"2001 жылғы облыстық бюджет туралы" облыстық Мәслихаттың VIII сессиясының 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық мәслихатының X сессиясының 2001 жылғы 25 сәуірдегі N 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 2 мамырда N 265 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1 ҚРЗ, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына , сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2001 жылы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу кезеңдерінде ауыл шаруашылық тауарларын өндірушілерді жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергілікті бюджеттерден несиелеу мәселелері жөніндегі" 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503 Қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық Мәслихаттың "2001 жылғы облыстық бюджет туралы" VIII сессиясының 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 2 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ төмендегідей редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2001 жылғы облыстың бюджеті N 1 қосымшада келтірілгендей төмендегі көлемде бекітілсін:
а) түсімдер - 15 479 426 мың теңге
оның ішінде:
кірістер - 11 729 732 мың теңге;
алынған ресми трансферттер - 186 700 мың теңге;
бюджеттен берілген кредиттерді өтеу - 186 700 мың теңге;
б) шығыстар және кредиттеу - 17 565 483 мың теңге
оның ішінде:
шығыстар - 16 418 783 мың теңге;
кредиттеу - 1 146 700 мың теңге;
в) дефицит - 2 086 057 мың теңге;
Дефицитті қаржыландыру 2001 қаржы жылының басында пайда болған бюджет қаражаттарының бос қалдықтарын пайдалану есебінен жасалады".
2) 21-1, 21-2 тармақтары төмендегі мазмұндалғандармен толықтырылсын:
"21-1. 2001 жылғы облыстық бюджетте қарастырылсын:
Республикалық бюджеттен түсетін кредит жылдық 9,4% сыйақы мөлшерлемесімен 186700 мың теңге сомасында;
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің жанар-жағар майларды сатып алуын несиелеу үшін жергілікті "Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің 2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуді несиелеу" бюджеттік бағдарламасына 186700 мың теңге сомасында;
186700 мың теңге сомасында алынған несиелерді ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілер 2001 жылдың 15 қарашасына дейін қайтарсын;
10237 мың теңге сомасындағы кредит бойынша жергілікті атқарушы органдардың қарызына қызмет көрсету 2001 жылдың басындағы бос қалдықтарды пайдалану есебінен жасалсын;
Облыстың жергілікті атқарушы атқарушы органдарының республика алдындағы қарызын өтеу негізгі қарыз - 186700 мың теңге сомасында және сыйақы - 10237 мың теңге сомасында 2001 жылдың 1 желтоқсанына дейін жасалсын";
"21-2 "Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілердің 2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуді несиелеу" бойынша бөлінген қаражаттарды мақсатқа пайдалану және оның облыстық бюджетке уақытында қайтарылу жауапкершілігі бағдарлама әкімгеріне - облыстық ауыл шаруашылығы Департаментіне жүктелсін";

О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. N 2 "Об областном бюджете на 2001 г."
Решение Х сессии Карагандинского областного Маслихата от 25 апреля 2001 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 02.05.2001 г. за N 265
В соответствии с Законами Республики Казахстан: " О бюджетной системе " от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК, " О местном государственном управлении в Республике Казахстан " от 23.01.2001 г., а также Постановлением Правительства Республики Казахстан "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года" от 18.04.2001 г. N 503, областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. N 2 "Об областном бюджете на 2001 год" следующие изменения и дополнения:
1) Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2001 год согласно приложению N 1 в следующих объемах:
а) поступления - 15 479 426 тыс. тенге;
в том числе:
доходы - 11 729 732 тыс. тенге;
полученные официальные трансферты - 3 562 994 тыс. тенге;
погашение кредитов, выданных из бюджета - 186 700 тыс. тенге;
б) расходы и кредитование - 17 565 483 тыс. тенге;
в том числе:
расходы - 16 418 783 тыс. тенге;
кредитование - 1 146 700 тыс. тенге;
в) дефицит - 2 086 057 тыс. тенге.
Финансирование дефицита произвести за счет использования свободных остатков бюджетных средств, образовавшихся на начало 2001 финансового года".
2) Дополнить пунктами 21-1, 21-2 следующего содержания:
"21-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2001 год:
поступление кредита из республиканского бюджета со ставкой вознаграждения 9,4 % годовых в сумме 186700 тыс. тенге;
местную бюджетную программу "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ в 2001 году" для кредитования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение горюче-смазочных материалов в сумме 186700 тыс. тенге;
возврат до 15 ноября 2001 г. сельскохозяйственными товаропроизводителями полученных кредитов в сумме 186700 тыс. тенге;
обслуживание долга местного исполнительного органа по кредиту в сумме 10237 тыс. тенге произвести за счет использования свободных остатков бюджетных средств на начало 2001 года;
погашение долга местного исполнительного органа области перед республиканским бюджетом произвести до 1 декабря 2001 года в сумме основного долга - 186700 тыс. тенге и вознаграждения - 10237 тыс. тенге";
"21-2. Ответственность за целевое использование средств, выделенных по программе "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ в 2001 году" и своевременность их возврата в областной бюджет возложить на администратора программы - областной Департамент сельского хозяйства";

3) 27 тармақтағы "350000" саны "536700" санына ауыстырылсын;
4) 30 тармақтағы "Арнайы мемлекеттік жәрдемақы" сөздерінен кейін, "Жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына қызмет көрсету", "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының қарыздарын өтеу" сөздерімен толықтырылсын.
2. Облыстық Мәслихаттың VIII сессиясының "2001 жылғы облыстың бюджеті туралы" 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 2 шешімінің N 1 қосымшасына енгізілген өзгерістер мен толықтырулар жаңа редакцияда есепке алынып мазмұндалсын (қосымшасы тіркеулі).

3) В пункте 27 цифру "350000" заменить цифрой "536700";
4) В пункте 30 после слов "Специальные государственные пособия" дополнить словами "Обслуживание долга местных исполнительных органов", "Погашение долга местного исполнительного органа области".
2. Приложение N 1 к решению VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. N 2 "Об областном бюджете на 2001 год" изложить в новой редакции с учетом внесенных изменений и дополнений (прилагается).