"Әлеуметтік салықты есептеу мен бюджетке төлеу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің N 46 Нұсқаулығына Өзгерістер мен толықтырулар енгізуді бекіту туралы
Мемлекеттік кіріс Министрінің 2001 жылғы 24 мамырдағы N 660 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 20 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1583. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" K010209_ Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Z010210_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
66. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 1999 жылғы 10 ақпандағы N 49 бұйрығымен бекiтiлген "Әлеуметтiк салықты есептеу мен төлеу тәртiбi туралы" N 46 Нұсқаулығына өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң 2001 жылғы 24 мамырдағы N 660 V011583_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Z952235_ Заңының қолданыстағы редакциясына сәйкестендiру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 1999 жылғы 10 ақпандағы N 49 бұйрығымен бекiтiлген "Әлеуметтiк салықты есептеу мен бюджетке төлеу тәртiбi туралы" V990717_ Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң N 46 Нұсқаулығына берiлiп отырған Өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Әдiстеме департаментiне (Үсенова Н.Д.): аталған Өзгерiстер мен толықтырулар Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлсiн; осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуден өтуге жiберiлсiн. 3. Осы бұйрықтың орындалуына жауапкершiлiк Мемлекеттiк кiрiс вице-Министрi С.С. Қанатовқа жүктелсiн. 4. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн күшiне енедi. Министр Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Қаржы Министрімен Мемлекеттік кіріс келісілді Министрінің бұйрығымен бекітілді 2001 жылғы 28 мамыр 2001 жылғы 24 мамыр N 660 "Әлеуметтік салықты есептеу және төлеу тәртібі туралы" N 46 Нұсқаулыққа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
2-тармақтың екiншi абзацында "олардың орналасқан жерi бойынша Астана, Алматы қалаларының тиiстi бюджеттерiне немесе облыстардың бюджеттерiне" деген сөздер "олардың орналасқан жерi бойынша тиiстi бюджеттерiне болмаса Астана, Алматы қалаларының тиiстi бюджеттерiне немесе облыстық бюджеттерге" деген сөздерге ауыстырылсын.
4-тармақ:
1) тармақша мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
", Қазақстан Республикасының зейнетақы заңдарына сәйкес.";
"Зейнетақы жарналарын есептеу үшiн алынған кiрiстi анықтау тәртiбi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысымен бекiтiлген Жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналарын ұстау және аудару ережесiне сәйкес айқындалады";
2) тармақша мынадай сөздермен толықтырылсын:
"еңбек демалысынан шақырту кезiнде және қызметкердiң босауы кезiнде";
3), 4), 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

Об утверждении изменений и дополнений в Инструкцию N 46 "О порядке исчисления и уплаты социального налога", утвержденную приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года N 49
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 660. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2001 года N 1583. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 660 "Об утверждении изменений и дополнений в Инструкцию N 46 "О порядке исчисления и уплаты социального налога", утвержденную приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года N 49"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года Z010147_ "О внесений изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Изменения и дополнения в Инструкцию N 46 V990717_ "О порядке исчисления и уплаты социального налога", утвержденную приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года N 49.
2. Департаменту методологии (Усенова Н.Д.): согласовать указанные Изменения и дополнения с Министерством финансов Республики Казахстан; направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию. 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра государственных доходов Республики Казахстан Канатова С.С. 4. Настоящий приказ вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня государственной регистрации. Министр Согласованы Утверждены Министр финансов приказом Министра Республики Казахстан государственных доходов 28 мая 2001 г. Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 660 Изменения и дополнения в Инструкцию N 46 V990717_ "О порядке исчисления и уплаты социального налога" В абзаце втором пункта 2 слова "по месту их нахождения в соответствующие бюджеты городов Астаны, Алматы или бюджеты областей" заменить словами "в соответствующие бюджеты по месту их нахождения либо в соответствующие бюджеты городов Астаны, Алматы или в областные бюджеты"; в пункте 4: в подпункте 1): дополнить словами следующего содержания: ", в соответствии с пенсионным законодательством Республики Казахстан."; дополнить абзацем следующего содержания:
"Порядок определения дохода, принимаемого для исчисления пенсионных взносов, определяется в соответствии с P990245_ Правилами удержания и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245;";
подпункт 2) дополнить словами "при отзыве из трудового отпуска и при увольнении работников";
подпункты 3), 4), 5) изложить в следующей редакции:

Әлеуметтік салықты есептеу мен төлеу үшін резидент емес жеке тұлғаның қазақстандық көзден болжанған кірісі туралы АНЫҚТАМА Әлеуметтік салықты төлеуші_____________________________________________ Резидент емес жеке тұлғаның аты-жөні______________________________________________________ Қазақстан Республикасында жүру кезеңі:_________________________________ Нақты болу орны________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ Салық Кіріс сомасы Қазақстан Республикасы Теңгеде кіріс жылының Ұлттық Банкінің теңгеге сомасы айлары* шетел валютасының бағамы ___________________________________________________________________________ 1 2 3 4 ___________________________________________________________________________ Қаңтар Ақпан Наурыз Сәуір Мамыр Маусым Шілде Тамыз Қыркүйек Қазан Қараша Желтоқсан Салық кезеңі үшін жиынтық ___________________________________________________________________________ Қолы___________ Күні_______________ * Қазақстан Республикасында нақты болған айлары толтырылады. Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.

Справка о предполагаемом доходе из казахстанского источника физического лица-нерезидента, для исчисления и уплаты социального налога Плательщик социального налога __________________________________________ Ф.И.О. физического лица-нерезидента: ___________________________________ Период пребывания физического лица-нерезидента в РК:____________________ Место фактического пребывания __________________________________________ ________________________________________________________________________ Месяцы ! Сумма дохода ! Курс иностранных ! Сумма дохода налогового года* ! ! валют к тенге ! в тенге ! !Национального Банка ! ! !Республики Казахстан! ________________________________________________________________________ 1 ! 2 ! 3 ! 4 ________________________________________________________________________ Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь ________________________________________________________________________ Итого за налоговый период ________________________________________________________________________ Подпись ___________________ Дата ______________________ * заполняются месяцы фактического пребывания в Республике Казахстан (Специалисты: Склярова И.В., Мартина Н.А.)