Целиноград ауданының Шұбар селолық округін жабу және Талапкер селолық округінің шекарасын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2001 жылғы 6 шілдедегі N С-10-11/134 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 15 тамызда N 709 тіркелді
Қазақстан Республикасының Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес және облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мақсаттарында, Целиноград аудандық мәслихаты мен аудан әкімінің бірлескен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім қабылдады:
- Целиноград ауданының Шұбар селолық округі Шұбар с., Калинина с.,
Малотимофеевка с. шекараларында жабылсын;
- Талапкер селолық округінің шекарасы жабылған Шұбар селолық
округінің Шұбар с., Калинина с., Малотимофеевка с. шекараларын әкімшілік
бағынышты етіп тапсыру арқылы өзгертілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об упразднении Шубарского сельского округа и изменении границ Талапкерского сельского округа Целиноградского района
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 6 июля 2001 г. N С-10-11/134. Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 15 августа 2001 г. N 709
В соответствии со статьей 11 Закона РК Z934200_ "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", в целях совершенствования административно-территориального устройства области и на основании совместного решения маслихата и акима Целиноградского района областной маслихат и аким области решили:
- Упразднить Шубарский сельский округ Целиноградского района в
границах с. Шубар, с. Калинино, с. Малотимофеевка.
- Изменить границы Талапкерского сельского округа с передачей в
административное подчинение с. Шубар, с. Калинино, с. Малотимофеевка,
упраздненного Шубарского сельского округа.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата
(Специалист: Е.Синявская)