Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 177 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1484. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтілген Ақылы қызмет көрсетудi сатудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы ережеде:
16-тармақта 3 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Егер смета жоспарланған жылдың 1 сәуiрiне дейiн бекiтiлмесе, онда жоспарланған жылғы 1 қаңтардан бастап 1 сәуiрдi қоса алғанда түскен қаражатты қазынашылықтың аумақтық органдарымен тиiстi бюджеттiң кiрiс бөлiгiне есепке алынады, бұл ретте республикалық бюджеттiң кiрiсiне қаражаттың уақытылы есепке алынуын қазынашылықтың аумақтық органдары жергiлiктi қаржы органы өкімінің негізінде жүргізеді.";
19-тармақта:
екiншi абзацта "аударылуға" деген сөздiң алдында "мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"сметада көзделген сомадан тыс түскен кiрiстердiң және түскен және бекiтiлген сметада көзделмеген кiрiстердiң тиiстi бюджетке уақытылы есепке алынуын бақылауды қазынашылықтың аумақтық органдары жүзеге асырады.";
21-тармақта "облыстық (қалалық) қаржы басқармалары" деген сөздер "облыстық, Астана және Алматы қалаларының қаржы органдары" деген сөздермен ауыстырылсын.
24-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Егер демеушiлiк және қайырымдылық көмектi Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары және бейрезиденттерi көрсететiн болса және жазбаша өтiнiштi алу мүмкiн болмаса, онда жазбаша өтiнiштiң орнына Алушы мен демеушiлiк және қайырымдылық көмектi салушының арасындағы Шартты ұсыну жiберiледi.";
29-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Депозиттiк шоттар мемлекеттiк мекемелердiң уақытылы билiк етуiнде түсетiн және белгiлi бiр жағдайлар басталған кезде мемлекеттiк бюджетке есептеуге немесе әрекет ететiн заңнамаға сәйкес салымшыларға қайтаруға жататын қаражатты есептеу үшiн мемлекеттiк мекемелердiң жұмсау құқығынсыз ашылады.";
мынадай үшiншi және төртiншi абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотының жанындағы сот әкiмшiлендiру жөнiндегi комитетке және оның әкiмшiлерiне (облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы) депозиттiк шоттар борышкерлердiң, үшiншi адамдардан түскен, тәркiленген мүлiктерiн сатудан түскен және оларды қуынушыларға беру үшiн орындалатын құжаттарға ақы төлеу мақсатында сот орындаушыларының ақшалай сомаларды қабылдау үшін ашылады.
Әдiлеттiң аумақтық (облыстық, Астана және Алматы қалаларының) органдарына депозиттiк шот мемлекеттiк нотариустың атына борышкерден түсетiн, оны несие берушiге беру үшiн, пайдасына салым жасалынған тұлғаның жазбаша келiсiмiнен оларды депозитке салған тұлғаға ақшаны қайтару үшiн, немесе сот шешiмi бойынша және сот шешiмi бойынша белгiленген сақталу мерзiмi өтуi бойынша талап етiлмеген ақшаларды республикалық бюджетке есепке алу үшiн ашылады.";
29-тармақ мынадай мазмұндағы 9-абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң әскери бөлiмдерiне депозиттiк шоттар сотталғандардың ақшалай ұстауларын есептеу үшiн, сондай-ақ алғашқы қажеттiлiк заттары мен тамақ өнiмдерiн сатып алуға қолма-қол ақшасыз есеп айырысу бойынша осы қаражаттарды жарату және жазаларын өтеуден босаған сотталғандарға ақшалардың қалдығын қайтару үшiн ашылады.";
он бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Ұлттық валютада қаражатты есепке алу үшiн депозиттiк шот Қазынашылықтың аумақтық органдарында:
республикалық бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсіне - 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi берген рұқсаттың негiзiнде;
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге - 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қазынашылықтың аумақтық органы берген рұқсаттың негiзiнде ашылады (ашылған шоттың әрекет ету мерзiмi ұзартылады);

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года N 177. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.05.2001 г. за N 1484. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующие изменение и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в пункте 16 абзац третий изложить в следующей редакции:
"Если смета не утверждается до 1 апреля планируемого года, то средства, поступившие с 1 января по 1 апреля планируемого года, зачисляются территориальными органами казначейства в доходную часть соответствующего бюджета, при этом зачисление средств в доход соответствующего местного бюджета территориальными органами казначейства производится на основании распоряжения местного финансового органа.";
в пункте 19:
во втором абзаце после слова "перечислению" дополнить словами "государственным учреждением";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Контроль за своевременным зачислением в соответствующий бюджет доходов, поступивших сверх сумм, предусмотренных в смете, и доходов, поступивших и не предусмотренных утвержденной сметой, осуществляется территориальными органами казначейства.";
в пункте 21 слова "областные (городские) финансовые управления" заменить на следующие слова "областные, городов Алматы и Астаны финансовые органы";
пункт 24 дополнить абзацем следующего содержания:
"Если спонсорская и благотворительная помощь оказывается физическими лицами или нерезидентами Республики Казахстан и письменное заявление получить невозможно, то вместо письменного заявления допускается представление Договора между получателем и вносителем спонсорской и благотворительной помощи.";
в пункте 29:
первый абзац изложить в следующей редакции: "Депозитные счета открываются без права расходования государственным учреждениям для зачисления средств, поступающих во временное распоряжение государственных учреждений и подлежащих, при наступлении определенных условий, зачислению в государственный бюджет или возврату вносителям согласно действующему законодательству.";
дополнить абзацами третьим и четвертым в следующей редакции:
"Комитету по судебному администрированию при Верховном суде Республики Казахстан и его администраторам (в областях, гг. Астаны и Алматы) депозитные счета открываются для принятия денежных сумм судебными исполнителями в целях оплаты исполнительных документов от должников, третьих лиц, от реализации арестованного имущества должников и для выдачи их взыскателям.
Территориальным (областным, гг. Астаны и Алматы) органам юстиции депозитные счета открываются для зачисления денег от должника на имя государственного нотариуса, для передачи их кредитору, для возврата денег лицу, внесшему их на депозит с письменного согласия лица, в пользу которого сделан взнос, или по решению суда и для зачисления невостребованных, по истечению установленного срока хранения, денег в республиканский бюджет по решению суда.";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"Дисциплинарным воинским частям Министерства обороны Республики Казахстан депозитные счета открываются для зачисления денежного содержания осужденных, а также денежных переводов для расходования ими данных средств по безналичному расчету на приобретение предметов первой необходимости и продуктов питания, и возврата остатка денег осужденным, освобожденным от отбывания наказания.";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции: "Депозитный счет для зачисления средств в национальной валюте открывается (продлевается срок действия открытого счета) в территориальных органах Казначейства:
администратору республиканских бюджетных программ - на основании разрешения, выданного Комитетом Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, по форме согласно приложению 5;
государственным учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета - на основании разрешения, выданного территориальным органом казначейства, по форме согласно приложению 5.";

көрсетiлген ережеге 1-қосымша 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген ережеге 3-қосымша 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген ережеге 5-қосымша 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қаржы министрлігінің
7.04.01. ж. N 177 бұйрығына
N 1 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және
қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды,
мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру,
пайдалану және есепке алу тәртібі туралы ережеге
1-қосымша
Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелердің ақылы қызмет көрсетулерінің тізбесі
_________________________________________________________________________
Бюджет түрі             !Ақы.!Ақылы  !    Пайдалану      !   Негіздеме
!Функционалдық топ   !лы  !қызмет.!    бағыттары      !
!  !Ішкі функция     !қыз.!тердің !                   !
!  !  !Бағд. әкім.   !мет.!атауы  !                   !
!  !  !  !Бағдарлама !тер.!       !                   !
!  !  !  !  !Кіші ба.!дің !       !                   !
!  !  !  !  !ғдарлама!коды!       !                   !
___!__!__!__!__!________!____!_______!___________________!_________________
1 !2 !3 !4 !5 !    6   !  7 !   8   !         9         !        10
___!__!__!__!__!________!____!_______!___________________!_________________
Мемлекеттік білім мекемелері көрсететін қызметтер
РБ  4  2 225 31 30, 31,  1  Үйірме   Мекемелердiң оқу-    Білім беру тура.
32, 33,      қызме.  материалдық базасын  лы"   Z990389_   Қаз
34, 35,      тін ұй. нығайтуға (139, 411, ақстан Республи.
ымдас.  421, 431), оқу жаб. касының Заңы, "Мем
РБ  4  2 613 31 36,30,31     тыру    дықтарын және оқу-   лекеттік білім ме
жөнін.  тәжiрибе учаскесiн.  кемелерінің ақылы
РБ  4  9 225 44 30           дегi    дегі жұмыс үшiн мү.  білім беру қызме.
қызмет. ккәмал сатып алуға   тін көрсетуінің
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      тер     (139, 411), тамақ.   тәртібі туралы"
33, 34,              тандыруды, оқушылар. ҚРҮ 1999 жылғы 22
35                   ға тұрмыстық және    қыркүйектегі
мәдени қызмет көрсе. N 1438   P991438_
МБ  4  3 263 31 31                   ту жөнiндегi шығыс.  қаулысы
тарды жабуға (131,   "Мемлекеттік
ЖБ  4  9 263 52                      139, 149, 153, 411), білім мекемелер.
оқу-өндiрiстiк ше.   інің қаржылық,
ЖБ  6  1 263 33                      берханаларды және    материалдық және
көмекшi шаруашылықты валюталық түсім.
ЖБ  4  2 263 61 30 (егер             кеңейтуге (139, 411),дерді пайдалану.
бұл бағ.             оқушыларды көтерме.  ының тәртібін
дарлама              леуге және оқушылар. бекіту туралы"
бойынша              дың әлеуметтiк қор.  1999 жылғы 22
қаржы.               ғалмаған жекелеген   қыркүйектегі
ландыру              топтарына материал.  N 1441   P991441_
нысаны               дық көмек көрсетуге  қаулысы

приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1;
приложение 3 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2;
приложение 5 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 3.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Приложение N 1
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 апреля 2001 года N 177
Приложение 1
к Правилам о порядке формирования, использования
и учета средств, получаемых от реализации
платных услуг, от спонсорской и благотворительной
помощи, депозитных сумм и страховых
возмещений гос. учреждений
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
_________________________________________________________________________
Вид бюджета             !    !Наиме- !    Направления    ! Обоснование
!Функц.группа        !    !нование!   использования   !
!  !Подфункция       !    !платных!                   !
!  !  !Адм.прогр.    !Код !услуг  !                   !
!  !  !  !Программа  !плат.       !                   !
!  !  !  !  !Подпро- !ус- !       !                   !
!  !  !  !  !грамма  !луг !       !                   !
___!__!__!__!__!________!____!_______!___________________!_________________
1 !2 !3 !4 !5 !    6   !  7 !   8   !         9         !        10
___!__!__!__!__!________!____!_______!___________________!_________________
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования
___________________________________________________________________________
РБ  4  2  225 31  30,31,   1  Услуги   На укрепление уче-  Закон РК "Об
32,33,      по ор-   бно-материальной     Z990389_
34,35,      ганиза-  базы учреждений     образовании",
36          ции      (139,411,421,431),  Постановление
кружко-  на приобретение     ПРК от 22 сен-
РБ  4  2  613 31  30,31       вой      учебного оборудо-   тября 1999 г. N
деятель- дования и инвента-  1438  P991438_   "О
РБ  4  9  225 44  30          ности    ря для работы на    порядке оказания
учебно-опытном      платных образо-
участке (139,411),  вательных услуг
на покрытие расхо-  государственными
МБ  4  2  263 20  30,32,               дов по улучшению    учреждениями об-
33,34,               питания, бытового   разования",
35                   и культурного об-   Постановление
служивания учащихся ПРК от 22 сен-
МБ  4  3  263 31  31                   (131,139,149,153,   тября 1999 г. N
411), на расширение 1441  P991441_
МБ  4  9  263 52  00                   учебно-производст-  "Об утверждении
венных мастерских   Порядка использо
МБ  6  1  263 33  30                   и подсобных         вания государс-
хозяйств (139,411), твенными учреж-
МБ  4  2  263 61  30 (если             на поощрение уча-   дениями образо-
по                щихся и на оказание вания финансо-
данной               материальной помощи вых, материаль-
програм-             отдельным социально ных и валютных
ме форма             незащищенным слоям  поступлений"

анықтал.             (153, 159), ұзартыл.
са                   ған күні бар мектеп.
"ұстау")             тердегі және мектеп.
тер мен мектеп-
интернаттардың ұзар.
тылған күн тобындағы
оқушыларды тамақтан.
дыруға (131, 153),
асханаларды ұстау
жөнiндегi шығыстарға
(111, 112, 121, 131,
139, 141, 144, 145,
146, 411, 431),
мектеп оқушыларының
орындаған жұмыстарына
ақы төлеуге (159),
экскурсиялар мен
мектеп кештерiн өт.
кiзуге (138, 139, 141,
143, 144, 145, 146,
149, 159), мектептер.
дi ағымдағы жөндеуге
(146), мектеп жанын.
дағы учаскенi дамыту.
ға және мектеп шебер.
ханаларының жабдық.
тарын жаңартуға (139,
411), спорт алаңдарын
салуға (139, 146,
411, 421, 431),
қоғамдық-пайдалы
еңбекте көзге түскен
оқушыларға стипендия.
лар мен сыйақылар
беруге (159, 334),
сауықтыру iс-шарала.
рына (132, 138, 139,
146, 149, 153, 159),
жарысқа қатысушыларды
тамақтандыру, арбитр.
лардың (соттардың)
және медицина қыз.
меткерлерiнiң еңбегiне
ақы төлеу жөнiндегi
шығыстарды жабуға
(131, 149, 332),
қосымша оқу бағдар.
ламалары бойынша
оқу процесiн ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 136, 138, 139,
141, 142, 143, 144,
145, 146, 149, 411,
431), үйiрме басшыла.
рының еңбегiне ақы
төлеуге (111, 112,
121, 149), үйірмелердi
ұйымдастыруға байла.
нысты iс-шараларға
(111, 112, 121, 136,
138, 139, 141, 142,
143, 144, 145, 146,
149, 411, 431), ақылы
бiлiм беру қызметтерiн
көрсететiн қызметкер.
лердiң еңбегiне ақы
төлеуге (111, 112, 121,
149), ынталандыру
сипатында қосымшаақы,
үстемеақы, сыйлық
және басқа да төлемдер
белгiлеуге (112, 121),
жабдықтар және мүккәм.
мал (оның ішiнде
жұмсақ) және киiм-
кешек сатып алуға
(139, 153, 411), шар.
шығыстарға (138, 139,
141, 142, 143, 144,
145, 146), үйлер мен
ғимараттарды қайта
жаңартуға және күр.
делi жөндеуге арнал.
ған шығыстар (431),
демалыс лагерьлерi
тәрбиешiлерiнiң және
көмекшi қызметкер.
лерiнiң еңбегіне ақы
төлеуге (111, 112,
121, 149), музыкалық
аспаптарды жөндеуге
(146), двигательдердi
пайдалануға және
жөндеуге байланысты
шығыстарға (146),
оқу-көмекші, қосалқы
шаруашылықтардың
және оқу-тәжірибе
учаскелерінің өнді.
рістік қызметіне
байланысты шығындарға,
оның ішінде осы қыз.
метпен айналысатын
қызметкерлердің
еңбегіне ақы төлеуге
(111, 112, 121,
138, 139, 141, 142,
143, 144, 145, 146,
149, 411,), іссапар
шығыстарына (136,
137).
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   2  Мектеп.        Бұл да                Бұл да
32, 33,      тердің,
34, 35       мектеп.
интер.
РБ  4  2 613 31 36,30,31     наттар.
дың му.
РБ  4  9 225 44 30           зыкалық
аспап.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      тарды
33, 34,      пайда.
35           ланға.
ны үшін

финанси-             учащихся (153,159),
рования              на питание учащихся,
опреде-              находящихся в школах
лена                 с продленным днем и
"содер-              в группах продленно-
жание")              го дня школ и школ-
интернатов (131,153),
на расходы по содер-
жанию столовых (111,
112,121,131,139,141,
144,145,146,411,431),
на оплату выполненных
работ учащимися школ
(159), на проведение
экскурсий и школьных
вечеров (138,139,141,
143,144,145,146,149,
159), на текущий
ремонт школ (146),
на развитие при-
школьного участка и
на обновление обору-
дования школьных
мастерских (139,411),
на устройство
спортивных площадок
(139,146,411,421,431),
на выдачу стипендий и
премирование отличив-
шихся в общественно
полезном труде уча-
щихся(159,334), на
оздоровительные ме-
роприятия (113,121,
132,138,139,146,149,
153,159), на покрытие
расходов по питанию
участников соревнова-
ний, по оплате труда
арбитров (судей) и
медицинских работников
(131,149,332), на ор-
ганизацию учебного
процесса по дополни-
тельным учебным про-
граммам (111,112,121,
136,138,139,141,142,
143,144,145,146,149,
411,431), на оплату
труда руководителей
кружков (111,112,121,
149), на мероприятия,
связанные с организа-
цией кружков (111,112,
121,136,138,139,141,
142,143,144,145,146,
149,411,431), на
оплату труда работни-
ков, оказывающих
платные образова-
тельные услуги (111,
112,121,149), на
установление доплат,
надбавок, премий и
других выплат стиму-
лирующего характера
(112,121), на приоб-
ретение оборудования,
инвентаря (в том
числе мягкого) и
обмундирования (139,
153,411), на хоз.
расходы (138,139,141,
142,143,144,145,146),
расходы на реконст-
рукцию и капитальный
ремонт зданий и
сооружений (431), на
оплату труда воспита-
телей и вспомогатель-
ного персонала ла-
герей отдыха (111,
112,121,149), на ре-
монт музыкальных
инструментов (146),
на расходы, связанные
с эксплуатацией и
ремонтом двигателей
(146), на затраты,
связанные с произ-
водственной деятель-
ностью учебно-
вспомогательных,
подсобных хозяйств и
учебно-опытных
участков, в том
числе на оплату труда
работников, занятых в
этой деятельности
(111,112,121,138,139,
141,142,143,144,145,
146,149,411), на
командировочные
расходы (136,137).
РБ  4  2  225 31  30,31,   2  Плата         То же               То же
32,33,      за
34,35,      пользо-
36          вание
музы-
РБ  4  2  613 31  30,31       кальны-
ми
РБ  4  9  225 44  30          инстру-
ментами
МБ  4  2  263 20  30,32,      школ и
33,34,      школ-
35          интер-
натов

ЖБ  4  3 263 31 31           төлем
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер
бұл бағ.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   3  Қосымша                              Бұл да
32, 33,      білім
34, 35       беру
бағдар.
РБ  4  2 613 31 30,31,32     ламала.
ры жө.
РБ  4  9 225 44 30           ніндегі
қызмет.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      тер
33, 34,
35
ЖБ  4  3 263 31 31
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер
бұл бағ.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   4  Білім          Бұл да                Бұл да
32, 33,      беру
34, 35       мемле.
кеттік
РБ  4  2 613 31 36,30,31     мекеме.
лерінің
РБ  4  9 225 44 30           энергия
қондыр.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      ғылары.
33, 34,      мен жә.
35           не қа.
зандық.
ЖБ  4  3 263 31 31           тарымен
беріле.
ЖБ  4  9 263 52              тін жы.
лу энер.
ЖБ  6  1 263 33              гиясын
жібер.
ЖБ  4  2 263 61 30 (егер     гені
осы бағ.     үшін
бағдар.      төлем
лама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   5  Мемле.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      кеттік
34, 35       білім
беру
РБ  4  2 613 31 36,30,31     мекеме.
лерін.
РБ  4  9 225 44 30           інің
оқу-кө.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      мекші,
33, 34,      қосалқы
35           шаруа.
шылық.
ЖБ  4  3 263 31 31           тарының
өндіріс.
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     тік қыз.
бұл бағ.     метінен
ЖБ  6  1 263 33 дарлама      алынатын
бойынша      кірістер;
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.       мемле.
ландыру      кеттік
нысаны       білім
анықтал.     беру
са           мекеме.
"ұстау")     лерінің
оқу-тә.
жірибелік
учаске.
лерінің
өнімдерін
сатудан
алынатын
кірістер
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   6  Тәрбие.        Бұл да                Бұл да
32, 33,      ленуші.
34, 35       лердің
оқу-өн.
РБ  4  2 613 31 36,30,31     діріс.
тік ше.
РБ  4  9 225 44 30           берха.
наларда,
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      қосалқы
33, 34,      шаруа.
35           шылық.
тарда,
ЖБ  4  3 263 31 31           кәсіпо.
рындарда
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     және
бұл бағ.     басқа да
ЖБ  6  1 263 33 дарлама      ұйымдар.
бойынша      да жұмыс
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.       істегені
ландыру      үшін
нысаны       алынатын
анықтал.     қаражат
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------

МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нанси-
рования
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   3  Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      допол-
36          нитель-
ным
РБ  4  2  613 31  30,31       образо-
ватель-
РБ  4  9  225 44  30          ным
програм-
МБ  4  2  263 20  30,32,      мам
33,34,
35
МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   4  Плата         То же               То же
32,33,      за
34,35,      отпуск
36          тепло-
энергии,
РБ  4  2  613 31  30,31       пода-
ваемой
РБ  4  9  225 44  30          энерго-
установ-
МБ  4  2  263 20  30,32,      ками и
33,34,      котель-
35          ными
государ-
МБ  4  3  263 31  31          ственных
учрежде-
МБ  4  9  263 52  00          ний об-
разова-
МБ  6  1  263 33  30          ния
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   5  Доходы        То же               То же
32,33,      от
34,35,      произ-
36          водст-
венной
РБ  4  2  613 31  30,31       деятель-
ности
РБ  4  9  225 44  30          учебно-
вспома-
МБ  4  2  263 20  30,32,      гатель-
33,34,      ных и
35          подсоб-
ных хо-
МБ  4  3  263 31  31          зяйств
госу-
МБ  4  9  263 52  00          дарст-
венных
МБ  6  1  263 33  30          учреж-
дений
МБ  4  2  263 61  30 (ес-     образо-
ли по       вания;
данной      доходы,
програ-     получа-
мме фор-    емые
ма фи-      госу-
нансиро-    дарст-
вания       венными
опреде-     учреж-
лена        дениями
"содер-     образо-
жание")     вания
от реа-
лизации
продук-
ции
учебно-
опытных
участ-
ков
РБ  4  2  225 31  30,31,   6  Средст-                           То же
32,33,      ва, по-
34,35,      лучае-
36          мые за
работу
РБ  4  2  613 31  30,31       воспи-
танников
РБ  4  9  225 44  30          в учеб-
но-про-
МБ  4  2  263 20  30,32,      изводс-
33,34,      твенных
35          мастер-
ских, в
МБ  4  3  263 31  31          подсоб-
ных хо-
МБ  4  9  263 52  00          зяйст-
вах, на
МБ  6  1  263 33  30          пред-
приятиях
МБ  4  2  263 61  30 (ес-     и других
ли по       орга-
данной      низа-
програ-     циях
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")

РБ  4  2 225 31 30, 31,   7  Оқушы.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      лардың
34, 35       тамақ.
тануына
РБ  4  2 613 31 36,30,31     ата-ана.
ларынан
РБ  4  9 225 44 30           мектеп.
тер және
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      мектеп-
33, 34,      интер.
35           наттары
алған
ЖБ  4  3 263 31 31           қаражат.
тар
ЖБ  4  9 263 52
ЖБ  6  1 263 33
ЖБ  4  2 263 61 30 (егер
бұл бағ.
бағдар.
лама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   8  Мемле.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      кеттік
34, 35       білім
мекеме.
РБ  4  2 613 31 36,30,31     леріне
бағына.
РБ  4  9 225 44 30           тын ас.
ханалар
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      беретін
33, 34,      тамақ
35           үшін
оқушы.
ЖБ  4  3 263 31 31           лардан
төлем.
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     нің
бұл бағ.     түсуі
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,   9  Мемле.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      кеттік
34, 35       білім
беру
мекеме.
РБ  4  2 613 31 36 30,31     лерін.
інің
РБ  4  9 225 44 30           оқушы.
лардың
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      жұмыс.
33, 34,      тары
35           үшін
кәсіпо.
ЖБ  4  3 263 31 31           рындар.
дан
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     алатын
бұл бағ.     қара.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама      жаты
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,  24  Оқушы.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      лар
34, 35       арасын.
да спо.
РБ  4  2 613 31 36 30,31     рттық-
бұқара.
РБ  4  9 225 44 30           лық іс-
шаралар.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      ды, тө.
33, 34,      решілік
35           етуді,
спорттық
ЖБ  4  3 263 31 31           іс-шара.
ларға
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     қатысу.
бұл бағ.     шыларды
ЖБ  6  1 263 33 дарлама      тамақ.
бойынша      тандыру.
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.       ды және
ландыру      медици.
нысаны       налық
анықтал.     қызмет.
са           терді
"ұстау")     ұйымдас.
тыру
жөнін.
дегі
қызмет.
тер
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,  25  Күндіз.        Бұл да                Бұл да
32, 33,      гі мек.
34, 35       теп жа.
нындағы
РБ  4  2 613 31 36 30,31     лагерь.
лерде
РБ  4  9 225 44 30           балалар.
дың ла.
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      герьде
33, 34,      болуына
35           оқушы.
лардың

РБ  4  2  225 31  30,31,   7  Средст-       То же               То же
32,33,      ва,
34,35,      получа-
36          емые
школа-
РБ  4  2  613 31  30,31       ми и
школа-
РБ  4  9  225 44  30          ми-ин-
терна-
МБ  4  2  263 20  30,32,      тами
33,34,      от ро-
35          дите-
лей на
МБ  4  3  263 31  31          пита-
ние
МБ  4  9  263 52  00          уча-
щихся
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   8  Поступ-       То же               То же
32,33,      ление
34,35,      платы
36          от уча-
щихся
РБ  4  2  613 31  30,31       за пи-
тание,
РБ  4  9  225 44  30          предос-
тавля-
МБ  4  2  263 20  30,32,      емое
33,34,      столо-
35          выми,
принад-
МБ  4  3  263 31  31          лежа-
щими
МБ  4  9  263 52  00          госу-
дарст-
МБ  6  1  263 33  30          венным
учреж-
МБ  4  2  263 61  30 (ес-     дениям
ли по       обра-
данной      зования
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   9  Средст-       То же               То же
32,33,      ва, по-
34,35,      лучае-
36          мые го-
сударс-
РБ  4  2  613 31  30,31       твенны-
ми уч-
РБ  4  9  225 44  30          режде-
ниями
МБ  4  2  263 20  30,32,      обра-
33,34,      зова-
35          ния от
пред-
МБ  4  3  263 31  31          приятий
за ра-
МБ  4  9  263 52  00          боту
уча-
МБ  6  1  263 33  30          щихся
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   24 Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      орга-
36          низации
спор-
РБ  4  2  613 31  30,31       тивно-
массо-
РБ  4  9  225 44  30          вых ме-
роприя-
МБ  4  2  263 20  30,32,      тий,
33,34,      судейс-
35          тва,
питания
МБ  4  3  263 31  31          участ-
ников
МБ  4  9  263 52  00          спор-
тивных
МБ  6  1  263 33  30          меро-
приятий
МБ  4  2  263 61  30 (ес-     среди
ли по       учащих-
данной      ся и
програ-     меди-
мме фор-    цинских
ма фи-      услуг
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   25 Средс-        То же               То же
32,33,      тва,
34,35,      полу-
36          чаемые
школа-
РБ  4  2  613 31  30,31       ми от
роди-
РБ  4  9  225 44  30          телей
за
МБ  4  2  263 20  30,32,      пребы-
33,34,      вание
35          детей
в при-

ЖБ  4  3 263 31 31           ата-
аналар.
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер     дан
бұл бағ.     мектеп.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама      тің
бойынша      алатын
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.       қара.
ландыру      жаттары
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,  29  Тәртіп.
32, 33,      тің ар.
34, 35       найы
курста.
РБ  4  2 613 31 36 30,31     рын жә.
не цикл.
РБ  4  9 225 44 30           дерінен
қосымша
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      дәріс
33, 34,      беру
35           бойынша
қызмет.
ЖБ  4  3 263 31 31           тер
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер
бұл бағ.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,  30  Репе.                                Бұл да
32, 33,      титор.
34, 35       лық
бойынша
РБ  4  2 613 31 36 30,31     қызмет.
тер
РБ  4  9 225 44 30
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,
33, 34,
35
ЖБ  4  3 263 31 31
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер
бұл бағ.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ  4  2 225 31 30, 31,  31  Оқушы.         Бұл да                Бұл да
32, 33,      лармен
34, 35       дәріс.
терді
РБ  4  2 613 31 36 30,31     қосымша
терең.
РБ  4  9 225 44 30           детіп
оқыту
ЖБ  4  2 263 20 30, 32,      бойынша
33, 34,      қызмет.
35           тер
ЖБ  4  3 263 31 31
ЖБ  4  9 263 52 30 (егер
бұл бағ.
ЖБ  6  1 263 33 дарлама
бойынша
ЖБ  4  2 263 61 қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
РБ  4  2  225 31  30,31,   32 Балалар.      Бұл да             Бұл да
32,33,      дың денсау.
34,35,      лығын сақ.
тауға және
нығайтуға
РБ  4  2  613 31  36 30,31    бағыттал.
ған қосым.
ЖБ  4  9  225 44  30          ша денешы.
нықтыру-
ЖБ  4  2  263 20  30,32,      сауықтыру
33,34,      бағдарла.
35          малары
бойынша
ЖБ  4  3  263 31  31          қызметтер
ЖБ  4  9  263 52  30(егер
бұл бағдар.
ЖБ  6  1  263 33  лама бойын.
ша қаржылан.
ЖБ  4  2  263 61  дыру нысаны
анықталса
"ұстау")
РБ  4  2  225 31  30,31,   33 Жазғы         Бұл да              Бұл да
32,33,      демалысты
34,35,      ұйымдас.
тыру жөнін.
дегі қыз.
РБ  4  2  613 31  36 30,31    меттер
РБ  4  9  225 44  30
ЖБ  4  2  263 20  30,32,
33,34,
35
ЖБ  4  3  263 31  31
ЖБ  4  9  263 52  30(егер
бұл бағдар.
ЖБ  6  1  263 33  лама бойын.
ша қаржылан.
ЖБ  4  2  263 61  дыру нысаны
анықталса
"ұстау")
РБ  4  2  225 31  30,31,   34 Оқу-әдіс.     Бұл да              Бұл да
32,33,      темелік

МБ  4  3  263 31  31          школь-
ных
МБ  4  9  263 52  00          лагерях
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   29 Услуги
32,33,      по
34,35,      допол-
36          нитель-
ному
РБ  4  2  613 31  30,31       препо-
даванию
РБ  4  9  225 44  30          специ-
альных
МБ  4  2  263 20  30,32,      курсов
33,34,      и цик-
35          лов
дис-
МБ  4  3  263 31  31          циплин
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   30 Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      репе-
36          титор-
ству
РБ  4  2  613 31  30,31
РБ  4  9  225 44  30
МБ  4  2  263 20  30,32,
33,34,
35
МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   31 Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      допол-
36          нитель-
ному
РБ  4  2  613 31  30,31       углублен-
ному изу-
чению с
РБ  4  9  225 44  30          учащи-
мися
МБ  4  2  263 20  30,32,      пред-
33,34,      метов
35
МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   32 Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      допол-
36          нитель-
ным
РБ  4  2  613 31  30,31       физ-
куль-
РБ  4  9  225 44  30          турно-
оздоро-
МБ  4  2  263 20  30,32,      витель-
33,34,      ным
35          про-
грам-
МБ  4  3  263 31  31          мам,
направ-
МБ  4  9  263 52  00          ленным
на ох-
МБ  6  1  263 33  30          рану и
укреп-
МБ  4  2  263 61  30 (ес-     ление
ли по       здо-
данной      ровья
програ-     детей
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   33 Услуги        То же               То же
32,33,      по
34,35,      орга-
36          низации
летнего
РБ  4  2  613 31  30,31       отдыха
РБ  4  9  225 44  30
МБ  4  2  263 20  30,32,
33,34,
35
МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2  225 31  30,31,   34 Средс-        То же               То же
32,33,      ва, по-

34,35,      әдебиет.
терді
сатудан
РБ  4  2  613 31  36 30,31    түскен
қаражат.
РБ  4  9  225 44  30          тар
ЖБ  4  2  263 20  30,32,
33,34,
35
ЖБ  4  3  263 31  31
ЖБ  4  9  263 52  30(егер
бұл бағдар.
ЖБ  6  1  263 33  лама бойын.
ша қаржылан.
ЖБ  4  2  263 61  дыру нысаны
анықталса
"ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік табиғи қорықтар және мемлекеттік ұлттық табиғи парктер
көрсететін қызметтер
---------------------------------------------------------------------------
РБ  10 5 218 45 45        10 Ерекше  Табиғи кешендердi    "Ерекше қорғала.
РБ  10 3 694 37 30           қорға.  сақтау және дамыту,  тын табиғи аумақ.
латын   жануарлар мен өсiм.  тар туралы"
аумақ.  дiк әлемiн қорғау,   Қазақстан Респуб.
тарды   санитарлық, кесудi   ликасының Заңы
пайда.  және күту кесулерiн  (28-б.,77б. 1-т.,
ланға.  қоса алғанда орман.   78б.1-т.).
ны үшін дарды қалпына кел.     Z970162_
беріле. тiру және қорғау     "Ерекше қорғала.
тін     шараларын өткiзу,    тын табиғи аумақ.
рұқсат. аумақты тазалау      тарды пайдалан.
және көгалдандыру,   ғаны және олардың
тардан  табиғат қорықтары.   көрсететін қызмет
алына.  ның қоры объекті.    тері үшін төлем
тын қа.  лерiн қорғауға,     алудың ережесін
ражат,  туристiк қызметке    бекіту туралы"
заңды   байланысты инфра.    Қазақстан Респуб
және    құрылымды дамыту,    ликасы Үкіметінің
жеке    байланыс, көлiк      2000 жылғы 10 ма.
тұлға.  құралдарын және      мырдағы N 693
лар ғы. жабдықтарды, өртке     P000693_   қаулысы
лыми,   қарсы орманды қор.
мәдени- ғау және орман
білім   дақылдарына арнал.
беру,   ған механизмдер
оқыту,  мен материалдар,
турис.  тұқымдар мен
тік     қалпына келтіру
мақсат. жұмыстарына арнал.
тарда   ған отырғызу ма.
ерекше  териалдарын сатып
қорға.  алу, табиғатты
латын   қорғау қызметіне
таби.   байланысты ғимарат.
ғат ау. тарды, құрылыстар
мақта.  мен өзге де объект.
рын     тілерді салу,
пайда.  қайта құру және
ланға.  жөндеу, қорықтар
ны үшін мен парктердiң
төлем   қызметiн жарнамалау,
экологиялық ағарту
және насихаттау,
терiс экологиялық
зардаптардың алдын
алу және оларды
жою, табиғат мұ.
ражайлары мен
көлемдерін ұйымдас.
тыру мен ұстау
(111, 121, 125, 132,
134, 136, 139, 141,
142, 143, 144, 145,
146, 149, 159, 411,
421, 431)
---------------------------------------------------------------------------
РБ  10 5 218 45 45 (мем.  12 Заңды   Табиғи кешендердi       Бұл да
лекеттік     және    сақтау және дамыту,
табиғи       жеке    жануарлар мен өсiм.
қорықтар.    тұлға.  дiк әлемiн қорғау,
ды қоспа.    лардың  санитарлық, кесудi
ғанда)       ерекше  және күту кесулерiн
қорға.  қоса алғанда орман.

34,35,      лучае-
36          мые от
реали-
РБ  4  2  613 31  30,31       зации
учебно-
РБ  4  9  225 44  30          мето-
дичес-
МБ  4  2  263 20  30,32,      кой
33,34,      лите-
35          ратуры
МБ  4  3  263 31  31
МБ  4  9  263 52  00
МБ  6  1  263 33  30
МБ  4  2  263 61  30 (ес-
ли по
данной
програ-
мме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые государственными природными заповедниками
и государственными национальнами природными парками
___________________________________________________________________________
РБ  10 5  218 45  45       10 Плата    Сохранение и раз-   Закон РК
за ис-   витие природных      Z970162_
РБ  10 3  694 37  30          пользо-  комплексов, охра-   "Об особо охра-
вание    на животного и      няемых природных
особо    растительного ми-   территориях"
охра-    ра, проведение      (ст.28, ст.77
няемых   восстановительных   п.1, ст.78 п.1),
природ-  и защитных меро-    Постановление
ных      приятий в лесах,    Правительства
терри-   включая санитарные  Республики Ка-
торий    рубки и рубки ухо-  захстан от 10
юриди-   да, очистка и бла-  мая 2000 г. N
ческими  гоустройства терри- 693  P000693_   "Об
и физи-  тории, развитие     утвержд. Правил
ческими  инфраструктуры,     взимания платы
лицами   связанной с охра-   за использование
в науч-  ной объектов при-   особо охраняемых
ных,     родно-заповедного   природных терри-
культур  фонда, туристичес-  торий и оказыва-
но-прос- кой деятельностью,  емые ими услуги"
ветитель приобретение
ных,     средств связи,
учебных, транспорта и обору-
туристи- дования, механизмов
ческих   и материалов проти-
целях    вопожарного, лесо-
защитного и лесо-
культурного назна-
чения, семян и по-
садочного материала
для восстановитель-
ных работ, строи-
тельство, реконст-
рукция и ремонт
зданий, сооружений
и иных объектов,
связанных с приро-
доохранной деятель-
ностью, рекламиро-
вание деятельностью
госзаповедников и
госнацпарков, эко-
логическое просве-
щение и пропаганда,
предупреждение и
ликвидация негатив-
ных экологических
последствий, орга-
низация и содержание
музеев природы и
выставок (111,112,
121,125,132,134,136,
139,141,142,143, 144,
145,146,149,159,411,
421,431)
РБ  10 5  218 45  45 (за   12 Плата    Сохранение и развитие       То же
исклю-      за ис-   природных комплексов,
чением      поль-    охрана животного и
госу-       зование  растительного мира,
дарст-      особо    проведение восстанови-
венных      охраня-  тельных и защитных ме-
природ-     емых     роприятий в лесах,
ных за-     природ-  включая санитарные
повед-      ных тер- рубки и рубки ухода,
ников)      риторий  очистка и благоуст-

РБ  10 3 694 37 30           латын   дарды қалпына кел.
табиғи  тiру және қорғау
аумақ.  шараларын өткiзу,
тарды   аумақты тазалау
рекре.  және көгалдандыру,
ация.   табиғат қорықтары.
лық     ның қоры объекті.
және    лерiн қорғауға,
шек.    рекреациялық және
теу     шектеулі шаруашылық
лі ша.  қызметіне
руашы.  байланысты инфра.
лық     құрылымды дамыту,
мақса.  байланыс, көлiк
тында   құралдарын және
пайда.  жабдықтарды, өртке
ланға.  қарсы орманды қор.
ны үшін ғау және орман
ақы     дақылдарына арнал.
төлеу   ған механизмдер
мен материалдар,
тұқымдар мен
қалпына келтіру
жұмыстарына арнал.
ған отырғызу ма.
териалдарын сатып
алу, табиғатты
қорғау қызметіне
байланысты ғимарат.
тарды, құрылыстар
мен өзге де объект.
тілерді салу,
қайта құру және
жөндеу,
терiс экологиялық
зардаптардың алдын
алу және оларды жою
(111,112,121,125,131,
132,134,135,136,139,
141,142,143,144,145,
146,149,159,411,
421,431,432)
---------------------------------------------------------------------------
Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелер көрсететін қызметтер
---------------------------------------------------------------------------
РБ  5  2  612 51  32,33,   17 Қазақ.   Санитарлық-эпиде.   "Халықтың сани.
34,35       стан Ре. миологиялық стан.   тарлық ахуалы
РБ  5  2  694 39  30          спубли.  циялардың үй-жай.   туралы"   Z942000_
касының  лар мен басқа да    Қазақстан Респуб
Іс Бас.  объектілерге дезин. ликасының Заңы
қармасы  фекция, дезинсек.   "Санитарлық эпид
Медици.  ция және дерати.    емиологиялық,
налық    зация, жүргізу      туберкулездік,
орталы.  жөніндегі шығыс.    психоневрология.
ғының    тарына (111, 112,   лық мекемелер,
көлігі.  113, 121, 125,      сот сараптамасы
мен Са.  131, 132, 136,     органдары, Қазақ
нитар.   137, 139, 141,      республикалық
лық-эпи. 142, 143, 144,      лепрозорийі ұсы.
демиоло. 145,146,149,159)    натын тауарлар
гиялық                       мен қызмет көр.
станция.                     сетулерді сату.
лардың                       дан түскен қа.
үй-жай.                      ражат пайдалану.
лар мен                      дың ережесін бе.
басқа да                     кіту туралы" ҚРҮ
объектті.                    2000 жылғы 26
лерге                        мамырдағы N 802
дезин.                       қаулысы, "Көлік.
фекция,                      тегі мемсанқада.
дезин.                       ғалау Ақмола ай.
секция,                      мақтық орталығы"
дерати.                      мемлекеттік ме.
зация                        кеме орталы.
жүргізу                      ғының Жарғысы -

РБ  10 3  694 37  30          юриди-   ройство территории,
ческими  развитие инфраструк-
и физи-  туры, связанной с
ческими  охраной объектов
лицами   природно-заповедного
в рекре- фонда, рекреационной
ационных и ограниченной хозяйс-
и ограни твенной деятельностью,
ченных   приобретение средств
хозяй-   связи, транспорта и
ствен-   оборудования, механиз-
ных      мов и материалов
целях    противопожарного,
лесозащитного и ле-
сокультурного
назначения, семян
и посадочного ма-
териала для восс-
тановительных работ,
строительство, ре-
конструкция и ремонт
зданий, сооружений и
иных объектов, свя-
занных с природо-
охранной деятель-
ностью, предупрежде-
ние и ликвидация
негативных экологи-
ческих последствий
(111,112,121,125,
131,132,134,135,136,
139,141,142,143,144,
145,146,149,159,411,
421,431,432)
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые санитарно-эпидемиологическими учреждениями
___________________________________________________________________________
РБ  5  2  612 51  32,33,   17 Средства На расходы сани-    Закон РК
34,35       от реа-  тарно-эпидемиоло-    Z942000_   "О
РБ  5  2  694 39  30          лизации  гических станций    санитарном бла-
услуг,   по проведению де-   гополучии насе-
предос-  зинсекции, дезин-   ления", Поста-
тавляе-  фекции и дератиза-  новление ПРК от
мых      ции помещений и     26 мая 2000 г. N
сани-    и других объектов   802  P000802_   "Об
тарно-   (111,112,113,121,   утвержд. Правил
эпиде-   125,131,132,136,    использования
миоло-   137,139,141,142,    средств от реа-
гичес-   143,144,145,146,    лизации товаров
кими     149,159)            и услуг, предос-
станци-                      тавляемых сани-
ями на                       тарно-эпидемио-
транс-                       логическими,
порте,                       туберкулезными,
санитар-                     психоневрологи-
но-эпи-                      ческими учреж-
демиоло-                     дениями, орга-
гической                     нами судебной
станцией                     экспертизы, Ка-
Медицинско-                  захским респуб-
го центра                    ликанским
Управле-                     лепрозорием",
ния Дела-                    Устав госучреж-
ми Пре-                      дения "Акмо-
зидента                      линский регио-
Респуб-                      нальный центр
ки Казах-                    Госсанэпиднад-
стан по                      зора на тран-
проведе-                     спорте" - (гос.
нию де-                      регистрация в
зинфек-                      МЮ РК от

жөнін.                       (ҚР ӘМ 29.12.98
дегі                         ж. N 1807-1910-
қызмет.                      Ж-е тіркеуі),
тері                         "ҚР көлігіндегі
санэпидстанция
орталығы" меке.
менің Жарғысы
(ҚР ӘМ 17.11.98
ж. N 4202-1910-
Ж-е мем. тірке.
уі), "ҚР әуе кө.
лігіндегі
орталық сани-
тарлық-эпидеми.
ологиялық стан.
циясы" мекеменің
Жарғысы (ҚР ӘМ
12.02.99 ж. N
7814-1910-Ж-е
мем. тіркеуі),
"Көліктегі Батыс
аумақтық мем.
санэпидстанция
орталығы" мем.
мекеменің Жар.
ғысы
(ҚР ӘМ 16.03.99
ж. N 2505-1904-
МЖ мем. тірке.
уі), "ҚР Прези.
дентінің Іс Бас.
қармасы Медици.
налық орталығы.
ның санитарлық-
эпидемиологиялық
станциясы" мем.
лекеттік меке.
менің Жарғысы
(ҚР ӘМ 18.02.99
ж. N 6298-1901-
МЖ мем.тіркеуі).
РБ  5  2  612 51  31,32,  18 Кәсіптік Кәсіптік гигиения.  "Халықтың санит.
33,34,     гигиена.   лық  даярлық         ахуалы
35         лық даяр. жүргізуге бай.    туралы" Қазақстан
бойынша  ланысты шығыстар  Республикасының
РБ  5  2  694 39  30          санитар. (111,112,121,      Заңы "Санитарлық
лық эпи. 136,138,139,141,     эпидемиология.
ЖБ  5  2  254 39  30          демиоло. 142,144,145,146,    лық,туберкулез.
гиялық    149,159)           дік, психоневр.
станция.                       ологиялық меке.
лар көр.                      мелер,сот сарап.
сеткен                       тамасы органдары,
қызметті                      Қазақ республи.
іске ас.                     калық лепрозорийі
ырудан                        ұсынатын тауар.
түскен                        лар мен қызмет
қаражат                       көрсетулерді са.
тудан түскен қа.
ражат пайдалану.
дың ережесін бе.
кіту туралы"
ҚРҮ 2000 жылғы
26 мамырдағы
N 802 қаулысы
РБ  5  2  612 51  31,32,   19 Өтініш                      "Халықтың санит.
33,34,      бойынша                      арлық ахуалы
35                                      туралы"Қазақстан
сани.                        Республикасының
РБ  5  2  694 39  30          тарлық-                      Заңы "Санитарлық
эпиде.                        эпидемиология.
ЖБ  5  2  254 39  30          миоло.                       лық,туберкулез.
гиялық                       дік, психоневр.
сарапта.                     ологиялық меке.
ларды,                       мелер,сот сарап.
зертхана                    тамасы органдары
лық зерт.                   Қазақ республи.
теулерді                    калық лепрозорийі
жүргізу                      ұсынатын тауар.
жөніндегі                    лар мен қызмет
санитар.                    көрсетулерді са.
лық-эпидеми.                тудан түскен қа.
ологиялық                    ражат пайдалану.
станция көрсет.             дың ережесін бе.
кен қыз.                    кіту туралы"
меттерді                    ҚРҮ 2000 жылғы
іске асыру.                  26 мамырдағы
дан түскен                   N 802 қаулысы
қаражат                        P000802_

ции, де-                     29.12.98 года N
зинсекции,                   1807-1901-У-е),
дератиза-                    Устав госучреж-
ции помеще-                  дения "Централь
ний и других                 ная санэпид-
объектов                     станция
на транспорте
РК" (гос.
регистрация в
МЮ РК от
17.11.98 года N
4202-1910-У-е),
Устав гос.
учреждения
"Санитарно-
эпидемиологи-
ческая станция
на воздушном
транспорте РК"
(гос. регистра-
ция в МЮ РК от
12.02.99 года N
7814-1910-У-е),
Устав гос.
учреждения
"Западно-
региональный
центр Госсан-
эпиднадзора на
транспорте"
(гос.регистра-
ция в МЮ РК от
16.03.99 года N
2515-1904-ГУ),
Устав госучреж-
дения "Сани-
тарно-эпидеми-
ологическая
станция
Медицинского
центра Управле-
ния Делами
Президента РК"
(гос.регистра-
ция в МЮ РК от
18.02.99 года N
6298-1901-ГУ)
РБ  5  2  612 51  31,32,   18 Средства На расходы, связа-  Закон РК
33,34,      от реа-  нные с проведением   Z942000_   "О
35          лизации  профессионально-    санитарно-эпи-
услуг,   гигиенической под-  демиологическом
РБ  5  2  694 39  30          предос-  готовки (111,112,   благополучии
тавляе-  113,121,136,138,    населения",
МБ  5  2  254 39  30          мых      139,141,142,144,    Постановление
сани-    145,146,149,159)    ПРК от 26 мая
тарно-                       2000 года N 802
эпиде-                       "Об утверждении
миоло-                       Правил исполь-
гичес-                       зования средств
кими                         от реализации
станци-                      товаров и услуг,
ями по                       предоставляемых
профес-                      санитарно-эпиде-
сиональ-                     миолог., туберку
но-ги-                       лезными, психо-
гиени-                       неврологически-
ческой                       ми учреждения-
подго-                       ми, органами су-
товке                        дебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием"
РБ  5  2  612 51  31,32,   19 Средства На расходы, связа-  Закон Республи-
33,34,      от реа-  нные с проведением  ки Казахстан "О
35          лизации  санитарно-эпидеми-  санитарно-эпи-
услуг,   ологических экспер- демиологическом
РБ  5  2  694 39  30          предос-  тиз, в том числе    благополучии
тавляе-  лабораторных исс-   населения",
МБ  5  2  254 39  30          мых      ледований, на рас-  Постановление
сани-    ходы, связанные с   ПРК от 26 мая
тарно-   метрологическим     2000 года N 802
эпиде-   обеспечением обо-   "Об утверждении
миоло-   рудования (111,     Правил исполь-
гичес-   112,121,125,131,    зования средств
кими     132,136,137,139,    от реализации
станци-  141,142,143,144,    товаров и услуг,
ями по   145,146,149,155,    предоставляемых
проведе- 159)                санитарно-эпиде-
нию сани-                    миологическими,
тарно-                       туберкулезными,
эпидеми-                     психоневрологи-
ологичес-                    ческими учреж-
ких                          дениями, орга-
экспер-                      нами судебной
тиз,                         экспертизы, Ка-
лабора-                      захским респуб-
торных                       ликанским леп-
иссле-                       розорием"
дований
по заяв-
лениям

РБ  5  2  612 51  31       20 Қазақ    Баспа өнімдерінің   "ҚР Мемлекеттік
респуб.  өндірісімен байла.  санитарлық эпи.
ликалық  нысты Қазақ респу.  демиологиялық
санитар. бликалық санитар.   қызметі туралы
лық-     лық-эпидемиология.  ереже" ҚР Мини.
эпиде.   лық станцияларының  стрлер Кабинет.
миоло.   шығыстарына         інің 1995 жылғы
гиялық   (111, 112, 121,     25 сәуірдегі N
станци.  138, 139, 141, 142, 457   P950547_   қау
ялары    143, 144, 145, 146, лысы "Санитарлық
норма.   149, 159)           эпидемиология.
тивтік-                      лық туберкулез.
техни.                       дік психоневро.
калық                        логиялық мекеме.
құжат.                       лері, сот сарап.
тама.                        тамасы орган.
лармен                       дары, Қазақ
қамта.                       республикалық
масыз                        лепрозорийі ұсы.
ету                          натын тауарлар
бойынша                      мен қызмет көр.
көрсе.                       сетулерді сату.
тілген                       дан түскен қара.
қызмет.                      жат пайдаланудың
терді                        ережесін бекіту
іске                         туралы" ҚРҮ 2000
асыру.                       жылғы 26 мамыр.
дан                          дағы N 802 қау.
түскен                       лысы, "Қазақ
қаражат                      республикалық
санитарлық-
эпидемиология.
лық станциясы"
мекеменің Жарғы
сы (ҚР ӘМ
28.12.99 ж. N
5391-1910-МЖ
мем. тіркеуі)
---------------------------------------------------------------------------
Ақыл-есі кем балаларға арналған интернат-үйлері және қарттар мен
мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі интернат үйлері,
психоневрологиялық интернаттар көрсететін қызметтер
ЖБ  6  1 258 32 30, 31,   21  Қосалқы Қамқорлыққа алынған. "Ақыл-есі кеміс
32            шаруа.  дардың тамақтанды.   балаларға арнал.
шылық.  руды және медицина.  ған интернат үй.
тар өн. лық көмек көрсетуді  лері, психонев.
діретін жақсартуға, қосалқы  рологиялық ин.
тауар.  шаруашылықтардың ма. тернаттар, қар.
ларды   териалдық-техникалық ттар мен мүге.
сатудан базасын нығайтуға,   дектерге арнал.
түскен  ақыл-есі кеміс       ған жалпы үлгі.
қаражат балаларға арналған   дегі интернат
интернат үйлерінде   үйлері ұсынатын
және қарттар мен     тауарлар мен
мүгедектерге арнал.  қызмет көрсету.
ған жалпы үлгідегі   лерді сатудан
интернат үйлерінде   түсетін қаражат.
тұратын қамқорлыққа  ты пайдалану
алынғандарды көтер.  ережесін бекіту
мелеуге, қосалқы     туралы" Қазақ.
шаруашылықтар қыз.   стан Республика.
меткерлерінің еңбе.  сы Үкіметінің
гіне ақы төлеуге,    2000 жылғы 15
интернаттарды мате.  мамырдағы N 719
риалдық-тұрмыстық    қаулысы
қамтамасыз етуге,
мәдени шараларды
өткізуге және
демалысты ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 131, 132,
139, 141, 142,
144, 145, 146,
159, 411, 431)

РБ  5  2  612 51  31      20  Средства На расходы Казахс-  Постановление
от реа-  кой республиканс-   Кабинета Минист-
лизации  кой санитарно-эпи-  ров РК от 25.04.
услуг,   демиологической     1995 г. N 547
предос-  станции, связанные   P950547_   "Полож.
тавляе-  с производством     о Государствен-
мых Ка-  печатной продукции  ной санитарно-
захской  (111,112,121,139,   эпидемиологичес-
респуб-  141,142,143,144,    кой службе РК",
ликанс-  145,146,149,159)    Постановление
кой са-                      ПРК от 26 мая
нитарно-                     2000 года N 802
эпидеми-                     "Об утверждении
ологи-                       Правил использо-
ческой                       вания средств от
станцией                     реализации това-
по обес-                     ров и услуг,
печению                      предоставляемых
норма-                       санитарно-эпиде-
тивно-                       миологическими,
техничес-                    туберкулезными,
кой до-                      психоневрологи-
кумента-                     ческими учрежде-
ции                          ниями, органами
судебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием",
Устав гос.
учреждения "Ка-
захская респуб-
ликанская сани-
тарно-эпидемио-
логическая стан-
ция" (гос.регис-
трация в МЮ РК
от 28.12.99 года
N 5391-1910-ГУ)
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые домами-интернатами для умственно-отсталых
детей и домами-интернатами для престарелых и инвалидов
общего типа, психоневрологическими интернатами
___________________________________________________________________________
МБ  6  1  258 32  30,31   21  Средст-  На улучшение пита-  Постановление
33          ва,      ния и медицинской   Правительства
посту-   помощи опекаемых,   РК от 15 мая
пающие   укрепление матери-  2000 года
от реа-  ально-технической    P000719_   N 719
лизации  базы подсобных      "Об утверждении
това-    хозяйств, поощре-   Правил использо-
ров,     ние опекаемых,      вания средств от
произ-   проживающих в       реализации това-
води-    домах-интернатах    ров и услуг,
мыми     для умственно-от-   предоставляемых
под-     сталых детей и      домами-интерна-
собными  домах-интернатах    тами для умст-
хозяйс-  для престарелых и   венно-отсталых
твами    инвалидов общего    детей, психонев-
типа, оплату труда  рологическими
работником подсоб-  интернатами, до-
ных хозяйств, ма-   мами-интернатами
териально-бытовое   для престарелых
обеспечение интер-  и инвалидов
натов, проведение   общего типа"
культурных меропри-
ятий и организацию
досуга (111,112,121,
131,132,139,141,142,
144,145,146,159,411,
431)

ЖБ  6  1 258 32 30, 31,   22  Емдеу-  Қамқорлыққа алынған.      Бұл да
32            еңбек   дардың тамақтанды.
шебер.  руды және медицина.
хана.   лық көмек көрсетуді
лары    жақсартуға, қосалқы
шығара. шаруашылықтардың ма.
тын     териалдық-техникалық
тауар.  базасын нығайтуға,
ларды   ақыл-есі кеміс
сатудан балаларға арналған
түскен  интернат үйлерінде
кіріс.  және қарттар мен
тер     мүгедектерге арнал.
ған жалпы үлгідегі
интернат үйлерінде
тұратын қамқорлыққа
алынғандарды көтер.
мелеуге, емдеу-еңбек
шеберханалары қыз.
меткерлерінің еңбе.
гіне ақы төлеуге,
интернаттарды мате.
риалдық-тұрмыстық
қамтамасыз етуге,
мәдени шараларды
өткізуге және
демалысты ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 131, 132,
139, 141, 142,
144, 145, 146,
159, 411, 431)
---------------------------------------------------------------------------
Сот сараптамасы органдары көрсететін қызметтер
РБ  3  2 221 32 30        26  Сот     Сот сараптамасы орга."Сот сараптама.
5  5 612 37 30            сарап.  ны оның өндірісімен  сы туралы" Қа.
тамасы. байланысты шеккен    зақстан Респу.
ның өн. шығыстарды жабуға,   бликасының Заңы,
дірісі  сот сарапшыларын кә. "Қазақстан Рес.
бойынша сіптік даярлауға     публикасы Әділет
сот са. және біліктілігін    министрлігінің
рапта.  арттыруға, сот       Сот сараптамасы
масы    сараптамасы қызметін орталығы ұсына.
органы  материалдық-техника. тын ақылы қызмет
көрсе.  лық жетілдіруді      көрсетулерді іс.
тетін   қамтамасыз етуге     ке асырудан тү.
қызмет. (138, 139, 141, 142, сетін қаражатты
ті іске 143, 144, 145, 146,  пайдалану жөнін.
асыру.  159, 411, 431)       дегі нұсқаулықты
дан                          бекіту туралы"
түсетін                      Қазақстан Респу.
қаражат                      бликасы Үкімет.
інің 2000 жылғы
31 наурыздағы
N 486 қаулысы,
"Санитарлық эпи.
демиологиялық,
туберкулездік,
психоневрология.
лық мекемелер,
сот сараптамасы
органдары, Қазақ
республикалық
лепрозорийі ұсы.
натын тауарлар
мен қызмет көр.
сетулерді сату.
дан түскен қара.
жатты пайдаланудың
ережесін бекіту
туралы" ҚРҮ 2000
жылғы 26 мамыр.
дағы N 802
қаулысы
РБ  3  2 221 32 30        27  Қазақ.  Сот сараптамасы орга.      Бұл да
5  5 612 37 30            стан    ны оның өндірісімен
Респу.  байланысты шеккен
бликасы шығыстарды жабуға,
Ғылым   сот сарапшыларын кә.
және    сіптік даярлауға
білім   және біліктілігін
минис.  арттыруға, сот
трлігі  сараптамасы қызметін
бекіт.  материалдық-техника.
кен     лық жетілдіруді
бағдар. қамтамасыз етуге
лама.   (111, 112, 121, 136,
лардың  138, 139, 141, 142,
құрамы. 144, 145, 146, 149,
на кір. 159, 411)
мейтін
ғылыми
және
ғылыми-
әдіс.
темелік
зерттеу.
лерді
жүргізу
жөнін.
дегі
сот са.
раптама.
сы ор.
ганы
жүргі.
зетін
қызмет.
терді
іске
асыру.
дан
түсетін
қаражат
---------------------------------------------------------------------------
Психоневрологиялық, туберкулездік мекемелер,
Қазақ республикалық лепрозорийі ұсынатын қызметтер
РБ  5  3 612 36 32, 33,   28  Психо.  Көрсетілген мекеме.   "Психикалық кө.
36            невро.  лерде емделудегі      мек және оны
логия.  науқастар үшін азық   көрсету кезінде

МБ  6  1  258 32  30,31,  22  Доходы,  На улучшение пита-       То же
33          посту-   ния и медицинской
пающие   помощи опекаемых,
от реа-  укрепление матери-
лизации  ально-технической
товаров  базы лечебно-трудо-
произ-   вых мастерских,
водимых  поощрение опекаемых,
лечеб-   проживающих в домах-
но-тру-  интернатах для умст-
довыми   венно-отсталых детей
мастер-  и домах-интернатах
скими    для престарелых и
инвалидов общего
типа, оплату труда
работников лечебно-
трудовых мастерских,
материально-бытовое
обеспечение интерна-
тов, проведение
культурных меро-
приятий и органи-
зацию досуга (111,
112,121,131,132,
139,141,142,144,145,
146,159,411,431)
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые органами судебной экспертизы
___________________________________________________________________________
РБ  3  2  221 32  30      26  Средства На покрытие расхо-  Закон РК
5  5  612 37  30          от реа-  дов, понесенных      Z970188_   "О
лизации  органами судебной   судебной экспер-
услуг,   экспертизы в связи  тизе", Постанов-
предос-  с ее производст-    ление ПРК от 31.
тавляе-  вом, на професси-   03.2000 г. N 486
мых ор-  ональную подготов-   P000486_   "Об ут-
ганами   ку и повышение      верждении Инст-
судеб-   квалификации        рукции по ис-
ной      судебных экспер-    пользованию
экспер-  тов, совершенст-    средств от реа-
тизы по  вование материаль-  лизации платных
произ-   но-технического     услуг, предоста-
водству  обеспечения судеб-  вляемых Центром
судеб-   но-экспертной дея-  судебной
ной      тельности (131,     экспертизы Мини-
экспер-  138,139,141,142,    стерства юстиции
тизы     143,144,145,146,    Республики Ка-
149,159,411,431)    захстан",
Постановление
ПРК от 26 мая
2000 года N 802
"Об утверждении
Правил исполь-
зования средств
от реализации
товаров и услуг,
предоставляемых
санитарно-эпи-
демиологичес-
кими, туберку-
лезными, психо-
неврологически-
ми учреждения-
ми, органами
судебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием"
РБ  3  2  221 32  30      27  Средства На покрытие расхо-      То же
от реа-  дом, понесенных
РБ  5  5  612 37  30          лизации  органами судебной
услуг,   экспертизы в связи
предос-  с ее производством,
тавляе-  на профессиональную
мых ор-  подготовку и повыше-
ганами   ние квалификации су-
судеб-   дебных экпертов,
ной      совершенствование
экспер-  материально-техни-
тизы по  ческого обеспечения
прове-   судебно-эксперной
дению    деятельности (111,
научных  112,121,131,136,
и научно-138,139,141,142,
методи-  143,144,145,146,
ческих   149,159,411)
иссле-
дований,
не вхо-
дящих в
програ-
ммы, ут-
вержден-
ные Мини-
стерством
образова-
ния и
науки Рес-
публики
Казахстан
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые психоневрологическими,
туберкулезными учреждениями, Казахским республиканским лепрозорием
___________________________________________________________________________
РБ  5  3  612 36  32,33,  28  Средства На приобретение     ЗРК  Z970096_   "О
36          от реа-  продуктов питания,  психиатрич. по-
лизации  медикаментов и про- мощи и гарантиях

РБ  5  3 612 38 30, 31,       лық     -түлік тағамдарын,    азаматтардың
32            (емдеу  дәрі-дірмектерді      құқығының ке.
-өнді.  және медициналық      пілдіктері" ҚР
ЖБ  5  3 254 30               рістік  мақсаттағы өзге де    Заңы,
(еңбек) құралдарды сатып      "Санитарлық-
ЖБ  5  3 254 32               шебер.  алуға, емдеу-өнді.    эпидемиология.
хана.   рістік (еңбек шебер.  лық, туберку.
лары),  ханаларының, қосал.   лездік, психо.
тубер.  қы шаруашылықтардың   неврологиялық
кулез.  материалдық-техника.  мекемелер, сот
дік     лық базасын нығайту.  сараптамасы ор.
мекеме. ға, емдеу-өндірістік  гандары, Қазақ
лер     шеберханаларында      республикалық
(қосал. және қосалқы шаруа.   лепрозорийі
қы ша.  шылықтарда жұмыс      ұсынатын тауар.
руашы.  істейтін науқастарға  лар мен қызмет
лық.    әлеуметтік-тұрмыстық  көрсетулерді
тар),   көмек көрсетуге,      сатудан түскен
Қазақ   психоневрологиялық    қаражатты пай.
респу.  мекемелердің жанын.   даланудың ере.
блика.  дағы емдеу-өндіріс.   жесін бекіту
лық     тік (еңбек шеберха.   туралы" Қазақ.
лепро.  наларында жұмыс       стан Республи.
зорийі  істейтін науқастар.   касы Үкіметінің
(қосал. ға сыйақылар төлеу.   2000 жылғы 26
қы ша.  ге, емдеу-өндірістік  мамырдағы N 802
руашы.  (еңбек) шеберханала.  қаулысы
лық)    рында және қосалқы
ұсына.  шаруашылықтарды
тын     жұмыс істейтін
тауар.  қызметкерлердің
лар     еңбегіне ақы төлеу.
мен     ге, емдеу-өндірістік
қызмет. (еңбек) шеберханала.
терді   рының және қосалқы
сату.   шаруашылықтардың
дан тү. өндірістік қызметіне
сетін   байланысты шығыстар.
қаражат ды жабуға (111, 112,
121, 125, 131, 132,
139, 141, 142, 143,
144, 145, 146, 149,
159, 411, 431).
---------------------------------------------------------------------------
Қылмыстық-атқару жүйесінің мемлекеттік мекемелері көрсететін қызметтер
РБ 3 1 201  31 30, 31    35  ҚАЖ     Заңнамада белгілен.   "Қылмыстық-ат.
мемле.  ген міндетті ауда.    қару жүйесінің
кеттік  рымдар мен салықтар.  мемлекеттік ме.
мекеме. ды есепке ала оты.    кемелері ұсына.
лері    рып, қосымша қызмет.  тын қызмет көр.
ұсына.  терді көрсету үшін    сетулер мен та.
тын     шарт негізінде        уарларды сату.
қызмет  тартылған қызметкер.  дан түскен қа.
көрсе.  лердің еңбегіне ақы   ражатты пайда.
тулер   төлеуге (111, 112,    ланудың ереже.
мен     121), Қазақстан Рес.  сін бекіту ту.
тауар.  публикасының заңна.   ралы" Қазақстан
ларды   масына сәйкес пайда.  Республикасы
сатудан лануға рұқсат етіл.   Үкіметінің 2001
түскен, ген тізбе бойынша     жылғы 3 ақпан.
Қазақ.  сотталғандар, қылмыс  дағы N 182
стан    жасағаны үшін күдікті қаулысы
Респу.  және жауапқа тартыл.
блика.  ғандардың мұқтаждығы
сының   үшін азық-түлік
заңна.  тағамдарын, диеталық
масын.  тағамдарды, алғашқы
да      керек-жарақ мүлікте.
көздел. рін, газеттер мен
ген     журналдарды сатып

РБ  5  3  612 38  30,31,      товаров  чих средств меди-   прав граждан при
32          и услуг, цинского назначения ее оказании",
предос-  для больных, нахо-  Постановление
МБ  5  3  254 30              тавляе-  дящихся на лечении, ПРК от 26 мая
мых      на укрепление ма-   2000 года N 802
МБ  5  3  254 32              психо-   териально-техничес- "Об утверждении
невро-   кой базы лечебно-   Правил использо-
логиче-  производственных    вания средств от
скими    (трудовых) мастер-  реализации това-
(лечеб-  ских, подсобных хо- ров и услуг,
но-про-  зяйств, на социаль- предоставляемых
изводс-  но-бытовую помощь   санитарно-эпиде-
твенны-  больным, работающим миологическими,
ми (тру- в лечебно-производс туберкулезными,
довыми)  твенных мастерских  психоневроло-
мастер-  и подсобных хо-     гическими учреж-
скими),  зяйств, на выплату  дениями, органа-
тубер-   вознаграждений      ми судебной
кулез-   больным, работающим экспертизы, Ка-
ными     в лечебно-производ- захским респуб-
учреж-   ственных (трудовых) ликанским лепро-
дениями  мастерских при      зорием"
(под-    психоневрологических
собны-   учреждениях, на
ми хо-   оплату труда работ-
зяйст-   ников, занятых в
вами),   лечебно-производст-
Казах-   венных (трудовых)
ским     мастерских и подсоб-
респуб-  ных хозяйств, на
ликанс-  покрытие расходов,
ким      связанных с произ-
лепро-   водственной деятель-
зорием   ностью лечебно-
(под-    производственных
собным   (трудовых) мастерских
хозяйс-  и подсобных хозяйств
твом)    (111,112,121,125,131,
132,139,141,142,143,
144,145,146,149,159,
411,431).
___________________________________________________________________________
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями
уголовно-исполнительной системы
___________________________________________________________________________
РБ  3  1  201 31  30,31   35  Средства На оплату труда     Постановление
от реа-  работников, привле- Правительства
лизации  ченных на договор-  Республики Ка-
товаров  ной основе, для     захстан от 3
и услуг, оказания дополни-   февраля 2001 г.
предос-  тельных услуг, с    N 182  P010182_
тавляе-  учетом обязательных "Об утверждении
мых в    отчислений и нало-  Правил ис-
госу-    гов, установленных  пользования
дарст-   законодательством   средств от реа-
венных   (111, 112, 121),на  лизации товаров
учреж-   приобретение про-   и услуг, предос-
дениях   дуктов питания,     тавляемых госу-
УИС,     диетического пита-  дарственными
осущес-  ния, предметов      учреждениями
твляе-   первой необходи-    уголовно-ис-
мых за   мости, газет и      полнительной
счет     журналов, для нужд  системы"
реали-   осужденных, подо-
зации    зреваемых и обвиня-
товаров  емых в совершении
и ока-   преступлений, по
зания    перечню, разрешен-
платных  ному к использова-
услуг    нию в соответствии
осужде-  с законодательством
нным,    Республики Казахс-

қылмыс  алуға (131, 139),
жасаға. қосымша емдеу-алдын
ны үшін алу және санитарлық
соттал. -алдын-алу көмегін
ғандар. көрсету үшін дәрі-
ға, кү. дәрмектерді және
дікті.  медициналық мақсат.
лер     тағы өзге де құрал.
мен жа. дарды сатып алуға
уапқа   (132), қосымша
тартыл. қызметтерді көрсету
ғандар. үшін ағымдағы шаруа.
ға са.  шылық мақсаттары
тылатын үшін заттар мен
тауар.  материалдарды сатып
лар мен алуға (139), жақсар.
ақылы   тылған тұрмыстық
қызмет  жағдайлары бар
көрсе.  камералар, кездесу
тулер   бөлмелері және
есебі.  дүкендер үшін жұм.
нен     сақ мүккәмал,
жүзеге  жиһаздар, жабдықтар
асыру.  сатып алуға (139,
дан     411), қосымша
түсетін қызметтер көрсету
қаражат үшін қажетті
жабдықтарды,
ұйымдастыру және
компьютерлік
жабдықтарды сатып
алуға (411),
жақсартылған
жағдайлары бар
камераларға,
кездесу бөлмелері
мен дүкендердің
коммуналдық
қызметтерін,
электр-жылу
энергиясын, күрделі
жөндеуге ақы
төлеуге (141, 144,
145, 146, 431),
қосымша қызметтерді
көрсету кезінде
қажетті байланыс
қызметіне ақы
төлеуге (142).
---------------------------------------------------------------------------
ҚР ҚМ
7.04.01. ж. N 177 бұйрығына
N 2 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді сатудан, демеушілік және
қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты,
сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын
қалыптастыру, пайдалану және есепке алу туралы қағидаға
3-қосымша
01______ ж. арналған бюджет _________ есебінен
ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетуді
сатудан алатын қаражатын пайдалану туралы есеп
мың теңге
---------------------------------------------------------------------------
Кодтары               !Жылдық!  Кірістер  !  Шығыстар
------------------------------------------!жоспар!------------!------------
Функционалдық топ                         !      !Жоспар!Есеп !Жоспар! Есеп
Ішкі функция                           !      !      !кас. !      !кас.
Әкімшілік бағдарламасы              !      !      !салық!      !салық
Бағдарлама                       !      !      !атқа.!      !атқа.
Кіші бағдарлама                !      !      !рылуы!      !рылуы
Ақылы қызметтер             !      !      !     !      !
Жол/ерекшілік            !      !      !     !      !
Атауы                !      !      !     !      !
---------------------------------------------------------------------------
1!2 !3 !4 !5 !6 !7 !           8         !  9   !  10  !  11 !  12  !  13
---------------------------------------------------------------------------
010 Кірістер, барлығы                           х      х
011 Жыл басындағы
қаражаттардың қалдығы
012 Ағымдағы жылы түскен
түсімдер
020 Шығыстар, барлығы               х      х
Әрбір ерекшелік
бойынша                         х      х
021 Бюджет кірісіне аудару          х      х
030 Есепті кезеңнің
соңына арналған
қаражаттың қалдығы
---------------------------------------------------------------------------
Қазынашылық комитетінің төрағасы
(Қазынашылық органның бастығы)
Республикалық бюджет бойынша бухгалтерлік
есеп және есептілік басқармасының бастығы
(Бас бухгалтер)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы 7.04.
N 177 бұйрығына
N 3 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді сатудан, демеушілік және
қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты,
сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын
қалыптастыру, пайдалану және есепке алу туралы қағидаға
5-қосымша
___________________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитеті,
Қазынашылықтың аумақтық органы,
жергілікті қаржы органы)
_______ж."__"_____________  N____
________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық
органының, екінші деңгейдегі
банктің атауы)
Депозиттік шот ашуға
(әрекет ету мерзімін ұзартуға)
РҰҚСАТ
___________________________________________ бюджеттен қаржыландырылатын
(бюджеттің атауы)
___________________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
________________________________________________________ аударуға жататын
(бағыты)
_________________________________________________________ есепке алу үшін
депозиттік шот ашуға (ағымдағы шоттың әрекет ету мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі
Рұқсатнама _____________________ дейін әрекет етеді. (мерзімі көрсетіледі)
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің төрағасы
(Қазынашылықтың аумақтық органының,
жергілікті қаржы органының) басшысы       ___________________ (қолы)
Банктік операциялар бойынша бухгалтерлік есеп
және есептілік басқармасының бастығы
(қаржы және жиынтық баланстар бөлімінің
бастығы (бас бухгалтер)    _________________________ (қолы)
Қазынашылықтың қоятын белгісі
N___________ шот ашылды                  "___"____________________
(қолы)
Операция үстелінің бастығы _____________________________________

подоз-   тан (131,139), на
ревае-   приобретение меди-
мым и    каментов и прочих
обвиняе- средств медицинского
мым в    назначения для ока-
совер-   зания дополнительной
шении    лечебно-профилакти-
престу-  ческой и санитарно-
плений,  профилактической по-
предус-  мощи (132), на при-
мотрен-  обретение предметов
ных за-  и материалов для
конода-  текущих хозяйственных
тельст-  целей, необходимых для
вом      оказания дополни-
Респуб-  тельных услуг (139),
лики     на приобретение
Казах-   мягкого инвентаря,
стан     мебели и оборудования
для камер с улуч-
шенными бытовыми
условиями, комнат
свиданий и магазинов
(139,411), на при-
обретение оборудо-
вания, организаци-
онной и компьютерной
техники, необходимых
для оказания допо-
лнительных услуг
(411), на оплату
коммунальных услуг,
электро-теплоэнер-
гии, текущего и
капитального ремо-
нта камер с улучшен-
ными бытовыми усло-
виями, комнат сви-
даний и магазинов
(141,144,145,146,
431), на оплату
услуг связи,
необходимых при
оказании дополни-
тельных услуг (142).
Приложение N 2
к приказу МФ РК
от 7.04.2001 г. N 177
Приложение 3
к Правилам о порядке формирования, использования и
учета средств, получаемых от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной помощи, а также
депозитных сумм госучреждений
Отчет об использовании средств, получаемых от реализации
платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет
____________________бюджета на 1__________________ г.
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Коды                    !Годовой!  Доходы    !   Расходы
_______________________________________! план  !____________!______________
Функциональная группа                  !       !План! Отчет !План!Отчет ка-
!  Подфункция                        !       !    !кассо- !    !ссовое
!  !Админ.прогр.                     !       !    !вое ис-!    !исполне-
!  !  !Программа                     !       !    !полне- !    !ние
!  !  !  !Подпрограмма               !       !    !ние    !    !
!  !  !  !  !Платные услуги          !       !    !       !    !
!  !  !  !  !  !Строка/специфика     !       !    !       !    !
!  !  !  !  !  !    !Наименование    !       !    !       !    !
__!__!__!__!__!__!____!________________!_______!____!_______!____!_________
1 !2 !3 !4 !5 !6 ! 7  !        8       !    9  ! 10 !   11  ! 12 !    13
__!__!__!__!__!__!____!________________!_______!____!_______!____!_________
010  Доходы, всего                           X       X
011  Остаток средств
на начало года
012  Поступление
текущего года
020  Расходы, всего             X      X
По каждой
специфике                X      Х
021  Перечисление в
доход бюджета              Х      X
030  Остаток средств на
конец отчетного
периода
___________________________________________________________________________
Председатель Комитета Казначейства
(Начальник финансового органа)
Начальник Управления бухгалтерского учета и отчетности по
республиканскому бюджету
(Главный бухгалтер)
Приложение N 3
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 апреля 2001 года N 177
Приложение N 5
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств, получаемых от
реализации платных услуг, от спонсорской и
благотворительной помощи, а также депозитных сумм
государственных учреждений
___________________________________
(Комитет Казначейства МФ РК,
территориальный орган Казначейства,   В____________________________________
местный финансовый орган              (наименование банка второго уровня,
"__"_____________ _________г. N_____  территориального органа Казначейства)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
депозитного счета
___________________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
___________________________________________________________________________
финансируемому из___________________бюджета, разрешается открыть депозитный
(наименование бюджета)
счет (продлить срок действия открытого счета) в____________________________
(наименование валюты (тенге или вид ин.валюты)
для зачисления_____________________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
которые подлежат перечислению _____________________________________________
(направление)
Разрешение действительно до______________________________(указывается срок)
Председатель Комитета Казначейства МФ РК
(руководитель территориального органа Казначейства
(местного финансового органа) ________________________(подпись)
Начальник Управления бухгалтерского учета
и отчетности по банковским операциям
(начальник отдела финансов и сводных
балансов (главный бухгалтер)___________________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N___________                 "___"____________________
(подпись)
Начальник операционного стола_____________________________________