Қыс мезгілдері су айдындарында қауіпсіздікті қамтамасыз ету шаралары туралы
Атырау облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 17 қараша N 652 Атырау облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 26 қаңтарда N 330 тіркелді
Қыс мезгілдері облыс су айдындарында адамдар қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында шешім етемін:
1. Қала және аудандар әкімдері ауа райы жағдайын ескеріп, мұз үстінен жаяу және көлікпен өтуге тиым салсын, су объектілері бар меншік нысанындағы мекемелер мен кәсіпорындар басшыларына облыстың су айдындарында судан құтқару бекеттерін ұйымдастыру міндеттелсін.
2. Облыстық судан құтқару қызметі мекемесі (Б. Қойшыбаев) іздестіру тобының және қысқы құтқару құралдарының даярлығын қамтамасыз етсін.
3. Ішкі істер басқармасы (Қ. Мырзабаев) Солтүстік-Каспий аймақтық
биоресурстар қорғау жөніндегі басқармасымен (К. Сүлейменов) бірлесіп облыс
су айдындарында, оның ішінде Каспий теңізінің жағалауында күзетті
күшейтсін.
4. Білім басқармасы (С. Еспосынова) мектеп және оқу орындары
оқушылары арасында қыс мезгілінде су айдындарында қауіпсіздікті сақтау
шараларының алдын алу жұмыстарын ұйымдастырсын.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары
Н. Мақашевқа жүктелсін.
Облыс әкімі
(Оқығандар: Ержанова К.С., Хасанов М.Х.)

О мерах по обеспечению безопасности на водоемах области в зимний период
Решение акима Атырауской области от 17 ноября 2000 года N 652. Зарегистрирован управлением юстиции Атырауской области 26 января 2001 года за N 330
В целях обеспечения безопасности людей на водоемах области в зимний период решил:
1. Акимам города и районов запретить переход, переезд на водоемах области с учетом погодных условий и обязать руководителей предприятий и организаций всех форм собственности, имеющих водные объекты, организовать спасательные посты на водоемах области.
2. Областной водно-спасательной службе (Койшибаев Б.) обеспечить готовность маневренно-поисковой группы и зимних спасательных средств.
3. Управлению внутренних дел (Мурзабаев К.) совместно с Северо-Каспийским региональным управлением по охране биоресурсов (Сулейменов К.) усилить патрулирование на водоемах области, в том числе на побережье Каспийского моря.
4. Управлению образования (Испусынова С.) организовать профилактическую работу среди школьников и учащихся учебных заведений по соблюдению мер безопасности на водоемах области в зимний период.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима области Махашева Н.
Аким области