями 86 и 87 Конституции Республики Казахстан в постановлении и приложениях №№ 1, 2 заменить названия "Маслихат - Собрание депутатов", "глава городской администрации", "глава районной администрации" соответственно на "Маслихат", "аким города", "аким района".
Председатель VI-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва            Е. Шайхутдинов
Секретарь Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                      Ж. Турегельдинов