Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтерін құру туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 25 наурыздағы N 10-10. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 15 мамырда N 853 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 56 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 17-6 бірлескен қаулысы және шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.03.2025 № 56 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.03.2025 № 17-6 бірлескен қаулысы және шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-шы бабы 4-ші тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 Заңының 11-ші бабы 3-ші тармағына сәйкес Орал қалалық мәслихаты мен Орал қаласы әкімінің "Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтерін құру жөнінде ұсыныстар енгізу туралы" 2001 жылғы 19 ақпандағы N 2 біріккен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қаласының Деркөл, Желаев, Зачаган және Круглоозерный поселкелік округтері құрылсын.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

Об образовании Деркульского, Желаевского, Зачаганского и Круглоозерновского поселковых округов города Уральска
Совместное решение Западно-Казахстанского областного маслихата и акима Западно-Казахстанской области от 25 марта 2001 года N 10-10. Зарегистрировано управлением юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2001 года за N 853. Утратило силу совместным постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2025 года № 56 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 марта 2025 года № 17-6
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12.03.2025 № 56 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12.03.2025 № 17-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" N 2572 от 8 декабря 1993 года и на основании совместного решения Уральского городского маслихата и акима города Уральска N 2 от 19 февраля 2001 года "О внесении предложения об образовании Деркульского, Желаевского, Зачаганского и Круглоозерновского поселковых округов города Уральска" областной маслихат и Аким области РЕШИЛИ:
1. Образовать Деркульский, Желаевский, Зачаганский и Круглоозерновский поселковые округа города Уральска.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь облмаслихата