Атбасар және Зеренді аудандарының ауылдық округі мен елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2001 жылғы 6 шілдедегі N С-10-9 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 15 тамызда N 710 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы» деген сөздер «ауылдық», «ауылы» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабының 4 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясының 2001 жылғы 11 сәуірдегі N 4 Ұйғарымы негізінде:
- Атбасар ауданының Южный ауылдық округі Тілекей ауылдық округі;
- Атбасар ауданының Ладыженка ауылы Тілекей ауылы;
- Зеренді ауданының Қарабұлақ ауылы Қарауыл Қанай би ауылы болып өзгертілсін.
2. Облыстың әкімшілік - аумақтық бірліктері мен елді мекендерін есептеу-тіркеу құжаттарына тиісті өзгерістер енгізілсін.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании сельского округа и населенных пунктов Атбасарского и Зерендинского районов
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 6 июля 2001 г. N С-10-9. Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 15 августа 2001 г. N 710
1. В соответствии с п.4 ст. 11 Закона Республики Казахстан Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании Заключения N 4 Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года переименовать:
- Южный сельский округ Атбасарского района в Тлекейский сельский округ;
- Село Ладыженка Атбасарского района - в село Тлекей;
- Село Карабулак Зерендинского района - в село Карауыл Канай-бия;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Внести соответствующие изменения в учетно-регистрационные документы административно-территориальных единиц и населенных пунктов области.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь областного маслихата