Мемлекеттік аккредитация туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 23 шілдедегі N 601 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1590. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 291 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2008.05.21 N 291 бұйрығымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------

Об утверждении формы свидетельства о государственной аккредитации
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2001 года N 601. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2001 года N 1590. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 291
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 21.05.2008 N 291
Извлечение из приказа
Министра образования и науки РК
от 21.05.2008 N 291 " О признании
утратившими силу некоторых приказов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан"

"Нормативтік құқ ы қ ты қ актілер туралы" Қ аза қ стан Республикасы Заңыны ң 27-бабыны ң 1-1 тарма ғ ына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қ осымша ғ а с ә йкес Қ аза қ стан Республикасы Білім ж ә не ғ ылым министрлігіні ң кейбір б ұ йры қ тарыны ң к ү ші жойылды деп танылсын.
2. За ң департаменті (Р. Ә лім құ лов) осы б ұ йры қ ты ң к ө шірмесін Қазақ стан Республикасы Ә ділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы б ұ йры қ қ ол қ ойыл ғ ан к ү нінен бастап к ү шіне енеді.
Министр                                Ж. Т ү ймебаев
Қ аза қ стан Республикасы
Білім және ғ ылым министіріні ң
2008 жыл ғ ы 21 мамырдағы
N 297 б ұ йры ғ ына қ осымша
Қ аза қ стан Республикасы Білім және ғ ылым министрлігіні ң
к ү ші жойыл ғ ан кейбір б ұ йры қ тарыны ң тізбесі

В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министерства
образования и науки Республики Казахстан согласно приложению.
2. Юридическому департаменту (Алимкулов Р.С.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев
Приложение
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 21 мая 2008 года № 291
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства образования и науки Республики Казахстан

1. "Мемлекеттік аккредитация туралы ку ә лікті ң нысанын бекіту туралы" Қ аза қ стан Республикасыны ң Білім ж ә не ғ ылым министріні ң 2001 жыл ғ ы 23 шілдедегі N 601 б ұ йры ғ ы ( Қ аза қ стан Республикасыны ң Нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1590 тіркелген).
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...
9. ...
"Білім ұйымдарын мемлекеттік аккредитациялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 шілдедегі N 976 P010976_ қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2001 года № 601 «Об утверждении формы свидетельства о государственной аккредитации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1590).
2. - 9. ... .
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2001 года N 976 P010976_ "Об утверждении Правил государственной аккредитации организаций образования", приказываю:

1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік аккредитация туралы куәліктің нысаны және оның қосымшасы бекітілсін.
2. Бюджет, жоспарлау және қаржы департаменті (Т.А.Нұрғожаева) аккредитациялау туралы куәліктің бланкілерімен оның қосымшасын дайындауға тапсырысты орналастырсын және оны 79 "Лицензиардың функциясын орындау" бағдарламасы бойынша төлесін.
3. Мониторинг және бақылау департаменті (Ж.М.Әділов) осы бұйрықты белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуден өткізуге ұсынсын. 4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді. 5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау бірінші вице-Министр Б.Т.Жұмағұловқа жүктелсін. Министр Серия А N МЕМЛЕКЕТТІК АККРЕДИТАЦИЯЛАУ ТУРАЛЫ КУӘЛІК (Кәсіптік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білім бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары) ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________ берілді (Білім беру ұйымының толық атауы) Куәлік тіркелген күннен бастап бес жыл мерзімге беріледі (қосымшасыз жарамсыз). Ұйымдастыру-құқықтық нысаны ________________________________________ Орналасқан орыны ___________________________________________________ Білім беру ұйымының үлгісі _________________________________________ Білім беру ұйымының түрі ___________________________________________ Куәлікті берген орган ______________________________________________ (Аккредитациялау органының толық атауы) Министр ________________ ___________________ (Қолы) (Аты-жөні) Куәліктің берілген уақыты 200__жылғы "___"_______ Тіркеу нөмірі N___ Астана қаласы МЕМЛЕКЕТТІК АККРЕДИТАЦИЯЛАУ ТУРАЛЫ КУӘЛІККЕ ҚОСЫМША Серия А N ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________ берілді (Білім беру ұйымының толық атауы) Даярлау бағыты: ____________________________________________________________________ N Код Мамандықтардың атауы ____________________________________________________________________ Министр ________________ ___________________ (Қолы) (Аты-жөні) Мөрдің орны Куәліктің берілген уақыты 200__жылғы "___"_______ Тіркеу нөмірі N___ Астана қаласы Мамандар: Қасымбеков Б.А. Омарбекова А.Т.

1. Утвердить прилагаемые формы свидетельства о государственной аккредитации и приложения к нему.
2. Департаменту бюджета, планирования и финансов (Нургожаева Т.А.) разместить и оплатить заказ на изготовление бланков свидетельства о государственной аккредитации и приложение к нему по программе 79 "выполнение функций лицензиара".
3. Департаменту мониторинга и контроля (Адилов Ж.М.) представить в установленном порядке настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан. 4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации. 5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-Министра Жумагулова Б.Т. Министр __________________________________________________________________________ Серия А N Свидетельство о государственной аккредитации (Организации образования, реализующие образовательные программы высшего профессионального и послевузовского профессионального образования) Выдано ____________________________________________________________ ___________________________________________________________________ (Полное наименование организации образования) Свидетельство действительно в течение пяти лет со дня регистрации (без приложения недействительно). Организационно-правовая форма _____________________________________ Местонахождение ___________________________________________________ Тип организации образования _______________________________________ Вид организации образования _______________________________________ Орган, выдавший свидетельство _____________________________________ (Полное наименование аккредитационного органа) ___________________________________________________________________ Министр ___________ ______________ (Подпись) (Ф.И.О.) Место печати Дата выдачи свидетельства "___"________200__года Регистрационный номер N_____ г. Астана ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ Приложение к свидетельству о государственной аккредитации Серия А N Выдано ____________________________________________________________ ___________________________________________________________________ (Полное наименование организации образования) Направление подготовки: ___________________________________________________________________ N ! Код ! Название специальностей ___________________________________________________________________ Министр ___________ ______________ (Подпись) (Ф.И.О.) Место печати Дата выдачи свидетельства "___"________200__года Регистрационный номер N_____ г. Астана ___________________________________________________________________________ (Специалист: Пучкова О.Я.)