Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарына N 53 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 18 мамырдағы N 259 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 29 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1523
Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару Кодексiнiң Z970208_ 95-бабының 4 пунктiне, "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z010177_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңына, Қазақстан Республикасы Yкіметінің "2001 жылғы көктемгi егiс және егін жинау жұмыстарын жүргiзу кезеңiнде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердi жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергiлiктi бюджеттердi несиелендiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" P010503_ 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 503 және "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2001 жылғы 12 мамырдағы N 622 қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр бұйрықтарына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығы:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет кiрiстерiнiң жiктемесiне:
2 "Салыққа жатпайтын түсiмдер" санатында 5 "Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер" сыныбында 1 "Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер" iшкi сыныбында мынадай мазмұндағы ерекшелiкпен толықтырылсын:
"6 Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың тамақтың, заттай мүліктің және коммуналдық-тұрмыстық қызметтiң құнын өтеуi";
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында 2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясында 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 36-бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Жекешелендiру, мемлекеттiк мүлiктi басқару және мемлекеттiң жекешелендiруге, мемлекеттік мүлікті басқаруға және мемлекеттік несиелендiруге байланысты дауларды сотқа дейiнгi реттеу жөнiндегi қызметi";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауіпсіздік" функционалдық тобында 2 "Құқықтық қызмет" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 39 "Құқықтық реформа" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Заңдарды жетiлдiру және мемлекеттiк қызметшiлердi құқықтық оқыту жөнiндегi қызметтi консультациялық және ақпаратты-техникалық қамтамасыз ету";
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:

О внесении изменений и дополнений N 53 в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 мая 2001 г. N 259 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2001 года за N 1529
В соответствии с пунктом 4 статьи 95 Z970208_ Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года Z010177_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 503 P010503_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года" и от 12 мая 2001 года N 629 P010629_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950" приказываю:
1. Внести в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации":
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
категорию 2 "Неналоговые поступления" класс 5 "Прочие неналоговые поступления" подкласс 1 "Прочие неналоговые поступления" дополнить спецификой следующего содержания:
"6 Возмещение осужденными к лишению свободы стоимости питания, вещевого имущества и коммунально-бытовых услуг";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц. группе 1 "Государственные услуги общего характера" в подфункции 2 "Финансовая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" программу 36 изложить в следующей редакции:
"Приватизация, управление государственным имуществом и деятельность государства по досудебному урегулированию споров, связанных с приватизацией, управлением государственным имуществом и государственным кредитованием";
в функц.группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 2 "Правовая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" программу 39 "Правовая реформа" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"30 Консультационное и информационно-техническое обеспечение деятельности по совершенствованию законодательства и правовому обучению государственных служащих";
в функц. группе 4 "Образование":

2 "Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы орта бiлiм беру" кiшi функциясында 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
61 "Жалпы бiлiм беру мекемелерiнiң оқушыларын оқулықпен қамтамасыз ету" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"81 Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен жобаны іске асыру";
62 "Республикалық деңгейде орта бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"81 Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебінен жобаны iске асыру";
4 "Орта кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 7 "Республикалық деңгейде орта кәсiби бiлiмдi мамандарды даярлау" бағдарламасында:
30-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Ш.Уәлиханов атындағы Кадет корпусы";
32-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Спорт әскери колледжi, Щучинск қаласы";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiн кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:
208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасында:
31-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Совет Одағының екi мәрте батыры Т.Я.Бегелдинов атындағы Ақтөбе жоғары әскери авиациялық училищесi";
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасында:
33-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнде кадрларды даярлау";
35-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнде оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында 9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсiмен және бағдарламамен толықтырылсын:
"120 Қызылорда облысының әкiмi
32 Көп бейiндi аурухана құрылысы бойынша кредиторлық берешектердi өтеу";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында 1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кiшi функциясында 230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 41 "Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"35 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы";

в подфункции 2 "Начальное общее, основное общее, среднее общее образование" по гос. учреждению-администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 61 "Обеспечение учебниками учащихся общеобразовательных учреждений" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
программу 62 "Информатизация системы среднего образования на республиканском уровне" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
в подфункции 4 "Среднее профессиональное образование" по гос. учреждению-администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" в программе 7 "Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на республиканском уровне":
подпрограмму 30 изложить в следующей редакции:
"Кадетский корпус имени Ш. Уалиханова";
подпрограмму 32 изложить в следующей редакции:
"Военный колледж спорта, город Щучинск";
в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование":
по гос. учреждению-администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
в программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях":
подпрограмму 31 изложить в следующей редакции:
"Актюбинское высшее военное авиационное училище имени дважды Героя Советского Союза Т.Я. Бегельдинова";
по гос. учреждению-администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" в программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне":
подпрограмму 33 изложить в следующей редакции:
"Подготовка кадров в Казахском государственном национальном университете имени Аль-Фараби";
подпрограмму 35 изложить в следующей редакции:
"Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в Казахском государственном национальном университете имени Аль-Фараби";
в функ. группе 5 "Здравоохранение" подфункцию 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" дополнить гос. учреждением-администратором программ и программой следующего содержания:
"120 Аким Кызылординской области
32 Погашение кредиторской задолженности по строительству многопрофильной больницы";
в функц. группе 8 "Культура, спорт и информационное пространство" в подфункции 1 "Деятельность в области культуры" по гос. учреждению-администратору программ 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" программу 41 "Хранение историко-культурных ценностей на республиканском уровне" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"35 Музей Первого Президента Республики Казахстан";

9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында 1 "Отын және энергетика" кiшi функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"33 Амангелдi газ кен орындары тобын игеру";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
"41 Астықтық қолхаттардың орындалуы кепiлдiгiнiң тетiгiн құру
42 Бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын ауылшаруашылық техникасының лизингi бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру
45 Ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлердi минералды тыңайтқыштар алуға субсидиялау
46 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру
87 Ауылдық несие серiктестiктерiн несиелендiру үшiн Аграрлық несие корпорациясының несиелiк ресурстарын қалыптастыру";
86 "Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi қолдаудың пилоттық жобасы" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"89 Ретроактивтi несиелендiру негiзiнде жобаны iске асыру";
11 "Өнеркәсiп және құрылыс" функционалдық тобында 2 "Құрылыс" кiшi функциясында 694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 33-бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1с Басқармасының объектiлерiн салу және қайта құру";
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 41-бағдарлама мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтердi реттеу" кiшi функциясында 214 "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 34-бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Стандарттау метрология және сертификаттау саласындағы халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды әзiрлеу және сатып алу";
9 "Өзге де" кiшi бағдарламасында:
мынадай мазмұндағы мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсiмен және бағдарламамен толықтырылсын:
"214 Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi
75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектерiн өтеу";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"50 Қазақстанның Даму Банкiнiң жарғылық капиталына қатысу";
мынадай мазмұндағы мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсiмен және бағдарламамен толықтырылсын:
"221 Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
46 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге арналған резервi";

в функц. группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" в подфункции 1 "Топливо и энергетика" гос. учреждение-администратор программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"33 Освоение Амангельдинской группы месторождений газа";
в функц. группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 1 "Сельское хозяйство" по гос. учреждению-администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить программами следующего содержания:
"41 Создание механизма гарантирования исполнения зерновых расписок
42 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по лизингу сельскохозяйственной техники, осуществляемому за счет средств бюджета
45 Субсидирование сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений
46 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ
87 Формирование кредитных ресурсов Аграрной кредитной корпорации для кредитования сельских кредитных товариществ";
программу 86 "Пилотный проект по постприватизационной поддержке сельского хозяйства" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"89 Реализация проекта на основе ретроактивного кредитования";
в функц. группе 11 "Промышленность и строительство" в подфункции 2 "Строительство" по гос. учреждению-администратору программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" программу 33 изложить в следующей редакции:
"Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан";
в функц. группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" по гос. учреждению-администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" программу 41 "Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"30 Прикладные научные исследования в области дорожной отрасли";
в функц. группе 13 "Прочие":
в подфункции 1 "Регулирование экономической деятельности" по гос. учреждению-администратору программ 214 "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан" программу 34 изложить в следующей редакции:
"Разработка и приобретение международных, региональных и национальных стандартов в области стандартизации, метрологии и сертификации";
в подфункции 9 "Прочие":
дополнить гос. учреждением-администратором программ и программой следующего содержания:
"214 Министерство экономики и торговли Республики Казахстан
75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета";
гос. учреждение-администратор программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"50 Участие в уставном капитале Банка Развития Казахстана";
дополнить гос. учреждением-администратором программ и программой следующего содержания:
"221 Министерство юстиции Республики Казахстан
46 Резерв для погашения обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов";

14 "Борышқа қызмет көрсету" функционалдық тобында 1 "Борышқа қызмет көрсету" кiшi функциясында 105 "Әкiмдер аппараты" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 53 "Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақыларды (мүдделердi) төлеу";
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясында:
111 "Ақмола облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
112 "Ақтөбе облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
115 "Шығыс Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
118 "Батыс Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
119 "Қарағанды облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
120 "Қызылорда облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Көп бейiндi аурухана құрылысы бойынша кредиторлық берешектердi өтеу";

в функ. группе 14 "Обслуживание долга" в подфункции 1 "Обслуживание долга" по гос. учреждению-администратору программ 105 "Аппарат акимов" программу 53 "Обслуживание долга местных исполнительных органов" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"31 Выплата вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
в функц. группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты":
по гос. учреждению-администратору программ 111 "Аким Акмолинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 112 "Аким Актюбинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 118 "Аким Западно-Казахстанской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 119 "Аким Карагандинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 120 "Аким Кызылординской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"31 Погашение кредиторской задолженности по строительству многопрофильной больницы";

122 "Қостанай облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру
94 Субвенциялар";
124 "Павлодар облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
30-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Сыртқы заемдар есебiнен әлеуметтiк қорғау жобасы";
125 "Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"26 Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру бойынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру";
129 "Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасында 30-кiшi бағдарлама мынадай мазмұнда жазылсын:
"Сыртқы заемдар есебiнен әлеуметтiк қорғау жобасы";
131 "Астана қаласының әкiмi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"37 Қосылған құн салығы бойынша шығындарды өтеу";
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің 2000 жылғы 27 желтоқсандағы N 568 V001387_ "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 30 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" бұйрығына:
2-тармақта:
"15.1.124.18.30 Әлеуметтiк қорғау жобасы" деген жол алынып тасталсын;
"15.1.129.18.30 Әлеуметтiк қорғау жобасы" деген жол алынып тасталсын;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2001 жылғы 13 қаңтардағы N 13 V011403_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 37 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" бұйрығына:
2-тармақта "12.9.215.41 Көлiк пен коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жол алынып тасталсын;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2001 жылғы 10 ақпандағы N 65 V011415_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 41 өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" бұйрығына:
2-тармақ алынып тасталсын;
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2001 жылғы 4 сәуiрдегi N 164 V011455_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 44 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" бұйрығына:

по гос. учреждению-администратору программ 122 "Аким Костанайской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммами следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ
94 Субвенции";
по гос. учреждению-администратору программ 124 "Аким Павлодарской области" в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета":
дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
подпрограмму 30 изложить в следующей редакции:
"Проект социальной защиты за счет внешних займов";
по гос. учреждению-администратору программ 125 "Аким Северо-Казахстанской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"26 Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по кредитованию местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ";
по гос. учреждению-администратору программ 129 "Аким Южно-Казахстанской области" в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета" подпрограмму 30 изложить в следующей редакции:
"Проект социальной защиты за счет внешних займов";
по гос. учреждению-администратору программ 131 "Аким г. Астаны" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"37 Возмещение потерь по налогу на добавленную стоимость";
2) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2000 года N 568 V001387_ "О внесении изменений и дополнений N 30 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год":
в пункте 2:
строку "15.1.124.18.30 Проект социальной защиты" исключить;
строку "15.1.129.18.30 Проект социальной защиты" исключить;
3) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 13 V011403_ "О внесении изменений и дополнений N 37 в Единую бюджетную классификацию":
в пункте 2 строку "12.9.215.41 Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций" исключить;
4) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2001 года N 65 V011415_ "О внесении изменений и дополнения N 41 в Единую бюджетную классификацию":
пункт 2 исключить;
5) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2001 года N 164 V011455_ "О внесении изменений и дополнений N 44 в Единую бюджетную классификацию":

2-тармақта "31 наурыздан" деген сөздер "1 қаңтардан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылмайды деп белгiленсiн:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында 201 "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
34 "Мемлекеттiк жоба 3" бағдарламасы;
34 "Мемлекеттiк жоба 3" бағдарламасында 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы;
2 "Құқықтық қызмет" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
45 "Нотариалды iс-әрекеттер жасауды ұйымдастыру" бағдарламасы;
45 "Нотариалды iс-әрекеттер жасауды ұйымдастыру" бағдарламасында 30 "Мемлекеттiк нотариалды кеңселер" кiшi бағдарламасы;
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша:
34 "Республикалық деңгейде жол жүйесiн пайдалану" бағдарламасында 32 "Атырау-Астрахань автожолының учаскесiн ұстау және жөндеу" кiшi бағдарламасы;
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және қайта жаңарту" бағдарламасында 37 "Ақтау-Атырау автомобиль жолдарын қайта жаңарту" кiшi бағдарламасы;
13 "Басқалар" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 60 "Әскери қызметшiлер мен құқық қорғау органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң жаңа жүйесiн енгiзу" бағдарламасы;
502 "Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 45 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтың бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге арналған резервi" бағдарламасы.
3. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2001 жылғы 1
қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

в пункте 2 слова "31 марта" заменить на "1 января".
2. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по следующим программам (подпрограммам):
в функ. группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
программа 34 "Государственный проект 3";
в программе 34 "Государственный проект 3" подпрограмма 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в подфункции 2 "Правовая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
программа 45 "Организация совершения нотариальных действий";
в программе 45 "Организация совершения нотариальных действий" подпрограмма 30 "Государственные нотариальные конторы";
в функ. группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по гос. учреждению-администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 34 "Эксплуатация дорожной системы на республиканском уровне" подпрограмма 32 "Содержание и ремонт участка автодороги Атырау-Астрахань";
в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения" подпрограмма 37 "Реконструкция автомобильной дороги Актау-Атырау";
в функц. группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие":
по гос. учреждению-администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" программа 60 "Введение новой системы оплаты труда военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов";
по гос.учреждению-администратору программ 502 "Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" программа 45 "Резерв для погашения обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов".
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на правоотношения, возникшие с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)