Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 41 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 10 ақпандағы N 65 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 3 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1415
Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі "Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Z922900_ , 1993 жылғы 22 қазандағы "Қазақстан Республикасындағы Сәулет және қала құрылысы туралы" Z933200_ , 2000 жылғы 22 желтоқсандағы "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ , 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқаруы туралы" Z010148_ заңдарына және 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" қаулысына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
16 бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"16 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды және өзге де күтпеген шығыстарды жою үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің қаражаты есебінен іс-шаралар өткізу";
"8.1.263.47 Тарихи-мемориалдық кешеннің аумағын көркейту" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8.1.263.47 Жергілікті маңызды тарих және мәдениет ескерткіштерін жөндеу-қайта жаңарту жұмыстарын жүргізу және аумағын көркейту";
"11.2.273.48 Жергілікті деңгейдегі жобалау-іздестіру, конструкторлық және технологиялық жұмыстар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"11.2.273.49 Елді мекендерде құрылыс салудың бас жоспарларын әзірлеу";
"13.9.275.30.30 Білім, мәдениет, спорт және демалыс объектілерін салу
13.9.275.30.31 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көріктендіру объектілерін салу, жергілікті деңгейде жолдар мен көпірлерді салу және қайта құру" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"13.9.275.30.30 Білім, мәдениет, спорт және демалыс объектілерін салу және қайта құру
13.9.275.30.31 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көріктендіру
объектілерін салу, қайта құру және күрделі жөндеу, жергілікті деңгейде
жолдар мен көпірлерді салу және қайта құру".
2.
<*>
Ескерту: 2-тармақ алынып тасталынды - ҚР Қаржы министрінің
2001 жылғы 18 мамырдағы N 259 бұйрығымен.
V011523_

О внесении изменений и дополнения N 41 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2001 года N 65 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 03.03.2001 г. за N 1415
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 2 июля 1992 года Z922900_ "Об охране и использовании историко-культурного наследия", от 22 октября 1993 года Z933200_ "Об архитектуре и градостроительстве в Республике Казахстан", от 22 декабря 2000 года Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год", от 23 января 2001 года Z010148_ "О местном государственном управлении Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
программу 16 изложить в следующей редакции:
"16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов";
строку "8.1.263.47 Благоустройство территории историко-мемориального комплекса" изложить в следующей редакции:
"8.1.263.47 Проведение ремонтно-реставрационных работ и благоустройство территории памятников истории и культуры местного значения";
после строки "11.2.273.48 Проектно-изыскательские, конструкторские и технологические работы на местном уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"11.2.273.49 Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов";
строки "13.9.275.30.30 Строительство объектов образования, культуры, спорта и досуга
13.9.275.30.31 Строительство объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства, строительство и реконструкция дорог и мостов на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"13.9.275.30.30 Строительство и реконструкция объектов образования, культуры, спорта и досуга
13.9.275.30.31 Строительство, реконструкция и капитальный ремонт объектов жилищно-коммунальной инфраструктуры и благоустройства, строительство и реконструкция дорог и мостов на местном уровне".
2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по
следующим программам (подпрограммам):
"5.1.124.17 Поддержка в реформировании социальных услуг";
"5.1.124.17.82 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
"5.1.129.17 Поддержка в реформировании социальных услуг";
"5.1.129.17.82 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета".

3. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енетін 2
тармақтан басқасы, қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қаржы министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания, за исключением
пункта 2, который вступает в силу с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)