Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 5 тамыздағы N 404 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 шілдедегі N 334 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 1 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1607. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 5 августа 1999 года N 404
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 июля 2001 года N 334. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2001 года N 1607. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 179 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жойған кейбір
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. ........ .
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 5 тамыздағы N 404 бұйрығына өзгерістер мен толықтыруалар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 шілдедегі N 334 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1607 болып тіркелді,»"Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзгеде мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде" жарияланды, 2001 ж., N 29, 464-құжат).
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 179
Перечень утративших силу некоторых нормативных
правовых актов Республики Казахстан
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .
4.  ........ .
5.  ........ .
6.  ........ .
7.  ........ .
8.  ........ .
9.  ........ .
10. ........ .
11. ........ .
12. ........ .
13. ........ .
14. ........ .
15. ........ .
16. ........ .
17. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 июля 2001 года N 334 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 5 августа 1999 года N 404" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1607, опубликован в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2001 г., N 29, ст. 464).
18. ........ .
19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .

23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
Аудиторлыққа кандидаттардың аттестациясына қойылатын біліктілік талаптарын "Аудиторлық қызмет туралы"  Z980304_  Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  Z010139_  Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 қаңтардағы Заңына сәйкес келтіру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:

23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
В целях приведения Квалификационных требований к аттестации кандидатов в аудиторы в соответствие с Законом Республики Казахстан от 15 января 2001 года  Z010139_  "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности" приказываю:

1. "Аудиторлыққа кандидаттардың аттестациясына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 5 тамыздағы N 404 бұйрығына мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аудиторға кандидаттардың аттестациясы бойынша біліктілік талаптарында:
1) 2-тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"2. Аттестаттауға экономикалық, қаржылық, есептік-талдау, бақылау-тексеру немесе құқық салаларында соңғы жеті жылдың бес жылы ішіндегі жұмыс тәжірибесі бар адамдар, сондай-ақ жоғары оқу орындарында бухгалтерлік есеп пен аудит бойынша ғылыми-оқытушылық қызметпен айналысатын және осы аталған салаларда соңғы бес жылдың ішінде кемінде екі жыл практикалық жұмыс стажы бар адамдар жіберіледі.";
2) 4-тармақ "өткізудің тәртібін" деген сөздерден кейін "уәкілетті мемлекеттік органмен келісімі бойынша" сөздермен толықтырылсын.
2. Бухгалтерлік есеп және аудит әдіснамасы департаменті белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрі Е.А.Досаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 5 августа 1999 года N 404  V990928_  "Об утверждении Квалификационных требований к аттестации кандидатов в аудиторы" следующие изменения и дополнения:
в Квалификационных требованиях по аттестации кандидатов в аудиторы, утвержденных вышеуказанным приказом:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. К аттестации допускаются лица, имеющие опыт работы в экономической, финансовой, учетно-аналитической, контрольно-ревизионной или правовой сферах в течение пяти лет из последних семи, а также лица занимающиеся научно-преподавательской деятельностью по бухгалтерскому учету и аудиту в высших учебных заведениях и имеющие стаж практической работы в указанных сферах не менее двух лет из последних пяти.";
2) пункт 4 дополнить словами "по согласованию с уполномоченным государственным органом".
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита в
установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего
приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-
Министра финансов Досаева Е.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалист: Пучкова О.Я.)