Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 22 ақпандағы N 206 "Мониторинг өткізуге жатқызылған тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша жасалған мәмілелер Тізімін бекіту" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Мемлекеттік Кіріс министрінің 2001 жылғы 27 сәуірдегі N 505 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 29 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1525. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 325, ҚР Кедендік бақылау агенттігінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 386 бірлескен бұйрығымен (V032471).
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 22 ақпанындағы N 206 "Мониторинг өткізуге жатқызылған тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша жасалған мәмілелер Тізімін бекіту" бұйрығына төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген мониторинг өткізуге жатқызылған тауарлар (жұмыстар, қызметтер) бойынша жасалған мәмілелер Тізімінде:
1) 7 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Кен және концентраттар            Темір      2601
Марганец   2602
Хром       2610
Қорғасын   2607
Цинк       2608";
2) 2, 3 бағандардың атауы "жұмыстар, қызметтер" сөздерімен толықтырылсын;
3) 11 жолмен толықтырылып және мынадай редакцияда жазылсын:
"11. /Жұмыстар, қызметтер/ жоғарыда көрсетілген, тауарлардың экспорты мен импортымен байланысты жұмыстар, қызметтер/".
2. Осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін Электрондық мониторинг департаменті (Е.Б. Мұқай) қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2001 жылғы 1 қаңтарынан күшіне енеді.
Министр

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 206 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу"
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 505. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29.05.2001 г. N 1525. Утратил силу - совместным приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 325 и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 386 (V032471)
Приказываю:
1. Внести в Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 206 "Об утверждении перечня товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу", следующие изменения и дополнения:
В Перечне товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу, утвержденным указанным Приказом:
1) строку 7 изложить в следующей редакции:
"7. Руды и концентраты              Железные         2601
Марганцевые      2602
Хромовые         2610
Свинцовые        2607
Цинковые         2608";
2) название граф 2, 3 дополнить словами "(работ, услуг)";
3) дополнить строкой 11 следующего содержания:
"11. / Работы и услуги / Работы и услуги, связанные с экспортом и импортом товаров, в вышеуказанных строках /".
2. Департаменту электронного мониторинга (Мукаи Е.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Министр