Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің 17 қараша 2000 жылғы N 487 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2001 жылғы 14 мамырдағы N 248 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде 2001 жылғы 22 маусымда N 1551 тіркелді. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении дополнения в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 248. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2001 года за N 1551. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің 17 қараша 2000 жылғы N 487  V001332_  "Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" бұйрығына келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджеті
шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:

22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487  V001332_  "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" следующее дополнение:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета
Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

159 ерекшеліктің "Шығыстар тізімі" бағанының 7 пункті келесі
сөздермен толықтырылсын ", көтермелеу сипатындағы жеке тұлғаларға басқадай
ақшалай төлемдер, жұмысшыларға еңбегі үшін ақшалай төлемдерден басқа";.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

пункт 7 графы "Перечень расходов" специфики 159 дополнить словами
", другие денежные выплаты физическим лицам поощрительного характера, за
исключением денежных выплат работникам за труд".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)