Облыстың елдi мекендерiн көгалдандыру жөнiндегi күзгi-отырғызу жұмыстарын өткiзу туралы
Атырау облысы әкiмiнiң шешімі 2001 жылғы 10 қыркүйектегі N 293. Атырау облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 16 қазанда N 627 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 20.12.2004 № 248 қаулысымен.
Көгалдандыру және көрiктендiру жөнiндегi шараларды жүзеге асыру және облыстың елдi мекендерiнiң санитарлық жағдайын жақсарту мақсатында шешім етемін:
1. 15 қыркүйек және 15 қараша аралығында санитарлық тазалық бойынша көрiктендiру, облыстың елдi мекендерiн көгалдандыру және көрiктендiру бойынша екi айлық өткiзiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкiмiнiң 01.10.2001 N 311 шешiмiмен.
2. Қала және аудан әкiмдерi үстiмiздегi жылдың 15 қыркүйегiне дейiн:
1) алынып тасталды
2) Ағаштар мен бұталарды отырғызу жөнiндегi жұмыстардың орындалуы үшiн меншiк түрлерiнен тәуелсiз облыстың кәсiпорындары мен ұйымдарының жанындағы көгал аумақтарын бекiту туралы мәселе шешiлсiн;
3) барлық аудан орталықтарында, Атырау қаласының жеке секторында жоспарлы-реттеу санитарлық тазалық жұмыстары ұйымдастырылсын.
Ескерту. 2-тармақтың 1-тармақшасы алынып тасталды - Атырау облысы әкiмiнiң 01.10.2001 N 311 шешiмiмен.
3. алып тасталды
Ескерту. 3-тармақ алынып тасталды - Атырау облысы әкiмiнiң 01.10.2001 N 311 шешiмiмен.
4. Коммуналдық меншiк, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы департаментi (В. Оспанов) Атырау облысын көгалдандыру мәселесiндегi негiзгi бағыттарды өңдеу мақсатында аумақтық орман және биоресурстар жөнiндегi басқармамен және қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi басқармамен бiрiгiп осы жылдың 15 қазанға дейiн орман, балық, аң аулау шаруашылығы Комитеттерi өкiлдерiнiң және мамандандырылған институттардың мiндеттi қатысуымен жиналыс өткiзсiн.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкiмiнiң 01.10.2001 N 311 шешiмiмен.
5. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ. Ищановқа жүктеледi.
Облыс әкімі

О проведении осенне-посадочных работ по озеленению населенных пунктов области
Решение акима Атырауской области от 10 сентября 2001 года N 293. Зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области 16 октября 2001 года за N 627. Утратило силу решением акима Атырауской области от 20 декабря 2004 года № 248
Для реализации мер по озеленению, благоустройству и в целях улучшения санитарного состояния населенных пунктов области решил:
1. Провести с 15 сентября по 15 ноября двухмесячник по санитарной очистке, благоустройству и озеленению населенных пунктов области.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Атырауской области от 01.10.2001 N 311.
2. Акимам города Атырау и районов до 15 сентября текущего года:
1) исключен;
2) решить вопрос о закреплении озеленяемых территорий за предприятиями и организациями области независимо от форм собственности;
3) во всех районных центрах, частном секторе города Атырау обеспечить планово-регулярную санитарную очистку.
Сноска. Подпункт 1 пункта 2 исключен - решением акима Атырауской области от 01.10.2001 N 311.
3. исключен.
Сноска. Пункт 3 исключен - решением акима Атырауской области от 01.10.2001 N 311.
4. Департаменту коммунальной собственности, строительства жилищно-коммунального хозяйства (В. Оспанов) в целях выработки основных направлений в вопросах озеленения Атырауской области совместно с территориальным управлением по лесу и биоресурсам и управлением по охране окружающей среды в срок до 15 октября текущего года обеспечить проведение совещания с участием представителей Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства и специализированных институтов.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением акима Атырауской области от 01.10.2001 N 311.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области К. Ищанова.
Аким области