Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 30 желтоқсан 1999 жылғы N 715 бұйрығына N 42 өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің бұйрығы 2001 жылғы 13 ақпандағы N 70. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 25 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1408
Б Ұ Й Ы Р А М Ы Н:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 30 желтоқсан 1999 жылғы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджет жіктемесін бекіту туралы" бұйрығына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесінде:
бюджет шығыстарының экономикалық жіктемесінде:
"1.1.120.126 Құқық қорғау органдарының әскери қызметшілері мен қызметкерлерін мемлекеттік міндетті жеке сақтандыруға, сондай-ақ мемлекеттік қызметшілерді мемлекеттік сақтандыруға арналған жарналар" келесі редакцияда жазылсын:
"1.1.120.126 Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін жеке мемлекеттік міндетті сақтандыру жарналары";
"1.1.130.134 Жұмсақ мүкәммал мен киім-кешек сатып алу" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"1.1.130.134 Заттық мүліктік және басқа да формалық және арнаулы мүкәммалар заттарын сатып алу және тігу";
"1.1.130.139 Тауарларды сатып алуға арналған басқадай шығындар" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"1.1.130.139 Басқада тауарларды сатып алу";
"1.1.140.146 Ғимараттарды ұстауға қызмет көрсетуді төлеу" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"1.1.140.146 Ғимараттарды, үй-жайларды, құрал-саймандарды және басқада негізгі құралдарды ұстау, қызмет көрсету және ағымды жөндеу";
"1.3.340.342 Жоғарғы деңгейге ағымдағы трансферттер" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"1.3.340.342 Бюджеттік алымдар";
"2.4.410.411 Негізгі құралдарды сатып алу" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"2.4.410.411 Активтерді сатып алу";
"2.4.430.431 Ғимараттарды, құрылымдарды, негізгі құралдарды күрделі
жөндеуден өткізу" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"2.4.430.431 Ғимараттарды, құрылымдарды күрделі жөндеуден өткізу";
"3.5.540 Ішкі акционерлік капиталдағы үлестік қатынас" жолы келесі
редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғаның акционерлік капиталына инвестицияны білдіретін
басқару органдарының төлемдері";
"4.6.610.612 Ішкі нарықта орналастырылған мемлекеттік құнды
қағаздарды өтеу" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"4.6.610.612 Ішкі нарықта орналастырылған мемлекеттік құнды қағаздар
бойынша қарыздарды өтеу";
2. 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап экономикалық жіктемесінің келесі
ерекшеліктері бойынша шығыстар жүргізілмейді деп белгіленсін:
"114 Жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналары";
"133 Ағымдағы шаруашылық мақсатында материалдар мен заттарды сатып
алу";
"147 Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көліктік
қызмет көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалану";
"151 Инвентарь мен құрылымдарды ұстау және ағымдағы жөндеу";
"152 Ғимараттарды, үй-жайларды, құрылымдарды ағымдағы жөндеу";
"162 Қаржы мекемелерімен көрсетілген қызметтер";
"339 Басқа да ағымдағы трансферттер";
"419 Басқа да активтерді сатып алу";
"429 Басқа да күрделі активтерді құру";
"439 Басқа да жөндеу";
"462 Қаржы мекемелеріне капиталдық трансферттер".

О внесении изменений N 42 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2001 года N 70 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25.02.2001 г. за N 1408
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения:
В Единой бюджетной классификации расходов бюджета, утвержденной указанным приказом:
в экономической классификации расходов бюджета:
строку "1.1.120.126 Взносы на государственное обязательное личное страхование военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов, а также государственное страхование государственных служащих" изложить в следующей редакции:
"1.1.120.126 Взносы на государственное обязательное личное страхование работников государственных учреждений";
строку "1.1.130.134 Приобретение мягкого инвентаря и обмундирования" изложить в следующей редакции:
"1.1.130.134 Приобретение и пошив предметов вещевого имущества и
другого форменного и специального обмундирования";
строку "1.1.130.139 Прочие расходы на приобретение товаров" изложить
в следующей редакции:
"1.1.130.139 Приобретение прочих товаров";
строку "1.1.140.146 Оплата услуг по обслуживанию зданий" изложить в
следующей редакции:
"1.1.140.146 Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий,
помещений, оборудования и других основных средств";
строку "1.3.340.342 Текущие трансферты верхнему уровню" изложить в
следующей редакции:
"1.3.340.342 Бюджетные изъятия";
строку "2.4.410.411 Приобретение основного оборудования" изложить в
следующей редакции:
"2.4.410.411 Приобретение активов";
строку "2.4.430.431 Капитальный ремонт зданий, сооружений и основного
оборудования" изложить в следующей редакции:
"2.4.430.431 Капитальный ремонт зданий, сооружений";
строку "4.6.610.612 Погашение государственных ценных бумаг,
размещенных на внутреннем рынке" изложить в следующей редакции:
"4.6.610.612 Погашение долга по государственным ценным бумагам,
размещенным на внутреннем рынке".
2. Установить, что с 1 января 2001 года не производятся расходы по
следующим спецификам экономической классификации расходов бюджета:
"114 Обязательные пенсионные взносы в накопительные пенсионные фонды";
"133 Приобретение предметов и материалов для текущих хозяйственных
целей";
"147 Эксплуатация служебных легковых автомобилей для транспортного
обслуживания государственных органов Республики Казахстан";
"151 Содержание и текущий ремонт оборудования и инвентаря";
"152 Текущий ремонт зданий, помещений и сооружений";
"162 Услуги, оказываемые финансовыми учреждениями";
"339 Прочие текущие трансферты";
"419 Приобретение прочих активов";
"429 Создание прочих капитальных активов";
"439 Прочий ремонт";
"462 Капитальные трансферты финансовым учреждениям".

3. Заң қызметі департаменті (Әбдіқалықов. Қ) және Бюджет департаменті
(Бахмутова. Е) Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде осы
бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және есеп
кезеңіндегі аяқтаушы операцияларға қолданылмайды.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года и не
распространяется на заключительные операции, осуществляемые в счетный
период на 2000 год.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)