Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтерін құру туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 25 наурыздағы N 10-10. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 15 мамырда N 853 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-шы бабы 4-ші тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 Заңының 11-ші бабы 3-ші тармағына сәйкес Орал қалалық мәслихаты мен Орал қаласы әкімінің "Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтерін құру жөнінде ұсыныстар енгізу туралы" 2001 жылғы 19 ақпандағы N 2 біріккен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтері құрылсын.
Сессия төрағасы                   Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

Об образовании Деркульского, Желаевского, Зачаганского и Круглоозерновского поселковых округов города Уральска
Совместное решение Западно-Казахстанского областного маслихата и акима Западно-Казахстанской области от 25 марта 2001 года N 10-10. Зарегистрировано управлением юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2001 года за N 853
В соответствии с пунктом 4 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" N 2572 от 8 декабря 1993 года и на основании совместного решения Уральского городского маслихата и акима города Уральска N 2 от 19 февраля 2001 года "О внесении предложения об образовании Деркульского, Желаевского, Зачаганского и Круглоозерновского поселковых округов города Уральска" областной маслихат и Аким области РЕШИЛИ:
1. Образовать Деркульский, Желаевский, Зачаганский и Круглоозерновский поселковые округа города Уральска.
Председатель сессии               Аким области
Секретарь облмаслихата