Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетiлмеген меншiктi мүлкінің кепіл, кепілдiк (кепілдеме) шарттарының және басқа міндеттемелерінің) тiзiлiмiн жүргiзу және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұжымы жасаған бiрлескен қызмет туралы шарттарды тiркеу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 121 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 6 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1534. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 5 қаулысымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 18.01.2016 № 5 қаулысымен.
"Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетiлмеген меншiктi мүлкінің кепiл, кепiлдiк (кепiлдеме) шарттарының және басқа мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiн жүргiзу және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы жасаған бiрлескен қызмет туралы шарттарды тiркеу ережесi бекiтiлсiн, ол және осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енгiзілсiн.
2. Сақтандыруды қадағалау департаментi (Құрманов Ж.Б.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетiлмеген меншiктi мүлкiнiң кепiл, кепiлдiк (кепiлдеме) шарттарының және басқа мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiн жүргiзу және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы жасаған бiрлескен қызмет туралы шарттарды тiркеу ережесiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгінде тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны және Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетiлмеген меншiктi мүлкiнiң кепiл, кепiлдiк (кепiлдеме) шарттарының және басқа мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiн жүргiзу және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы жасаған бiрлескен қызмет туралы шарттарды тiркеу ережесiн Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң орталық аппаратының мүдделi бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына жіберсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Г.А. Марченкоға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі Басқармасының
2001 жылғы 20 сәуірдегі
N 121 қаулысымен бекітілген
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетiлмеген
меншiктi мүлкiнiң кепiл, кепiлдiк (кепілдеме) шарттарының
және басқа мiндеттемелерiнiң тiзілімiн жүргiзу және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы жасаған бiрлескен
қызмет туралы шарттарды тiркеу
ЕРЕЖЕСІ

Об утверждении Правил ведения реестра договоров залога собственного имущества, гарантии (поручительства) и иных обязательств страховой (перестраховочной) организации, не отраженных в балансе, и регистрации договоров о совместной деятельности, заключенных страховой (перестраховочной) организацией
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 06.06.2001 г. N 1534. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 января 2016 года № 5
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 18.01.2016 № 5.
В целях реализации Закона Республики Казахстан Z000126_ "О страховой деятельности" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения реестра договоров залога собственного имущества, гарантии (поручительства) и иных обязательств страховой (перестраховочной) организации, не отраженных в балансе, и регистрации договоров о совместной деятельности, заключенных страховой (перестраховочной) организацией, и ввести их и настоящее постановление в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту страхового надзора (Курманов Ж.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и Правил ведения реестра договоров залога собственного имущества, гарантии (поручительства) и иных обязательств страховой (перестраховочной) организации, не отраженных в балансе, и регистрации договоров о совместной деятельности, заключенных страховой (перестраховочной) организацией;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и Правила ведения реестра договоров залога собственного имущества, гарантии (поручительства) и иных обязательств страховой (перестраховочной) организации, не отраженных в балансе, и регистрации договоров о совместной деятельности, заключенных страховой (перестраховочной) организацией, до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и страховых (перестраховочных) организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 20 апреля 2001 г. N 121
ПРАВИЛА
ведения реестра договоров залога собственного
имущества, гарантии (поручительства) и иных
обязательств страховой(перестраховочной)
организации, не отраженных в балансе, и
регистрации договоров о совместной деятельности,
заключенных страховой (перестраховочной) организацией

Ескерту. Мәтiнi бойынша "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147 қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес сақтандыру қызметiн реттеу және қадағалау жөнiндегi уәкiлеттi органның (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының (бұдан әрi - сақтандыру ұйымдары) қаржылық және баланстарда көрсетiлмеген басқа да мiндеттемелерi туралы мәлiметтердi уақтылы алу мен баға беру мақсатында әзiрленген, уәкiлеттi органның тиiстi тiзiлiмдерiн жүргiзу және сақтандыру ұйымы жасаған бiрлескен қызмет туралы шарттарды (бұдан әрi - бiрлескен қызмет туралы шарт) тiркеу тәртiбiн белгiлейдi.
2. Сақтандыру ұйымының баланста көрсетiлмеген меншiктi мүлкiнiң кепiлкепiлдiк (кепiлдеме) шарттары мен басқа да мiндеттемелерiн (бұдан әрi - қосымша мiндеттемелер туралы шарт) және бiрлескен қызмет туралы шарттарды жасау, орындау және тоқтату негiздемелерi мен талаптары заңнамамен реттеледi.
3. Уәкiлеттi орган:
1) сақтандыру ұйымдарының меншiктi мүлкiнiң кепiл шарттарының тiзiлiмiн;
2) сақтандыру ұйымдарының баланста көрсетiлмеген кепiлдiк (кепiлдеме) шарттарының және өзге де мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiн;
3) сақтандыру ұйымдарының бiрлескен қызметi туралы шарттардың тiзiлiмiн жүргiзедi. <*>
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147  қаулысымен .
4. Қосымша мiндеттемелер туралы шарттарды (бiрлескен қызмет туралы шарттарды), оның ішiнде уәкiлеттi органға тiркеу үшiн құжаттарды уақтылы ұсынбауынан енгiзбеу (тiркеу туралы деректердiң болмауы) осы мәмiлелердi жарамсыз деп тануға негiздеме болып табылмайды.
5. Уәкiлеттi орган сақтандыру ұйымының тiзiлiмге енгiзiлетiн немесе осы Ереженiң талаптарына сәйкес тiркелген шарттарды орындауына жауап бермейдi.
6. <*>
7. <*>
8. <*>
Ескерту. 6,7,8-тармақтар алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147  қаулысымен .
2. Тiзiлiмге енгiзу тәртiбi
9. Сақтандыру ұйымы қосымша мiндеттемелер туралы шартты жасағаннан кейiн бес күнтізбелік күн ішінде уәкiлеттi органды мәмiленiң жасалғандығы туралы хабардар етедi және тиiстi шарттардың көшiрмелерiн тiзiлiмге енгiзу үшiн ұсынады.
Сақтандыру ұйымы бiрлескен қызмет туралы шартты тiркеу үшiн ол жасалған күннен бастап он жұмыс күні iшiнде уәкiлеттi органға хабарландыруды, шарттың түпнұсқасы мен көшiрмесiн ұсынады.
Уәкiлеттi органның стратегия және талдау бөлiмшесi басшысының (басшы орынбасарының) қолы қойылған бiрлескен қызмет туралы шартты тiркеу жөнiндегi уәкiлеттi органның белгiсi шарт түпнұсқасының соңғы бетiне қойылады әрi ол осы Ереженiң Қосымшасына сәйкес ресiмделiп, сақтандыру ұйымына қайтарылады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004.05.24 N 147, өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.07.15 № 111 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз), 2010.10.29 N 162 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.

Сноска. По тексту слова "государственным", "государственный" исключены - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 .
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О страховой деятельности" в целях своевременного получения сведений и оценки уполномоченным органом по регулированию и надзору за страховой деятельностью (далее - уполномоченный орган) финансовых и иных обязательств страховых (перестраховочных) организаций (далее - страховые организации), не отраженных в их балансах, определяют порядок ведения уполномоченным органом соответствующих реестров и регистрации договоров о совместной деятельности, заключаемых страховой организацией (далее - договор о совместной деятельности).
2. Основания и условия заключения, исполнения и прекращения договоров залога собственного имущества, гарантии (поручительства) и иных обязательств страховой организации, не отраженных в балансе (далее - договор о дополнительных обязательствах), и договоров о совместной деятельности, регулируются законодательством.
3. Уполномоченный орган ведет:
1) реестр договоров залога собственного имущества страховых организаций;
2) реестр договоров гарантий (поручительств) и иных обязательств страховой организации, не отраженных в ее балансе;
3) реестр договоров о совместной деятельности страховых организаций. <*>
Сноска. Пункт 3 в новой редакции - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 .
4. Невключение (отсутствие данных о регистрации) договоров о дополнительных обязательствах (договоров о совместной деятельности), в том числе по причине несвоевременного представления документов для регистрации в уполномоченный орган, не является основанием для признания этих сделок недействительными.
5. Уполномоченный орган не несет ответственности за исполнение страховой организацией договоров, включаемых в реестр или зарегистрированных в соответствии с требованиями настоящих Правил.
6-8. (Пункты исключены - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 )
2. Порядок включения в реестр
9. Страховая организация в течение пяти календарных дней после заключения договора о дополнительных обязательствах уведомляет уполномоченный орган о совершении сделки и представляет копии соответствующих договоров для включения в реестр.
Для регистрации договора о совместной деятельности страховая организация в течение десяти рабочих дней со дня его заключения предоставляет в уполномоченный орган уведомление, оригинал и копию договора.
Отметка уполномоченного органа о регистрации договора о совместной деятельности за подписью руководителя (заместителя руководителя) подразделения стратегии и анализа уполномоченного органа, производится на последнем листе оригинала договора, который оформляется в соответствии с Приложением к настоящим Правилам и возвращается страховой организации.
Сноска. Пункт 9 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24.05.2004 N 147; с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15.07.2010 № 111 (порядок введения в действие см. п. 2); от 29.10.2010 № 162 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня гос. регистрации в МЮ РК).

10. <*>
Ескерту. 10-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.10.29 N 162 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
11. <*>
12. <*>
13. <*>
Ескерту. 11, 12, 13-тармақтар алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004.05.24 N 147 қаулысымен.
14. Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының қосымша мiндеттемелер немесе бiрлескен қызмет туралы шарттар жөнiндегi ақпарат уәкiлеттi органға келiп түскен күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде тiзiлiмге енгiзiледi. <*>
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004.05.24 N 147, өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.10.29 N 162 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
15. Сақтандыру ұйымдарының меншiктi мүлкi кепiл шарттарының тiзiлiмiне мынадай мәлiметтер енгiзiледi:
1) кепiл берушi болып табылатын сақтандыру ұйымының атауы;
2) кепiл шартының күшiне енгізiлген күнi;
3) кепiл шартының нөмiрi;
4) кепiлдiң мәнi;
5) борышкердiң және борышкерге қызмет көрсететiн банктiң атауы (егер үшiншi тұлғаның мiндеттемелерi кепiлмен қамтамасыз етiлсе);
6) кепiлмен қамтамасыз етiлген мiндеттеменiң мөлшерi;
7) кепiл шартының қолданылу мерзiмi;
8) кепiл ұстаушының атауы;
9) шарттың тiзілiмге енгізілген күні;
10) кепiл шартына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулар туралы белгi.
16. Сақтандыру ұйымының баланста көрсетiлмеген кепiлдiк (кепiлдеме) шарттарының және басқа мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiне мынадай мәлiметтер енгiзiледi:
1) сақтандыру ұйымының атауы;
2) кепiлдiк (кепiлдеме) немесе басқа да мiндеттеме берiлген және оның күшіне енгiзiлген күні;
3) шарттың (немесе қабылданған мiндеттемелер туралы құжаттың) нөмiрi;
4) борышкердiң және борышкерге қызмет көрсететiн банктiң атауы (егер үшiншi тұлғаның мiндеттемелерi қамтамасыз етiлсе);
5) кепiлдiктiң (кепiлдеменiң) немесе сақтандыру ұйымындағы басқа да мiндеттемелердiң мөлшерi;
6) шарттың қолданылу мерзiмi;
7) кредитордың атауы;
8) шарттың тiзiлiмге енгiзiлген күнi;
9) шартқа енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулар туралы белгi.
17. <*>
Ескерту. 17-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147  қаулысымен .

10. Исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29.10.2010 № 162 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня гос. регистрации в МЮ РК).
11. - 13. Исключены постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24.05.2004 N 147.
14. Информация по договорам о дополнительных обязательствах или совместной деятельности страховых (перестраховочных) организаций включается в реестр в течение пяти календарных дней со дня поступления в уполномоченный орган.
Сноска. Пункт 14 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24.05.2004 N 147; с изменением, внесенным постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29.10.2010 № 162 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня гос. регистрации в МЮ РК).
15. В Реестр договоров залога собственного имущества страховых организаций включаются следующие сведения:
1) наименование страховой организации, выступающей залогодателем;
2) дата вступления в силу договора залога;
3) номер договора залога;
4) предмет залога;
5) наименование должника и банка, в котором обслуживается должник (если залогом обеспечиваются обязательства третьего лица);
6) размер обязательства, обеспеченного залогом;
7) срок действия договора залога;
8) наименование залогодержателя;
9) дата включения договора в реестр;
10) отметка об изменениях и дополнениях, внесенных в договор залога.
16. В Реестр договоров гарантий (поручительств) и иных обязательств страховой организации, не отраженных в ее балансе, включаются следующие сведения:
1) наименование страховой организации;
2) дата выдачи гарантии (поручительства) либо иного обязательства и вступления ее в силу;
3) номер договора (либо документа о принятых обязательствах);
4) наименование должника и банка, в котором обслуживается должник (если обеспечиваются обязательства третьего лица);
5) размер гарантии (поручительства) либо иных обязательств в страховой организации;
6) срок действия договора;
7) наименование кредитора;
8) дата включения договора в реестр;
9) отметка об изменениях и дополнениях, внесенных в договор.
17. (Пункт исключен - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 )

18. Шарттарға өзгерiстер мен толықтыруларды тiзiлiмге енгiзу негiзгi шарт үшiн көзделген тәртіппен жүзеге асырылады.
3. Шарттарды тiркеу тәртiбi
19. <*>
Ескерту. 19-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147  қаулысымен .
20. Сақтандыру ұйымының бiрлескен қызметi туралы шарттарды тiркеу тiзiлiмiне мынадай мәлiметтер енгiзiледi:
1) сақтандыру ұйымының атауы;
2) шарттың тараптары;
3) шарттың күшiне енгiзiлген күнi;
4) шарттың нөмiрi;
5) сақтандыру ұйымының шарт бойынша мiндеттемелерiнiң мөлшерi;
6) шарттың қолданылу мерзiмi;
7) уәкiлеттi органның тiркеу күнi;
8) шартқа енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулар туралы белгi.
4. Қорытынды ережелер
21. <*>
Ескерту. 21-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 147  қаулысымен .
22. Осы Ережеде реттелмеген мәселелер заңнамада белгiленген тәртiппен шешiледi.
Төраға
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының
баланста көрсетілмеген меншікті мүлкінің
кепіл, кепілдік (кепілдеме) шарттарының
және басқа міндеттемелерінің тізілімін
жүргізу және сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымы жасаған бірлескен
қызмет туралы шарттарды тіркеу ережесіне
N 1 қосымша
Уәкілетті мемлекеттік орган "___"_________200 _ж. N____
_______________________________________________________ шартын
(шарттың атауы)
"___"__________200__ж. N_____тізілімге енгізді (тіркеді)
____________________________________________________________
(қажеттінің астын сызып қойыңыз)
Уәкілетті мемлекеттік органның
аумақтық филиалының басшысы
(оның орынбасары)
___________________________
(Аты-жөні)
___________________________
(қолы)
"___"_____________200__ж.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының
баланста көрсетілмеген меншікті мүлкінің
кепіл, кепілдік (кепілдеме) шарттарының
және басқа міндеттемелерінің тізілімін
жүргізу және сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымы жасаған бірлескен
қызмет туралы шарттарды тіркеу ережесіне
N 2 қосымша
________________200_жылы
Тізілімге енгізілген, сақтандыру ұйымының орналасқан жері бойынша уәкілетті мемлекеттік органның аумақтық филиалы тіркеген сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланста көрсетілмеген меншікті мүлкінің кепіл, кепілдік (кепілдеме) шарттарының және басқа міндеттемелерінің және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы жасаған бірлескен қызмет туралы шарттар жөніндегі
ЕСЕП-ВЕДОМОСІ
___________________________________________________________________
N Сақтандыру Уәкілетті Баланста көрсетіл. Баланста көрсетіл. Заемшы.
р/с (қайта   мемлекет. меген меншікті     меген меншікті     ның
сақтандыру) тік орган. мүліктің кепіл,   мүліктің кепіл,    атауы
ұйымының    ның шартты кепілдік (кепіл.  кепілдік (кепіл.   (шарт
атауы      тізілімге  деме) шарттары.   деме) шарттарының   тарап.
енгізу     ның және басқа    және басқа міндет.  тары)
(тіркеу)   міндеттемелердің  темелердің және
күні мен   бірлескен қызмет  бірлескен қызмет
номері     туралы шарттардың туралы шарттардың
жасалған (берілген) қолданылу мерзімі.
күні мен номері     нің аяқталуы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынтығы:
Таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________
Заемшы   Креди.  Кепілдік. Кепілдік. Кепілдік  Шартқа   Пайдаланған
Банкінің тордың  тің және  тің және  беру (және өзге.   кепілдіктің
атауы    атауы   басқа     басқа     басқа      рістер   (және басқа
(шарт            міндетте. міндетте. міндетте. енгізу    міндеттеме.
тарап.           мелердің  мелердің  мелердің)  жөніндегі   лердің)
тары)            теңгемен   шетел    валютасы    белгі      сомасы
сомасы    валютасы
мен
сомасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________ Уәкілетті мемлекеттік органның аумақтық
филиалының басшысы (оның орынбасары) ____________ (қолы)
Уәкілетті мемлекеттік органның аумақтық
филиалының бас бухгалтері ____________ (қолы)
"Сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымының баланста көрсетiлмеген
меншiктi мүлкiнiң кепiл, кепiлдiк
(кепiлдеме) шарттарының және басқа
мiндеттемелерiнiң тiзiлiмiн жүргiзу
және сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымы жасаған бiрлескен қызмет
туралы шарттарды тiркеу ережесiне
қосымша

18. Включение в реестр изменений и дополнений к договорам производится в порядке, предусмотренном для основного договора.
3. Порядок регистрации договоров
19. (Пункт исключен - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 )
20. В Реестр регистрации договоров о совместной деятельности страховой организации включаются следующие сведения:
1) наименование страховой организации;
2) стороны договора;
3) дата вступления в силу договора;
4) номер договора;
5) размер обязательств страховой организации по договору;
6) срок действия договора;
7) дата регистрации уполномоченным органом;
8) отметка об изменениях и дополнениях, внесенных в договор.
4. Заключительные положения
21. (Пункт исключен - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 147 )
22. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, разрешаются в установленном законодательством порядке.
Председатель
Приложение N 1
к Правилам ведения реестра договоров залога
собственного имущества, гарантии (поручительства)
и иных обязательств страховой (перестраховочной)
организации, не отраженных в балансе, и регистрации
договоров о совместной деятельности, заключенных
страховой (перестраховочной) организацией
от 20 апреля 2001 г. N 121
Договор
___________________________________________________________________________
(наименование договора)
N ______ от "__" ___________ 200 _ г.
Включен в реестр (зарегистрирован) уполномоченным органом
(нужное подчеркнуть)
"__" ___________200_ г. за N______
Руководитель (его заместитель)
территориального филиала уполномоченного
государственного органа
________________________________________
(Ф.И.О.)
________________________________________
(Подпись)
"___" _______200_ г.
М. П.
Приложение N 2
к Правилам ведения реестра договоров залога
собственного имущества, гарантии (поручительства)
и иных обязательств страховой (перестраховочной)
организации, не отраженных в балансе, и регистрации
договоров о совместной деятельности, заключенных
страховой (перестраховочной) организацией
от 20 апреля 2001 г. N 121
Отчет-ведомость
о договорах залога собственного имущества, гарантии (поручительства)
и иных обязательств страховой (перестраховочной) организации, не
отраженных в ее балансе и договорах о совместной деятельности,
заключенных страховой (перестраховочной) организацией,
которые включены в реестр, зарегистрированы территориальным
филиалом уполномоченного государственного органа по месту
нахождения страховой организации
в________________ 200___ года
___________________________________________________________________________
N !Наименование!Дата и номер   !Дата составления !Срок окончания !Наимено-
п/п!страховой   !внесения дого- !(выдачи)         !действия дого- !вание
!(перестрахо-!вора в реестр  !и номер договоров!воров залога   !Заемщика
!вочной) орга!(регистрации)  !залога собствен- !собственного   !(стороны
!низации     !уполномоченным !ного имущества,  !имущества, га- !догово-
!            !               !гарантии         !рантии (поручи-!ра)
!            !органом        !(поручительства) !тельства) и    !
!            !               !и иных           !иных обяза-    !
!            !               !обязательств, не !тельств, неот- !
!            !               !отраженных в ба- !раженных в ба- !
!            !               !лансе и о совмес-!лансе и о сов- !
!            !               !тной деятельности!местной деятель!
!            !               !                 !ности          !
---------------------------------------------------------------------------
!            !               !                 !               !
---------------------------------------------------------------------------
!Итого:      !               !                 !               !
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы:
_________________________________________________________________________
Наимено- !Наиме- !Сумма   !Сумма     !Валюта  !Отметка о!Сумма
вание    !нование!гарантии!гарантии  !выдачи  !внесении !использованной
Банка    !креди- !и иных  !и иных    !гарантии!изменений!гарантии (и
Заемщика !тора   !обяза-  !обяза-    !(и иных !в договор!иных обяза-
(стороны !       !тельств !тельств   !обяза-  !         !тельств)
договора)!       !в тенге !в иностран!тельств)!         !
!       !        !ной валюте!        !         !
-------------------------------------------------------------------------
!       !        !          !        !         !
-------------------------------------------------------------------------
!       !        !          !        !         !
-------------------------------------------------------------------------
Руководитель (его заместитель)
территориального филиала уполномоченного
государственного органа
________________________________________
(Подпись)
Главный бухгалтер территориального
филиала уполномоченного
государственного органа
________________________________________
(Подпись)
Приложение
к Правилам ведения реестра
договоров залога собственного имущества,
гарантии (поручительства) и иных
обязательств страховой (перестраховочной)
организации, не отраженных в балансе, и
регистрации договоров о совместной
деятельности, заключенных страховой
(перестраховочной) организацией  <*>