2000 жылғы 6 желтоқсандағы ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VІІ-шi кезектен тыс сессиясының "Алматы қаласындағы әуежай жолаушылар терминалын қалпына келтiру үшiн несие тарту туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешімі IІ сайланған X сессиясының 2001 жылғы 25 мамырдағы Алматы қалалық Әділет басқармасында 2001 жылғы 08 маусымда N 354 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 362 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 362 шешімімен
Қазақстан Республикасы Конституциясының  K951000_  88 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Z010148_  Заңының 6 бабы, 4 тармағына 1 тармағының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Алматы қаласының ерекше мәртебесi туралы"  Z980258_  Заңның 3 бабына, 2000 жылғы 20 желтоқсандағы Алматы қаласы Әкiмi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi, "Казкоммерцбанк" Ашық акционерлiк қоғамы, "Алматы қаласы Әкiмi аппаратының Күрделi құрылыс" коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны арасындағы N№6ВНУ 003П келiсiмiне және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысына сәйкес II-шi сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ: 1. 2000 жылғы 6 желтоқсандағы ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VІІ-шi кезектен тыс сессиясының "Алматы қаласындағы "Алматы қаласындағы әуежай жолаушылар терминалын қалпына келтiру үшiн несие тарту туралы"  V00r249_  шешiмiнiң қосымшасына келесi өзгерiстер енгiзiлсiн. Қосымша мына редакцияда мазмұндалсын: Алматы қаласындағы әуежай жолаушылар терминалын қалпына келтiруге бөлiнген несиенi және несиенi пайдаланғаны үшiн пайыздарды өтеу КЕСТЕСI (АҚШ доллары) -------------------------------------------------------------------------- Мерзiмi (жыл) ! Негiзгi қарыз ! Несиенi !Жиынтығы ! ! пайдаланғаны ! ! ! үшiн пайыздар ! -------------------------------------------------------------------------- 2001 - 1 630 333 1 630 333 2002 13 400 000 1 630 333 15 030 333 Жиынтығы 13 400 000 3 260 666 16 660 666 -------------------------------------------------------------------------- 2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, өндiрiстi дамыту мәселелерi жөнiндегi тұрақты депутаттық комиссияға (А.И.Шелипанов) мен Алматы қаласы Әкiмiнiң орынбасары Қ.Е.Жаңбыршинге жүктелсiн. II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты Х-шы сессиясының төрағасы II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение VII-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 6 декабря 2000 года "О привлечении кредита для восстановления пассажирского терминала в аэропорту города Алматы"
Решение Х сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 25 мая 2001 года. Зарегистрирован Управлением юстиции города Алматы 8 июня 2001 года № 354. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362.
В соответствии с пунктом 2 статьи 88 Конституции Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1, пунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", со статьей 3 Закона Республики Казахстан "Об особом статусе города Алматы", соглашением № 6ВНУ 003П от 20 декабря 2000 года, заключенного между Акимом города Алматы, Министерством финансов Республики Казахстан, Открытым акционерным обществом "Казкоммерцбанк", Коммунальным государственным предприятием "Предприятие капитального строительства аппарата Акима города Алматы" и представлением Акима города Алматы Алматинский городской Маслихат II-го созыва
РЕШИЛ:
1. Внести изменения в приложение к решению VII-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 6 декабря 2000 года "О привлечении кредита для восстановления пассажирского терминала в аэропорту города Алматы". Приложение изложить в следующей редакции:
ГРАФИК
погашения кредита и процентов за пользование кредитом,
выделенного на восстановление пассажирского терминала
в аэропорту города Алматы
(доллары США)
Период (год)
Основной долг
Проценты за
пользование кредитом
Итого
2001
-
1 630 333
1 630 333
2002
13 400 000
1 630 333
15 030 333
Итого
13 400 000
3 260 666
16 660 666
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную депутатскую комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И) и заместителя акима города Алматы Джанбурчина К-К.Е.
Председатель
Х-й  сессии Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                       Е. Мукужанов
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва            Ж. Турегельдинов