Бірыңғай бюджеттік жіктемеге № N 37 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 13 қаңтардағы N 13 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 23 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1403
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы Заңына және "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы №N 1950 P001950_ қаулысына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" V991058_ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
"1.1.694.40 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын дайындау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.1.694.41 Әкімшілік кешенді сатып алу
1.1.694.46 Мемлекеттік наградаларды, олардың құжаттарын, құрмет дипломдарын және кеуде белгілерін дайындау";
"1.2.217.47 Қолма-қол ақшаны бюджет кірісіне қабылдауды және мемлекеттік мекемелерге беруді қамтамасыз ететін банк-агенттердің қызметіне ақы төлеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.217.47 Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу";
"1.2.217.48.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.217.49 N 2 техникалық көмек
1.2.217.49.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.2.219.31 Акциздік маркаларды басып шығару" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.219.31 Акциздік маркаларды, куәліктерді және патенттерді басып шығару";
"1.2.219.41 Кеден бекеттерінің, Кеден комитетінің инфрақұрылымының және объектілерінің құрылысы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.219.41 Кеден бекеттерінің және кеден органдарының инфрақұрылымының құрылысы";
"1.2.219.43.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.219.45 Салық полициясы комитетін ақпараттандыру
1.2.219.50 Салық кодексін енгізу және насихаттау
1.2.219.51 "Кеден қызметтері" БААЖ құру және енгізу жөніндегі қызметтері үшін несие берушілермен есеп айырысу және берешегі үшін өтемақы";
"1.2.311.30 Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнамалық-ақпарат жұмыстар жүргізу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений N 37 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 13 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.02.2001 г. за N 1403
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.1.694.40 Изготовление государственных наград и документов к ним" дополнить строками следующего содержания:
"1.1.694.41 Приобретение административного комплекса
1.1.694.46 Изготовление государственных наград, документов к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков";
строку "1.2.217.47 Оплата услуг банков-агентов, обеспечивающих прием в доход бюджета и выдачу государственным учреждениям наличных денег" изложить в следующей редакции:
"1.2.217.47 Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет наличных денег";
после строки "1.2.217.48.80 Реализация проекта за счет внешних займов" дополнить строками следующего содержания:
"1.2.217.49 Техническая помощь N 2
1.2.217.49.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
строку "1.2.219.31 Печатание акцизных марок" изложить в следующей редакции:
"1.2.219.31 Печатание акцизных марок, свидетельств, удостоверений и патентов";
строку "1.2.219.41 Строительство таможенных постов, инфраструктуры и объектов Таможенного комитета" изложить в следующей редакции:
"1.2.219.41 Строительство таможенных постов и инфраструктуры таможенных органов";
после строки "1.2.219.43.80 Реализация проекта за счет внешних займов" дополнить строками следующего содержания:
"1.2.219.45 Информатизация Комитета налоговой полиции
1.2.219.50 Внедрение и пропаганда Налогового кодекса
1.2.219.51 Расчеты за услуги и компенсация задолженности кредиторам по созданию и внедрению ЕАИС "Таможенные службы";
после строки "1.2.311.30 Проведение рекламно-информационной работы по привлечению инвестиций" дополнить строками следующего содержания:

"1.2.311.31 Жер қойнауын пайдалану саласындағы лицензиялық және келісім-шарттық ережелердің орындалу мониторингінің ақпараттық-коммуникациялық жүйесі
1.2.311.32 Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу";
"1.2.610.30 Мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстар өткізу
жөніндегі іс-шаралар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен
толықтырылсын:
"1.2.610.33 Мемлекеттік сатып алудың мониторингін жүргізу және
ақпараттық қамтамасыз ету";
"1.3.204.39 Мемлекеттік шекараны межелеу" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.3.204.39.30 Мемлекеттік шекараны межелеу
1.3.204.39.31 Мемлекеттік шекараны межелеу бойынша келіссөздерді
өткізу";
"1.3.204.40 Мемлекеттік шекараға қада қағу" деген жолдан кейін
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.3.204.40.30 Мемлекеттік шекараға қада қағу
1.3.204.40.31 Мемлекеттік шекараға қада қағу бойынша келіссөздерді
өткізу";
"1.3.204.44 Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс орнату" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.3.204.46 Ұлттық жағымды бейне стратегиясын іске асыру";
"1.4.225.30 Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"1.4.225.30.30 Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулерді өткізу
1.4.225.30.31 Ғылыми ұйымдар үшін жабдықтар алуды республикалық деңгейде субсидиялау";
"1.4.225.33.30 Қ.Сәтпаев атындағы мұражай" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.4.225.33.30 Академик Қ.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайы";
"1.4.225.34.30 Жоғары аттестациялық комиссия" деген жол алынып тасталсын;
"2.1.208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"2.1.208.6 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау
2.1.208.6.30 Республикалық бюджет қаражаты есебінен орындалатын міндеттемелер бойынша несиелік қарыздар";
"2.1.208.31 Қару-жарақ пен әскери техниканы сату жөніндегі
мемлекеттік тапсырысқа ақы төлеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"2.1.208.32 Әскерге шақырылатындарды әскери мамандықтар бойынша
даярлау
2.1.208.33 Әскери объектілерді қорғауды қамтамасыз ету
2.1.208.34 Қарулы Күштер басқармасының ақпараттық жүйесін құру
2.1.208.35 Күрделі құрылыс, күрделі жөндеу және ғимараттарды,
құрылымдарды сатып алу
2.1.208.45 Әскери полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық
шарттарды іске асыру";
"2.1.208.76.31 Әскери бөлімдерді ұстау" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"2.1.208.76.32 Әскери бөлімдерді тасымалдармен қамтамасыз ету";
"2.1.208.76.34 Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1.208.76.34 Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен және медициналық
бағыттағы құралдармен қамтамасыз ету";

"1.2.311.31 Информационно-коммуникационная система мониторинга исполнения лицензионных и контрактных условий в сфере недропользования
1.2.311.32 Проведение конкурсов инвестиционных программ";
после строки "1.2.610.30 Мероприятия по проведению конкурсов по государственным закупкам" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.610.33 Проведение мониторинга и информационное обеспечение государственных закупок";
после строки "1.3.204.39 Делимитация государственной границы" дополнить строками следующего содержания:
"1.3.204.39.30 Делимитация государственной границы
1.3.204.39.31 Проведение переговоров по делимитации государственной границы";
после строки "1.3.204.40 Демаркация государственной границы" дополнить строками следующего содержания:
"1.3.204.40.30 Демаркация государственной границы
1.3.204.40.31 Проведение переговоров по демаркации государственной границы";
после строки "1.3.204.44 Поддержание связи с загранучреждениями" дополнить строкой следующего содержания:
"1.3.204.46 Реализация национальной имиджевой стратегии";
после строки "1.4.225.30 Фундаментальные и прикладные научные исследования" дополнить строками следующего содержания:
"1.4.225.30.30 Проведение фундаментальных и прикладных научных исследований
1.4.225.30.31 Субсидирование на республиканском уровне приобретения оборудования для научных организаций";
строку "1.4.225.33.30 Музей им.К.Сатпаева" изложить в следующей редакции:
"1.4.225.33.30 Мемориальный музей академика К.И.Сатпаева";
строку "1.4.225.34.30 Высшая аттестационная комиссия" исключить;
после строки "2.1.208 Министерство обороны Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"2.1.208.6 Выполнение обязательств прошлых лет
2.1.208.6.30 Кредиторская задолженность по обязательствам,
выполняемым за счет средств республиканского бюджета";
после строки "2.1.208.31 Оплата государственного заказа по реализации
излишнего вооружения и военной техники" дополнить строками следующего
содержания:
"2.1.208.32 Подготовка допризывников по военным специальностям
2.1.208.33 Обеспечение охраны военных объектов
2.1.208.34 Создание информационной системы управления Вооруженными
Силами
2.1.208.35 Капитальное строительство, капитальный ремонт и
приобретение зданий, сооружений
2.1.208.45 Реализация межгосударственных договоров об аренде военных
полигонов";
после строки "2.1.208.76.31 Содержание воинских частей" дополнить
строкой следующего содержания:
"2.1.208.76.32 Обеспечение воинских частей перевозками";
строку "2.1.208.76.34 Обеспечение воинских частей медикаментами"
изложить в следующей редакции:
"2.1.208.76.34 Обеспечение воинских частей медикаментами и средствами
медицинского назначения";

"2.1.208.76.37 Әскери бөлімдерді байланыспен және тасымалдаумен қамтамасыз ету" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"2.1.208.76.38 Қаруларды, әскери техниканы сатып алу, ұстау және сату алдындағы дайындау";
"2.1.208.76.37 Әскери бөлімдерді байланыспен және тасымалдаумен қамтамасыз ету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1.208.76.37 Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету";
"2.2.308.31 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.2.308.31 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды ұйымдастыру";
"2.2.308.31.32 Әскери бөлімдерді ұстау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"2.2.308.31.33 Аэромобильді аймақтық жедел-құтқару жасақтары
2.2.308.31.34 Метеостанция-3 ұстау";
"3.1.201.1.2 Аумақтық органдардың аппараттары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.1.201.1.31 Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты
3.1.201.1.32 Қылмыстық-атқару жүйесі аумақтық органдарының аппараттары және бөлімшелері";
"3.1.201.4 Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.201.14 Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы";
"3.1.201.21.30 Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.201.21.31 Сотталғандарды қадағалау қызметі";
"3.1.201.31 Сотталғандарды және тергеуге-қамауға алынған адамдарды ұстау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.1.201.31.30 Түзеу мекемелері
3.1.201.31.31 Тергеу изоляторлары";
"3.1.201.36 Материалдық-техникалық базаны нығайту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.1.201.36.30 Министрліктің әкімшілік ғимаратының құрылысы және оны жарақтандыру
3.1.201.36.31 "Алатау" спорт сарайының құрылысы мен жарақтандырылуы";
"3.1.201.39 Жедел-іздестіру қызметі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.1.201.39.30 Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметі
3.1.201.39.31 Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының жедел-іздестіру қызметі";
"3.1.201.42 Тергеу изоляторлары мен түзеу мекемелерін салу, оларды жаңарту және күрделі жөндеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.1.201.42.30 Тергеу изоляторларын салу, оларды қайта құру және күрделі жөндеу
3.1.201.42.31 Еңбекпен түзеу мекемелерін салу, оларды қайта құру және күрделі жөндеу

после строки "2.1.208.76.37 Обеспечение воинских частей связью и перевозками" дополнить строкой следующего содержания:
"2.1.208.76.38 Приобретение, содержание вооружения, военной техники и предпродажная подготовка";
строку "2.1.208.76.37 Обеспечение воинских частей связью и перевозками" изложить в следующей редакции:
"2.1.208.76.37 Обеспечение воинских частей связью";
строку "2.2.308.31 Ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера" изложить в следующей редакции:
"2.2.308.31 Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера";
после строки "2.2.308.31.32 Содержание воинских частей" дополнить
строками следующего содержания:
"2.2.308.31.33 Аэромобильные региональные оперативно-спасательные
отряды
2.2.308.31.34 Содержание Метеостанции-3";
после строки "3.1.201.1.2 Аппарат территориальных органов" дополнить
строками следующего содержания:
"3.1.201.1.31 Аппарат Комитета уголовно-исполнительной системы
3.1.201.1.32 Аппараты и подразделения территориальных органов
уголовно-исполнительной системы";
после строки "3.1.201.4 Оплата труда адвокатов на следствии"
дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.201.14 Государственная программа борьбы с терроризмом и иными
проявлениями экстремизма и сепаратизма";
после строки "3.1.201.21.30 Соединения и части внутренних войск"
дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.201.21.31 Служба надзора за осужденными";
после строки "3.1.201.31 Содержание осужденных и следственно-
арестованных лиц" дополнить строками следующего содержания:
"3.1.201.31.30 Исправительные учреждения
3.1.201.31.31 Следственные изоляторы";
после строки "3.1.201.36 Укрепление материально-технической базы"
дополнить строками следующего содержания:
"3.1.201.36.30 Строительство и оснащение административного здания
министерства
3.1.201.36.31 Строительство и оснащение Дворца спорта "Алатау";
после строки "3.1.201.39 Оперативно-розыскная деятельность" дополнить
строками следующего содержания:
"3.1.201.39.30 Оперативно-розыскная деятельность органов внутренних
дел
3.1.201.39.31 Оперативно-розыскная деятельность органов уголовно-
исполнительной системы";
после строки "3.1.201.42 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов" дополнить строками следующего содержания:
"3.1.201.42.30 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов
3.1.201.42.31 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт исправительных учреждений

3.1.201.43 Іс-жүргізу шығындарының орнын толтыру
3.1.201.45 Үкіметтік мекемелер мен дипломатиялық өкілдіктерді қорғау";
"3.1.201.42 Тергеу изоляторларын салу, оларды қайта құру және күрделі жөндеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3.1.201.42 Тергеу изоляторлары мен түзеу мекемелерін салу, оларды жаңарту және күрделі жөндеу";
"3.2.221.43 Авторлық құқық туралы заңдарды, интеллектуалдық меншік жөніндегі халықаралық шарттар мен конвенцияларды іске асыру жөніндегі жиынтық бағдарлама" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.2.221.45 Нотариалды іс-әрекеттер жасауды ұйымдастыру
3.2.221.45.30 Мемлекеттік нотариалды кеңселер";
"3.3.501.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.3.501.1.30 Қазақстан Республикасының Жоғары Соты жанындағы Сот
әкімшілігі жөніндегі комитеттің аппараты
3.3.501.1.31 Облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы әкімшілер";
"3.3.501.31 Әкімшілік ғимараттың құрылысын аяқтау" деген жолдан кейін
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.3.501.32 Сот төрелігін жүзеге асыру
3.3.501.32.30 Әскери соттар
3.3.501.32.31 Облыстық, Астана және Алматы қалалық соттары
3.3.501.32.32 Аудандық соттар";
"3.4.502.31 Әкімшілік ғимараттың құрылысын салу" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"3.4.502.31 Әкімшілік ғимараттың құрылысын аяқтау";
"3.5.611.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.5.611.79 Лицензиярлардың функцияларын орындау";
"3.5.616.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.5.616.79 Лицензиарлардың функцияларын орындау";
"3.5.680 Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.5.680.14 Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы";
"4.2 Бастауыш және орта білім беру" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2 Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру";
"4.2.225.31.34 Республикалық арнайы физика-математика мектеп-интернаты" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2.225.31.34 О.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика мектеп-интернаты";
"4.2.225.31.35 Қазақ тілін тереңдетіп оқытатын республикалық мектеп-интернаты" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2.225.31.35 Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын республикалық мектеп-интернаты";
"4.2.225.31.36 К.Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық орта музыка мектеп-интернаты" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2.225.31.36 К.Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп-интернаты";

3.1.201.43 Возмещение процессуальных издержек
3.1.201.45 Охрана правительственных учреждений и дипломатических представительств";
строку "3.1.201.42 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов" изложить в следующей редакции:
"3.1.201.42 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт следственных изоляторов и исправительных учреждений";
после строки "3.2.221.43 Сводная программа по реализации законодательства об авторском праве, международных договоров и конвенций по интеллектуальной собственности" дополнить строками следующего содержания:
"3.2.221.45 Организация совершения нотариальных действий
3.2.221.45.30 Государственные нотариальные конторы";
после строки "3.3.501.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить
строками следующего содержания:
"3.3.501.1.30 Аппарат Комитета по судебному администрированию при
Верховном Суде Республики Казахстан
3.3.501.1.31 Администраторы в областях, городах Астаны и Алматы";
после строки "3.3.501.31 Завершение строительства административного
здания" дополнить строками следующего содержания:
"3.3.501.32 Отправление правосудия
3.3.501.32.30 Военные суды
3.3.501.32.31 Областные, Астанинский и Алматинский городские суды
3.3.501.32.32 Районные суды";
строку "3.4.502.31 Строительство административного здания" изложить в
следующей редакции:
"3.4.502.31 Завершение строительства административного здания";
после строки "3.5.611.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"3.5.611.79 Выполнение функций лицензиаров";
после строки "3.5.616.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"3.5.616.79 Выполнение функций лицензиаров";
после строки "3.5.680 Служба охраны Президента Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"3.5.680.14 Государственная программа борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма";
строку "4.2 Начальное и среднее образование" изложить в следующей редакции:
"4.2 Начальное общее, основное общее, среднее общее образование";
строку "4.2.225.31.34 Республиканская специальная физико- математическая школа-интернат" изложить в следующей редакции:
"4.2.225.31.34 Республиканская физико-математическая школа-интернат им. О. Жаутыкова";
строку "4.2.225.31.35 Республиканская школа-интернат с углубленным изучением казахского языка" изложить в следующей редакции:
"4.2.225.31.35 Республиканская школа-интернат с углубленным изучением казахского языка и литературы";
строку "4.2.225.31.36 Республиканская средняя музыкальная школа-интернат для одаренных детей им.К.Байсеитовой" изложить в следующей редакции:
"4.2.225.31.36 Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей им.К.Байсеитовой";

"4.2.225.38 Республикалық мектеп эксперименттерін және олимпиадаларын өткізу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.2.225.43 Республикалық деңгейде балалармен оқу-тәрбие іс-шараларын өткізу
4.2.225.43.30 "Бөбек" республикалық оқу-сауықтандыру орталығында оқу-тәрбиелеу іс-шараларын өткізу
4.2.225.43.31 "Бөбек" республикалық оқу-сауықтандыру орталығын салу бойынша кредиторлық берешектерін өтеу
4.2.225.48 Республикалық деңгейде балалармен мектептен тыс іс-шараларды өткізу";
"4.2.225.61.32 Оқушылар үшін оқулықтарды сатып алу және аймақтарға жеткізу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.2.225.61.32 Республикалық деңгейде оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және республикалық мекемелердің және шетелдегі оқушыларды оқулықтармен қамтамасыз ету";
"4.4 Орта арнайы білім беру" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4 Орта кәсіби білім беру";
"4.4.201.7 Республикалық деңгейде орта арнайы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.201.7 Республикалық деңгейде орта кәсіби білімді мамандарды даярлау";
"4.4.208.7 Республикалық деңгейде орта арнайы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.208.7 Республикалық деңгейде орта кәсіби білімді мамандарды даярлау";
"4.4.225.7 Республикалық деңгейде орта арнайы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.225.7 Республикалық деңгейде орта кәсіби білімді мамандарды даярлау";
"4.4.612.7 Республикалық деңгейде орта арнайы оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.612.7 Республикалық деңгейде орта кәсіби білімді мамандарды даярлау";
"4.4.613.7 Республикалық деңгейде орта арнайы оқу орындарында
кадрларды даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.4.613.7 Республикалық деңгейде орта кәсіби білімді мамандарды
даярлау";
"4.5 Кадрларды қайта даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5 Қосымша кәсіби білім беру";
"4.5.104.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.104.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.104.10.30 Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кадрларды қайта
даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.104.10.30 Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби
біліктілігін арттыру";
"4.5.201.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.201.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.204.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.204.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";

после строки "4.2.225.38 Проведение республиканских школьных экспериментов и олимпиад" дополнить строками следующего содержания:
"4.2.225.43 Проведение учебно-воспитательных мероприятий с детьми на республиканском уровне
4.2.225.43.30 Проведение учебно-воспитательных мероприятий в Республиканском учебно-оздоровительном центре "Бобек"
4.2.225.43.31 Погашение кредиторской задолженности по строительству Республиканского учебно-оздоровительного центра "Бобек"
4.2.225.48 Проведение внешкольных мероприятий с детьми на республиканском уровне";
строку "4.2.225.61.32 Приобретение и доставка учебников для учащихся до регионов" изложить в следующей редакции:
"4.2.225.61.32 Разработка учебников и учебно-методических комплексов и обеспечение учебниками учащихся республиканских учреждений и за рубежом на республиканском уровне";
строку "4.4 Среднее специальное образование" изложить в следующей редакции:
"4.4 Среднее профессиональное образование";
строку "4.4.201.7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.201.7 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне";
строку "4.4.208.7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.208.7 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне";
строку "4.4.225.7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.225.7 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне";
строку "4.4.612.7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.612.7 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне";
строку "4.4.613.7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.4.613.7 Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне";
строку "4.5 Переподготовка кадров" изложить в следующей редакции:
"4.5 Дополнительное профессиональное образование";
строку "4.5.104.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.5.104.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на республиканском уровне";
строку "4.5.104.10.30 Переподготовка кадров для выполнения государственных функций" изложить в следующей редакции:
"4.5.104.10.30 Повышение квалификации для выполнения государственных функций";
строку "4.5.201.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.5.201.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на республиканском уровне";
строку "4.5.204.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне" изложить в следующей редакции:
"4.5.204.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на республиканском уровне";

"4.5.204.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"4.5.204.10.30 Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау";
"4.5.212.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.212.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру және қайта даярлау";
"4.5.212.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.212.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін көтеру және қайта даярлау";
"4.5.213.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"4.5.213.10.5 Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін арттыру";
"4.5.213.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.213.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру және қайта даярлау";
"4.5.213.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.5.215 Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі
4.5.215.45 Азаматтық авиация мамандарының біліктілігін арттыру және
қайта даярлау";
"4.5.217.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау" деген жолдан кейін
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.5.218 Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
4.5.218.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру және
қайта даярлау
4.5.218.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін көтеру
және қайта даярлау
4.5.219 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
4.5.219.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру және
қайта даярлау
4.5.219.10.30 Мемлекеттік кіріс министрлігі органдарының кәсіби біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау";
"4.5.221.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"4.5.221.10.5 Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін
арттыру";
"4.5.221.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.221.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.225.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.225.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.225.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.225.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.308.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.308.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.308.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.308.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.606.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.606.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.606.10.5 Аппарат кадрларын қайта даярлау" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"4.5.606.10.5 Мемлекеттік қызметкерлердің кәсіби біліктілігін
арттыру";

после строки "4.5.204.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" дополнить строкой следующего содержания:
"4.5.204.10.30 Повышение квалификации и переподготовка кадров для
выполнения государственных функций";
строку "4.5.212.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.212.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.212.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" изложить в следующей редакции:
"4.5.212.10.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
после строки "4.5.213.10 Переподготовка кадров на республиканском
уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"4.5.213.10.5 Повышение квалификации государственных служащих";
строку "4.5.213.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.213.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
после строки "4.5.213.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" дополнить строками следующего содержания:
"4.5.215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
4.5.215.45 Повышение квалификации и переподготовка специалистов
гражданской авиации";
после строки "4.5.217.10.5 Переподготовка кадров аппарата" дополнить
строками следующего содержания:
"4.5.218 Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
4.5.218.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне
4.5.218.10.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений
4.5.219 Министерство государственных доходов Республики Казахстан
4.5.219.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне
4.5.219.10.30 Повышение квалификации и переподготовка кадров органов
Министерства государственных доходов";
после строки "4.5.221.10 Переподготовка кадров на республиканском
уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"4.5.221.10.5 Повышение квалификации государственных служащих";
строку "4.5.221.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.221.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.225.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.225.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.225.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" изложить в следующей редакции:
"4.5.225.10.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
строку "4.5.308.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.308.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.308.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" изложить в следующей редакции:
"4.5.308.10.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
строку "4.5.606.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.606.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.606.10.5 Переподготовка кадров аппарата" изложить в
следующей редакции:
"4.5.606.10.5 Повышение квалификации государственных служащих";

"4.5.608.10.30 Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Мемлекеттік қызмет академиясы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолмен толықтырылсын:
"4.5.608.10.31 Мемлекеттік қызметшілерге арналған Еуразиялық оқу
орталығы";
"4.5.612.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.612.10 Республикалық деңгейде кадрлардың біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.5.612.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау" деген
жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.5.612.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін көтеру
және қайта даярлау";
"4.6 Жоғары білім беру" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.6 Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру";
"4.6.225.9.38 Қаржы орталығы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"4.6.225.9.39 Т.Жүргенов атындағы Қазақ мемлекеттік өнер академиясы
4.6.225.9.40 Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік консерваториясы";
"4.6.225.9.91 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"4.6.225.9.92 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.225.50.33 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберінде мемлекеттік гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.6.225.50.34 Жаңа қабылдау шеңберінде елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
4.6.225.50.35 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
4.6.225.50.91 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау
4.6.225.50.92 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.225.51 Шетелдегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.6.225.52 Еуразия университетінің құрылысын аяқтау
4.6.225.54 Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды мемлекеттік несиелендіруді қамтамасыз ету
4.6.225.54.30 Қаржы орталығы";
"4.6.225.91.33 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың шеңберінде
мемлекеттік студенттік несиелерді беру" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"4.6.225.91.34 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білімдік несиелер
бойынша кадрлар даярлау
4.6.225.91.90 Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрларды даярлау
4.6.225.91.98 Мемлекеттік студенттік несиелер беру";
"4.6.612.91.33 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың шеңберінде
мемлекеттік студенттік несиелерді беру" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

после строки "4.5.608.10.30 Академия государственной службы при
Президенте Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"4.5.608.10.31 Евразийский центр обучения государственных служащих";
строку "4.5.612.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне"
изложить в следующей редакции:
"4.5.612.10 Повышение квалификации и переподготовка кадров на
республиканском уровне";
строку "4.5.612.10.6 Переподготовка кадров государственных
учреждений" изложить в следующей редакции:
"4.5.612.10.6 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений";
строку "4.6 Высшее образование" изложить в следующей редакции:
"4.6 Высшее и послевузовское профессиональное образование";
после строки "4.6.225.9.38 Финансовый центр" дополнить строками
следующего содержания:
"4.6.225.9.39 Казахская государственная академия искусств имени
Т.Жургенова
4.6.225.9.40 Казахская государственная консерватория имени
Курмангазы";
после строки "4.6.225.9.91 Подготовка кадров в высших учебных заведениях внутри страны" дополнить строкой следующего содержания:
"4.6.225.9.92 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в высших учебных заведениях внутри страны";
после строки "4.6.225.50.33 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в рамках приема 2000/2001 учебного года" дополнить строками следующего содержания:
"4.6.225.50.34 Подготовка кадров в высших учебных заведениях страны в рамках нового приема
4.6.225.50.35 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в рамках нового приема
4.6.225.50.91 Подготовка кадров в высших учебных заведениях внутри страны
4.6.225.50.92 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в высших учебных заведениях внутри страны";
после строки "4.6.225.51 Подготовка кадров в высших учебных заведениях за рубежом" дополнить строками следующего содержания:
"4.6.225.52 Завершение строительства Евразийского университета
4.6.225.54 Обеспечение государственного кредитования подготовки кадров в высших учебных заведениях
4.6.225.54.30 Финансовый центр";
после строки "4.6.225.91.33 Предоставление государственных студенческих кредитов в рамках приема 2000/2001 учебного года" дополнить строками следующего содержания:
"4.6.225.91.34 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в рамках нового приема
4.6.225.91.90 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам
4.6.225.91.98 Предоставление государственных студенческих кредитов";
после строки "4.6.612.91.33 Предоставление государственных студенческих кредитов в рамках приема 2000/2001 учебного года" дополнить строками следующего содержания:

"4.6.612.91.90 Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрларды даярлау
4.6.612.91.98 Мемлекеттік студенттік несиелер беру";
"4.9.225.49.30 Қазақ ұлттық музыка академиясында кадрларды даярлау"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4.9.225.49.30 Қазақ ұлттық музыка академиясы";
"5.1.208.12.38 Орталық әскери клиникалық госпиталь, Астан қаласы"
деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"5.1.208.12.39 Әскери лазарет, Қарағанды қаласы
5.1.208.12.40 Әскери лазарет, Тараз қаласы
5.1.208.12.41 Әскери лазарет, Өскемен қаласы
5.1.208.12.42 Әскери лазарет, Орал қаласы
5.1.208.12.43 Сарыөзек қ.ү.п. әскери лазареті";
"5.3.612.39 Диабетке қарсы препараттарды орталықтандырылған сатып алу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"5.3.612.44 Диализаторлар мен оның шығындық материалдарын және бүйректі алмастыру бойынша операция жасалған ауруларға дәрі-дәрмекті орталықтандырылған сатып алу
5.3.612.52 Ана мен баланы қорғау
5.3.612.52.30 Ана мен баланың денсаулығын қорғау республикалық
ғылыми-зерттеу орталығының мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі
5.3.612.52.31 Педиатрия мен балалар хирургиясы ғылыми орталығының
мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі
5.3.612.52.32 Балаларды оңалту
5.3.612.52.33 "Балбұлақ" республикалық балалар сауықтыру орталығы
5.3.612.52.34 Лейкемиямен ауыратын балаларды емдеу үшін
дәрі-дәрмектерді орталықтандырылған сатып алу";
"5.9.612.34 Денсаулық сақтауды ақпараттық қамтамасыз ету" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"5.9.612.53 Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі жөндеу";
"5.9.612.79 Лицензиарлардың функцияларын орындау" деген жолдан кейін
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"5.9.694 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
5.9.694.42 Медициналық жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу";
"6.1.213.30 Зейнетақы бағдарламалары" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"6.1.213.30 Зейнетақы бағдарламасы";
"6.1.213.32.23 Көп балалы аналар" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"6.1.213.32.30 Кеңес Одағының батырлары, Социалистік еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ, үш дәрежедегі Еңбек Даңқы ордендерінің кавалерлері";
"6.1.213.45.30 Зейнеткерлерді, соғысқа қатысушылар мен мүгедектерін жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.1.213.45.30 Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектерін жерлеуге берілетін жәрдемақы";
"6.2.213.37 Протездеу бойынша медициналық көмек көрсету, протездік-ортопедиялық бұйымдармен, естуді жақсарту бұйымдарымен қамтамасыз ету" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:

"4.6.612.91.90 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам
4.6.612.91.98 Предоставление государственных студенческих кредитов";
строку "4.9.225.49.30 Подготовка кадров в Казахской национальной академии музыки" изложить в следующей редакции:
"4.9.225.49.30 Казахская национальная академия музыки";
после строки "5.1.208.12.38 Центральный военный клинический госпиталь, г.Астана" дополнить строками следующего содержания:
"5.1.208.12.39 Военный лазарет, г.Караганда
5.1.208.12.40 Военный лазарет, г.Тараз
5.1.208.12.41 Военный лазарет, г.Усть-Каменогорск
5.1.208.12.42 Военный лазарет, г.Уральск
5.1.208.12.43 Военный лазарет, пгт.Сарыозек";
после строки "5.3.612.39 Централизованный закуп противодиабетических препаратов" дополнить строками следующего содержания:
"5.3.612.44 Централизованный закуп диализаторов с расходными материалами и лекарственных средств для больных, перенесших операцию по пересадке почек
5.3.612.52 Охрана материнства и детства
5.3.612.52.30 Оказание специализированной медицинской помощи
Республиканским научно-исследовательским центром охраны здоровья матери и
ребенка
5.3.612.52.31 Оказание специализированной медицинской помощи Научным
центром педиатрии и детской хирургии
5.3.612.52.32 Реабилитация детей
5.3.612.52.33 Республиканский детский реабилитационный центр
"Балбулак"
5.3.612.52.34 Централизованный закуп лекарственных препаратов для
лечения детей, больных лейкемией";
после строки "5.9.612.34 Информационное обеспечение здравоохранения"
дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.612.53 Капитальный ремонт республиканских организаций
здравоохранения";
после строки "5.9.612.79 Выполнение функций лицензиаров" дополнить
строками следующего содержания:
"5.9.694 Управление Делами Президента Республики Казахстан
5.9.694.42 Централизованный закуп медицинского оборудования";
строку "6.1.213.30 Пенсионные программы" изложить в следующей
редакции:
"6.1.213.30 Пенсионная программа";
после строки "6.1.213.32.23 Многодетные матери" дополнить строкой
следующего содержания:
"6.1.213.32.30 Герои Советского Союза, Герои Социалистического труда, кавалеры орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней";
строку "6.1.213.45.30 Пособие на погребение пенсионеров, участников и инвалидов войны" изложить в следующей редакции:
"6.1.213.45.30 Пособие на погребение пенсионеров, участников и инвалидов ВОВ";
после строки "6.2.213.37 Предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями, средствами коррекции слуха" дополнить строкой следующего содержания:

"6.2.213.38 Протездеу бойынша медициналық қызметтер көрсету және протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету";
"6.2.213.39 Мүгедектердің қоғамдық ұйымдары үшін сурдо-тифлотехника құралдарын сатып алу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.2.213.42 Сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз ету
6.2.213.43 Тифлоқұралдармен қамтамасыз ету";
"6.9.213.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"6.9.213.1.2 Аумақтық органдардың аппараттары";
"6.9.213.6.30 Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.9.213.6.31 Жұмыссыздық бойынша жәрдемақылар
6.9.213.6.33 Еңбекке уақытша жарамсыздық бойынша, жүктілігі және туу бойынша, баланың туылуына, жерлеуге берілетін жәрдемақылар
6.9.213.6.34 ҰОС мүгедектері мен қатысқандарға, және ЧАЭС-тегі апат салдарынан мүгедек болған адамдарға берілмеген санаторлық-курорттық жолдамалардың өтемақысы, сондай-ақ ЧАЭС-тегі апат салдарынан зардап шеккен адамдарды сауықтыруға арналған материалдық көмек";
"6.9.213.35 Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"6.9.213.36 Жұмыспен қамту, әлеуметтік сақтандыру және еңбек мәселелері бойынша зерттеулер және нормативтік құжаттар дайындау";
"6.9.213.40 Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру және қолдау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.9.213.40 Жұмыспен қамту мен кедейліктің ақпараттық базасын құру және қолдау";
"6.9.213.41 Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.9.213.41.30 Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың қызметтеріне ақы төлеу
6.9.213.41.31 Зейнетақылар мен жәрдемақыларды есепке алу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
6.9.213.44 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдері бойынша таратылатын кәсіпорындар қызметкерлерінің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі міндеттемелерді орындау";
"6.9.213.41 Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.9.213.41 Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу";
"6.9.213.48.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

"6.2.213.38 Предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями";
после строки "6.2.213.39 Приобретение средств сурдо-тифлотехники для общественных организаций инвалидов" дополнить строками следующего содержания:
"6.2.213.42 Обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью
6.2.213.43 Обеспечение тифлосредствами";
после строки "6.9.213.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить строкой следующего содержания:
"6.9.213.1.2 Аппараты территориальных органов";
после строки "6.9.213.6.30 Надбавки к пенсиям граждан, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" дополнить строками следующего содержания:
"6.9.213.6.31 Пособия по безработице
6.9.213.6.33 Пособия по временной нетрудоспособности, по беременности и родам, на рождение ребенка, на погребение
6.9.213.6.34 Компенсация за непредоставленные санаторно-курортные путевки инвалидам и участникам ВОВ и лицам, ставшим инвалидами вследствие катастрофы на ЧАЭС, а также материальная помощь на оздоровление лицам, пострадавшим вследствие катастрофы на ЧАЭС";
после строки "6.9.213.35 Реабилитация инвалидов и ветеранов" дополнить строкой следующего содержания:
"6.9.213.36 Исследования по вопросам занятости, социального страхования и труда и разработка нормативных документов";
строку "6.9.213.40 Создание и поддержание информационной базы занятости" изложить в следующей редакции:
"6.9.213.40 Создание и поддержание информационной базы занятости, бедности";
после строки "6.9.213.41 Оплата услуг по выплате пенсий и пособий Государственного центра по выплате пенсий" дополнить строками следующего содержания:
"6.9.213.41.30 Оплата услуг Государственного центра по выплате пенсий
6.9.213.41.31 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пенсий и пособий
6.9.213.44 Исполнение обязательств по возмещению ущерба, нанесенного здоровью работников ликвидируемых по решениям Правительства Республики Казахстан предприятий";
строку "6.9.213.41 Оплата услуг по выплате пенсий и пособий Государственного центра по выплате пенсий" изложить в следующей редакции:
"6.9.213.41 Оплата услуг по выплате пенсий и пособий";
после строки "6.9.213.48.80 Реализация проекта за счет внешних займов" дополнить строками следующего содержания:

"6.9.213.48.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны іске асыру
6.9.213.50 Халықты әлеуметтік қорғау жобасы
6.9.213.50.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"6.9.213.51 Зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау жөніндегі облыстық өкілдіктерді жабдықтау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.9.213.51 Жергілікті органдарды жабдықтау";
"6.9.605.1.2 Аумақтық органдардың аппараттары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.9.605.6 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау
6.9.605.6.30 Репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларына тұрғын үй сатып алу";
"7.3.114.30.85 Қайтарымды негізде сыртқы заемдар есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"7.3.114.80 Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы жобасы
7.3.114.80.88 Сыртқы заемдардың есебінен жобаны іске асыру үшін жергілікті бюджетті несиелендіру";
"7.3.130.33.85 Қайтарымды негізде сыртқы заемдар есебінен жергілікті
деңгейде жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"7.3.130.80 Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру
жүйесін қайта жаңарту
7.3.130.80.88 Сыртқы заемдардың есебінен жобаны іске асыру үшін
жергілікті бюджетті несиелендіру";
"8.1.230.41.32 Мемлекеттік алтын мен қымбат бағалы металдар мұражайы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8.1.230.41.32 Алтын мен қымбат бағалы металдар мұражайы";
"8.1.230.41.33 Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-қайта жаңарту
жұмыстарын жүргізу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен
толықтырылсын:
"8.1.230.41.34 Қазақстан Республикасының Президенттік мәдениет
орталығы
8.1.230.46 Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шаралар жүргізу
8.1.230.46.30 Ұлттық мәдениет пен өнерді қолдау және дамыту
8.1.230.46.31 Республикалық деңгейде ойын-сауық шараларын өткізу";
"8.2.613.32 Жоғары жетістікті спорт" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"8.2.613.34 Туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар";
"8.3.225.24.35 Республикалық ғылыми кітапхана" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"8.3.225.24.35 Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана";
"8.9.230.53 Мемлекеттік сыйлықтар" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"8.9.230.53 Мемлекеттік сыйлықтар мен стипендиялар";
"10.1.212.33 Өсімдіктерді қорғау" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.212.33.30 Ауылшаруашылық дақылдарының ерекше қауіпті
зиянкестері мен ауруларын анықтау мониторингі";
"10.1.212.34 Мал ауруларының диагностикасы" деген жолдан кейін
мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

"6.9.213.48.81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета
6.9.213.50 Проект социальной защиты населения
6.9.213.50.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
строку "6.9.213.51 Оснащение областных представительств по назначению пенсий и пособий" изложить в следующей редакции:
"6.9.213.51 Оснащение территориальных органов";
после строки "6.9.605.1.2 Аппарат территориальных органов" дополнить строками следующего содержания:
"6.9.605.6 Выполнение обязательств прошлых лет
6.9.605.6.30 Приобретение жилья семьям репатриантов (оралман)";
после строки "7.3.114.30.85 Реализация проекта на местном уровне за счет внешних займов на возвратной основе" дополнить строками следующего содержания:
"7.3.114.80 Проект водоснабжения и санитарии города Атырау
7.3.114.80.88 Кредитование местного бюджета для реализации проекта за счет внешних займов";
после строки "7.3.130.33.85 Реализация проекта на местном уровне за
счет внешних займов на возвратной основе" дополнить строками следующего
содержания:
"7.3.130.80 Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения
г.Алматы
7.3.130.80.88 Кредитование местного бюджета для реализации проекта за
счет внешних займов";
строку "8.1.230.41.32 Государственный музей золота и драгоценных
металлов" изложить в следующей редакции:
"8.1.230.41.32 Музей золота и драгоценных металлов";
после строки "8.1.230.41.33 Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей" дополнить строками следующего содержания:
"8.1.230.41.34 Президентский центр культуры Республики Казахстан
8.1.230.46 Проведение социально-значимых и культурных мероприятий
8.1.230.46.30 Поддержка и развитие национальной культуры и искусства
8.1.230.46.31 Проведение зрелищных мероприятий на республиканском
уровне";
после строки "8.2.613.32 Спорт высших достижений" дополнить строкой
следующего содержания:
"8.2.613.34 Мероприятия по туристической деятельности";
строку "8.3.225.24.35 Республиканская научная библиотека" изложить в
следующей редакции:
"8.3.225.24.35 Республиканская научно-педагогическая библиотека";
строку "8.9.230.53 Государственные премии" изложить в следующей
редакции:
"8.9.230.53 Государственные премии и стипендии";
после строки "10.1.212.33 Защита растений" дополнить строкой
следующего содержания:
"10.1.212.33.30 Мониторинг выявления очагов особо опасных вредителей
и болезней сельскохозяйственных культур";
после строки "10.1.212.34 Диагностика заболеваний животных" дополнить
строками следующего содержания:

"10.1.212.34.30 Республикалық мал-дәрігерлік зертхана
10.1.212.34.31 Жануарлар ауруларының диагностикасы";
"10.1.212.35 Эпизоотияға қарсы шаралар" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.1.212.36 Фермерлік шаруашылықтарды қайта құрылымдау
10.1.212.36.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
10.1.212.36.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"10.1.212.37 Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және себу сапаларын анықтау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.212.38 Элиталық тұқым өсіру және асыл тұқымдандыру ісін анықтау және дамыту";
"10.1.212.39 Ауыл шаруашылық тауарларын өндірушілерді субсидиялау" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.1.212.40 Агронесиелендіру корпорациясын құру
10.1.212.43 Астықтың мемлекеттік азықтық резервін жаңарту үшін сатып алуды қамтамасыз ету";
"10.1.212.67 Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы ауруларының ошақтарын жою" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.212.68 Аса қауіпті карантиндік зиянкестер мен арамшөптердің ошақтарын жою";
"10.1.212.69 Аса қауіпті зиянкестердің және өсімдік ауруларының таралу ошақтарын жою" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.1.212.81 Фермерлік шаруашылықтарды қайта құрылымдау
10.1.212.81.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
10.1.212.81.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны іске асыру";
"10.1.212.82.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.212.85 Лизингтік негізде ауылшаруашылық техникасымен қамтамасыз
ету";
"10.1.614.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен
толықтырылсын:
"10.1.694 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
10.1.694.44 Асыл тұқымдандыру ісін сақтау және дамыту";
"10.2.218 Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"10.2.218.31 Сырдария өзенінің арналарын реттеу жобасы және Арал
теңізінің солтүстік бөлігін сақтау
10.2.218.31.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
10.2.218.31.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру
10.2.218.37 Арал теңізі аймағының елді мекенін сумен жабдықтау және
оның санитариясы жобасы
10.2.218.37.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"10.2.218.44 Суағарларды қайта құру және олардың құрылысы" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

"10.1.212.34.30 Республиканская ветеринарная лаборатория
10.1.212.34.31 Диагностика заболеваний животных";
после строки "10.1.212.35 Противоэпизоотия" дополнить строками
следующего содержания:
"10.1.212.36 Реструктуризация фермерских хозяйств
10.1.212.36.80 Реализация проекта за счет внешних займов
10.1.212.36.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
после строки "10.1.212.37 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.212.38 Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела";
после строки "10.1.212.39 Субсидирование сельскохозяйственных товаропроизводителей" дополнить строками следующего содержания:
"10.1.212.40 Создание агрокредитной корпорации
10.1.212.43 Обеспечение закупа для обновления государственного продовольственного резерва зерна";
после строки "10.1.212.67 Ликвидация очагов острых инфекционных заболеваний животных и птиц" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.212.68 Ликвидация очагов особо опасных карантинных вредителей и сорняков";
после строки "10.1.212.69 Ликвидация очагов распространения особо
опасных массовых вредителей и болезней растений" дополнить строками
следующего содержания:
"10.1.212.81 Реструктуризация фермерских хозяйств
10.1.212.81.80 Реализация проекта за счет внешних займов
10.1.212.81.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
после строки "10.1.212.82.80 Реализация проекта за счет внешних
займов" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.212.85 Обеспечение сельскохозяйственной техникой на лизинговой
основе";
после строки "10.1.614.78 Реализация программы по информатизации
государственных органов" дополнить строками следующего содержания:
"10.1.694 Управление Делами Президента Республики Казахстан
10.1.694.44 Сохранение и развитие племенного дела";
после строки "10.2.218 Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан" дополнить строками следующего
содержания:
"10.2.218.31 Проект регулирования русла реки Сырдария и сохранение
северной части Аральского моря
10.2.218.31.80 Реализация проекта за счет внешних займов
10.2.218.31.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета
10.2.218.37 Проект водоснабжения и санитарии населенных пунктов
региона Аральского моря
10.2.218.37.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "10.2.218.44 Реконструкция и строительство водоводов"
дополнить строками следующего содержания:

"10.2.218.53 "Қызылорда облысының Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен
жабдықтау" пилоттық жобасы
10.2.218.53.28 Сыртқы гранттардың қаражаты есебінен жобаны іске асыру
10.2.218.53.29 Грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен жобаны іске
асыру
10.2.218.59 Республикалық маңызы бар су шаруашылығы объектілерін
пайдалану, суағарларды салу және қайта жаңарту
10.2.218.59.30 Су шаруашылығы объектілерін пайдалану
10.2.218.59.31 Суағарларды салу және қайта жаңарту
10.2.218.62 Қарағанды, Теміртау, Көкшетау қалалары су арналарының
жұмыстарын жақсарту
10.2.218.62.28 Сыртқы гранттардың қаражаты есебінен жобаны іске асыру
10.2.218.63 Су ресурстарын қорғау және тиімді пайдалану
10.2.218.63.30 Су ресурстары саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
10.2.218.64 "Ауыз су" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
10.2.218.74 Нұра мен Есіл өзендері бассейнінің су қорларын басқару
жүйесін әзірлеу
10.2.218.74.28 Сыртқы гранттардың қаражаты есебінен жобаны іске асыру
10.2.218.80 Қазақстанның солтүстік-шығысында су ресурстарын басқару
10.2.218.80.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"10.3.218.46 "Қазақстан ормандары" бағдарламасы" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"10.3.218.46 Ормандарды қорғау және көбейту";
"10.3.218.46.36 Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және сынақтан өткізу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.3.218.46.37 Ормандар мен биоресурстардың мемлекеттік есебі және кадастры
10.3.218.46.38 Орман және биоресурстар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.3.694.37.30 "Бурабай" табиғи-сауықтыру орман кешені" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10.3.694.37.30 "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі";
"10.4.218 Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"10.4.218.47 Биоресурстарды қорғау және молайту
10.4.218.47.30 Балық қорларын (балық шабақтарын) молайту";
"10.5.218.45.44 "Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат қорғау
мекемесі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.5.218.45.45 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар";
"10.5.218.57 Республикалық деңгейде табиғат қорғау объектілерін
салуға және қайта құруға қатысу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"10.5.218.58 Экологиялық мониторинг жүргізу және қоршаған ортаны
қорғау
10.5.218.58.30 Мемлекеттік экологиялық сараптама, мониторинг және
экологиялық насихат жүргізу
10.5.218.58.31 Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер

"10.2.218.53 Пилотный проект "Водоснабжение Казалинска/
Новоказалинска Кызылординской области"
10.2.218.53.28 Реализация проекта за счет средств внешних грантов
10.2.218.53.29 Реализация проекта за счет софинансирования гранта
10.2.218.59 Эксплуатация водохозяйственных объектов республиканского
значения, строительство и реконструкция водоводов
10.2.218.59.30 Эксплуатация водохозяйственных объектов
10.2.218.59.31 Строительство и реконструкция водоводов
10.2.218.62 Улучшение работы водоканалов городов Караганда, Темиртау,
Кокшетау
10.2.218.62.28 Реализация проекта за счет средств внешних грантов
10.2.218.63 Охрана и рациональное использование водных ресурсов
10.2.218.63.30 Прикладные научные исследования в области водных
ресурсов
10.2.218.64 Реализация государственной программы "Питьевые воды"
10.2.218.74 Разработка системы управления водными ресурсами бассейнов
рек Нура и Ишим
10.2.218.74.28 Реализация проекта за счет средств внешних грантов
10.2.218.80 Управление водными ресурсами на северо-востоке Казахстана
10.2.218.80.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
строку "10.3.218.46 Программа "Леса Казахстана" изложить в следующей
редакции:
"10.3.218.46 Охрана и воспроизводство лесов";
после строки "10.3.218.46.36 Селекция и сортоиспытание древесно-
кустарниковых пород" дополнить строками следующего содержания:
"10.3.218.46.37 Государственный учет и кадастр лесов и биоресурсов
10.3.218.46.38 Прикладные научные исследования в области лесного
хозяйства и биоресурсов";
строку "10.3.694.37.30 Природно-оздоровительный лесной комплекс
"Бурабай" изложить в следующей редакции:
"10.3.694.37.30 Государственный национальный природный парк
"Бурабай";
после строки "10.4.218 Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан" дополнить строками следующего
содержания:
"10.4.218.47 Охрана и воспроизводство биоресурсов
10.4.218.47.30 Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)";
после строки "10.5.218.45.44 Республиканское государственное
природоохранное учреждение "Кзыл-Джигида" дополнить строкой следующего
содержания:
"10.5.218.45.45 Особо охраняемые природные территории";
после строки "10.5.218.57 Участие в строительстве и реконструкции
природоохранных объектов на республиканском уровне" дополнить строками
следующего содержания:
"10.5.218.58 Проведение экологического мониторинга и охрана
окружающей среды
10.5.218.58.30 Проведение государственной экологической экспертизы,
мониторинга и экологической пропаганды
10.5.218.58.31 Прикладные научные исследования в области охраны
окружающей среды

10.5.218.58.32 Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі шұғыл шаралар
10.5.218.61 Киіктің кәсіптік санын қалпына келтіру
10.5.218.68 Балқаш өзенінің экологиялық жағдайын жақсарту
10.5.218.69 "Батыс Тянь-Шань биоайрықшалығын сақтау" трансшекаралық
жобасы
10.5.218.69.28 Сыртқы гранттардың қаражаты есебінен жобаны іске асыру
10.5.218.69.29 Грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен жобаны іске
асыру";
"10.5.218.70.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.5.218.72 Нұра мен Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын
оңалту және басқару
10.5.218.72.28 Сыртқы гранттардың қаражаты есебінен жобаны іске асыру
10.5.218.72.29 Грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен жобаны іске
асыру";
"11.1.232.44 Ұзақ мерзімге арналған Қазақстан Республикасының
қорғаныс өнеркәсібін дамытудың және конверсиялаудың мемлекеттік
бағдарламасы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен
толықтырылсын:
"11.1.232.48 Қазақстан Республикасы өнімдерінің каталогтарын жасау
және жүргізу
11.1.232.51 Машина жасау кешенін дамыту бағдарламасы";
"11.2.273.48 Жергілікті деңгейдегі жобалау-іздестіру, конструкторлық
және технологиялық жұмыстар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"11.2.694 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
11.2.694.33 Астана қаласындағы бірінші кезектегі объектілердің
құрылысы";
"11.3.218.36.31 Мұнай іздестіру жұмыстары" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"11.3.218.36.32 Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"11.3.218.38 Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы
ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру" деген жолдан кейін мынадай
редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"11.3.218.48 Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану мониторингі
11.3.218.48.30 Минералдық шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану
мониторингі
11.3.218.48.31 Жер асты суларының және қауіпті экзогендік
процестердің мониторингін жүргізу
11.3.218.48.32 Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы
ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру
11.3.218.48.33 "Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастрлары" деректерінің автоматтандырылған ақпараттық базасын жасау
11.3.218.65 Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша көздерін іздестіру жөніндегі іздестіру-барлау жұмыстары";
"11.9.232.30 Энергетика, индустрия және құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"11.9.232.30 Энергетика, индустрия, құрылыс және мұнай шығару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";

10.5.218.58.32 Оперативные мероприятия по охране окружающей среды
10.5.218.61 Восстановление промысловой численности сайги
10.5.218.68 Улучшение экологической обстановки озера Балхаш
10.5.218.69 Трансграничный проект "Сохранение биоразнообразия
Западного Тянь-Шаня"
10.5.218.69.28 Реализация проекта за счет средств внешних грантов
10.5.218.69.29 Реализация проекта за счет софинансирования гранта";
после строки "10.5.218.70.80 Реализация проекта за счет внешних
займов" дополнить строками следующего содержания:
"10.5.218.72 Реабилитация и управление окружающей средой бассейнов
рек Нура и Ишим
10.5.218.72.28 Реализация проекта за счет средств внешних грантов
10.5.218.72.29 Реализация проекта за счет софинансирования гранта";
после строки "11.1.232.44 Государственная программа развития и
конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный
период" дополнить строками следующего содержания:
"11.1.232.48 Создание и ведение каталогов продукции Республики
Казахстан
11.1.232.51 Программа развития машиностроительного комплекса";
после строки "11.2.273.48 Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на местном уровне" дополнить строками следующего
содержания:
"11.2.694 Управление Делами Президента Республики Казахстан
11.2.694.33 Строительство первоочередных объектов в г.Астане";
после строки "11.3.218.36.31 Поисковые работы на нефть" дополнить
строкой следующего содержания:
"11.3.218.36.32 Прикладные научные исследования в области геологии
использования недр";
после строки "11.3.218.38 Создание и автоматизация информационной
базы о недрах и недропользователях" дополнить строками следующего
содержания:
"11.3.218.48 Мониторинг недр и недропользования
11.3.218.48.30 Мониторинг минерально-сырьевой базы и
недропользования
11.3.218.48.31 Ведение мониторинга подземных вод и опасных экзогенных
процессов
11.3.218.48.32 Создание и автоматизация информационной базы о недрах
и недропользователях
11.3.218.48.33 Создание информационной автоматизированной базы данных "Государственные кадастры природных ресурсов"
11.3.218.65 Поисково-разведочные работы по изысканию дополнительных источников водообеспечения г.Астаны";
строку "11.9.232.30 Прикладные научные исследования в области энергетики, индустрии и строительства" изложить в следующей редакции:
"11.9.232.30 Прикладные научные исследования в области энергетики, индустрии, строительства и нефтедобычи";

"11.9.232.30.32 Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"11.9.232.30.33 Электр энергетикасы саласындағы нормативтік-техникалық құжаттаманы қайта қарау және әзірлеу
11.9.232.30.34 Мұнай шығару саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"11.9.232.36.32 Негізгі капиталды толықтыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"11.9.232.36.33 Мемлекеттік резервті сақтау
11.9.232.36.35 Жұмылдыру резервін қалыптастыру";
"11.9.232.41 Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"11.9.232.49 Уақыт пен жиілік мемлекеттік қызметін құру және ғылыми-техникалық қолдау
11.9.232.58 Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму";
"12.1.215.34.31 "Инжиниринг" автомобиль жолдарының ақпарат орталығы" мемлекеттік мекемесі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"12.1.215.34.32 Атырау-Астрахань автожолының учаскесін ұстау және жөндеу";
"12.1.215.36.35 Астан-Бурабай автомобиль жолының учаскесін қайта жаңарту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"12.1.215.36.37 Ақтау-Атырау автомобиль жолдарын қайта жаңарту
12.1.215.36.39 Көктоғай кентіне кіре-беріс Сороковая-Павловка
станциясы автомобиль жолының учаскесін қайта жаңарту
12.1.215.36.40 Лениногорск-Алтай республикасы шекарасы автомобиль
жолын салу";
"12.1.215.36.34 Павлодар-Көкшетау автожолының бөлігінде "Астана
қаласының солтүстік айналма жолы" автомобиль жолының құрылысы" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"12.1.215.36.34 Астана қаласының солтүстік айналма жолының құрылысы";
"12.1.215.40.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен
толықтырылсын:
"12.1.215.49 Қарағанды-Астана (Истисна) учаскесіндегі
Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автомобиль жолын қайта жаңарту жобасы
12.1.215.49.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
12.1.215.49.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру
12.1.215.52 Батыс Қазақстанның автомобиль жолдарын қайта жаңарту
жобасы
12.1.215.52.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
12.1.215.52.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру
12.1.215.53 Алматы-Георгиевка автомобиль жолдарын қайта жаңарту жобасы
12.1.215.53.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру
12.1.215.53.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"12.2 Байланыс жүйесі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:

после строки "11.9.232.30.32 Прикладные научные исследования в области строительства" дополнить строками следующего содержания:
"11.9.232.30.33 Пересмотр и разработка нормативно-технической документации в области электроэнергетики
11.9.232.30.34 Прикладные научные исследования в области нефтедобычи";
после строки "11.9.232.36.32 Пополнение основного капитала" дополнить строками следующего содержания:
"11.9.232.36.33 Хранение государственного резерва
11.9.232.36.35 Формирование мобилизационного резерва";
после строки "11.9.232.41 Прикладные научные исследования технологического характера" дополнить строками следующего содержания:
"11.9.232.49 Создание и научно-техническая поддержка государственной службы времени и частоты
11.9.232.58 Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов";
после строки "12.1.215.34.31 Государственное учреждение "Центр информации автомобильных дорог "Инжиниринг" дополнить строкой следующего содержания:
"12.1.215.34.32 Содержание и ремонт участка автодороги Атырау- Астрахань";
после строки "12.1.215.36.35 Реконструкция участка автомобильной дороги Астана-Боровое" дополнить строками следующего содержания:
"12.1.215.36.37 Реконструкция автомобильной дороги Актау-Атырау
12.1.215.36.39 Реконструкция участка автомобильной дороги станция "Сороковая" - Павловка с подъездом к пос.Коктогай
12.1.215.36.40 Строительство автомобильной дороги г. Лениногорск - граница Республики Алтай";
строку "12.1.215.36.34 Строительство автомобильной дороги "Северный
обход города Астаны" на участке автодороги Павлодар-Кокшетау" изложить в
следующей редакции:
"12.1.215.36.34 Строительство северной объездной дороги г. Астаны";
после строки "12.1.215.40.81 Реализация проекта за счет
софинансирования из республиканского бюджета" дополнить строками
следующего содержания:
"12.1.215.49 Проект реконструкции автодороги Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участке Караганда-Астана (Истисна)
12.1.215.49.80 Реализация проекта за счет внешних займов
12.1.215.49.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета
12.1.215.52 Проект реконструкции автодорог Западного Казахстана
12.1.215.52.80 Реализация проекта за счет внешних займов
12.1.215.52.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета
12.1.215.53 Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка
12.1.215.53.80 Реализация проекта за счет внешних займов
12.1.215.53.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
после строки "12.2 Системы связи" дополнить строками следующего
содержания:

"12.2.215 Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі
12.2.215.44 Радиожиілік спектрі мен радиоэлектрондық құралдардың
мониторингі жүйесін құру";
"12.3.215 Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"12.3.215.32 Кеме қатынасы мен теңізде жүзу қауіпсіздігін қамтамасыз ету";
"12.9.215.1.2 Аумақтық органдардың аппараттары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"12.9.215.6 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау
12.9.215.6.30 Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегі";
"12.9.215.41 Көлік пен коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"12.9.215.42 Көліктік бақылау бекеттерін техникалық жарақтандыру және жайластыру";
"13.9.208.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"13.9.215 Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
13.9.215.47 Бірыңғай ақпараттық кеңістікті қалыптастыру және дамыту";
"13.9.217.45 Үкіметтің және орталық атқарушы органдардың соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің Резерві" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.217.46 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві";
"13.9.217.58 Ұйымдардың республикалық бюджет қаражаты есебінен орындалған міндеттемелері бойынша өткен жылдарда қалыптасқан кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.217.60 Әскери қызметшілер мен құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізу";
"13.9.217.81 Үкіметтік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға байланысты несиелендіру" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.217.81 Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау";
"13.9.217.86 Төмен тұрған бюджеттерді несиелендіру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.217.86 Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерді несиелендіру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві";
"13.9.410.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

"12.2.215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
12.2.215.44 Создание системы мониторинга радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств";
после строки "12.3.215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"12.3.215.32 Обеспечение безопасности судоходства и мореплавания";
после строки "12.9.215.1.2 Аппараты территориальных органов" дополнить строками следующего содержания:
"12.9.215.6 Выполнение обязательств прошлых лет
12.9.215.6.30 Кредиторская задолженность упраздненного Дорожного фонда";
после строки "12.9.215.41 Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций" дополнить строкой следующего содержания:
"12.9.215.42 Техническое оснащение и обустройство постов транспортного контроля";
после строки "13.9.208.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"13.9.215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
13.9.215.47 Формирование и развитие единого информационного пространства";
после строки "13.9.217.45 Резерв Правительства Республики Казахстан по выполнению обязательств Правительства и центральных исполнительных органов по решениям судов" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.217.46 Резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
после строки "13.9.217.58 Погашение кредиторской задолженности, образовавшейся за предыдущие годы по обязательствам организаций, выполняемым за счет средств республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.217.60 Введение новой системы оплаты труда военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов";
строку "13.9.217.81 Кредитование, связанное с выполнением обязательств по правительственным гарантиям" изложить в следующей редакции:
"13.9.217.81 Выполнение обязательств по государственным гарантиям";
строку "13.9.217.86 Резерв Правительства Республики Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов" изложить в следующей редакции:
"13.9.217.86 Специальный резерв Правительства Республики Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва";
после строки "13.9.410.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:

"13.9.502 Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы
13.9.502.45 Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін өтеуге арналған резерві";
"15.1.119.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.119.18.30 Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдау";
"15.1.129.18.31 Түркістан қаласында айналма автомобиль жолын салу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.129.18.32 Сарыағаш қаласында суағар салу";
"15.1.131.18 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.131.18.34 Вячеслав су қоймасынан бастап Астана қаласына дейін суағардың үшінші желісін салу";
"15.1.131.18.35 "Қ.Сәтпаев атындағы Ертіс-Қарағанды каналынан бастап
Есіл өзеніне дейін суағар салу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолмен толықтырылсын:
"15.1.131.18.36 Мемлекеттік қызметшілер үшін Астана қаласында тұрғын
үй салу".
2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай бағдарламалар (кіші
бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылмайды деп белгіленсін:
"1.1.101.31 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын
дайындау";
"1.1.101.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.1.101.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.1.694.40 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын
дайындау";
"1.2.217.33 Қымбат металдарды сақтау";
"1.2.217.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.2.217.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.2.219.1.30 Салық полициясы комитетінің аппараты";
"1.2.219.1.31 Салық полициясы комитетінің аумақтық органдарының
аппараты";
"1.2.219.1.32 Кеден комитетінің аппараты";
"1.2.219.1.33 Кеден комитетінің аумақтық органдарының аппараты";
"1.2.219.38 Тәркіленген мүлікті есепке алу, бағалау, сақтау және
сату";
"1.2.219.43 Қаржы секторын және кәсіпорындар секторын дамыту";
"1.2.219.43.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.2.311.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.2.311.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.2.311.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.2.311.79 Лицензиарлар міндеттерін орындау";
"1.2.610.30 Мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстар өткізу
жөніндегі іс-шаралар";
"1.2.610.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.2.660.30 Қаржы секторын және кәсіпорындар секторын дамыту";
"1.2.660.30.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";

"13.9.502 Генеральная Прокуратура Республики Казахстан
13.9.502.45 Резерв для погашения обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов";
после строки "15.1.119.18 Трансферты из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.119.18.30 Поддержание инфраструктуры города Приозерска";
после строки "15.1.129.18.31 Строительство объездной автомобильной
дороги г.Туркестан" дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.129.18.32 Строительство водопровода в г. Сарыагаш";
после строки "15.1.131.18 Трансферты из республиканского бюджета"
дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.131.18.34 Строительство третьей нитки водовода от Вячеславского
водохранилища до города Астаны";
после строки "15.1.131.18.35 Строительство водовода от канала
"Иртыш-Караганда им. К. Сатпаева" до р.Ишим" дополнить строкой следующего
содержания:
"15.1.131.18.36 Строительство жилья для государственных служащих в
городе Астане".
2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по
следующим программам (подпрограммам):
"1.1.101.31 Изготовление государственных наград и документов к ним";
"1.1.101.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.1.101.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.1.694.40 Изготовление государственных наград и документов к ним";
"1.2.217.33 Хранение драгоценных металлов";
"1.2.217.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.2.217.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.2.219.1.30 Аппарат Комитета налоговой полиции";
"1.2.219.1.31 Аппарат территориальных органов Комитета налоговой
полиции";
"1.2.219.1.32 Аппарат Таможенного комитета";
"1.2.219.1.33 Аппарат территориальных органов Таможенного комитета";
"1.2.219.38 Учет, оценка, хранение и реализация конфискованного
имущества";
"1.2.219.43 Развитие финансового сектора и сектора предприятий";
"1.2.219.43.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.2.311.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.2.311.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.2.311.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.2.311.79 Выполнение функции лицензиаров";
"1.2.610.30 Мероприятия по проведению конкурсов по государственным
закупкам";
"1.2.610.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.2.660.30 Развитие финансового сектора и сектора предприятий";
"1.2.660.30.80 Реализация проекта за счет внешних займов";

"1.2.660.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.3.102.30 Европарламентпен жұмыс жасау жөніндегі комитеттің
қызметін қамтамасыз ету";
"1.3.204.32 Интернационалист-жауынгерлердің мемлекетаралық кешенді
медициналық-әлеуметтік бағдарламасы";
"1.3.204.33 Мемлекетаралық радионавигациялық бағдарлама";
"1.3.204.34 "Қаһарман Брест қамалы" мемориалдық кешені";
"1.3.410.39 Елдің мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы саяси
мүдделерін қамтамасыз ету";
"1.3.410.39.30 ТМД елдерінің шекара әскерлері қолбасшыларының кеңесі";
"1.4.410.40 Ғылыми-техникалық зерттеулер";
"1.5.216.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.5.216.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.5.216.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.5.604.30 Экономика және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер";
"1.5.604.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.5.604.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.5.604.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.5.606.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.5.606.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.5.606.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"1.6.608.30 Агенттіктің құрылуына байланысты жабдықтау";
"1.6.608.30.30 Агенттіктің орталық аппаратын жабдықтау";
"1.6.608.30.31 Аумақтық органдардың аппаратын жабдықтау";
"1.6.608.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.6.608.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"1.9.225.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"2.1.104.31 Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату жөніндегі
мемлекеттік тапсырысқа ақы төлеу";
"2.1.208.31 Артық қару-жарақ пен әскери техниканы сату жөніндегі
мемлекеттік тапсырысқа ақы төлеу";
"2.1.410.44 Мемлекеттік шекараны қорғауды қамтамасыз ету";
"2.1.410.44.30 Мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы халықаралық
қатынастар":
"2.1.410.44.31 Шекара қызметінің әскери бөлімдері";
"2.1.410.44.34 Азық-түлікпен қамтамасыз ету";
"2.1.410.44.35 Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету";
"2.1.410.44.36 Жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету";
"2.1.410.44.37 Әскери бөлімдерді киім-кешекпен, жұмсақ мүліктермен
және жалпы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету";
"2.1.410.44.40 Мемлекетаралық тасымалдау";
"3.1.201.32 Нашақорлыққа қарсы күрес жөніндегі бағдарлама";
"3.1.201.41 Есірткімен және есірткі бизнесімен күресудің мемлекеттік
бағдарламасы";
"3.2.221.31 Әділетті сот ісін жүргізу";

"1.2.660.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.3.102.30 Обеспечение деятельности Комитета по работе с
Европарламентом";
"1.3.204.32 Межгосударственная комплексная медико-социальная
программа воинов-интернационалистов";
"1.3.204.33 Межгосударственная радионавигационная программа";
"1.3.204.34 Мемориальный комплекс "Брестская крепость-герой";
"1.3.410.39 Обеспечение политических интересов страны в области
охраны государственной границы";
"1.3.410.39.30 Совет командующих пограничными войсками стран СНГ";
"1.4.410.40 Научно-технические исследования";
"1.5.216.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.5.216.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.5.216.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.5.604.30 Прикладные научные исследования в области экономики и
государственного управления";
"1.5.604.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.5.604.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.5.604.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.5.606.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.5.606.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.5.606.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"1.6.608.30 Оснащение в связи с созданием Агентства";
"1.6.608.30.30 Оснащение центрального аппарата Агентства";
"1.6.608.30.31 Оснащение аппарата территориальных органов";
"1.6.608.77 Техническая поддержка государственных органов";
"1.6.608.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"1.9.225.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"2.1.104.31 Оплата государственного заказа по реализации излишнего
вооружения и военной техники";
"2.1.208.31 Оплата государственного заказа по реализации излишнего
вооружения и военной техники";
"2.1.410.44 Обеспечение охраны государственной границы";
"2.1.410.44.30 Международное сотрудничество в области охраны
государственной границы";
"2.1.410.44.31 Воинские части Пограничной службы";
"2.1.410.44.34 Обеспечение продуктами питания";
"2.1.410.44.35 Обеспечение медикаментами";
"2.1.410.44.36 Обеспечение горюче-смазочными материалами";
"2.1.410.44.37 Обеспечение обмундированием, мягким инвентарем и
массовыми средствами гигиены";
"2.1.410.44.40 Межгосударственные перевозки";
"3.1.201.32 Программа по борьбе с наркотизмом";
"3.1.201.41 Государственная программа борьбы с наркоманией и
наркобизнесом";
"3.2.221.31 Отправление правосудия";

"3.2.221.31.30 Әскери соттар";
"3.2.221.31.31 Облыстық, Астана және Алматы қалалық соттары";
"3.2.221.31.32 Аудандық соттар";
"3.2.221.38 Жылжымайтын мүлікке және онымен мәмілелер жасауға құқықты
тіркеу жөніндегі пилоттық жоба";
"3.2.221.38.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"3.2.221.38.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"3.2.221.39.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"3.2.221.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"1.6.608.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"3.3.501.31 Әкімшілік ғимараттың құрылысын аяқтау";
"3.4.101.33 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар";
"3.4.609 Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі мемлекеттік комиссиясы";
"3.4.609.1 Әкімшілік шығыстар";
"3.4.609.1.1 Орталық органның аппараты";
"3.4.609.16 Қазақстан Республикасы Үкіметі резерві есебінен
жүргізілетін іс-шаралар өткізу";
"3.4.609.23 Өкілеттік шығыстарға арналған қаражат есебінен
іс-шараларды өткізу";
"3.4.609.27 Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша кредиторлық
берешекті өтеу";
"3.4.609.31 Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөніндегі шаралар";
"3.4.609.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын
міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу";
"3.4.609.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"3.5.410.4 Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу";
"3.5.410.30 Мемлекеттік органдарды үкіметтік байланыспен қамтамасыз
ету";
"3.5.410.30.30 Үкіметтік байланыс агенттігі";
"3.5.410.31 Терроризммен күрес";
"3.5.410.31.30 "А" қызметі";
"3.5.410.34 Мемлекеттік жоба №N 2";
"3.5.410.34.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"3.5.410.37.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"3.5.410.38 Ақпарат беру жүйелерін қамтамасыз ету";
"3.5.410.76 Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету";
"3.5.410.76.30 Ұлттық қауіпсіздік комитетінің және аумақтық
органдарының аппараты";
"3.5.410.76.31 Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Алматы қаласы мен Алматы облысы бойынша департаменті";
"3.5.611.31 Агенттіктің құрылуына байланысты жарақтандыру";
"3.5.680.76.30 Орталық орган";
"4.5.204.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау";
"4.5.213.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау";
"4.5.217.10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау";
"4.5.217.10.5 Аппараттың кадрларын қайта даярлау";
"4.5.221.10.6 Мемлекеттік мекемелер кадрларын қайта даярлау";
"4.6.208.37 Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде республикалық деңгейде
жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";

"3.2.221.31.30 Военные суды";
"3.2.221.31.31 Областные, Астанинский и Алматинский городские суды";
"3.2.221.31.32 Районные суды";
"3.2.221.38 Пилотный проект по регистрации прав на недвижимость и
сделок с ней";
"3.2.221.38.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"3.2.221.38.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"3.2.221.39.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"3.2.221.77 Техническая поддержка государственных органов";
"3.2.221.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"3.3.501.31 Завершение строительства административного здания";
"3.4.101.33 Мероприятия по борьбе с коррупцией";
"3.4.609 Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с
коррупцией";
"3.4.609.1 Административные расходы";
"3.4.609.1.1 Аппарат центрального органа";
"3.4.609.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан";
"3.4.609.23 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские расходы";
"3.4.609.27 Погашение кредиторской задолженности по заработной плате
и социальным выплатам";
"3.4.609.31 Мероприятия по борьбе с коррупцией";
"3.4.609.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам
организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета";
"3.4.609.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"3.5.410.4 Оплата труда адвокатов на следствии";
"3.5.410.30 Обеспечение правительственной связью государственных
органов";
"3.5.410.30.30 Агентство правительственной связи";
"3.5.410.31 Борьба с терроризмом";
"3.5.410.31.30 Служба "А";
"3.5.410.34 Государственный проект 2";
"3.5.410.34.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"3.5.410.37.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"3.5.410.38 Обеспечение систем передачи информации";
"3.5.410.76 Обеспечение национальной безопасности";
"3.5.410.76.30 Аппарат комитета и территориальные органы национальной
безопасности";
"3.5.410.76.31 Департамент КНБ Республики Казахстан по г.Алматы и
Алматинской области";
"3.5.611.31 Оснащение в связи с созданием Агентства";
"3.5.680.76.30 Центральный орган";
"4.5.204.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений";
"4.5.213.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений";
"4.5.217.10 Переподготовка кадров на республиканском уровне";
"4.5.217.10.5 Переподготовка кадров аппарата";
"4.5.221.10.6 Переподготовка кадров государственных учреждений";
"4.6.208.37 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне в рамках государственного заказа";

"4.6.208.37.30 Қорғаныс саласында жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау";
"4.6.225.9.37 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді
стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.225.9.38 Қаржы орталығы";
"4.6.225.9.97 Несиелендіру процесіне қызмет көрсеткені үшін банк-агенттерге комиссиялық сыйақылар (мүдделер) төлеу";
"4.6.225.50.30 1999/2000 оқу жылында жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.225.50.31 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберінде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.225.50.32 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.225.50.33 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберінде мемлекеттік
гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.225.91.30 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік білім несиелері
бойынша кадрлар даярлау";
"4.6.225.91.31 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік студенттік несиелер
беру";
"4.6.225.91.32 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың көлемінде мемлекеттік
білім несиелері бойынша кадрларды даярлау";
"4.6.225.91.33 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың шеңберінде
мемлекеттік студенттік несиелер беру";
"4.6.410.9 Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар
даярлау";
"4.6.410.9.30 Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы";
"4.6.410.9.31 Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери институты";
"4.6.410.32 Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде республикалық деңгейде
жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.410.32.30 Ұлттық қауіпсіздік саласындағы жоғары оқу орындарында
кадрларды даярлау";
"4.6.410.32.31 Мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы жоғары оқу
орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.612.9.30 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді
стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.612.9.97 Несиелендіру процесіне қызмет көрсеткені үшін банк-агенттерге комиссиялық сыйақылар (мүдделер) төлеу";
"4.6.612.50.30 1999/2000 оқу жылында жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.612.50.31 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.612.50.32 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберінде жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау";
"4.6.612.50.33 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберінде мемлекеттік
гранттар бойынша оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.612.91.30 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік білім несиелері
бойынша кадрлар даярлау";
"4.6.612.91.31 1999/2000 оқу жылында мемлекеттік студенттік несиелер
беру";
"4.6.612.91.32 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың көлемінде мемлекеттік
білім несиелері бойынша кадрларды даярлау";
"4.6.612.91.33 2000/2001 оқу жылына қабылдаудың шеңберінде
мемлекеттік студенттік несиелер беру";

"4.6.208.37.30 Подготовка кадров в высших учебных заведениях в области обороны";
"4.6.225.9.37 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в высших учебных заведениях внутри страны";
"4.6.225.9.38 Финансовый центр";
"4.6.225.9.97 Выплата комиссионного вознаграждения интересов банку- агенту за обслуживание процесса кредитования";
"4.6.225.50.30 Подготовка кадров в высших учебных заведениях страны в 1999/2000 учебном году";
"4.6.225.50.31 Подготовка кадров в высших учебных заведениях страны в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.225.50.32 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в 1999/2000 учебном году";
"4.6.225.50.33 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.225.91.30 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в 1999/2000 учебном году";
"4.6.225.91.31 Предоставление государственных студенческих кредитов в 1999/2000 учебном году";
"4.6.225.91.32 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.225.91.33 Предоставление государственных студенческих кредитов в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.410.9 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне";
"4.6.410.9.30 Академия Комитета национальной безопасности";
"4.6.410.9.31 Военный институт Комитета национальной безопасности";
"4.6.410.32 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне в рамках государственного заказа";
"4.6.410.32.30 Подготовка кадров в высших учебных заведениях в области национальной безопасности";
"4.6.410.32.31 Подготовка кадров в высших учебных заведениях в области охраны государственной границы";
"4.6.612.9.30 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в вузах внутри страны";
"4.6.612.9.97 Выплата комиссионного вознаграждения (интереса) банку- агенту за обслуживание процесса кредитования";
"4.6.612.50.30 Подготовка кадров в высших учебных заведениях страны в 1999/2000 учебном году";
"4.6.612.50.31 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в 1999/2000 учебном году";
"4.6.612.50.32 Подготовка кадров в высших учебных заведениях страны в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.612.50.33 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным грантам в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.612.91.30 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в 1999/2000 учебном году";
"4.6.612.91.31 Предоставление государственных студенческих кредитов в 1999/2000 учебном году";
"4.6.612.91.32 Подготовка кадров по государственным образовательным
кредитам в рамках приема 2000/2001 учебного года";
"4.6.612.91.33 Предоставление государственных студенческих кредитов в
рамках приема 2000/2001 учебного года";

"4.9.225.49.31 Қазақ ұлттық музыка академиясында оқитын студенттерді
стипендиямен қамтамасыз ету";
"5.1.410.12 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу";
"5.1.410.12.30 Республикалық емхана";
"5.1.410.12.31 Шекара қызметінің әскери госпиталі";
"5.2.612.46 Балаларды оңалту";
"5.3.612.36.31 "Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы";
"5.3.612.65.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"5.9.612.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"6.1.213.32.15 Қаза болған әскери қызметшілердің және ішкі істер
органдарының қызметкерлерінің отбасылары";
"6.1.213.32.17 ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегі мен қалтқысыз әскери
қызметі үшін ордендер мен медальдармен наградталған тұлғалар";
"6.1.213.32.18 1 және 2-топтардың мүгедектері";
"6.1.213.32.19 3-топтың мүгедектері";
"6.1.213.32.20 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар";
"6.1.213.32.21 Ақталған азаматтар";
"6.1.213.32.22 Ерекше қызметі үшін зейнетақы алатын адамдар";
"6.1.213.32.23 Көп балалы аналар";
"6.1.213.46 Міндетті әлеуметтік қамсыздандыру жөніндегі кепілдіктер
бойынша берешектерді өтеу";
"6.2.201.6 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау";
"6.2.201.6.30 Ішкі істер және ішкі әскер органдары зейнеткерлерінің
санаторлы-курорттық емделуі үшін өтемақы төлеу";
"6.2.201.44 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын аумақтық ішкі істер органдарының қызметкерлеріне тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарға ақшалай өтемақы төлеу";
"6.2.208.6 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау";
"6.2.208.6.31 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі зейнеткерлерінің санаторлы-курорттық емделуі үшін өтемақы төлеу";
"6.2.213.34 Ақталған азаматтардың-жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарының шығындарын өтеу";
"6.2.213.37 Протездеу бойынша медициналық көмек көрсету,
протездік-ортопедиялық бұйымдармен, естуді жақсарту бұйымдарымен
қамтамасыз ету";
"6.2.213.39 Мүгедектердің қоғамдық ұйымдары үшін сурдо-тифлотехника
құралдарын сатып алу";
"6.9.213.1.30 Зейнетақылар мен жәрдемақылар тағайындау жөніндегі
облыстық өкілеттіктер";
"6.9.213.40.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"6.9.213.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"6.9.605.31 Агенттіктің құрылуына байланысты жарақтандыру";
"8.1.225.42 Республикалық деңгейде балалармен мәдени шаралар өткізу";
"8.1.230.41.31 Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының ұлттық
мұражайы";
"8.2.613.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";

"4.9.225.49.31 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в
Казахской национальной академии музыки";
"5.1.410.12 Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных
органов и членов их семей";
"5.1.410.12.30 Республиканская поликлиника";
"5.1.410.12.31 Военный госпиталь Пограничной службы";
"5.2.612.46 Реабилитация детей";
"5.3.612.36.31 Республиканский детский реабилитационный центр
"Балбулак";
"5.3.612.65.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"5.9.612.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"6.1.213.32.15 Семьи погибших военнослужащих и работников органов
внутренних дел";
"6.1.213.32.17 Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы ВОВ";
"6.1.213.32.18 Инвалиды 1 и 2 групп";
"6.1.213.32.19 Инвалиды 3 группы";
"6.1.213.32.20 Дети-инвалиды до 16 лет";
"6.1.213.32.21 Реабилитированные граждане";
"6.1.213.32.22 Лица, получающие пенсии за особые заслуги";
"6.1.213.32.23 Многодетные матери";
"6.1.213.46 Погашение долгов по гарантиям по обязательному
социальному обеспечению";
"6.2.201.6 Выполнение обязательств прошлых лет";
"6.2.201.6.30 Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск";
"6.2.201.44 Выплата денежной компенсации расходов на содержание жилища и коммунальные услуги сотрудникам территориальных органов внутренних дел, финансирующихся из республиканского бюджета";
"6.2.208.6 Выполнение обязательств прошлых лет";
"6.2.208.6.31 Выплата компенсации за санаторно-курортное лечение
пенсионерам Министерства обороны Республики Казахстан";
"6.2.213.34 Возмещение ущерба реабилитированным гражданам - жертвам
массовых политических репрессий";
"6.2.213.37 Предоставление медицинских услуг по протезированию и
обеспечение протезно-ортопедическими изделиями, средствами коррекции
слуха";
"6.2.213.39 Приобретение средств сурдо-тифлотехники для общественных
организаций инвалидов";
"6.9.213.1.30 Областные представительства по назначению пенсий и
пособий";
"6.9.213.40.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"6.9.213.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"6.9.605.31 Оснащение в связи с созданием Агентства";
"8.1.225.42 Проведение культурных мероприятий с детьми на
республиканском уровне";
"8.1.230.41.31 Национальный музей Республики Казахстан в г.Астане";
"8.2.613.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";

"8.3.230.24.31 Астана қаласындағы С.Сейфуллин атындағы республикалық
көпшілік кітапхана";
"8.9.230.43 Жазатайым оқиғалар бойынша кепілдігі бар жәрдемақы төлеу";
"10.1.212.39 Ауыл шаруашылық тауарларын өндірушілерді субсидиялау";
"10.1.212.69 Аса қауіпті зиянкестердің және өсімдік ауруларының
таралу ошақтарын жою";
"10.1.614.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"10.2.218.40 Шаруашылық мұқтаждарға су беруге байланысты емес су
шаруашылығы объектілерін пайдалану";
"10.2.218.41 Мемлекетаралық су шаруашылығы объектілерін пайдалану";
"10.2.218.43 Су қорғауды кешенді пайдаланудың, су шаруашылығы
баланстарының тәсімін әзірлеу";
"10.2.218.44 Суағарларды қайта құру және олардың құрылысы";
"10.4.218.49 Балық өнеркәсібі кемелерінің жүзу қауіпсіздігін
қамтамасыз ету";
"10.4.218.49.30 Балық өнеркәсібі кемелерінің қауіпсіздігі жөніндегі
мемлекеттік мекеме";
"10.4.218.50.31 Іле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық аулауды
реттеу су айдыны басқармасы";
"10.4.218.51 Балық қорларын (балық шабақтарын) көбейту";
10.5.218.32
<*>
Ескерту: 2 пункттегі 10.5.218.32 жол алынып тасталды -
ҚР Қаржы министрінің 2001 жылғы 4 сәуірдегі N 164
бұйрығымен.
V011455_
"10.5.218.45.30 Алматы мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.31 Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.32 Барсакелмес мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.33 Батыс-Алтай мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.34 Қорғалжын мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.35 Марқакөл мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.36 Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.37 Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.38 Алакөл мемлекеттік табиғат қорығы";
"10.5.218.45.39 Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғат паркі";
"10.5.218.45.40 Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғат паркі";
"10.5.218.45.41 "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі";
"10.5.218.45.42 Іле Алатау мемлекеттік ұлттық табиғат паркі";
"10.5.218.45.43 "Алтын Емел" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі";
"10.5.218.45.44 "Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат қорғау
мекемесі";
"10.5.218.56 Қоршаған ортаны қорғауды республикалық деңгейде
ұйымдастыру";
"10.5.218.56.30 Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу";
"10.5.218.56.31 Жер қойнауын қоспағанда, қоршаған ортаның жағдайына
байланысты экологиялық мониторинг жүргізу";
"10.5.218.56.32 Экологиялық насихаттау";
"10.5.218.56.33 Қоршаған ортаны қорғау бойынша шұғыл шаралар";
"10.5.218.56.34 Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін орындау, бағдарламалар мен жобаларды қоса қаржыландыру";

"8.3.230.24.31 Республиканская публичная библиотека им. С. Сейфуллина
в г. Астане";
"8.9.230.43 Выплата гарантированного пособия по несчастному случаю";
"10.1.212.39 Субсидирование сельскохозяйственных
товаропроизводителей";
"10.1.212.69 Ликвидация очагов распространения особо опасных массовых
вредителей и болезней растений";
"10.1.614.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"10.2.218.40 Эксплуатация водохозяйственных объектов, не связанных с
подачей воды на хозяйственные нужды";
"10.2.218.41 Эксплуатация межгосударственных водохозяйственных
объектов";
"10.2.218.43 Разработка схем комплексного использования охраны вод,
водохозяйственных балансов";
"10.2.218.44 Реконструкция и строительство водоводов";
"10.4.218.49 Обеспечение безопасности мореплавания судов рыбной
промышленности";
"10.4.218.49.30 Государственное учреждение по безопасности судов
рыбной промышленности";
"10.4.218.50.31 Иле-Балхашское бассейновое управление по охране
рыбных запасов и регулированию рыболовства";
"10.4.218.51 Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)";
"10.5.218.45.30 Алматинский государственный природный заповедник";
"10.5.218.45.31 Аксу-Джабаглинский государственный природный
заповедник";
"10.5.218.45.32 Барсакельмесский государственный природный
заповедник";
"10.5.218.45.33 Западно-Алтайский государственный природный
заповедник";
"10.5.218.45.34 Коргальджинский государственный природный
заповедник";
"10.5.218.45.35 Маркакольский государственный природный заповедник";
"10.5.218.45.36 Наурзумский государственный природный заповедник";
"10.5.218.45.37 Устюртский государственный природный заповедник";
"10.5.218.45.38 Алакольский государственный природный заповедник";
"10.5.218.45.39 Каркаралинский государственный национальный
природный парк";
"10.5.218.45.40 Баянаульский государственный национальный природный
парк";
"10.5.218.45.41 Государственный национальный природный парк
"Кокшетау";
"10.5.218.45.42 Иле-Алатауский государственный национальный
природный парк";
"10.5.218.45.43 Государственный национальный природный парк "Алтын-
Эмель";
"10.5.218.45.44 Республиканское государственное природоохранное
учреждение "Кзыл-Джигида";
"10.5.218.56 Организация охраны окружающей среды на республиканском
уровне";
"10.5.218.56.30 Проведение государственной экологической экспертизы";
"10.5.218.56.31 Проведение экологического мониторинга за состоянием
окружающей среды, кроме недр";
"10.5.218.56.32 Экологическая пропаганда";
"10.5.218.56.33 Оперативные мероприятия по охране окружающей среды";
"10.5.218.56.34 Софинансирование программ и проектов, выполнение
международных обязательств Республики Казахстан";

"10.5.218.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"10.5.218.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"10.5.218.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі бағдарламаны іске асыру";
"10.9.218.30 Қоршаған ортаны қорғау, су, орман шаруашылығы және жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.9.218.30.30 Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.9.218.30.31 Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.9.218.30.32 Су шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.9.218.30.33 Орман шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
"10.9.218.52 Қызылорда облысында сумен жабдықтауды жақсарту";
"10.9.218.52.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"10.9.218.52.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны іске асыру";
"11.1.217.59 "Қарағандыкөмір" ЖҮАҚ-ның жабылған шахталардың
жұмысшыларының денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі
міндеттемелерін орындау";
"11.1.232.80 Мұнай саласын дамытуды қолдау";
"11.1.232.80.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"11.3.218.34 Жер қойнауының және жер қойнауын пайдаланудың жай-күйіне
мониторинг жүргізу";
"11.3.218.35 Жер асты суларының және қауіпті экзогендік процестердің
мониторингін жүргізу";
"11.3.218.36.31 Мұнай іздестіру жұмыстары";
"11.3.218.38 Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы
ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру";
"11.9.232.36.30 Мемлекеттік резервті құру және сақтау";
"11.9.232.36.31 Жұмылдыру резервін құру және сақтау";
"11.9.232.36.32 Негізгі капиталды толықтыру";
"11.9.232.38 Дүниежүзілік "ЭКСПО-2000" көрмесіне Қазақстан
Республикасының экспозициясын дайындау";
"11.9.232.39 Жұмылдыру әзірлігі";
"11.9.232.77 Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау";
"11.9.232.77.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"11.9.232.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"12.1.115.80 Семей қаласында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу";
"12.1.115.80.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"12.1.115.80.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"12.1.215.34.30 Автомобиль жолдары мемлекеттік мекемелері";
"12.1.215.34.31 "Инжиниринг" автомобиль жолдарының ақпарат орталығы"
мемлекеттік мекемесі";
"12.1.215.36.30 Павлодар-Қарағанды жолының айналмалы жолының
учаскесін салу";
"12.3.215.80 Ақтау сауда портын қайта жаңарту";
"12.3.215.80.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"12.3.215.80.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";

"10.5.218.77 Техническая поддержка государственных органов";
"10.5.218.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"10.5.218.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"10.9.218.30 Прикладные научные исследования в области охраны
окружающей среды, водного, лесного хозяйства и геологии использования
недр";
"10.9.218.30.30 Прикладные научные исследования в области геологии
использования недр";
"10.9.218.30.31 Прикладные научные исследования в области охраны
окружающей среды";
"10.9.218.30.32 Прикладные научные исследования в области водного
хозяйства";
"10.9.218.30.33 Прикладные научные исследования в области лесного
хозяйства";
"10.9.218.52 Улучшение водоснабжения в Кызылординской области";
"10.9.218.52.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"10.9.218.52.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"11.1.217.59 Исполнение обязательств АОЗТ "Карагандашахтауголь" по
возмещению ущерба, нанесенного здоровью работников ликвидируемых шахт";
"11.1.232.80 Поддержка развития нефтяной отрасли";
"11.1.232.80.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"11.3.218.34 Ведение мониторинга за состоянием недр и
недропользования";
"11.3.218.35 Ведение мониторинга подземных вод и опасных экзогенных
процессов";
"11.3.218.36.31 Поисковые работы на нефть";
"11.3.218.38 Создание и автоматизация информационной базы о недрах и
недропользователях";
"11.9.232.36.30 Формирование и хранение государственного резерва";
"11.9.232.36.31 Формирование и хранение мобилизационного резерва";
"11.9.232.36.32 Пополнение основного капитала";
"11.9.232.38 Подготовка экспозиции Республики Казахстан на Всемирной
выставке "ЭКСПО-2000";
"11.9.232.39 Мобилизационная подготовка";
"11.9.232.77 Техническая поддержка государственных органов";
"11.9.232.77.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"11.9.232.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"12.1.115.80 Строительство моста через р.Иртыш в г.Семипалатинске";
"12.1.115.80.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"12.1.115.80.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"12.1.215.34.30 Государственные учреждения автомобильных дорог";
"12.1.215.34.31 Государственное учреждение "Центр информации
автомобильных дорог "Инжиниринг";
"12.1.215.36.30 Строительство участка кольцевой объездной дороги
Павлодар-Караганда";
"12.3.215.80 Реконструкция торгового порта Актау";
"12.3.215.80.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
"12.3.215.80.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";

"12.9.215.38 Бірыңғай есептік-ақпараттық орталық құру";
"12.9.215.41
<*>
Ескерту: 12.9.215.41 жол алынып тасталынды - ҚР Қаржы министрінің
2001 жылғы 18 мамырдағы N 259 бұйрығымен.
V011523_
"12.9.215.50 Аумақтық органдарды бақылау-өлшеу құралдарымен
жабдықтау";
"13.3.232.81.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны іске асыру";
"13.3.615.78 Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру жөніндегі
бағдарламаны іске асыру";
"13.9.104.45 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві";
"13.9.217.57 Республикалық бюджеттен төленген жалақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдер бойынша 1999 жылы республикалық бюджеттен қаржыландырылған мемлекеттік мекемелердің кредиторлық берешегін өтеу";
"13.9.217.58 Ұйымдардың республикалық бюджет қаражаты есебінен
орындалған міндеттемелері бойынша өткен жылдарда қалыптасқан кредиторлық
берешектерін өтеу";
"15.1.111.18.30 Қысқы кезеңге дайындалу және қоныс аудару бойынша
іс-шараларды аяқтау".
3. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов)  және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және 2000
жылға арналған есептеу кезеңінде жүзеге асырылатын бюджеттерге ресми
трансферттерді есептеу бойынша қорытынды операцияларға таратылмайды.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

"12.9.215.38 Создание единого учетно-информационного центра";
"12.9.215.41 Прикладные научные исследования в области транспорта и
коммуникаций";
"12.9.215.50 Оснащение территориальных органов контрольно-
измерительным оборудованием";
"13.3.232.81.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"13.3.615.78 Реализация программы по информатизации государственных
органов";
"13.9.104.45 Резерв Правительства Республики Казахстан по ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
"13.9.217.57 Погашение кредиторской задолженности государственных учреждений, финансировавшихся в 1999 году из республиканского бюджета, по выплате заработной платы и другим социальным выплатам, осуществлявшимся из республиканского бюджета";
"13.9.217.58 Погашение кредиторской задолженности, образовавшейся за предыдущие годы по обязательствам организаций, выполняемым за счет средств республиканского бюджета";
"15.1.111.18.30 Подготовка к зимнему периоду и завершение мероприятий по передислокации". <*>
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2001 года N 164 V011455_ .
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года и не
распространяется на заключительные операции, осуществляемые в счетный
период на 2000 год.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)