"Алматы қаласының коммуналдық меншiгiндегi ғимараттарды мүлiктiк жалдау жөнiндегi тарифттiк ставкалардың ең төменгi көлемiн бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VIII-сессиясының 2001 жылғы 19 қаңтардағы шешiмiне толықтырулар және өзгерiстер енгiзу туралы"
IІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының X сессиясының 2001 жылғы 4 шілдедегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2001 жылғы 27 шілдеде N 379 тіркелді. Күші жойылды - IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XХ сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 207 шешімімен
" Қазақстан  Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы", " Алматы  қаласының ерекше мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы заңдарына және Алматы қаласының Әкiмiнiң ұсынысына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты  шешім қабылдады :
"Алматы қаласының коммуналдық меншiгiндегi ғимараттарды мүлiктiк жалдау жөнiндегi тарифтiк ставкалардың ең төменгi көлемiн бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VIII-сессиясының 2001 жылғы 19 қаңтардағы  шешiмiнiң  қосымшасына толықтырылу енгiзiлсiн: екiншi азат жолдағы "жалдық төлемнен мемлекеттiк мекемелер босатылады" сөздерiнен кейiн "жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау және бiлiм коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындары" сөздерiмен толықтырылсын, бұдан әрi мәтiн бойынша.
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының Х-сессиясының
төрағасы
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы

О внесении дополнений в решение VIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 19 января 2001 года "Об утверждении минимальных размеров тарифных ставок по имущественному найму помещений, находящихся в коммунальной собственности города Алматы"
Решение X сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 4 июля 2001 года. Зарегистрировано управлением юстиции г. Алматы 27 июля 2001 г. за N 379. Утратило силу решением маслихата города Алматы 13 декабря 2005 года N 207
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " Об особом  статусе города Алматы" и представлением акима города Алматы Алматинский городской маслихат II-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в приложение к  решению  VIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 19 января 2001 года "Об утверждении минимальных размеров тарифных ставок по имущественному найму помещений, находящихся в коммунальной собственности города Алматы" во второй абзац после слов "от арендной платы освобождаются государственные учреждения" добавить ", коммунальные государственные казенные предприятия здравоохранения и образования, финансируемые из местного бюджета", далее по тексту.
Председатель
Х-ой сессии Алматинского
городского маслихата
II-го созыва                                      Е.   Мукужанов
Секретарь
Алматинского городского
маслихата II-го созыва                           Ж. Турегельдинов