Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 43 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 21 наурыздағы N 153 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1439
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"1.1.103.30 Депутаттық қызмет" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.1.103.31 Мәслихат аппаратының материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"1.1.105.23 Өкілеттік шығыстарға арналған қаражат есебінен іс-шараларды өткізу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.1.105.74 Әкімшілік аппаратының материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"5.9.254.53 Емдеу-алдын алу мекемелердің экономикалық және клиникалық тиімділігін оңтайландыру және арттыру бағдарламасын әзірлеу және іске қосу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"5.9.254.55. Коммуналдық меншіктегі денсаулық сақтау объектілерін
күрделі жөндеу".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қаржы министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнений N 43 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 153 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2001 года N 1439
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.1.103.30 Депутатская деятельность" дополнить строкой следующего содержания:
"1.1.103.31 Укрепление материально-технической базы и информатизация аппарата маслихата";
после строки "1.1.105.23 Проведение мероприятий за счет средств на представительские расходы" дополнить строкой следующего содержания:
"1.1.105.74 Укрепление материально-технической базы и информатизация аппарата акима";
после строки "5.9.254.53 Разработка и внедрение программы оптимизации и повышения экономической и клинической эффективности лечебно-профилактических учреждений" дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.254.55 Капитальный ремонт объектов здравоохранения, находящихся
в коммунальной собственности".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)