Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға өтуiнiң мәселелерi жөнiнде" 2001 жылғы 14 ақпандағы N 32 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 14 маусым N 225 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 20 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1579
Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға өтуiнiң кейбiр мәселелерiн реттеу мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң халықаралық стандарттарға өтуiнiң мәселелерi жөнiнде" V011410_ 2001 жылғы 14 ақпандағы N 32 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 2-тармақтағы "мамырына" деген сөз "маусымына" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) 5-тармақтағы "маусымына" деген сөз "шiлдесiне" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi.
3. Банктердi және сақтандыруды қадағалау департаментi (Мекiшев А.А.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу
шараларын қабылдасын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң аумақтық филиалдарына және екiншi деңгейдегi банктерге жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi Төрағасының орынбасары Е.Т. Жанкелдинге жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2001 года N 32 "По вопросам перехода банков второго уровня к международным стандартам"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 июня 2001 года N 225 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2001 года N 1579
В целях урегулирования некоторых вопросов перехода банков второго уровня к международным стандартам Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2001 года N 32 V011410_ "По вопросам перехода банков второго уровня к международным стандартам" внести следующие изменения:
1) в пункте 2 слово "мая" заменить словом "июня";
2) в пункте 5 слово "июня" заменить словом "июля".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту банковского и страхового надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры
к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан
настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в
Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление
до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики
Казахстан и банков второго уровня.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан
Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)