Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 22 маусымдағы N 80 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 9 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1567. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 209 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.07.20 № 209 Бұйрығымен.
Соттарымен және құқық қорғау органдарында сараптамалық қамтамасыз ету сапасын арттыру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығында жүргізілетін сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі біліктілік дәрежесін бекітетін сарапшылық мамандықтары түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 V990861_ бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 1 қосымшада:
13-тармақ мынадай мазмұндағы 13.2-тармақшамен толықтырылсын:
"Сот-сараптамалық электротехникалық зерттеу";
16-тармақтың 16.2-тармақшасындағы "Дәрі-дәрмектік биологиялық айғақ заттарды зерттеу" деген сөздер "Молекулалық-генетикалық зерттеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақ мынадай мазмұндағы 17.6-тармақшамен толықтырылсын: "Соттық психологиялық-филологиялық зерттеу".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде оны мемлекеттік тіркеген күннен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнений и изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 2001 года № 44
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 80. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2001 года № 1567. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 209
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 20.07.2010 № 209.
В целях повышения качества экспертного обеспечения судов и правоохранительных органов, приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года N 44
V990861_
"Об утверждении Перечня видов экспертиз,
производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики
Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым
присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан" следующие
дополнения и изменение.
В Приложении N 1, утвержденного указанным приказом:
пункт 13 дополнить подпунктом 13.2. следующего содержания:
"Судебно-экспертное электротехническое исследование";
в подпункте 16.2 пункта 16 слова "медико-биологическое исследование
вещественных доказательств" заменить словами "молекулярно-генетическое
исследование";
пункт 17 дополнить подпунктом 17.6 следующего содержания:
"Судебное психолого-филологическое исследование".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)